15
new stories - click to show

Elle.cz

Description:

Za vším hledej ženu

URL:

https://www.elle.cz/

Catalog:

Lifestyle → Móda

Publishes:

7 items/day

Staňte se hvězdou červeného koberce

6:41
Karlovy Vary už naplno žijí nejen filmy, ale i krásou. Proto jsme vyzpovídali tři make-up artisty Parfumerie Douglas, kteří se o váš půvab starají v našem Elle Beauty Lounge. Jaké produkty doporučují nejen na červený koberec? A jaký make-up trend nikdy nevyjde z módy?

Krásná a empatická Katka Sokolová: Minimalistka srdcem i duší

1:15
Modelka a zakladatelka nadačního fondu AutTalk Kateřina Sokolová navštívila filmový festival ve Varech a k naší radosti zavítala i za námi do Elle beauty lounge. Prozradila nám, na jaký film je v rámci festivalu nejvíce zvědavá, po boku které filmové star by si zahrála i to, kolik času tráví denně před zrcadlem.

Božská Dara: Na krásu nemám recept. Stačí smích a láska

1:15
Je nejen úspěšná zpěvačka, ale i byznysmenka. A ještě ke všemu neskutečně půvabná. Božská Dara dokazuje, že věk je skutečně jen číslo. Jaký je její recept na krásu? A co ji přitahuje na atmosféře filmových Varů? Přečtěte si náš small talk.

Tom, Brad a Johnny: Ikony, kterým vrásky sluší

1:15
Nemohly jsme odtrhnout pohled z obrazovky, kdykoli se v Top Gunu procházel Tom Cruise v perfektně padnoucí uniformě. Naše srdce roztálo, jakmile nás Brad Pitt zhypnotizoval blankytnýma očima ve snímku Interview s upírem. A imponovala nám drsnost Johnnyho Deppa v Pirátech z Karibiku. Těmto idolům se sice blíží šedesátka, ale jsou snad ještě více sexy než před lety.

Konec iluzím. Je tady BeReal, sociální aplikace bez filtrů a úprav

14:23
Nehraje na sbírání lajků či followerů, nenabídne vám stovky vylepšujících filtrů a neukáže dokonalý život ostatních. Aplikace BeReal sází na autenticitu a na sofistikovaný obsah či úpravu fotek vám zkrátka nedá čas.

V duchu minimalismu

5.July
Šestiletá společná cesta osvíceného investora, architekta Petra Dolinajce z ateliéru Aprox a interiérové designérky Romi Klimekové za výjimečnou realizací se završila, když dokončili stavbu jedinečného bazénu shlížejícího na kus Bratislavy. Působí jako dílo od amerického minimalisty.

A kam po filmu? Gastronomické zážitky ve Varech

5.July
Karlovy Vary jsou městem lázní, festivalu, bohaté kultury i gastronomie. Návštěvníci jsou natěšeni nejen na filmové novinky ale také na gastronomii, která k festivalu neodmyslitelně patří. Které podniky by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti? Redakce ELLE vám přináší hned několik tipů.

KVIFF plný významných událostí: Hollywodské star, protesty i pocty

5.July
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary patří mezi ty nejvýznamnější, největší a nejoblíbenější akce. Festival pravidelně přichází s velkorysou nabídkou filmů a již tradičně láká hvězdy největšího formátu, které si do Varů přijíždí užít filmovou atmosféru i bujaré večírky. Známé tváře si však především jezdí převzít Křišťálový glóbus – cenu, která je v rámci festivalu udělována již od roku 1948…

Spaluje vás žárlivost? I s tím se dá bojovat

4.July
Kráčet životem spolu s žárlivostí je neskutečně obtížné. Den, co den se stresujete, rozčilujete a chybí vám nejen čas, ale i trpělivost. Co tedy dělat, abyste se vyhnuli spletitým situacím, bolestným scénám a mučivým podezřením, které pomalu, ale jistě ničí váš milostný vztah? Jak se bránit žárlivosti a zachránit lásku, která pod jejími údery vyhasíná? Tím, že se jí postavíte oba. Žárlivost totiž…

Okouzlující Hana Vagnerová: V životě vyhledávám extrémy

4.July
Úsměv herečky Hany Vágnerové je stejně nakažlivý jako její módní styl. V Elle beauty lounge, kam krátce před návštěvou zahajovacího ceremoniálu zavítala, zvedla náladu doslova všem. V exkluzivním rozhovoru nám pak prozradila, jak vznikal její nový film, který má na festivalu premiéru, i to, jak se seznámila se svou novou láskou, charismatickým Francouzem.

Anna Fialová: Miluju humor, staré dobré filmy a Meryl Streep

4.July
Talentová divadelní a filmová herečka Anna Fialová se stala nejen ozdobou červencového vydání Elle, ale i červeného koberce. Při návštěvě Elle beauty lounge nám prozradila, jak to má momentálně s módou, kdo je pro ni inspirací a co jí na festivalu čeká.

Vary odstartovaly! Prohlédněte si ty nejkrásnější looky prvního dne

3.July
Mezinárodní festival v Karlových Varech se každoročně nese v duchu velkých filmových premiér, elegantních účesů a pompézních rób. Ty jsou přitom k vidění nejen na červeném koberci, ale i u nás v Elle beauty lounge. Prohlédněte si ty nejkrásnější looky, které u nás ve třetím patře Granhotelu Pupp vznikly...

ELLE + LAFORMELA: Unikátní módní propojení

2.July
První myšlenka vznikla už v prosinci minulého roku. A tak ELLE spojila síly s návrhářským duem LAFORMELA, českou oděvní značkou, která je po dlouhá léta objektem obdivu ELLE. Vznikl tak exkluzivní kus oděvu, k jehož vzniku vedla dlouhá cesta plná kreativních dialogů mezi zakladateli Antonínem Soukupem a Miroslavou Kohutiarovou a redakcí ELLE.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes