15
new stories - click to show

Elle.cz

Description:

Za vším hledej ženu

URL:

https://www.elle.cz/

Catalog:

Lifestyle → Móda

Publishes:

5.7 items/day

Anatomie útulnosti: Vila v Klánovicích po rekonstrukci nabyla intimity

21:55
Pohodlí i funkčnost, přírodní materiály a od nich se odvíjející tlumená paleta zemitých barev, na míru navržený nábytek, podlaha, ale také doplňky. Rodinná vila v Klánovicích se po několikaměsíčním makeoveru znovu probouzí k životu. Její znovuzrození v článku zachytila Brigita Novohradská.

Chcete zhubnout? Nastartujte metabolismus

18:13
Dvojnásobně zrychlit metabolismus a aktivovat trávení během několika týdnů? Ale jistě, i to je možné. Prozradíme vám, jak tělo znovu „nakopnout“ a donutit ho, aby spalovalo rychleji a efektivněji. Pomůže i pár změn v životním stylu.

Když méně přinese více: Skinimalismus udává beauty směr

14:37
Aplikovat masku, sérum, esenci, krém a další přípravky, nebo se spolehnout na jednu lahvičku zázračného přípravku? Korejské influencerky nás naučily používat 10 produktů v běžné denní rutině, není to ovšem zbytečně moc? V našich podmínkách, kdy na nás nepůsobí tolik znečisťujících vlivů jako v Asii, spíš platí, že méně znamená více. Proto se seznamte s trendem skinimalismu.

Flirtujte, i když jste ve vztahu. Vyplatí se vám to!

10:05
Čím déle vztah trvá, tím více může začít připomínat šampaňské, ze kterého se vytrácí bublinky. Nedovolte, aby vám z lásky zbylo něco, co jiskřivý nápoj nepřipomíná už ani s oběma očima zavřenýma. Nenechte dráždivé bublinky vaší vášně vyprchat. Jak? Nepřestávejte flirtovat!

Academy Museum Gala: souboj hvězd o nejkrásnější šaty

7:22
Velký Hollywood se opět po čase přihlásil o slovo. Včera večer se otevřely brány třetího ročníku Academy Museum Gala v Los Angeles, který po dlouhé době svedl dohromady nejvýznamnější hvězdy filmu. Kdo se prošel v elegantních prostorách losanageleského muzea a zazářil svými róbami?

Prosincový fashion newsfeed: To nejaktuálnější ze světa módy

7:22
Co nového se ve světě módy stalo, ptáte se? Comme des Garçons znovu kuje pikle se značkou Converse, výstavu Juergena Tellera můžete mít teď na triku a medvědí kožíšek od MaxMary slaví dekádu. Račte se začíst, měsíčník povinné četby pro milovníky módy je tu, vážení!

Zahalte se do vůní. Který parfém na zimní období vybrat?

7:22
Zima je časem, kdy můžete experimentovat s těžšími a kořenitějšími vůněmi a dodat tak svému já novou, neobvyklou jiskru. Vůně je důležitá nejen pro naše smysly, ale také pro naše pohodlí a sebevědomí. S její pomocí lze ukázat svůj osobitý styl a vyniknout z davu. Hledáte tipy na úchvatné parfémy? Pak jste tu správně – zahalte se do nejkrásnějších a nejpodmanivějších vůní!

Horoskop od 4. prosince: Lvi prvotřídně zazáří, Ryby budou zranitelné

7:22
Týdnu bude stále vládnout silné spojení Slunce s planetou Mars, budeme cítit nutnost poprat se nejen s problémy, ale také s různými povinnostmi. Neměli bychom se nechat vtáhnout do víru předvánoční paniky, myslete na duši, na to, že si potřebujete odpočinout a ulevit od každodenního stresu.

Dejte Vánocům hlubší smysl, budete na ně vzpomínat navždy

5.December
Vánoce jsou obdobím lásky, sdílení a radosti. V těchto chvílích si užíváme blízkosti rodiny, scházíme se s přáteli a vytváříme tak něco, na co se nezapomíná – zážitky. Nejen v tomto období je tím, co můžeme darovat naše pozornost a přítomnost, avšak ani na tradiční dárky bychom neměli zapomenout. Už jen samotné obdarování někoho značí, že nám na dotyčném záleží.

Paris Hilton je podruhé matkou. Místo gratulací ale sklízí kritiku

5.December
Paris Hilton, dědička hotelového impéria a bývalá trouble girl, se před několika dny stala v rychlém sledu už podruhé matkou. Poté, co přestala žít večírky a omezila společenské excesy, které ji pravidelně dostávaly na titulky bulvárů, se její mediální obraz změnil. Teď ale promluvila o důvodech, proč její děti odnosila náhradní matka. A rychle ztrácí sympatie veřejnosti, které si začínala získáv…

8 nenápadných signálů nevěry

4.December
Jste spolu už roky, docela vám to klape, je pozorný manžel a skvělý otec. Nemáte tedy důvod předpokládat, že by vám byl nevěrný. A to je chyba. Signály, že vás partner podvádí, mohou být totiž zcela nenápadné…

Venuše ve Štíru: Nastává čas k uspokojení našich nejtajnějších tužeb

4.December
Od 4. do 29. prosince se bude Venuše nacházet ve znamení Štíra. Planeta Venuše, po Měsíci nejzářivější objekt na noční obloze, symbolizuje lásku, krásu, harmonii, svůdnost, smyslnost a rozkoš. Znamení štíra je zase orientováno na intenzivní prožitky, oplývá tajemstvím, vnitřní silou a vytrvalostí. Na co se tedy máme v prosinci díky tomuto spojení připravit?

Hotel Perk: Jako fénix z popela

4.December
Modernistický klenot Šumperku opět září. Po třech letech rekonstrukcí otevírá hotel Perk v proslulé funkcionalistické budově a láká na působivé kombinace – interiéry od Lucie Koldové, lahodné chody šéfkuchaře Jana Malého, zákusky od cukrářky Pavly Krmelové a kávu z místní pražírny Pikola. Zrodila se ideální základna pro výpady do majestátních Jeseníků: přírodě na dohled a odpočinku na dosah.

ELLE KVÍZ: Slavné hlášky ze světových filmů. Poznáte, kde zazněly?

3.December
Proč máme tak rádi hlášky z filmů? Samy o sobě nic neříkají a vytržené z kontextu nejsou ani vtipné. Jenže nám dávají pocit spojení. Když ve společnosti proneseme filmovou hlášku a někdo jiný na ni reaguje replikou nebo smíchem, vzniká mezi námi alespoň pro tu chvíli speciální propojení. Tak schválně, kolik jich určíte správně?

Fenomén cloutlighting aneb když manipulujete partnerem kvůli lajkům

3.December
Kolik už jste jich viděli? Dokonalých fotek ještě dokonalejších párů, po jejichž zhlédnutí se ptáte, proč to ve vztahu nemáte stejně perfektní. Trápíte se úplně zbytečně. Stále přibývá těch, kteří fotí falešné partnerské štěstí jen proto, aby nasbírali na sociálních sítí lajky. Říká se tomu cloutlighting a je to nová metoda rafinované manipulace.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes