15
new stories - click to show

Epeníze

Description:

Vše ze světa financí

URL:

http://www.epenize.eu

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

3.9 items/day

Lidé mají poslední dny na snadnou výměnu neplatných bankovek. Od července již jen v ČNB

14:24
Ještě dva týdny a s neplatnými bankovkami budete muset „naklusat“ až do České národní banky. Nenechte neplatné bankovky u sebe v peněžence. Podívejte se, kolik... The post Lidé mají poslední dny na snadnou výměnu neplatných bankovek. Od července již jen v ČNB first appeared on Epeníze .

Učitelská platforma: Učitelé a ředitelé jsou velmi znepokojeni mediálním obrazem spokojenosti a blahobytu, který vytváří pan pr

10:02
Kvalitní vzdělání je pro člověka nesmírně důležité, možná nejdůležitější. Tento fakt si uvědomují i politici, a to nadmíru dobře, jelikož ho omílají neustále dokola. Často... The post Učitelská platforma: Učitelé a ředitelé jsou velmi znepokojeni mediálním obrazem spokojenosti a blahobytu, který vytváří pan premiér first appeared on Epeníze .

Textilní gigant Shein výrazně zdražil své zboží

10:02
Čínský prodejce levného oblečení a módy Shein je terčem ženské populace. Donedávna si zde zákazníci mohli pořídit šaty v ceně 5 až 10 dolarů. Nyní... The post Textilní gigant Shein výrazně zdražil své zboží first appeared on Epeníze .

Bezosův Blue Origin proniká do vesmírného programu Pentagonu: Získává zakázky v hodnotě 5,6 miliardy dolarů

1:28
Bezosova soukromá společnost Blue Origin se připojila k elitnímu klubu firem, které budou v příštích letech zajišťovat raketové starty pro americké ministerstvo obrany. V soutěži... The post Bezosův Blue Origin proniká do vesmírného programu Pentagonu: Získává zakázky v hodnotě 5,6 miliardy dolarů first appeared on Epeníze .

Češi a letní dovolená: jak jsme na tom ve srovnání se světem

16.June
Asistenční společnost Europ Assistance si nechala u agentury Ipsos zpracovat průzkum v 21 zemích světa včetně České republiky. Z něj lze vyčíst zajímavé srovnání toho, jak... The post Češi a letní dovolená: jak jsme na tom ve srovnání se světem first appeared on Epeníze .

Summit G7: Zmrazený ruský majetek pro Ukrajinu a evidentně zmatený Joe Biden

16.June
V Itálii se od 13. do 15. června konal summit G7. Na čem se zúčastnění dohodli? Jak si vysvětlit zmatené chování amerického prezidenta, který vzbudil nemalou... The post Summit G7: Zmrazený ruský majetek pro Ukrajinu a evidentně zmatený Joe Biden first appeared on Epeníze .

USA zostřují sankce proti Rusku: Cílem je finanční embargo a omezení technologií

16.June
Spojené státy v reakci na probíhající válku na Ukrajině dále zostřují sankce uvalené na Rusko. Nový balík sankcí zahrnuje cílení na banky obchodující se sankcionovanými... The post USA zostřují sankce proti Rusku: Cílem je finanční embargo a omezení technologií first appeared on Epeníze .

Žně sázkových kanceláří pokračují. Začíná Euro

15.June
Sotva se sportovní fanoušci probrali z oslav domácí titulu hokejových mistrů světa, začíná fotbalové Euro. A po něm přijde Olympiáda. Rok 2024 patří zkrátka k... The post Žně sázkových kanceláří pokračují. Začíná Euro first appeared on Epeníze .

Microsoft odkládá vydání funkce Recall AI

15.June
S inovacemi AI se roztrhl pytel. Od uvedení ChatGPT společnosti OpenAI následovalo mnoho dalších posunů v této oblasti, které mají zajišťovat nejen lidem, ale i... The post Microsoft odkládá vydání funkce Recall AI first appeared on Epeníze .

Obchodní válka v autoprůmyslu pokračuje: Evropská unie vystrkuje drápy vůči Číně

15.June
Napětí na poli mezinárodního obchodu mezi Evropou a Čínou dále narůstá. Brusel oznamuje zatím prozatímní, přesto razantní krok vůči čínským elektromobilům zaplavujícím evropské trhy. Cílem... The post Obchodní válka v autoprůmyslu pokračuje: Evropská unie vystrkuje drápy vůči Číně first appeared on Epeníze .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes