15
new stories - click to show

Estate Lifestyle

Description:

Estate.cz je unikátním digitálním nemovitostním projektem na českém a slovenském trhu

URL:

https://www.estate.cz/lifestyle

Catalog:

Lifestyle → Bydlení

Publishes:

3.5 items/week

Citroën C5 X: Dokonalý komfort

1.December
Citroën C5 X jako zástupce velkých cestovních vozů originálním způsobem propojuje světy karoserií typu hatchback a kombi. Zároveň tato vlajková loď tradiční francouzské značky posouvá na novou úroveň pojetí pohodlí v interiéru.

Travel News: Země vycházejícího slunce hlásí otevřeno

30.November
Jako středověcí poutníci Letos v říjnu ve slovinské Lublani udělila mezinárodní porota soutěže BIG SEE ocenění Cyrilometodějské stezce – Kulturní stezce Rady Evropy. Získala hlavní cenu v kategorii Kreativní příběh jako zážitek a Cenu za design v cestovním ruchu v kategorii Kreativní příběh a identita jako zážitek. Poutní trasy Cyrilometodějské stezky jsou určeny nejen poutníkům, ale všem, kteří chtějí poodhalit tajemství evropské kulturní identity a cyrilometodějský ...

A Bůh stvořil Jamajku

29.November
Na první zdání je to země, která vám naservíruje to, co od Karibiku čekáte. Katalogové pláže, korálové útesy a tropickou vegetaci prosycenou exotickými vůněmi. Za těmito kulisami ale tluče velké srdce v rytmu reggae. Jamajka je tak trochu jiný Karibik s osobitou duší.

Pastař: Malostranská trattoria

24.November
Z italské restaurace blízko Vltavy nebudete rozhodně odcházet s prázdnou. Domácí těstoviny nebo delikatesy, které neochutnáte při návštěvě, si můžete koupit a odnést s sebou.

Tři dny v tajném koření

10.November
Skvělé jídlo, dobře namíchané drinky a nedělní brunche, to je karlínské Kro Bistro & Bar. Výběr hlavního jídla sice není jednoduchý, ale ať si vyberte cokoliv, zklamaní neodejdete.

DS 9: Síla elegance

7.November
DS 9 je poměrně strohé označení pro automobil, který představuje úchvatné propojení budoucnosti s minulostí luxusních vozů francouzské provenience, a to nejen od sesterských značek Citroën a Peugeot.

Katar: Malé velké království

31.October
Blíží se největší fotbalový svátek, k němuž se upírají zraky fanoušků z celého světa. Jedna z největších sportovních událostí se uskuteční v malém blízkovýchodním království, které její přípravu pojalo grandiózně. Vyjádřeno čísly, zainvestovalo dvě stě miliard dolarů do osmadvaceti dní globální fotbalové vášně.

Falkensteiner: Oáza luxusu u Benátek

28.October
Výlet za historií spojený s odpočinkem a luxusním servisem. To je kombinace Benátek a nedalekého letoviska Lido di Jesolo.

Panasonic air-e čistí vzduch pomocí miliard nanočástic

26.October
Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions uvedla v říjnu na český trh air-e – svůj první samostatný generátor nanoe™X. Tato technologie dokáže v interiéru mimořádně účinně eliminovat ze vzduchu viry, pyly, bakterie, plísně i zápach. Novinka air-e se tak hodí například do kanceláří, obchodních center, hotelů, restaurací a všude tam, kde je kvalita vzduchu absolutní prioritou.

Yamato: Sushi bez konkurence i kompromisů

21.October
Japonská restaurace Yamato zahrnuje vše, co si představujete pod japonskou precizností, úctou k surovinám i hostům. Je to ideální průvodce japonskou gastronomií.

Levitate: Let do gurmánského nebe

20.October
Skvělé asijské restaurace v hlavním městě bychom spočítali na prstech jedné ruky. Skandinávská kuchyně inspirovala o něco méně tuzemských restauratérů – co ale říkáte na možnost fusion obou stylů realizovaných vietnamským šéfkuchařem připravujícím menu z lokálních českých surovin?
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes