euRABIA

Description:

euRABIA - Islám dobývá Evropu, Eurabia.cz ji brání

URL:

http://eurabia.parlamentnilisty.cz

Catalog:

Ze světa

Publishes:

3.8 items/day

Rozpad Francie: Macron vyhlašuje rekonkvistu a boj „islámskému separatizmu“!

17:14
„Ve Francii nelze akceptovat, že se ženám nepodává ruka, že někdo odmítá být někým oštřen či vyučován, že žena, aby se mohla vdát, musí doložit certifikát panenství či že náboženství bude nad zákony republiky! Islámský separatizmus je neslučitelný se svobodou a rovností, neslučitelný nedělitelností Républiky a nutnou národní jednotou!“, prohlásil Macron.

České ministerstvo obrany vyhrožuje expertovi, který upozornil na možné tunelování české armády!

8:47
Není to ani první, a doufám že ani poslední médium, které převzalo mé příspěvky z FB. To přebírání ostatně ani nemám možnost ovlivnit. Jenže tohle „převzetí“ má zajímavou dohru. Ne snad v tom, že jsem byl citován v ČR serverem Sputnik (citují mě ostatně i v Bolívii, v Číně a dokonce i v USA), ale v tom, že můj příspěvek byl jako ze Sputniku převzatý článek citován na oficiálním Facebooku ministerstva obrany. Což je ostatně, vzhledem ke kvalitě a hlavně formě „ohýbání“ zveřejňovaných informací...

Skandál: AfD vydala protirežimní omalovánky

7:21
Vymalovat si můžete typické obrázky z dnešního Německa - kresby, jak spoluobčané s tureckými vlajkami a zbraněmi se střelbou radují v ulicích, jak se na koupališti pod transparentem „Vykoupejme to!“ koupou lidojedi, začernit si můžete zahalené ženy a vybarvit týpky s mačetami apod.

Britská policie buzeruje občany kvůli nekriminalnimu nenavistnemu incidentu ...

0:32
Alespon jedno male vitezstvi - Henry Miller, ktereho obtezovala anglicka policie kvuli "nekriminalnimu nenavistnemu incidentu", tedy za zverejneni nekolika vtipů, komentářů a jedné basnicky na internetu, vyhral soudni spor. Podle soudce Britanie nikdy nemela Ceku, Stasi ani Gestapo a snaha policistu "overit si myšlení", jak se vyjadrili pri navsteve pracoviste pana Millera, byla jasne nezakonna.

Orbán: Imigrace je organizovaná invaze!

18.February
“95% imigrantů jsou bojeschopní mladí muži.V Evropě se to nesmí říkat, ale toto (imigrace) je organizovaná invaze”, uvedl Orbán,

Evropa v koutku,Turecko po Sýrii a Libyi "dělá pořádek“ ve střední Ázii

18.February
Zatímco si francouzský prezident Macron na Bezpečnostní konferenci v Mnichově opět stěžoval na velmocensky slábnoucí Západ, respektive Evropu, turecký prezident Erdogan velmocensky hýřil koncem týdne v Pákistánu.

Le Figaro: Ve Francii na 120 pobodání denně

18.February
Francie nezůstává pozadu – každý den se v zemi odehraje na 120 pobodání nožem, uvádí francouzský vlajkový list Le Figaro.

Americký výzkum potvrdil údajnou fake news: Terorismus do Evropy přichází s uprchlíky ...

18.February
Tri americke stredoskolacky podaly zalobu proti pripousteni "transgenderovych sportovkyn" do mladeznickych soutezi. V praxi to totiz vypada tak, ze divky bez vetsi nadeje na uspech soutezi v behu s chlapci, kteri se "identifikuji" jako zeny. Vitezstvi v takovych zavodech pritom casto rozhoduje o tom, kdo ziska unAmericane si udělali bezpecnostni studii o terorismu, migraci a hranicich:

Nová kniha: Povaha a zločiny zakladateľa islamu

18.February
V roku 2001 sa na stránkach Alího Sínú objavila jeho dnes už známa výzva, v ktorej ponúka 50 000 dolárov tomu, kto dokáže, že Mohamed nebol narcista, mizogýn, násilník, mučiteľ, vodca sekty, úkladný vrah a drancovník. Tvrdí tiež, že v prípade splnenia tejto výzvy odstráni svoje webstránky a vyhlási, že islam je pravá viera. Doteraz sa to nikomu nepodarilo.

USA povolaly na hranice proti imigrantům speciální jednotky

17.February
Jednotky zvláštního nasazení se speciálním výcvikem mají u místních orgánů „zlepšit integritu federálního imigračního systému, udržovat veřejnou bezpečnost a posílit naši státní bezpečnost“.

Místo protestního pochodu vzpoura imigrantů

17.February
Poté, co se provalil plán neziskovek v Bosně – uspořádat protestní valentýnský pochod imigrantů na schengenskou hranici, a policie se připravila, propukla v detenčním táboře ve Velké Kladuši vzpoura.

Katolická církev otočila - podpořila referendum o eutanázii

16.February
Portugalská biskupská konference tento týden otočila a v úterý v poutní Fátimě vydala prohlášení, že podporuje referendum o zavedení eutanázie...

Štrasburský soud uštědřil ránu ilegálům, převaděčům a sluníčkářům

15.February
Ve čtvrtek vydal štrasburský soud do jisté míry průlomové rozhodnutí – imigranti, kteří ilegálně pronikli na území jiného státu a znásilnili tak jeho hraniční svrchovanost mohou být vraceni zpět bez zahájení hýčkací azylové procedury.

Jaký kmán, takový pán? Po Babišovi se z finančních machinací musí zpovídat i šéfkomisařka Leyenová

15.February
Po Babišovi se pro podezření z finančních nesrovnalostí včera musela zpovídat i samotná předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová. Spolkový účetní dvůr shledal příkré nesrovnalosti z doby jejího ministrování na ministerstvu obrany, a Poslanecký vyšetřovací výbor si ji včera pozval na kobereček...
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes