15
new stories - click to show

Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Avengers: Maguire zkouší kostým, Loki je dotočen, S.H.I.E.L.D. se vrací a další novinky

11.December
I když rok 2020 nebyl zrovna rokem Marvel Studios, protože jsme se vůbec poprvé od vzniku organizace nedočkali ani jednoho filmu, tak přípravy na budoucí roky jsou hojně v procesu. Natáčecím královstvím se stala Atlanta, kde paparazzi fotografové skáčou blahem a neví, kam dříve skočit.

Edna novinky: Edňácké tipy na prosinec: Drsná dramata, návrat Expanse a loučení s Vikingy i Sabrinou

11.December
Letošek nebyl zrovna šťastným rokem, ale seriálový svět nám ho v prosinci aspoň trochu vylepší. Na své si přijdou milovníci skvělých sci-fi, historických seriálů i mrazivých dramat. Dočkáme se ale i jednoho postapokalyptického světa, ve kterém superchřipka zdecimovala populaci.

Station 19: Příště uvidíte: Už mi nešéfuješ, tudíž se tak nechovej

10.December
Roberta Sullivan byl degradován a je tak na stanici 19 hasičem jako každý jiný. Všichni z toho sice byli nadšení, ale pohoda nepotrvá dlouho, jak se můžete přesvědčit v upoutávce na další epizodu.

Batwoman: Nová Batwoman se předvádí v plnohodnotném traileru

10.December
Stanice CW se v podvečerních hodinách přiřítila se zbrusu novou upoutávkou, v níž můžeme sledovat, jak absence netopýří strážkyně opět ponořila Gotham do tmy. Na obzoru se však objevuje nová posila hrající výhradně dle svých pravidel. Dáte šanci druhé sérii?

SEAL Team: Fotografie k dnešní epizodě The New Normal

10.December
Tým je značně oslaben a rozhozen poté, co se někteří členové rozhodnou opustit bratrskou linii. Uvidíme někdy Bravo znovu pohromadě? To se dozvíte v dnešní epizodě.

The Walking Dead: World Beyond: Fanoušci vytvořili plakát, na kterém Rick spojuje své síly s hrdiny World Beyondu

10.December
Seriál World Beyond byl očekáván především díky možné spojitosti s Rickem Grimesem. Toho jsme se sice v první řadě nedočkali, nicméně fanoušci alespoň vytvořili plakát, na kterém se Rick setkává s hlavními hrdiny toho seriálu.

The Walking Dead: I jedenáctá řada bude pravděpodobně rozdělena na tři části

10.December
Seriál The Walking Dead by měl skončit v průběhu roku 2022, přičemž je pravděpodobné, že se konec kvůli své neobvyklé délce bude muset rozdělit na tři části.

Fear the Walking Dead: Jak se vám líbí nová podoba intra?

10.December
Epizody šesté řady se dočkaly menší obměny úvodního intra. Stále tu sice hraje stejná hudba, nicméně tentokrát jsou intra o něco komiksovější. Jak se vám líbí tato upravená verze?

The Flash: V sedmé řadě se můžeme těšit na návrat několika oblíbených padouchů

10.December
V pokračování Flashe bude nejdříve dokončen příběh šesté série, na který ihned naváže další příběhová linie. Podle všeho se však můžeme těšit i na několik známých záporáků.

Magazín: Ben Affleck ztvární hlavní roli v Clooneyho dalším režijním projektu

10.December
Sedm let po zisku Oscarů za snímek Argo spojí dva hollywoodští fešáci znovu své síly. George Clooney totiž pro Amazon natočí nový snímek, ve kterém si hlavní roli zahraje Ben Affleck.

The Defenders: Daredevilův návrat v podání Charlieho Coxe je čím dál pravděpodobnější

10.December
I když se již Defendeři nedočkají dalších epizod na Netflixu, tak stále existuje možnost, že je ještě uvidíme. Nejpravděpodobněji se aktuálně jeví Daredevilův návrat.

Grey's Anatomy: Příště uvidíte: Boj o život jednoho z nich

10.December
DeLuca s Teddy stále léčí Meredith a přibyde jim nový pacient. Tom Koracick na tom je zle a není sám, o blízkého člena rodiny se bude bát i jeden z chirurgů.

Warrior: Jak to vypadá se třetí řadou Warriora?

9.December
Velké množství dějových linií zůstalo otevřených, ale i přesto není jisté, zda se další řady dočkáme. Jaká je situace okolo seriálu Warrior ?

Riverdale: Trailer k páté sérii je tady

9.December
Jak bylo včera avizováno, tak se i stalo – dnes vydalo The CW upoutávku na pátou řadu Riverdale . Jak v ní můžete vidět, budeme pokračovat v dějové lince se záhadnými videonahrávkami, na kterých nějaké osoby v maskách našich hrdinů provádějí zneklidňující činy. Těšíte se na novou sérii?

Superman & Lois: Herec Tyler Hoechlin se představuje na novém plakátu jako Superman

9.December
Stanice CW nás právě překvapila novým plakátem k novince Superman & Lois , na kterém se můžeme podívat na Supermanův nový oblek. Co na něj říkáte?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes