15
new stories - click to show

Zprávy

Description:

Nejaktuálnější zpravodajství z Teplicka.

URL:

http://www.e-teplicko.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publishes:

6 items/month

Vodní elektrárna Střekov se otevře veřejnosti. V dalších letech ji čeká modernizace

18.February
Ústí nad Labem - Největší vodní elektrárna na Labi otevře své brány zájemcům o exkurzi u příležitosti Světového dne vody (22.3.). Stane se tak v sobotu 25. března od 10 do 16 hodin.

Policejní prezident poděkoval krajskému řediteli Jaromíru Knížeti za jeho práci

5.October
Ústecký kraj - Policisté Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje se rozloučili s krajským ředitelem plk. Mgr. Jaromírem Knížetem, který ke dni 30. září 2023 ukončí služební poměr.

Policie hledá svědky dopravních nehod

5.October
Teplice - S prosbou o pomoc se na veřejnost obrací teplická policie. Hledá svědky nehod, u kterých ujeli řidiči.

Nevíte kam s dětmi v neděli? Vezměte je na Den dětí do infocentra Elektrárny Ledvice

5.October
Ledvice - Nevíte kam v neděli 28. května vyrazit s dětmi na výlet, a hlavně aby se pobavily? Zkuste s nimi navštívit mezi 9. až 15. hodinou Informační centrum klasické energetiky v Elektrárně Ledvice. V předstihu zde totiž proběhne Den dětí s profesionálními hasiči Severočeských dolů - Dolů Bílina. Kromě možnosti „osahat si" jejich techniku čekají na všechny i soutěžní úkoly a drobné dárky od Sku…

TIP NA VÝLET: Zoopark Zájezd je malý, ale úžasný! Najdete tam největší kolekci chameleonů u nás i na světě

5.October
Kladensko - Zoopark Zájezd patří k nejmenším zoologickým zahradám v Česku. Nachází se ve stejnojmenné obci v okrese Kladno poblíž dálnice D7. Základy zooparku byly položeny v roce 1998. Areál byl pro veřejnost prvně zpřístupněn 1. září 2009.

Skály v Tisé ovládne soutěžní cvičení záchranářů

5.October
Ostrov u Tisé – Metodického cvičení složek Integrovaného záchranného systému Ústeckého kraje počátkem měsíce června prověří znalosti, dovednosti a psychickou, fyzickou odolnost záchranářů. V krajině labských pískovců proběhne další ročník akce Rallye Ostrov.

TIPY NA VÍKEND: Nevíte, kam vyrazit? Máme pro vás přehled akcí v kraji

5.October
Ústecký kraj - Je tu víkend a s ním i náš pravidelný přehled tipů na zábavu. Chcete také zařadit akci do našeho příštího výběru? Napište nám na adresu redakce@e-deniky.cz .

Policisté Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje byli oceněni služebními medailemi

5.October
Ústecký kraj - Dne 2. května 2023 proběhlo slavnostní ocenění policistů Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje, které se uskutečnilo v prostorách auly kampusu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Pozvání na slavnostní ceremoniál přijal i doc. RNDr. Jaroslav Koutský, Ph.D., rektor Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a Ing. Jan Schiller, hejtman Ústeckého kraje.

Česko prožilo první letní den roku 2023, léto málem dobylo i Ústecký kraj

5.October
Ústecký kraj - Další letošní počasový milník je za námi, respektive za Českem. Díky slunečním paprskům a vrcholícímu přílivu teplého vzduchu od jihu až jihovýchodu (oboje byla práce Tiny, tlakové výše se středem nad Skandinávií, jejíž jižní okraj však byl až nad Balkánem) teplota vystoupala až nad letních 25,0 °C, třebaže jen na jedné stanici (co se stanic Českého hydrometeorologického ústavu týč…

Energetici z ČEZ opět provětrali své šatníky a znovu pomohli maminkám a dětem z azylového Domova sv. Máří Magdalény

5.October
Děčín/Jiřetín pod Jedlovou - Jarní „Průvan v šatníku" proběhl 4. května v děčínském sídle ČEZ Distribuce. Energetici napříč Skupinou ČEZ zde shromáždili 70 kg mírně obnošeného, zánovního, ale i zcela nového dámského, dětského a pánského ošacení. Mezi darovanými věcmi ovšem nechyběly ani knihy, opasky, kabelky, povlečení, ubrusy, dámská obuv a boty pro děti a například i kulma a pánský holící stro…

Letos bude pokryto palubní sítí ČD WiFi už přes 2 000 vozidel v provozu Českých drah

5.October
ČR - Tisíce regionálních vlaků a stovky dálkových spojů Českých drah v současnosti nabízí připojení k internetu prostřednictvím palubní sítě Wi-Fi. Letos přibude dalších více než 300 vozidel a celkový počet vozů, ve kterých je Wi-Fi dostupná, přesáhne 2 000. U všech dálkových vozidel a také u velké části regionálních souprav jsou kvůli co nejlepší dostupnosti Wi-Fi instalovány routery osazované S…

Proboštovští už vánoční strom shánět nebudou. Mají vlastní

5.October
Proboštov – Obecní vánoční strom zasadily v pátek 14. dubna dopoledne děti z Mateřské školy Pastelka v Proboštově. Akci přihlížel dendrolog, aby byl stromek zasazený správně a ve správné hloubce. Před proboštovskou radnicí tak během několika málo hodin vyrostla dvoumetrová jedle bělokorá, která tady bude sloužit jako vánoční strom pro následující léta.

VIDEO: Opilý řidič nereagoval na výzvy k zastavení. Z auta ho policisté vytáhli za pomoci donucovacích prostředků

5.October
Ústecký kraj - Hlídka chlumeckých policistů krátce po půlnoci při dopravní kontrole chtěla zastavit 45letého řidiče vozidla Škoda Octavie. Řidič na výzvu k zastavení nereagoval a začal policistům ujíždět do kopců směr Petrovice.

POLICIE UPOZORŇUJE: Opatrnost a rozvážnost se při investici hlavně na internetu vyplatí!

5.October
Ústecký kraj - Pokud zvažujete, jak zhodnotit své úspory, vybírejte velmi obezřetně, do čeho a s jakými poradci budete investovat. Podvody, ve kterých hrají roli přislíbené vysoké zisky z investic, jsou velmi propracované a „naletět“ je poměrně snadné.

Aplikace Záchranka pomáhá již 7 let! Uživatelům přinese v letošním roce řadu novinek

5.October
Ústecký kraj - Sedm let fungování aplikace Záchranka. Tuhle super aplikaci má ve svém telefonu více než 2 miliony uživatelů a na kontě máme více než 120 tisíc tísňových volání v Česku i zahraničí.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes