Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

17,3 položek/den

The Flash: Dočkáme se flashbacků z dřívějších sérií?

14:34
Herec Grant Gustin byl předevčírem spatřen na natáčení v obleku, který Flash nosil v prvních dvou řadách. Dočkáme se snad flashbacků z této doby? Kromě toho byla na natáčení spatřena i herečka Jessica Parker Kennedy, představitelka Barryho dcery.

Quantico: Titulky k epizodě No Place Is Home

4:47
České titulky k desátému dílu třetí řady jsou hotové. Připravili je pro vás @Lucifrid , @Provaz a @KevSpa . Hezky se bavte a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

Edna novinky: Vybíráme největšího fešáka seriálové sezóny 2017/2018

23:48
Druhé kolo letošní Zlaté Edny si užijí zejména dámy. Budeme totiž vybírat toho největšího krasavce, který brázdil obrazovky od 1. července 2017 do 30. června 2018.

Stranger Things: Podle nové upoutávky se třetí řady dočkáme v létě 2019

22:36
Netflix rozhodně ví, jak diváky napínat. V novém teaseru, který je pojat jako stylová osmdesátková reklama na nákupní středisko, se na okamžik objeví Steve Harrington. A zároveň je na samém konci odhaleno, že třetí série nás čeká v létě příštího roku.

Patrick Melrose: Patrick Melrose se dočkal pěti nominací na Emmy

22:00
Minisérie Patrick Melrose podle očekávání zabodovala při vyhlášení letošních nominací na televizní ceny Emmy. Kromě nejlepší minisérie se nominace dočkal i představitel hlavní role Benedict Cumberbatch.

The Crown: První fotografie Olivie Colman v roli královny Alžběty II.

20:51
Natáčení třetí série The Crown je v plném proudu a Netflix vypustil první fotografii, na níž můžeme vidět Olivii Colman v roli královny Alžběty II., ve které vystřídala Claire Foy.

The Defenders: Geniální ztvárnění Lukeova otce hercem Regem E. Catheyem

20:18
Jedním z mnoha pozitiv druhé série Lukea Cage byl rozhodně James Lucas, kterého si zahrál již zesnulý herec Reg E. Cathey. Dočkáme se ještě této postavy, nebo bude usmrcena mimo záběry?

Sharp Objects: Fotografie z druhé epizody

19:44
Zatímco v prvním díle se nám představily hlavní postavy, druhá epizoda s názvem Dirt nám poskytla hlubší pohled na městečko Wind Gap a jeho obyvatele. Druhá epizoda byla odvysílána a vy již nyní můžete stahovat titulky . Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit .

Reverie: Fotografie z epizody The Black Mandala

19:10
Tým společně pracuje na záchraně neprávem uvězněného chlapce a Mara se seznamuje se světem temných virtuálních světů, ve kterých běžná pravidla neplatí.

Arrow: Stanice CW připravuje samostatný seriál o Batwoman

18:02
Po několika letech konečně zavítáme i v komiksovém světě stanice CW do Gothamu. Nebude to však pouze ve velkém crossoveru, nýbrž v samostatném seriálu, který bude věnován Batwoman.

Harry Potter: Čeká nás i flashback do Mlokových mladých let v Bradavicích

17:28
Jedním z velkých lákadel druhého dílu Fantastických zvířat je bezpochyby Albus Brumbál. Podle posledních zpráv to vypadá, že se dočkáme i flashbacku ze samotných Bradavic a možná i na vlastní oči spatříme, proč byl nadaný Mlok ze Školy čar a kouzel vyhozen.

The Alienist: Šest nominací na Emmy pro seriál The Alienist

17:28
Seriál The Alienist se dočkal šesti nominací na prestižní televizní ocenění, včetně nominace za nejlepší minisérii uplynulé sezóny.

The Walking Dead: Tvůrkyně říká, že se Daryl letos dočká skvělého příběhu

16:18
I když v poslední době není Daryl tak žhavým tématem jako kdysi, tak je stále nejoblíbenější postavou seriálu. Tvůrkyně však slibuje, že se z něj ono žhavé téma opět stane.

X-Men: První pohled na mutanta Omega Red, kterého se dočkáme v rozšířené verzi Deadpoola 2

16:18
Omega Red je mutant, který má nadlidskou sílu a umí z ostatních bytostí vysávat životní energii. Tohoto velice oblíbeného mutanta ve filmu ztvárnil Dakoda Shepley, hráč NFL z New York Jets. A právě jeho se dočkáme v rozšířené verzi na domácím videu a již za pár dní na Comic-Conu. Co na něj říkáte?

The 100: Bude vzestup Madi stačit k záchraně jejích lidí?

15:44
Nejnovější epizoda The 100 dokázala, že čas velitelů ještě není u konce. Během „Sic Semper Tyrannis“ vystoupila Madi. Bude to ale stačit k záchraně jejích lidí?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes