eKamarád

Popis:

Pro děti, mládež i dospělé. Magazín se věnuje mnoha tématům, pro mnoho věkových skupin - pro děti, mládež i dospělé. Recenzuje zajímavé knihy, publikuje zajímavé soutěže o věcné ceny. Magazín provozuje ICOK.

URL:

http://www.ekamarad.cz/

Katalog:

Ostatní → Zábava

Publikuje:

3 položek/měsíc

Zkušenosti administrátora Dětské seznamky

4.července
V těchto dnech proběhla změna verze Dětské seznamky kvůli GDPR a při té příložitosti její administrátor kontroluje a promazává data v databázi. Z dat vypozoroval zajímavé skutečnosti a tak jsem se rozhodli s ním udělat rozhovor, aby se s námi o tyto zkušenosti podělil.

Zveme vás na Rodinný turnaj dvougeneračních družstev

1.června
Zveme vás na tradiční Rodinný turnaj dvougeneračních družstev ve stolním tenisu, který se koná v Centru stolního tenisu Ďáblice.

Talent Awards 2018

22.dubna
Včera se konal 11. ročník mezinárodní a celorepublikové soutěže pro talentyz oblasti kultury, sportu a uměníTalent Awards 2018

Velký jarní úklid se chystá již za týden, letos i s Gabrielou Koukalovou

4.dubna
Do hlavního termínu celorepublikové dobrovolnické akce Ukliďme svět, ukliďme Česko zbývá necelý týden. Patronkou akce se stala pro letošek sportovkyně roku 2017 Gabriela Koukalová.

Staň se super leaderem na táborech a pobytech pro děti

3.dubna
Plánuješ prázdniny a pořád Ti zbývá pár dní volna? Baví Tě vytvářet kreativní program, při kterém se můžeš realizovat i ty sám?

Supernuly

2.dubna

V Ďáblicích uspořádali 2. Ples stolních tenistů

21.března
Kolem osmdesáti spokojených návštěvníků měl sobotní Ples stolních tenistů, který proběhl v Ďáblicích.

Česká hra Attentat 1942 nominována na herního Oscara

2.března
Hra českých vědců Attentat 1942 bojuje o vítězství v jedné z nejprestižnějších soutěží herního průmyslu, 2018 Independent Games Festival Awards. Attentat 1942 je nominován za nejlepší příběh spolu s dalšími pěti hrami z celého světa. Vyhlášení výsledků proběhne 21. března v San Franciscu.

Zveme vás na sérii čtyř střeleckých závodů pro děti do Ďáblic

1.března
V Ďáblicích se pokouší založit něco jako střelecký kroužek. Zatím jednou měsíčně, než najdou někoho, kdo by se ujal pravidelného vedení takového kroužku a než bude dostatečně velká členská základna.

Jaký byl Karneval na ledě

28.února
Olympijskou atmosféru na ledě zažili účastníci Království masek v neděli 11. února v Hradci Králové.

Klub Správňáci v Ďáblicích má prvních pět členů

27.února
Klub Správňáci, který vyhlásil nábor před dvěma týdny, má už prvních pět členů. Jde o klub, který působí ve spolku Ďáblové Praha v pražských Ďáblicích.

Střelecké závody v Ďáblicích ovládl Pavel

26.února
Oč byla v sobotu v Ďáblicích menší účast, o to víc si Pavel zastřílel. A stal se prvním členem klubu Správňáci, protože se chce akcí Ďáblové Praha účasnit pravidelně.

Závody RC modelů aut se staly hlavně náborovou akcí

25.února
Celkem čtyři nové členy získali do klubu Správňáci na sobotních závodech RC modelů aut pro děti Ďáblové Praha.

Přijďte na Ples stolních tenistů

14.února
Již druhý Ples stolních tenistů pořádá TJ Stolní tenis Praha, z.s. spolu s TTC Praha – klubem stolních tenistů, z.s. ve spolupráci s Městskou částí Praha Ďáblice pod záštitou MČ Prahy 8 a Pražského svazu stolního tenisu za podpory firmy STENmarketing – vše na stolní tenis v sobotu 17. 3. 2018.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes