15
new stories - click to show

eKamarád

Description:

Pro děti, mládež i dospělé. Magazín se věnuje mnoha tématům, pro mnoho věkových skupin - pro děti, mládež i dospělé. Recenzuje zajímavé knihy, publikuje zajímavé soutěže o věcné ceny. Magazín provozuje ICOK.

URL:

http://www.ekamarad.cz/

Catalog:

Ostatní → Zábava

Publishes:

3 items/month

TJ oddílů rekrečních sportů Praha oslavila 25 let činnosti

17.February
TJ ORS Praha, které úzce spolupracuje s naším spolkem Internet mládeži z.s. oslavolo 25 let činnosti.

Stipendijní Akademie MenART otevírá přihlášky pro mladé talenty a jejich učitele

12.February
Stipendijní Akademie mentoringu uměleckého vzdělávání MenART otevírá přihlášky do čtvrtého ročníku pro školní rok 2021/2022.

GDPR naruby

11.February
Naivně jsem se domníval, že zákon o ochraně osobních údajů je tu proto, aby ochránil data obyčejných lidí. Bohužel takto opravdu nefunguje, o čemž se bohužel přesvědčuji několikrát denně.

Ben & Mateo potěšili Františka Janečka!

18.January
Zásah do černého! Kluci Benedikt Kis (13) a Mateo Klimek (14), kteří se jako duo Ben & Mateo zabydleli v srdcích českých teenagerek a se svými písničkami válcují tuzemský Youtube, nejnověji nazpívali legendární píseň zpěváka Pavla Horňáka Kdo ví. A kromě chvály od fanoušků se dočkali vřelých slov i od autora písničky – slavného producentského barda Františka Janečka!

PF 2021

31.December
Vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví, vám přeje redakce a vedení našeho spolku Internet mládeži.

Instalace projektu SOKL: Tvárnice od Martina Zeta u Národního muzea

24.December
Dne 17. 12. 2020 v odpoledních hodinách dorazil do Prahy kolosální náklad z Brna. Přivezl umělecké dílo s názvem Tvárnice od současného umělce a sochaře Martina Zeta.

Dětský čin roku 2020 – Dobré skutky se děly i během pandemie

22.December
Ani letošní koronavirová pandemie neodradila děti, aby konaly dobré skutky. Důkazem je spousta příběhů, které žáci základních škol a osmiletých gymnázií zaslali do projektu Dětský čin roku 2020. Ten se letos pořádal již pošestnácté. Autoři nejlepších a nejsilnějších příběhů, o nichž rozhodovaly samy děti prostřednictvím on-line hlasování, byli vyhlášeni 9. 12. 2020.

Umění bez omezení: Galerie hlavního města Prahy spouští nový web

21.December
Jedním z posledních kroků v rámci aplikace nové vizuální identity GHMP od studia Anymade byla modernizace webové prezentace Galerie hlavního města Prahy. Nový web je evolucí předchozího řešení, je vytvořen v moderním, nadčasovém designu a respektuje současné cíle, potřeby a charakter instituce. Stal se tak atraktivním komunikačním nástrojem s návštěvníky a důstojnou vizitkou metropolitní galerie.

PAF Olomouc ohlašuje první jména letošního ročníku

2.December
Mezinárodní Přehlídka filmové animace a současného umění bude mít v letošním roce podobu čtyřdenního online festivalu spojeného s uměleckými instalacemi ve veřejném prostoru v domovské Olomouci. Festival začíná ve čtvrtek 3. a potrvá do neděle 6. prosince.

Děti a pandemie: Co jim nejvíce chybí a co jim pomáhá?

1.December
Velký evropský průzkum v rámci kampaně CN Buddy zjišťoval, jak na děti doléhá izolace a co jim říká vzájemná pomoc.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes