Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

16,9 položek/den

Blindspot: Čtyři střípky o čtvrté sérii Blindspotu

12:32
Od čtvrté řady seriálu Blindspot nás dělí ještě několik měsíců, na povrch už se ale dostaly útržky zpráv, které naznačují, jakým směrem se seriál po překvapivém zvratu z květnového finále vydá. Čtěte na vlastní riziko, byť nejde o až tak zásadní informace.

The Originals: Dopis a titulky k dílu The Kindness of Strangers

11:57
Zajímá vás, co napsala Hayley do dopisu, který si Niklaus přečetl na konci epizody? Pak neváhejte a čtěte dál. Uvnitř článku také naleznete rychlý odkaz na české titulky k této epizodě.

Star Wars: Rebels: Finn a Rey míří k základně Hvězdovrah v nebezpečné honičce

11:23
S Rey a Finnem se vydáme mezi události Epizody VII , dokonce ke scéně, která byla z části skutečně natočena, ale nakonec skončila pouze na discích domácího videa jako vymazaná scéna. Nová epizoda Forces of Destiny s názvem Perilous Pursuit prohlubuje přátelství FInna a Rey.

The Handmaid's Tale: Fotografie z epizody Smart Power

10:47
Podívejte se na několik fotografií z epizody s názvem Smart Power . V ní jsme se s Waterfordovými vydali na diplomatickou návštěvu Kanady, která nedopadla zcela dle očekávání.

Alexa & Katie: Titulky k epizodě Support Group

9:38
Osmá epizoda má už své české titulky. Najdete je v profilu seriálu. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

The Originals: České titulky k epizodě God's Gonna Trouble the Water

1:13
České titulky k sedmé epizodě páté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody God's Gonna Trouble the Water . Titulky pro vás připravili @Moreene , @LadyAlex . Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit .

The Originals: České titulky k epizodě What, Will, I, Have, Left

23:01
České titulky k šesté epizodě páté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody What, Will, I, Have, Left . Titulky pro vás připravili @Moreene , @LadyAlex . Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit . Zajímavost: Tuto epizodu režíroval představitel Marcela – Charles M. Davies.

The Expanse: Kvíz k epizodě Dandelion Sky

21:16
Napětí se v Pomalé zóně začíná stupňovat. Holden se vydal na mimozemskou základnu uprostřed této zóny. Průchod branou útočí na všechny smysly lidí a někteří to psychicky nezvládají. Připravili jsme pro vás další kvíz, tak se nám pochlubte v komentářích, kolik odpovědí jste trefili dobře.

Star Wars: George Lucas: Moje nová trilogie by se nikomu nelíbila

20:10
Po několika letech jsme se konečně dozvěděli, čím by se primárně zabývala nová trilogie George Lucase. Sám autor však tvrdí, že by se příběh fanouškům nelíbil a dočkal by se podobné kritiky jako Skrytá hrozba .

Edna novinky: Safe vám nedá spát

19:37
Máte-li rádi promyšlené příběhy, ve kterých nemůžete nikomu věřit, tak si určitě oblíbíte květnovou novinku streamovací služby Netflix. Představitel Dextra na sebe bere roli dobráka a postupně zjišťuje, že všichni kolem něj mají svá tajemství.

The Affair: Aféra měla předčasnou premiéru

19:37
Jak je u seriálů z produkce Showtime zvykem, i čtvrtá řada The Affair se dočkala předpremiéry na on-demand službě stanice. První epizodu si tedy můžeme vychutnat s jednodenním předstihem a u nás již zítra na HBO GO i s českými titulky.

iZombie: Titulky k epizodě You've Got to Hide Your Liv Away

18:31
České titulky k dvanáctému dílu jsou hotové a ke stažení je najdete v profilu epizody You've Got to Hide Your Liv Away . O jejich zhotovení se postarali alki , @Lískulka , Káčko , @LadyAlex a @Moreene . Přejeme příjemnou zábavu při sledování a neváhejte tuto epizodu ohodnotit .

Supergirl: Brainiac-5 povýšen na hlavní postavu

18:31
Ještě před samotnou závěrečnou epizodou třetí řady přichází oznámí od tvůrců, které hlásí, že pro příští rok se budeme s Brainiacem-5 z budoucnosti setkávat o hodně více. Querl Dox byl totiž povýšen na hlavní postavu. Fanoušci Jesseho Ratha jsou tak určitě spokojeni. A co vy?

Edna novinky: Zvolte nejlepší novinku května 2018

18:31
Jaká seriálová novinka vás nejvíce bavila v květnu? Anketa o nejlepší novinku stále probíhá. Vyberte tu nejzajímavější květnovou novinku, Dejte nám vědět, co jste v květnu sledovali.

X-Men: Jak to vypadá, když se začnou urážet Ryan Reynolds s Joshem Brolinem?

17:56
BBC Radio 1 si do svého studia pozvalo Ryana Reynoldse a Joshe Brolina, kteří se měli vzájemně urážet. Oba pánové to zvládli se ctí a jejich urážky skvěle podtrhují jejich profesionální a přátelský vztah z natáčení Deadpoola 2 . Kdo podle vás v souboji vymyslel pro toho druhého lepší nadávky?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes