15
new stories - click to show

Epeníze

Description:

Vše ze světa financí

URL:

http://www.epenize.eu

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

3.6 items/day

Tyto pojišťovny přispívají na letní tábory

2:24
Zdravotní pojišťovny pravidelně přispívají svým klientům na letní tábory. Podívejte se, zda je mezi nimi i vaše zdravotní pojišťovna a jaké má k uplatnění nároku podmínky.... The post Tyto pojišťovny přispívají na letní tábory first appeared on Epeníze .

Žádost o příspěvek na bydlení: Stát plánuje podstatné změny

2:24
Chystají se změny v žádosti o příspěvek na bydlení. Na co se připravit? Mají změny přinést úlevu samotným žadatelům? Nebo se jedná o administrativní zátěž pro... The post Žádost o příspěvek na bydlení: Stát plánuje podstatné změny first appeared on Epeníze .

Stále více lidí dává při hledání zaměstnání před penězi přednost udržitelnosti

23:03
Pravidelná mzda, odměny, benefity, dovolená navíc… to všechno jsou věci, které zajímají většinu uchazečů o práci v té či oné firmě. Situace se ale mění a... The post Stále více lidí dává při hledání zaměstnání před penězi přednost udržitelnosti first appeared on Epeníze .

Tupí závodníci na silnicích: Zlikvidovat je lze jedině zvýšením pokut

11:06
Klasická situace, kterou zažil snad každý z nás. Jedete si pohodlně devadesátkou mimo obec a najednou vás přes plnou čáru předjede nějaký závodník ve sportovním autě.... The post Tupí závodníci na silnicích: Zlikvidovat je lze jedině zvýšením pokut first appeared on Epeníze .

Bývalý šéf České pošty si odnesl miliony: Nechutná nezbytnost podložená smlouvou

9:17
Katastrofické hospodaření České pošty dovedlo státní podnik až k neskutečným ztrátám a nutnosti restrukturalizace. V loňském roce činila ztráta 1,75 miliardy korun, ta předchozí činila 681 milionů... The post Bývalý šéf České pošty si odnesl miliony: Nechutná nezbytnost podložená smlouvou first appeared on Epeníze .

Premiér Fiala se omlouvá žadatelům, kteří čekají na důchod

27.May
Zákonná hranice pro rozhodnutí a vyměření důchodu je u nás dle platných předpisů 90 dní. Do té doby musí orgány rozhodnout a důchod vyměřit. Nyní... The post Premiér Fiala se omlouvá žadatelům, kteří čekají na důchod first appeared on Epeníze .

Dálniční známky: Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy vozidel

27.May
Dálniční známka je nutností, pokud chcete cestovat dálnicemi po České republice. Nedávno jste mohli zaregistrovat, že cena dálničních známek se v tuzemsku navýší, a to docela... The post Dálniční známky: Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy vozidel first appeared on Epeníze .

Pošta ruší nejen pobočky, ale i poštovní schránky

26.May
V posledních měsících se stalo rušení poboček České pošty široce diskutovaným tématem. Pobočky ale nejsou jediný symbol České pošty, který budeme vídat méně často než... The post Pošta ruší nejen pobočky, ale i poštovní schránky first appeared on Epeníze .

S trojkami na vysvědčení na maturitní obor. Problém s kapacitou středních škol je jasný

26.May
V poslední době se v souvislosti s přijímací zkouškami na střední školy často hovořilo o nedostatečné kapacitě středních škol s maturitou. U některých vzdělávacích institucí... The post S trojkami na vysvědčení na maturitní obor. Problém s kapacitou středních škol je jasný first appeared on Epeníze .

Podpora v nezaměstnanosti by se měla zpřísnit

26.May
Podmínky podpory v nezaměstnanosti budou již brzo možná přísnější. Alespoň tak to plánuje současná administrativa. Co se bude měnit? A jak chce vláda zamezit zneužívání a... The post Podpora v nezaměstnanosti by se měla zpřísnit first appeared on Epeníze .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes