Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Catalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publishes:

11 items/day

Hanna: Hanna přichází s novým designem

19:08
Pár dní od premiéry Hanny a její druhé řady již uběhlo a my jsme si pro vás připravili pro tuhle událost zbrusu nový design. Tento design nezhotovil nikdo jiný než @Sh3pp , za nějž mu moc děkujeme. Co na něj říkáte?

The Boys: Pobavte se u nepovedených scén z první řady

18:30
Během natáčení vždy vznikne řada scén, které se pak do televize rozhodně nemají šanci dostat. Nepovedené scény, se pak dostávají na internet jako bonus. Podívejte se, na to nejvtipnější z nepovedených scén z první řady The Boys .

Star Wars: Oscar Isaac se již nechce vrátit do role Damerona ve filmech ani v seriálech na Disney+

17:12
Sága Skywalkerů je u konce. Pro mnohé herce to byla prozatím konečná. Někteří sice doufají, že se v nějaké formě v budoucnu ještě objeví, zatímco jiní dělají za svými rolemi tlusté čáry. Oscar Isaac nemá ve filmovém průmyslu nouzi o práci, tak se k Dameronovi již vracet nechce.

Stargirl: Fotky k epizodě Shiv: Part Two

16:34
Meg coby Shiv pokračuje ve svém snažení přidat se k ISA, zatímco Courtney poznává nového hrdinu. Ostatní členové JSA musí spojit síly, aby zastavili další část plánu Nové Ameriky.

Survivor: Titulky k epizodě Friendly Fire

15:17
České titulky ke dvanáctému dílu čtyřicáté série jsou hotovy. Vytvořil je pro vás překladatelský tým z Reality-show.eu a odkaz k jejich stažení najdete v profilu epizody Friendly Fire . Hezky se bavte a neváhejte díl po zhlédnutí ohodnotit .

Love, Victor: Hudba z epizody Sweet Sixteen

15:17
Přinášíme vám další seznam písní, tentokrát k pátému dílu Sweet Sixteen , ve kterém slavil Victor své narozeniny. Uvnitř článku si je můžete všechny poslechnout.

The Walking Dead: Tvůrce komiksu prozradil, proč ušetřil Neganův život

12:48
Před pár dny vyšlo speciální číslo komiksu Živí mrtví , ve kterém nám byl odhalen osud Negana. V dopisu na jeho konci se Robert Kirkman vyjádřil, proč kdysi Maggie ušetřila jeho život.

Edna novinky: Vybíráme nejlepší novinku června 2020

12:48
Během prvního letního měsíce ještě krátce zavzpomínáme na novinky z předešlého měsíce a vybereme z nich tu nejlepší. Pojďme se společně podívat, které seriály v červnu začaly za velkou louží a vybrat ty nejzajímavější.

Katy Keene: Titulky k epizodě Chain of Fools

10:26
Pepper připravuje otevření Pepperárny. České titulky ke dvanáctému dílu jsou hotovy a ke stažení je najdete v profilu epizody Chapter Twelve: Chain of Fools . Připravili je pro vás @ewisek a @tominotomino . Přejeme příjemné sledování a nezapomeňte díl posléze i ohodnotit .

Magazín: Na co v červenci do kina a na streamingu?

23:42
Prázdniny jsou v plném proudu, kina konečně otevřena, ale velké premiéry nás ještě nečekají. I tak se ale i v kině najde pár zajímavých snímků, které jsme doplnili o pár dalších tipů z Netflixu a HBO GO.

Dark: Nejlepší vystřižené scény ze seriálu Dark

23:07
Přeřeky, zkažené záběry, rozpadající se stroj času… Byť se Dark pyšní temnou, až depresivní atmosférou, v zákulisí nikoho neopouštěla veselá nálada. Nenechte si ujít nepovedené scény ve speciálním videu.

Edna novinky: Nejlepším seriálem května se podle fanoušků stává Ledová archa

21:25
Naše tradiční anketa o nejlepší seriál měsíce má za sebou další kolo. Během června jste vybírali nejlepší novinku května a teď je nejvyšší čas podívat se, které seriály u vás bodovaly nejvíc.

The Boys: Amazon přichází s motivy ke druhé sérii

20:51
Druhá série přestává být v nedohlednu, proto tu pro nás má Amazon nové motivy ke druhé řadě. Podívejte se na nový banner.

American Dad!: České titulky k epizodě American Data?

5.July
České titulky ke dvanácté epizodě šestnácté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody American Data? . Titulky pro vás přeložil @Lukane . Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit .

Hospital Playlist: Úspěšný jihokorejský seriál Nemocniční playlist je konečně dostupný na českém Netflixu

5.July
Český Netflix nedávno zpřístupnil jihokorejský seriál Nemocniční playlist, který se příští rok dočká druhé řady. Podívejte se na krátkou upoutávku seriálu, který je v Jižní Koreji devátým nejsledovanějším seriálem v historii kabelových televizí.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes