Všše o triatlonu. Denně aktualizované informace o triatlonu. Kalendář akcí. Triatlonová poradna. Informace o tréninku, vybavení, zdraví, výživě. Triatlonový obchod.

Publikuje:

4,2 položek/týden

Frintová na Světovém poháru v Číně šestá, Čelůstka nedokončil

13:07
WEJ-CHAJ,22.září 2018 - Za závodem Světového poháru vyrazila do čínského přístavního města dvojice českých reprezentantů. Vendula Frintová vybojovala skvělé šesté místo. U jména Jana Čelůstky svítí ve výsledkové listině Did Not Finish.

Chtěl jsem rozhodnout na začátku cyklistiky a vyšlo to, říká Karel Zadák

19.září
Nestárnoucí Karel Zadák v dresu Triexpert Milt Racing Team má za sebou další skvělou sezonu. V celkovém bodování seriálu Ford Czechman Tour bere bronz a v Xterra závodech světové úrovně se vešel do Top Ten. V sobotu opanoval Klasik Duatlon Příbram. Jak hodnotí sezonu, jak se venuje svým svěřencům a co plánuje pro příští rok?

Malebné kopcovité závody v Davosu a Nice

18.září
O víkendu se konaly dva závody na polovičních distancích v krásných místech Evropy. Série Ironman zavítala do francouzského Nice, Challenge jí konkurovala půlkou v Davosu.

Klasik duatlon Příbram pro Helenu Kotopulu a Karla Zadáka

17.září
Poslední díl letošní seriálu Ford Czechman Tour se konal tuto sobotu v Příbrami na tratích dlouhého duatlonu. Vítězkou se stala Helena Kotopulu, která zároveň opanovala i celkové bodování. V mužích nenašel přemožitele nestárnoucí Karel Zadák, celkovým vítězem seriálu se stal Tomáš Řenč, který v Příbrami finišoval na stříbrné pozici. Více v reportáži

GRAND FINÁLE MS: FRINTOVÁ DOBĚHLA V AUSTRÁLII NA 26. POZICI

15.září
GOLD COAST (Austrálie), 15. září 2018 - Česká reprezentantka Vendula Frintová obsadila v posledním letošním závodě seriálu mistrovství světa 26. pozici. Finálový závod World Triathlon Series v australském Gold Coast ovládla v sobotu 15. září domácí Ashleigh Gentleová. Druhá doběhla Britka Vicky Hollandová, která se stala letošní vítězkou prestižního seriálu. Do svých závodů dnes nastoupili také...

Víkend plný závodů. Na co všechno se můžete těšit?

14.září
Léto nám sice skončilo, ale sezóna triatlonových závodů je stále v plném proudu. Na co se o víkendu můžete těšit naleznete v článku.

Na každý závod se pořád hodně těším a užívám si to, říká Petr Vabroušek

13.září
Zlínský železňák letos do svého multisportovního portfolia přidal swimrun, objel tradičně několik železňáků i půlek. V neděli bral bronz na Doksyrace, chystá se závodit v Rusku a nenechá si ujít ani extrémního Wintermana. S vrcholem MS v Ultramanu na Havaji. Více v rozhovoru

Německá dominance v Rügenu

10.září
Florian Angert dokázal porazit úřadujícího šampiona z Kony Patricka Langeho, v první pětce pak skončilo pět Němců. V ženách německou nadvládu narušila Britka Hann, která se vklínila mezi dvě Laury.

Byl to asi největší výzva v životě, říká Helena Karásková, mistryně světa ve swimrunu

7.září
Helena si vyzkoušela disciplínu kombinace plavání a běhu (swimrun) letos poprvé a hned se v ní se svým týmovým parťákem Martinem Flintou stala mistryní světa. Pouhých pár dní po stříbrné medaili z Xterra Europe. Více v rozhovoru
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes