15
new stories - click to show

The Epoch Times

Description:

Pravda a Tradice

URL:

https://www.epochtimes.cz

Catalog:

Z domova

Publishes:

7.5 items/day

Exkluzivní rozhovor s Lukášem Kovandou o povolebním ekonomickém vývoji v EU a euru

18:46
Kam bude směřovat ekonomický vývoj EU po volbách? Co si myslí o těsnější centralizaci moci unie a zda bychom v ní vůbec měli zůstat? A pokud ano, bylo by dobré přijmout euro? Rozhovor s Lukášem Kovandou. The post Exkluzivní rozhovor s Lukášem Kovandou o povolebním ekonomickém vývoji v EU a euru appeared first on Epoch Times ČR .

Česko zaplatí za nové tanky Leopard o 20 procent víc než Německo, poukazuje vojenský analytik

17:30
Částka, za kterou chce Česká republika pořídit nové tanky Leopard 2A8, je podle vojenského analytika o 20 % vyšší než cena pro Němce. The post Česko zaplatí za nové tanky Leopard o 20 procent víc než Německo, poukazuje vojenský analytik appeared first on Epoch Times ČR .

Podle velké části uprchlíků je snadnější najít si práci načerno, zaměstnaných po změně podmínek přibývá

16:15
Velká část uprchlíků souhlasí s tím, že najít si práci načerno bez smlouvy je pro Ukrajince jednodušší než pracovat oficiálně. The post Podle velké části uprchlíků je snadnější najít si práci načerno, zaměstnaných po změně podmínek přibývá appeared first on Epoch Times ČR .

Dlouho diskutovaný a některými kritizovaný návrh normy EU o obnově přírody byl přijat

16:15
Evropská rada dnes zveřejnila zprávu, že došlo ke schválení normy o obnově přírody. Jejím cílem je do roku 2030 obnovit nejméně 20 % suchozemských a mořských ekosystémů. The post Dlouho diskutovaný a některými kritizovaný návrh normy EU o obnově přírody byl přijat appeared first on Epoch Times ČR .

Archeologové na Hradecku objevili zřejmě nejdelší pravěkou mohylu v Evropě, měří 190 metrů

16:15
Archeologové objevili u Hradce Králové zřejmě nejdelší pravěkou mohylu v Evropě. Jde o jeden z nálezů v trase budoucí dálnice D35 mezi Sadovou a dálniční křižovatkou u Plotišť nad Labem na okraji Hradce Králové. The post Archeologové na Hradecku objevili zřejmě nejdelší pravěkou mohylu v Evropě, měří 190 metrů appeared first on Epoch Times ČR .

Bezmála 100 českých umělců podepsalo petici. Nelíbí se jim stávající poměry na AVU a v Národní galerii

13:40
Téměř sto českých umělců nesouhlasí se stávajícím vedením a fungováním Akademie výtvarných umění v Praze a Národní galerie. Umělci mimo jiné také požadují návrat původního formátu ceny Jindřicha Chalupeckého. The post Bezmála 100 českých umělců podepsalo petici. Nelíbí se jim stávající poměry na AVU a v Národní galerii appeared first on Epoch Times ČR .

Ve vojenském výcvikovém prostoru Libavá vybuchla munice, jsou tam zranění

13:40
Ve vojenském výcvikovém prostoru Libavá, který se nachází na území Olomouckého kraje, dnes před polednem vybuchla blíže neurčená munice. The post Ve vojenském výcvikovém prostoru Libavá vybuchla munice, jsou tam zranění appeared first on Epoch Times ČR .

Volby do Evropského parlamentu 2024 očima člena okrskové komise

12:25
Využil jsem právo (které máme coby občané ČR) stát se členem místní okrskové volební komise a tím zkontrolovat, jak volby probíhají. The post Volby do Evropského parlamentu 2024 očima člena okrskové komise appeared first on Epoch Times ČR .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes