DůmFinancí.cz

Description:

DůmFinancí.cz - Informace pro vaši peněženku...

URL:

http://dumfinanci.cz

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

2.8 items/week

Smlouva na dobu určitou

1:21
Pokud není v pracovní smlouvě výslovně sjednána doba trvání pracovního poměru, potom pracovní poměr trvá na dobu neurčitou. Co je dobré vědět o práci na dobu určitou?

Úřad práce: Nejčastěji kladené dotazy uchazeči

2.June
S evidencí na úřadu práce je spjat proces, který zahrnuje několik kroků a splnění určitých podmínek. Orange Academy vám přináší odpovědi na nejčastěji kladené dotazy uchazeči na toto téma.

S dohodou musí souhlasit i zaměstnanec

2.June
Na dohodu o ukončení pracovního poměru nemusí zaměstnanec v žádném případě přistoupit. Dohoda o ukončení pracovního poměru je dvoustranným právním úkonem.

Koronavir není výpovědní důvod

31.May
Z důvodu epidemie koronaviru se některé firmy dostávají do značných ekonomických problémů a snižují počty zaměstnanců. Zaměstnavatelé však mohou dát výpověď pouze ze zákonných důvodů.

Daň z příjmu neplatí zaměstnanci vždy

22.May
Při uplatnění více daňových slev a daňového zvýhodnění na děti neplatí někteří zaměstnanci nic na dani z příjmu.

Těchto 8firem je nejblíže k vývoji vakciny proti COVID-19. Co to dělá s cenou jejich akcií ?

21.May
Pandemie Covid-19 udeřila na jaře 2020 plnou silou a zasáhla celý svět a k dnešnímu dni si vyžádala přes 300 tisíc obětí a přes 3 miliony nakažených.

Sloučením více půjček do jedné ulevíte rodinnému rozpočtu=konsolidace

21.May
Je váš rodinný rozpočet zatížen několika půjčkami, které stačíte jen taktak splácet? Potřebovali byste si trochu vydechnout a snížit si měsíční splátky? Řešením může být konsolidace půjček. Díky sloučení více půjček do jedné se vašemu rodinnému rozpočtu uleví.

Dlužná mzda - co dělat, když mi zaměstnavatel nevyplatil mzdu

4.May
Každému zaměstnanci náleží za jeho vykonanou práci odměna ve sjednané výši. Co ale dělat, jestliže zaměstnavatel mzdu, nebo její část nevyplatí a na co má zaměstnanec nárok?

Fitness tipy pro chvíle, když jste zavřeni doma

18.April
Po celém světě je dnes opravdu velké množství lidí zavřených ve svých domácnostech. Cvičit doma není vždycky jednoduché, a to z vícero důvodů. V tomto článku si řekneme více o tom, jak si lze kvalitně a efektivně zacvičit i ve vaší domácnosti.

Na co si dát pozor při koupi a.s.

19.March
_Přemýšlíte o pořízení akciové společnosti, ale odrazují vás vysoké vstupní náklady spojené se skládáním předepsaného základního kapitálu? Řešením může být koupě ready-made a.s. Má ale tento postup nějaká úskalí? Na to se podíváme v následujícím textu._
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes