Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

22,6 položek/den

Justice League: Před 65 lety se světu představil seriálový Superman

20:37
Nedávno jsme si připomněli výročí kultovního seriálu Lois & Clark , dnes pak slavíme další půlkulatiny, tentokráte Adventures of Superman s Georgem Reevesem. Připomeňme si tento seriál v dalším vzpomínkovém článku.

Magazín: Noví Andílci nabírají obsazení

20:03
Tvůrci dalšího remaku slavné dívčí krimikomedie Charlie's Angels pilně nabírají hvězdné herecké obsazení. Kdo další se k ansámblu přidal, se dozvíte uvnitř článku.

Lucifer: Představuje se Eva

19:30
Ve čtvrté řadě zavítá do Los Angeles a Luciferova života Eva. Ano, ta biblická Eva za zahrady Edenu. Entertainment Weekly přináší první fotografii a informace.

The Defenders: Třetí série Daredevila přichází s prvním plakátem

18:55
Pokračování seriálu Daredevil se skutečně blíží, protože se stupňuje jeho propagace. Podívejte se na nejnovější plakát ke třetí řadě.

The Grand Tour: Clarkson si podruhé usedne do křesla v pořadu Chcete být milionářem?

18:19
Clarkson má coby moderátor v různých zábavních televizních pořadů širokou působnost a v příštím roce si zopakuje hostování v další speciální sérii Chcete být milionářem . Pokud se mezi vámi najdou odvážlivci, kteří se nebojí usednout do horkého křesla, nyní máte možnost se do soutěže přihlásit.

The Good Doctor: První ukázka z premiérové epizody Hello

18:19
Stanice ABC vydala krátkou ukázku z první epizody, pro kterou scénář obstaral herec Freddie Highmore, představitel Shauna. V ukázce zjistíte, že nový ředitel si zamiloval rozdávání trestů. Druhá sezóna startuje již příští týden v úterý.

Arrow: Druhá várka fotografií k prvnímu dílu sedmé řady

18:19
Zatímco se první fotografie z první epizody zaměřily na Felicity, tak ty druhé se zaměřují na Olivera. Podívejte se ještě jednou, co nás čeká na začátku sedmé série.

Modern Family: Klan pózuje na plakátu k desáté sérii

17:45
Jak už bývá u Modern Family zvykem, s každou novou sérií se můžeme těšit na nový plakát, a ten je tentokrát vytvořen ve znamení bílé barvy. Jak se vám plakát k desáté sezóně líbí?

Dragons: Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

17:45
Co nás čeká v poslední filmu z trilogie Jak vycvičit draka ? V dračím světě to začíná vřít a tvůrce tohoto světa prozrazuje, co nás v nejnovějším filmu čeká a nemine.

The Walking Dead: Herec Ross Marquand napodobuje známé herce v dalším videu

17:12
Pokud máte rádi představitele Aarona z The Walking Dead , tak se můžete podívat na další video, ve kterém tento herec napodobuje slavné herce. Rozhodně vás opět pobaví.

Supergirl: Supergirl na novém plakátě ve stylu komiksu Red Son

17:12
Není tajemstvím, že se čtvrtá řada bude do jisté míry inspirovat komiksovou sérií Red Son , alternativním příběhem Supermana, kdy se jeho záchranný modul dostal do Sovětského svazu, a nikdy se z něj tedy nestal americký hrdina. Jak se vám plakát s Karou líbí?

Avengers: Aktualizace postav v rámci filmů o Ant-Manovi

17:12
Po dlouhé době vám přinášíme aktualizaci postav a herců, ve které se tentokrát zaměříme na filmy Ant-Man , Doctor Strange a Ant-Man a Wasp . Které postavy jste si oblíbili vy?

Fear the Walking Dead: Odhalení minulosti padoucha a vyřknutí osudu nad jednou postavou

16:03
Ve čtrnáctém díle letošní série se toho stihlo udát poměrně hodně, a proto nastal čas si připomenout hlavní události, ke kterým se navíc vyjádřili tvůrci seriálu.

Charmed (2018): Do Čarodějek míří herec Craig Parker

16:03
Nový seriál Charmed , který má premiéru v půlce října, přivítá herce Craiga Parkera. A koho si zahraje? To se dočtete uvnitř článku.

Blindspot: Od října bude Blindspot i na HBO GO

12:34
Do rozrůstající se nabídky služby HBO GO brzy přibude i kriminální seriál Blindspot . Od 1. října si budete moci přehrát první dvě řady tohoto seriálu, přičemž další budou pravděpodobně brzy následovat.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes