15
new stories - click to show

E15.cz

URL:

http://zen.e15.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

6 items/month

Indiana Jones and the Dial of Destiny má první trailer. Harrisona Forda v něm digitálně omladí

2.December
Pátý snímek o slavném archeologovi v hlavní roli s Harrisonem Fordem bude mít název Indiana Jones and the Dial of Destiny. Přes pokročilý věk hlavního hrdiny, který bude pro některé scény digitálně omlazen, upoutávka slibuje akční zážitek. Ve filmu se znovu objeví i představitel Saláha James Rhys-Davies z prvního a třetího dílu. Role v chystaném snímku mají i Mads Mikkelsen nebo Antonio Banderas.

BMW M1 míří do aukce, unikátní vůz patřil do sbírky herce Paula Walkera

30.November
BMW M1 patří mezi nejobdivovanější „bavoráky“ všech dob. A jeden hodně zajímavý exemplář míří do aukce.

Rekordní aukce monopostu F1. V Ženevě se vydražil mistrovský vůz Michaela Schumachera

9.November
Aukční síň Sotheby's vydražila monopost formule 1 Ferrari, s kterým legendární německý pilot Michael Schumacher vybojoval v roce 2003 šestý ze svých sedmi titulů mistra světa, za rekordních 13,1 milionu eur, tedy asi 318,8 milionu korun. Podle aukční síně a agentury Reuters se jedná o nejvyšší částku, za jakou se prodal vůz F1 z moderní éry.

Bloky s ostnatým drátem, 11 tisíc vojáku a 138 mrtvých. Připomeňte si historii Berlínské zdi

9.November
Přes tři metry vysoké betonové bloky zakončené ostnatým drátem v délce 155 kilometrů rozdělovaly Berlín osmadvacet let. Od pádu Berlínské zdi, na níž zemřelo 138 lidí, uplynulo ve středu 9. listopadu třiatřicet let.

Otestovali jsme: Toyota Supra je zpět, stejně jako dříve ale není pro každého

7.November
Někdo už možná zapomněl, že japonská Toyota umí vyrábět skvělé sportovní vozy. Supra mu to s hravostí sobě vlastní připomene, i když to není auto pro každého.

Jacob & Co. oslavil padesáté výročí legendárního Kmotra raritními hodinkami

5.November
Fanoušci hodinek a legendarního filmu Francise Forda Coppoly Kmotr by měli zpozornět. Ku příležitosti padesáti let od uvedení slavného snímku připravila společnost Jacob & Co. speciální hodinky nazvané „Opera Godfather 50th Anniversary“, které i na malé ploše hodinek připomenou 13 ikonických scén, laserem vyleptaných na obvodu hodinek. Hodinkářská společnost vyrobí pouze padesát těchto unikátních…

Nový trailer na film Avatar: The Way of Water ukazuje fantastický vodní svět Jamese Camerona

3.November
Ve středu vyšel nový trailer na Avatar: The Way of Water, který poprvé od roku 2009, kdy byl uveden první díl filmu, zavede diváky do světa domorodců v modrou pletí. Trailer Avatara 2 navazuje na ukázku, která vyšla v květnu a za pět měsíců ji vidělo 25 milionů lidí. Film jde do kin 16. prosince. Nový trailer ukazuje velkolepý svět Jamese Camerona, podívejte se na něj.

Byla to první zkušenost před kamerou, říká šéf agentury Championship Music Lukáš Rychtařík

2.November
Reality show BeerMaster Česko vznikla ve spolupráci Budějovického Budvaru, mediální skupiny Czech News Center (CNC) a společností Czech Video Center (CVC). Hlavním důvodem vzniku konceptu bylo zvýšení povědomí o pivovarské tradici v Česku. „Pro mě byla soutěž zajímavá zkušenost, protože do obdobných projektů posílám naše umělce. Otočil jsem to z druhé strany a do soutěže nastoupil sám,“ vysvětluj…

Autonomní systémy dál pronikají do armády. Američané testují robotického obrněnce

29.October
Jihokorejský koncern Hanwa, který je významným hráčem ve zbrojním průmyslu, nedávno oznámil, že jejich robotické bojové vozidlo Arion-SMET si vybrala US Army k testování v terénu, v rámci programu Pentagonu Foreign Comparative Testing (FCT).

Lineární město v poušti se už rodí. Saúdská Arábie bagruje 170 kilometrů dlouhou jámu

25.October
Jakkoli nereálně se vize lineárního města může jevit, pro saúdskoarabské království to zjevně není na překážku. Záběry z dronu pořízené společností Ot Sky ukazují, že středovýchodní země zahájila práce na megaměstě The Line. V poušti, kterou má v následujících desetiletích protnout 170 kilometrů dlouhé město za pět set miliard dolarů, začaly bagry hloubit rovný příkop, který umožní vybudovat zákl…

Gebrian: Návštěva unikátního blešího trhu v Barceloně je opravdu zážitek

8.October
V Barceloně se společně s Adamem Gebrianem vydáváme na bleší trh. Na tomto místě je unikátní střecha, která se nachází nad celým trhem. Levitující, zrcadlová, nalámaná plocha, která působí až neskutečně futuristicky, poskytuje dostatečný stín, a zároveň vytváří naprosto unikátní prostor. Podívejte se na Mall.tv

Na Designbloku se představí špičky designu. Premiéru si odbude i futuristický elektromobil

5.October
Čtyřiadvacátý ročník největší přehlídky designu ve střední Evropě Designblok odstartoval. Koná se do neděle 9. října ve výstavních prostorách Gabriel Loci na pražském Smíchově, v Uměleckoprůmyslovém muzeu a na dalších místech metropole. Představí se na něm 178 vystavujících.

OBRAZEM: Nejpekelnější výbuch v dějinách. Car bomba vytloukla okna 900 kilometrů daleko

4.October
Letadlo Tupolev Tu-95V přilétalo 30. října 1961 k Objektu 700, hlavní sovětské jaderné střelnici umístěné na ostrově Nová země. Chvíli po půl dvanácté dopoledne shodilo přesně před šedesáti lety nejničivější bombu všech dob. Monumentální Car bomba vytloukla okenní tabulky ještě devět set kilometrů od epicentra a vrcholek jejího atomového hřibu vystoupal do výše 64 kilometrů nad povrchem.

Netflix láká na seriál z dílny mistra příšer. Trailer na Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora

3.October
Streamovací platforma Netflix v rámci halloweenských oslav uvede seriál Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora. Slavný režisér, ve spolupráci s osmi dalšími režiséry, připravil pro streamovací platformu osm hororových příběhů, které si odbudou svou premiéru 25. října. Na poměry Netflixu je zajímavé, že seriál nevyjde hned v celku. Každý den vyjdou dva díly. Antologie bude tedy kompletní až 28. října.

Seriál The Last of Us od HBO má první trailer. Scénář napsal tvůrce seriálu Černobyl

27.September
Společnost HBO představila první upoutávku na dlouho očekávaný seriál The Last of Us podle úspěšné videohry pro konzole Sony Playstation. Děj sleduje osudy muže doprovázející mladou dívku na cestě po Spojených státech zasažených smrtící epidemií.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes