Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

24 položek/den

Nightflyers: České titulky k epizodě Rebirth

6:16
České titulky k osmé epizodě jsou hotové. Najdete je v profilu epizody Rebirth a připravili je pro vás @Farflame a @Myrddin . Po zhlédnutí dílu se k nám nezapomeňte vrátit a epizodu ohodnotit . Přejeme vám příjemnou podívanou.

Grey's Anatomy: Legrace bude s Chirurgy letos ještě víc než dost

23:28
Minutová upoutávka na další díly patnácté řady nás opět utvrzuje v tom, že pokud bychom této sérii měli dát nějaký přídomek, bylo by to „humorná“. Na kterou scénu se těšíte nejvíc?

The Grand Tour: Medvěd, zbraně, oheň a divočina aneb třetí sezóna bude o přežití

21:12
Amazon vydal krátký sestřih nejlepších záběrů, které se věnují následujícím třinácti epizodám. Clarkson, Hammond a May nás naučí přežít v divočině se základním motoristickým vybavením, spřátelí se s novou medvědí posilou a vyjedou si do francouzských ulic rozdávat pokuty.

Happy!: Velikonoční série Happy! se blíží

21:12
Druhá řada seriálu Happy! , která bude podle tvůrců seriálu ještě větší a výbušnější než ta první, bude mít premiéru 27. 3. Nick bude tentokrát se Štístkem pokračovat v pátrání po Sonnym Shineovi, který má šílený plán pro povznesení velikonočních svátků.

The Good Doctor: Upoutávka k epizodě Aftermath

20:02
Chod nemocnice St. Bonaventure se pomalu vrací do běžných kolejí, byť ministerstvo zdravotnictví dojde k závěru, že je nutné prověřit události spojené s nedávnou karanténou, aby mohli uklidnit veřejnost. Avšak kariéra tří doktorů je v nebezpečí.

Star Trek: Discovery: České titulky k premiéře druhé řady

20:02
A čekání na titulky je u konce. První epizodu druhé sezóny s názvem Brother si již nyní můžete vychutnat s českými titulky. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit . O překlad se postaral tým ve složení @spockedscully , @KlárkaP a @Marethyu2000 . Přejeme vám příjemnou zábavu.

Roswell, New Mexico: Hudba z první epizody

19:28
Jestliže chcete vědět, které písně jste mohli slyšet v první epizodě Pilot , nahlédněte do tohoto článku. Zaslechnout jste mohli například skupiny Houndmouth , Lord Huron či zpěváka Sama Tinnesze . Zůstala vám hned po zhlédnutí nějaká píseň v hlavě?

Magazín: Nominacím na Zlaté maliny kraluje Gotti

18:54
Ještě před vyhlášením oscarových nominací zveřejnila odborná porota nominace k devětatřicátým Cenám Razzie, o které se každoročně utkávají nejhorší filmy a herci.

Now Apocalypse: Upoutávka k šíleně barevné komedii

18:20
Uvnitř článku se můžete podívat na oficiální upoutávku k nové komedii, za kterou stojí tvůrce Gregg Araki. Seriál se odehrává v Los Angeles, kde se skupina čtyř přátel snaží proslavit, prozkoumat svou sexualitu a najít lásku. Jeden z nich však začne mít podivné předtuchy o konci světa.

Avengers: Kolik vydělají filmy od Marvel Studios v roce 2019?

18:20
Marvel Studios má pevně v plánu vydat v roce 2019 tři filmy. Minulý rok se studiu velice dařilo a filmy s Black Pantherem a Avengers se dostaly přes jednu miliardu amerických dolarů. Jaký ovšem bude rok 2019? Povede se Marvelu překonat sebe sama a půjde ještě výš?

Supernatural: Rodinné focení Winchesterů k jejich životnímu jubileu

17:46
Magazín EW shromáždil hvězdy seriálu Supernatural ke speciálnímu focení na oslavu 300. epizody. Přizvali také herce Jeffreyho Deana Morgana, který zopakuje svou roli hlavy rodiny. U této příležitosti nesměl chybět ani nejlepší přítel rodiny, anděl Castiel.

All American: Fotky k epizodě m.A.A.d. city

17:46
Coop se dostává čím dál víc do gangsterského života a její vztah s Patience je podroben zkoušce. Spencer je odhodlaný najít nějaký způsob, jak ve své komunitě zastavit vyskytující se násilí. Jordan se sbližuje se svým dědečkem, což vytváří rodinné problémy, které zatěžují Billyho.

Shameless: Fotografie z epizody The Apple Doesn't Fall Far from the Alibi

17:10
Fiona je stále na dně. Debbie se snaží zvednout náladu ostatním členům domu Gallagherů. Carl a Kelly se snaží udržet svůj vztah v tajnosti, nejvíce před otcem Kelly. Tami ukazuje Lipovi jinou verzi dospělosti. Titulky se již připravují.

The Flash: Seriál The Flash nám zřejmě představil první Batmobil

16:34
Komiksový svět na stanici CW se čím dál více přibližuje Gothamu. Po oznámení nového seriálu o Batwoman a čase stráveném v Gothamu během velkého crossoveru jsme se dočkali i prvního Batmobilu.

Vikings: Na konci ledna nás čeká konec světa aneb popisy posledních dvou epizod páté série

14:14
Pátá řada seriálu Vikings směřuje ke svému konci, ve kterém by mělo dojít ke konci světa. Alespoň tak se jmenuje poslední epizoda páté série.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes