Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Catalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publishes:

21.6 items/day

Avengers: Boj o překonání Avatara pokračuje, Marvel Studios znovu nasazuje Avengers: Endgame do kin

18:47
Film Avengers: Endgame zaznamenal masivní úspěch v kinech, ale bohužel utržené tržby nestačily na překonání filmu Avatar . Ten v roce 2009 přinesl zajímavý a rodinný příběh s novou technologií 3D a na film se stály fronty. Marvel Studios ale boj nevzdává a chce Na'vi porazit.

Madam Secretary: Titulky k epizodě The Things We Get to Say

18:04
České titulky ke dvacáté epizodě čtvrté řady Madam Secretary s názvem The Things We Get to Say přeložil @lukascoolarik . Bavte se a nezapomeňte epizodu náležitě ohodnotit .

Game of Thrones: George R. R. Martin naznačuje, v čem se budou lišit knihy od konce seriálu

16:06
I když je seriál Game of Thrones u konce, tak ten pravý konec Písně ledu a ohně nás stále čeká. Řeč je pochopitelně o knižní sérii, kterou Martin stále píše.

Dark: Druhá série na nových bannerech

16:06
Propagace druhé série v Německu nemá konců, což nás velmi těší, neboť ve Stuttgartu se objevily tři krásné stometrové bannery věnované budoucnosti a minulosti. Bannery si můžete prohlédnout uvnitř tohoto článku.

Fear the Walking Dead: Fotografie k epizodě The End of Everything

15:24
Althea se žene tak svéhlavě za novým materiálem do své kamery, že ohrozí jak celé poslání, tak i svůj život.

Prodigal Son: V září se vypravíme do světa sériových vrahů

12:01
Malcolm Bright patří k nejlepším kriminálním psychologům. Je však synem sériového vraha, který se po dlouhé době vrací do jeho života. Podívejte se na trailer ke krimi novince Prodigal Son , ve které ztvární hlavní role Tom Payne, Michael Sheen, Lou Diamond Phillips a Bellamy Young.

The Defenders: České titulky ke třetí řadě seriálu Jessica Jones

12:01
České titulky k šesté epizodě třetí řady seriálu Jessica Jones jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody AKA Sorry Face . Titulky pro vás přeložil @Xavik . Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit .

In the Dark (2019): Ve finále uvidíte: Podaří se Murphy odhalit Tysonova skutečného vraha?

11:22
Už tento čtvrtek bude odvysílán finální díl první série It’s Always Been You . Jules zjistila, že je mezi policajty jeden zrádce, který spolupracuje s Niou, a společně s Murphy se snaží zjistit, kdo to je a očistit tak Darnellovo jméno.

Good Omens: Neil Gaiman nejen o vzniku seriálu Good Omens

8:09
O scénář k minisérii Good Omens se postaral Neil Gaiman, který společně s Terrym Pratchettem napsal před necelými třiceti lety knižní předlohu. V rozhovoru pro The Guardian mluvil o tom, jak mu jeho kolega při psaní scénáře chyběl, o politice nebo o svém pohledu na dnešní svět.

Magazín: George Clooney chystá snímek pro Netflix

0:04
Po letošním návratu na televizní obrazovky, kde exceloval v minisérii Catch-22 , si Clooney znovu vyzkouší filmovou režii. Právě si totiž plácl s Netflixem, pro který natočí snímek Good Morning, Midnight .

Justice League: Kvíz: Znáte dobře snímek Batman?

0:04
Legendární film režiséra Tima Burtona nedávno oslavil třicet let od svého uvedení do kin. Vyzkoušejte si proto náš kvíz, zjistěte, kolik si toho pamatujete a pochlubte se výsledky do komentářů.

Big Little Lies: Nicole Kidman a Meryl Streep si zahrají v novém filmu Ryana Murphyho

0:04
Dvě držitelky Oscarů aktuálně excelují v seriálu Big Little Lies , brzy se jich však dočkáme i v nové filmové adaptaci slavné broadwayské hry The Prom , kterou chystá režisér Ryan Murphy.

The Fast and the Furious: Začalo natáčení devátého dílu Fast & Furious

23:24
Vin Diesel a spol. se příští rok ukážou už v devátém díle série Fast & Furious . Režisér Justin Lin a jeho tým už jsou na place a natáčení začalo.

Swamp Thing: Fotky k epizodě Drive All Night

22:03
Abby je opět nucena postavit se své minulosti s rodinou Sunderlandů, zatímco stále hledá lék pro Aleca. Do Marais zároveň přijíždí mág Phantom Stranger, který může Bažináčovi pomoct.

NOS4A2: České titulky k deváté a desáté epizodě

25.June
Poslední dvě epizody, devátou a desátou , seriálu NOS4A2 si nyní můžete pustit s českými titulky. Přeložili je pro vás @twister78 a @Ciro7a . Užijte si velkolepé finále a po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit jak jednotlivé epizody, tak celý seriál. Veselé Vánoce!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes