Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

28,7 položek/den

Venom: Jared Leto láká na Morbia

23:40
Natáčení filmu Morbius , ve kterém Jared Leto představí populárního živoucího upíra, se kvapně blíží a hlavní představitel na svém Twitteru ukázal video, ve kterém se na svou novou roli poctivě chystá a shazuje svůj prosulý plnovous.

Magazín: David Harbour a Chris Hemsworth si zahrají ve válečné Dháce

23:40
Hvězda seriálu Stranger Things se v novém filmu po boku filmového Thora a pod scenáristickým dohledem Joea Russoa vypraví do bangladéšské Dháky.

Legacies: Titulky k epizodě Hope is Not the Goal

23:06
České titulky ke čtvrté epizodě jsou hotovy a ke stažení je najdete v profilu epizody Hope is Not the Goal . Přejeme příjemnou zábavu u sledování a poté neváhejte tento díl ohodnotit .

The Romanoffs: Titulky k epizodě Panorama

20:15
České titulky k šestému dílu jsou hotové. Připravily je pro vás @Umpalumpa3 a @KevSpa . Hezky se bavte a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

Dark: Odcestujte do pochmurné budoucnosti Darku

19:08
Dostáváme se na 79. natáčecí den a kamera tentokrát zpracovala temnou apokalyptickou budoucnost. Zároveň se můžete seznámit s herečkou Leou van Acken, která ztvární Marthu z budoucnosti.

Superstore: Titulky k epizodě New Initiative

19:08
Titulky k sedmému dílu čtvrté série New Initiative jsou na světě. O překlad se postaraly @Zuzi.K a @JudyVolf . Díl si užijte a po zhlédnutí jej nezapomeňte ohodnotit .

This Is Us: Upoutávka k epizodě 18,615

18:00
V příští epizodě oslavíme Díkůvzdání na několik způsobů. V přítomnosti s Miguelem, v minulosti s Velkou trojkou a Jackem a také s Jackem a Nickem ve Vietnamu.

Shadowhunters: Do premiéry závěrečných epizod zbývá sto dní

18:00
Stanice Freeform vydala speciální plakát, na kterém oznamuje, že do odvysílání zbývajících dvanácti epizod zbývá sto dní. Také se těšíte a přejete si, aby už bylo 25. února?

The Mandalorian: V seriálu se můžeme těšit i na Deathroopery, proč je v seriálu uvidíme?

17:25
Ve filmu Rogue One: Star Wars Story jsme se vůbec poprvé na filmových plátnech seznámili s Deathtroopery, kteří hlásí návrat do série prostřednictvím chystaného seriálu The Mandalorian . Dále byla také obsazena další herečka, která pomůže Mandalorianovi v boji.

The Good Doctor: Fotografie k epizodě Stories

17:25
Doktor Murphy, doktorka Limová a doktorka Brownová se musí vypořádat s pacientkou, která odmítá svému manželi odhalit příčinu, jež způsobila komplikaci během zákroku. Glassman se ocitá v problémech.

The Walking Dead: Aaron a Ježíš nalézají zraněnou Rositu

17:25
Rosita a Eugene se posledně ocitli ve velkém nebezpečí. Prozatím můžeme bezpečně říct, že je Rosita v pořádku. To stejné však nemůžeme tvrdit o Eugeneovi.

Manifest: Fotografie k epizodě Point of No Return

16:51
Příští úterý nás čeká nečekané spojenectví mezi Benem a Vancem, kdy budou hledat zbylé chybějící pasažéry z letu 828. Mezitím Michaela pomáhá sebevražednému pasažérovi, který se domnívá, že je Andělem smrti.

Batwoman: Co čeká na Batwoman ve velkém komiksovém crossoveru?

16:16
Batwoman se dočkala další fotografie, na které se předvádí ve svém netopýřím hávu společně s první drahou hračkou. Zároveň si v dnešním článku rozebereme, jak, kdy a proč se objeví na velké crossoverové scéně.

The Defenders: Aktualizace nových postav a herců třetí řady Daredevila III.

16:16
V předposlední aktualizaci jsme přidali opět několik nových postav z třetí série, které jsme doplnili o několik dřívějších postav, jež jsme v naší databázi dosud neměli.

The Grand Tour: Třetí série Grand Touru posunuta na leden 2019

15:42
Bohužel vám dnes nepřinášíme dobré zprávy. Producent Andy Wilman byl vyzpovídán ohledně Grand Touru na dublinské konferenci Web Summit a potvrdil, že se nové řady dočkáme někdy během ledna příštího roku. Zároveň odhalil, že se váhá, zda kolumbijský speciál bude součástí třetí série.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes