e-Republika

Popis:

Dobrovolné, otevřené, nekomerční uskupení občanů, kteří se snaží společně vystupovat ve prospěch naší republiky.

URL:

http://news.e-republika.cz

Katalog:

Z domova → Ostatní

Publikuje:

3 položek/měsíc

Rusko se v Sýrii dostalo na konec své cesty, takže Damašek bude v boji pokračovat se zbylými spojenci

16.června
Rusko po 2. světové válce dokázalo po desetiletí koexistovat se Spojenými státy v Německu, protože sféry vlivu byly rozděleny pouze mezi ty země, které vyhrály ve válce. V Levantě je všechno úplně jinak.

Raději páchat zločiny a lhát s mocnými než mít pravdu a trpět s bezmocnými

6.června
Kuňkání tzv. komunistů a lavírování SPD na tom nic nemůže změnit. Prý podpoří vznikající vládu, protože o rozšíření vojenských akcí už bylo rozhodnuto!

Globální vesnice? Proč ne. Globální megacity? V žádném případě

29.května
Navrhuji, aby se přestaly udržovat dálnice a silnice a veškeré finanční prostředky věnovaly veřejné dopravě, zejména železniční. Je to jednodušší, než hledat fondy odkloněné z oprav dálnic do soukromých rukou. Dále navrhuji, aby se na všech prostranstvích, kde jsou uskladněny automobily, ať už se jim říká jakkoliv, vybudovaly retenční nádrže na přívalové deště s odvodem do vsakovacích jímek. Ja...

Ekvádor naznačuje, že možná vydá Assange

28.května
Julian Assange je v ohromném nebezpečí. Poznámky, které tento týden na jeho adresu učinila ekvádorská ministryně zahraničí, naznačují, že se její vláda chystá zrušit politický azyl, který tomuto vydavateli Wikileaks v roce 2012 poskytla, a předat jej britským a americkým úřadům.

Tvrzení Rodčenkova o ruském dopingu neobstála u soudu, západní média o tom mlčí

27.května
Jak splaskla jedna smradlavá mediální bublina. Mezinárodní sportovní arbitráž zvrátila doživotní zákaz 28 ruských sportovců a vrátila jim zpět jejich medaile, mnohým z nich i ty z OH 2014 v Soči.

Rusko dalo Izraeli v Sýrii za uši a Írán to vesele pozoruje

25.května
Je načase, aby byl Izrael upřímnější sám k sobě a nepřeceňoval se. Pravidla hry se změnila. Blízký východ již není jako dřív a rozhodčí si vyměnili strany.

Ohromné vrakoviště, na němž čekají na sešrotování dieselové automobily firmy Volkswagen

21.května
Největší automobilový koncern na světě vlastní 37 zabezpečených parkovišť, včetně zchátralého fotbalového stadionu v Michiganu, bývalé papírny v Minnesotě či rozpálené plochy v kalifornské poušti.

Oč jde v ČSSD?

20.května
Naše ČSSD není svěží stranou pracujících, ale starou babiznou vařící lektvary pro omámení důvěřivých kolemjdoucích.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes