15
new stories - click to show

Epeníze

Description:

Vše ze světa financí

URL:

http://www.epenize.eu

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

2.1 items/day

Pozor na podvodné prodejce zájezdů

13:41
Kdo by nechtěl o dovolené vyrazit na cesty? A kdo by u toho nechtěl navíc ušetřit? A právě toho se snaží v době, kdy s přicházejícím létem roste... The post Pozor na podvodné prodejce zájezdů first appeared on Epeníze .

Daně a pojistné při přivýdělku vedle zaměstnání

8:21
Dnes se zaměříme na problematiku, kterou u nás zná určitě velké množství zaměstnanců. Jde o případy, kdy zaměstnanec zaměstnaný na klasickou pracovní smlouvu má vedle... The post Daně a pojistné při přivýdělku vedle zaměstnání first appeared on Epeníze .

Rusku chybí součástky, bude vyrábět auta jako v 80. letech

19.May
Ruská invaze na Ukrajinu nejde ani zdaleka tak, jak si vládcové Kremlu vysnili, ani na vojenském, ani na politicko-ekonomickém poli. I přesto, že se Rusko... The post Rusku chybí součástky, bude vyrábět auta jako v 80. letech first appeared on Epeníze .

Milostivé léto se vrátí, exekutory spíše straší

19.May
Vláda schválila pokračování takzvaného milostivého léta. Bude se tedy opakovat. Co to bude znamenat? Dlužnici se budou moci opět zbavit svých dluhů levněji než v obyčejném... The post Milostivé léto se vrátí, exekutory spíše straší first appeared on Epeníze .

Ruské ekonomice se daří: Důvodů je několik

18.May
Bezprecedentní sankce západních velmocí měly vést k fatálnímu oslabení ruské ekonomiky. Mnohé společnosti zrušily své pobočky v Rusku a distancovaly se od tamního trhu. Zmrazeny byly rezervy... The post Ruské ekonomice se daří: Důvodů je několik first appeared on Epeníze .

Pravidla pro odchod do předčasného důchodu v roce 2022

18.May
Pokud uvažujete o odchodu do předčasného důchodu, pak je dobré znát všechny podmínky a pravidla, která jsou s takovým odchodem spojena. My je dnes zkusíme přehledně... The post Pravidla pro odchod do předčasného důchodu v roce 2022 first appeared on Epeníze .

Vesnické hospody mizí rychlým tempem

17.May
V minulosti platilo železné pravidlo, která říkalo jasně: nejdůležitější dvě budovy v každé vesnici jsou kostel a hospoda. Doba se ale mění. Nechme teď stranou význam kostelů... The post Vesnické hospody mizí rychlým tempem first appeared on Epeníze .

Snížení daně zlevní paliva, otázkou je, zda to stačí

17.May
Po poslanecké sněmovně schválila vládní návrh zákona, kterým se snižuje spotřební daň na pohonné hmoty, také druhá komora parlamentu. Senát tento návrh zákona schválil, a... The post Snížení daně zlevní paliva, otázkou je, zda to stačí first appeared on Epeníze .

Je to tady: koncem léta nás čeká přeočkování na covid

16.May
Před tím, že covid-19 nikam nezmizel, varují jak odborníci, tak někteří politici. Jako poslední nám to nyní připomněl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek, když prezentoval svoji... The post Je to tady: koncem léta nás čeká přeočkování na covid first appeared on Epeníze .

Kolik může mít stát na pohonných hmotách? Až 20 korun za litr

16.May
Ceny pohonných hmot jsou aktuálně velmi nejisté. Jednou jdou trochu dolů, ale většinou míří k výšinám. Bohužel. Situace na trhu rozhodně není stabilní. Neustále se hovoří... The post Kolik může mít stát na pohonných hmotách? Až 20 korun za litr first appeared on Epeníze .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes