ePortál

Popis:

ePortál - Politika aktuálně

URL:

http://eportal.parlamentnilisty.cz

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

11,2 položek/týden

Nemilá Česká televize, nikdo ti už nevěří. Kdy se konečně napravíš?

0:42
Myslím, že jsem na to konečně přišla. Osvítil mě vzácný záblesk geniality a došlo mi, jak by měl vypadat ten správný volební program správné liberální, levicové, progresívní strany, hodné dnešní Evropy: „Osla do každé rodiny!“

Vy xenofobní prasata a Putinovy děvky, přece musíte vidět rozdíl mezi ladným popíjením Junckera a humpoláckým chlastáním Zemana

14.července
To je boží. Naprosto střízlivý Zeman (ten se musel bavit přímo královsky) si potřásá rukou s naprosto ožralým Junckerem. To by měla být fotka roku, ne? Ale jak jsem psal včera.... Přece musíte, vy xenofobní prasata a Putinovy děvky, dobře vidět ten rozdíl.

Když řekne "ho.no" (milost)pán Karel, představíte si rozkvetlou louku. Když to samé řekne zeman, tak to smrdí?

13.července
Tzv."lepší lidé" jednou k smrti nenávidí Zemana. Jindy Babiše. A samozřejmě k smrti nenávidí své názorové odpůrce. Hlásají lásku a mír, ale realita je jiná...Ale vlastně...když se tak nad tím (hluboce) zamyslím...takhle to nemůžeme posuzovat.

Tak už konečně máte, co jste chtěli?

13.července
Tak jsme se konečně dočkali! Máme vládu s podporou parlamentu! Jak jsme bez ní vůbec ten více než půlrok mohli žít, že?

Známý církevní hodnostář to řekl za nás všechny. To si zaslouží potlesk na otevřené scéně!

12.července
Proto neumíme odhalit novou tvář marxistické ideologie, když ji šíří i jiní než komunisté. I když přesedlala z oblasti ekonomiky do oblasti kultury, stále bere svobodu, rozvrací řád a budí nenávist.

K zásadnímu tématu promlouvá "nevzdělaná" žena z vesnice. Má víc rozumu, než některé pražské vysokoškolačky se dvěma tituly

12.července
Manželství pro všechny?...každý má přece mít právo vybrat si, co mu vyhovuje...přece musíme být asertivní, politicky korektní, slušní, hodní...

Jaké další hydře pomůžete na svět, vy naivové?

11.července
Nevoněl vám (ano vám, neziskovkáři, lidskoprávní aktivisté, tzv. "osobnosti", mediální hyeny...) Klaus, máte Zemana. Nevoněla vám údajně "kmotrovská" ODS, máte ANO v čele s estébákem Babišem. Nevoněla vám údajně "skrz naskrz" zkorumpovaná Česká republika, máte Babišistán.

Tápete, stále tápete, nemilí novináři. Takhle to v roce 1998 vážně nebylo

10.července
Šéfredaktor jednoho internetového deníku označil za „vrchol stupidity“ někdejší provolání ODS ve volební kampani v roce 1998 nazvané „Mobilisace“ a následnou Opoziční smlouvu uzavřenou údajně s tím, proti komu se mobilizovalo.

Evropě hrozí obrovské nebezpečí. Ale pozor, nejde o migranty ani Rusko

10.července
Na rozdíl od některých jsem si nikdy nemyslel, že turecký prezident Erdogan a jeho umírněná islamistická strana jsou vzorovým modelem islámské sekulární demokracie. Jako nejde spojit olej s vodou, tak islám s demokracii.

Neuvěřitelné video. Je dlouhé jen pár minut, ale tohoto velmi známého politika vám bude líto

9.července
Renomovaná britská BBC vysílala rozhovor s maďarským ministrem zahraničí Péterem Szijjártó. Rozhovor byl šokem pro diváky z důvodu vystupování dotyčné redaktorky, která se neudržela a spustila téměř hysterický výstup.

Další neskutečná lež. Běžte se už konečně bodnout!

9.července
Stát Izrael se po svém založení těšil po dlouhou dobu přízni levice, situace se mění po šestidenní válce z června 1967, během které Izraelci uštědřili arabským státům drtivou porážku a posléze se Izrael dostal na pranýř neomarxistické levice.

Bělobrádek dostal tento krátký dopis. Radost mu rozhodně neudělal

9.července
Děje se tak prostřednictvím systematického a koordinovaného označování příspěvků stránky nebo skupiny určené k likvidaci jako "závadných". Vzhledem k zahraniční lokalizaci posuzovacích center a neznalosti češtiny u jejich pracovníků tak dochází k likvidaci stránek pouze na základě zneužití funkce opakovaného nahlašování.

Soudce byl neúprosný. Migrant má na příštích patnáct let vystaráno

8.července
Okresní soud v Mnichově vynesl přísný rozsudek v případu jednoho pokusu o vraždu a dalšího znásilnění, ze kterého byl usvědčen kurdský migrant. Ve vězení by měl strávit téměř patnáct let.

Výměna evropského obyvatelstva již začala. Zatím jen ve Francii a Švýcarsku

7.července
Výměna evropského obyvatelstva za přistěhovalce z Afriky a Blízkého východu bude ještě fuška. Ale v případě francouzského a švýcarského fotbalového nároďáku se to už celkem daří.

Komunista z KSČM je dnes menší nebezpečí než komunista z TOPky, od Pirátů či ze Žít Brno

6.července
Pro mě osobně život jmenováním vlády s podporou komunistů fakt neskončil. Nemalá část těch, co nejvíc lomí rukama, jsou často pokračovatelé komunistů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes