15
new stories - click to show

Elle.cz

Description:

Za vším hledej ženu

URL:

https://www.elle.cz/

Catalog:

Lifestyle → Móda

Publishes:

7.6 items/day

Proč to (ne)zkusit se svou dětskou láskou?

23:21
Kolik se toho může změnit po patnácti letech? Rozhodnutí spojit se znovu s láskou ze střední může dopadnout jen dvěma způsoby… Jak si zajistit happy end?

Co je zase špatně na české olympijské kolekci?

20:06
Na sociálních sítích vzbudila poprask a odsouzení z řad odborníků. Z reakcí obyčejných smrtelníků je patrné, že neví, co si o modelech, které má česká reprezentace ukázat v Tokiu, vůbec myslet...

Umělecké galerie online aneb jak nakupovat umění na internetu?

15:47
Kdyby nám někdo před pár lety řekl, že jednoho dne bude naprosto normální nakupovat umění jako obrazy, sochy a fotografie na internetu, nechtělo by se nám tomu věřit. A už vůbec by nás nenapadlo, že to bude skvělé místo pro nováčky, co s nákupem umění a sběratelstvím nemají ještě žádné zkušenosti. Jednou z hlavních příčin tohoto vývoje byla pandemie, která přesun umění na sítě značně urychlila.

SUMMER GUIDE: Jaké toxiny mohou být obsaženy v opalovacích krémech?

8:08
Standardní výbava, snad i součást zdravé péče o naše tělo… Ale co vlastně do sebe vstřebáváme? Opalovací krémy jsou tak kontroverzní, jak nepostradatelné. Víte o některých skutečně nebezpečných látkách ve složení vašeho krému? Na tohle si dejte pozor!

Proč se po pandemii neumíme intimně sblížit?

8:08
Co je pro jednoho obyčejný polibek, může být pro druhého obří vystoupení z komfortní zóny „izolovaného já“ postcovidové doby. Proč nám činí obtíže se po měsících domácího vězení intimně sblížit s novým partnerem? Co to o nás vypovídá? A hlavně, jak překonat nově nabytý blok?

Top 5 surf destinací v Evropě

8:08
Líně dohánět vlny, nebo s adrenalinem sjíždět ty nejvyšší na planetě? Pokud chcete zažít skutečnou surfařskou atmosféru, nemusíte mimo Evropu. Tady je pět nejlepších míst, kam se vydat.

Bottega Veneta přichází s druhým číslem svého digitálního magazínu

8:08
Prohlédněte si tento vizuální skvost na našem webu! Hvězdami ISSUE 02 jsou například Naomi Campbell, Travis Scott či David LaChapelle.

Co jste se mohli naučit v rámci druhého online eventu ELLE ACADEMY?

23.June
Byl pro vás uplynulý rok obtížnější než ty předešlé? Pro nás také, a proto jsme se rozhodli na již druhý online event ELLE ACADEMY pozvat inspirativní osobnosti, které ví, jak překonat krizi a vyjít z ní ještě silnější. S nimi jsme se společně podívali do budoucnosti a zjistili jsme, že ji chceme tvořit a nejen přijímat.

Barbara Karpetová: Diplomatka, jejíž práci ocenil prezident USA

23.June
Zajímá vás, co obnáší práce kulturní diplomatky? Jak se jí může člověk stát? Diplomacie je odvětví, které je opředené romantickými představami o věčném cestování a chození do společnosti. Jaká je ale realita? Odhalili jsme pro vás zákulisí této tajemstvím opředené profese s kým jiným, než se samotnou kulturní diplomatkou Barbarou Karpetovou, která 8 let vykonávala službu v USA.

DESET LET CROP TOPU! PROČ SE HO NEMŮŽEME VZDÁT?

23.June
Jeden z prvních textů s titulkem „New Trend Crop Top: Will You Wear It?“ se objevil na internetu v červnu 2011, tedy před deseti lety! Proč nás tento trend stále tak fascinuje?

Koupili jste nedávno padělek? Potom jste na tom jako 1 z 10 lidí v EU

23.June
Pokud jste si během posledního roku či dvou koupili nějaký designérský kousek, je dost pravděpodobné, že jste zaplatili pouze velké peníze za padělek. Tato skutečnost bohužel vyplývá z průzkumu EU. Čím to je, že fake výrobky zaplavily náš trh a my je navíc opravdu kupujeme?

Chystá Harry Styles svou vlastní kosmetickou značku?

23.June
Harry Styles si právě registroval kosmetickou ochrannou známku a jeho fanoušci okamžitě započali investigativní spekulace. Jak podle nich bude vypadat připravovaný beauty brand jedné z nejzajímavějších osobností showbyznysu?

Týdenní horoskop pro všechna znamení

22.June
Jaký bude váš týden podle znamení zvěrokruhu? Máme pro vás horoskop pro každý den od 21. června do 27. června.

10 důvodů, proč milovat prince Williama

21.June
Nejdřív byl idolem dospívajících dívek, teď je vzorem seriózního otce od rodiny a dokonalého gentlemana. Budoucí následník britského trůnu oslaví 21. června své 39. narozeniny.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes