euRABIA

Popis:

euRABIA - Islám dobývá Evropu, Eurabia.cz ji brání

URL:

http://eurabia.parlamentnilisty.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

13,3 položek/týden

Aktivisté neziskovky pomáhající uprchlíkům je učili lhát a to tak, aby měli šanci získat azyl v Evropě!

18:31
Členové humanitární organizace "Advokáti bez hranic" učili v Řecku migranty, jak mají předstírat že jsou uprchlíci nebo křesťané. Prý takto pomohli 15.000 lidem, o jejichž skutečném původu samozřejmě nemohli vědět naprosto nic.

Proč by měla ČR utratit miliardy za nepoužitelné vrtulníky z USA? Nemáme na důchody, ale máme na pro nás bezcenné hračky?

18:31
Samozřejmě tomu rozumím - USA potřebuje "protlačit" do Evropy své zbraně. Z různých důvodů, jak politických ("America First"), tak ekonomických a (což je hodně důležité) také logistických. Protože když někomu prodáte předražený zbraňový systém, donutíte ho tím pořídit si pro něj kompletní logistické zázemí, počínaje servisními kapacitami, dovozem náhradních dílů, výcvikem obsluh, nákupem zbraní a munice a konče skladovými prostory a základnou pro jeho umístění. Zákazník to kompletně zaplatí, ...

První mešita v bývalé NDR! Politika jásá, občané protestují

10:11
Protesty již předcházely samotné akci, když byla za pokřiku Aláhu akbar! zinscenována scénka veřejného podřezávání ženy, nebo dříve u pozemku vztyčeny vysoké kříže či pohozena prasečí hlava. Druhá největší politická strana Německa AfD zvažuje proti stavbě mešity právní kroky.

Proč Seznam.cz spolupracuje s manipulativním webem Konspiratori.sk? Máme důkaz jak tento web manipuluje s fakty

19:49
Česká firma Seznam.cz zahájila cenzuru zdrojů informací pro veřejnost na základě inkvizičního seznamu vypracovanému neziskovou organizací Konspiratori.sk jenž je projektem vytvořeným firmou NetSuccess, s. r. o. a firmou seesame. Ovšem jak jsme zjistil, tak samotný web Konspiratori.sk vytváří desinformace a záměrně manipuluje, nejspíše s cílem poškodit nevhodné zdroje informací ... Zde vám představuji jednu z odhalených manipulací tohoto webu:

Švédsko: Imigrantský žák obviněn ze znásilnění učitelky

13.listopadu
Syrský imigrantský žák gymnázia ve švédském Näsjö byl minulý týden obviněn ze znásilnění své učitelky. Když ji přistihl v jedné ze tříd samotnou, údajně zabarikádoval dveře a třicátnici, matku dvou dětí, znásilnil...

Uprchlík znásilnil v Itálií vedoucí uprchlického centra. Za vlády levice by byl za chudáčka, ale díky dekretu nacionalistického

12.listopadu
"Žadatel o azyl,” Nigerijec, 19 let, již trestně stíhaný, byl zadržen za znásilnění vedoucí centra, které ho hostilo. Vše se stalo v pátek večer v Bressanone (Bolzano). HNUS! Nyní, díky Bezpečnostnímu dekretu, platí pro případ jako tento VYHOŠTĚNÍ!"

Oslavy 100 let nezávislosti Polska: Občané vyjádřili vůli skoncovat s politikou EU

12.listopadu
Při masových průvodech (Marsz Niepodległości) Polští občané pálili vlajky EU, skandovali „imigranti vypadněte!“ a protiislamizační hesla. Ačkoli se někteří polští vládní představitelé zprvu snažili držet dekórum demonstrovat eurounijnější tvář Polska, od národních mas občanů se nedistancovali, ani nemínili, a ani jim EU za to nestojí.

Levice využívá kapitalismus k zničení evropských národů - co nás čeká v druhém století naší republiky?

11.listopadu
Oslavili jsme sto let od založení Československé republiky. V pondělí 29, října 2018 začíná tedy druhé století naší obnovené národní suverenity. Čeho se v tomto století dožijeme? A čeho se dožijí naši potomci? Francouzi mají úsloví: ,,Situace je vážná, ale není beznadějná.“ Neomarxisté spolupracují i s představiteli nadnárodního kapitálu, jejichž prostřednictvím chtějí uspíšit zánik specifických národů. Nezapomínají na slova V.I. Lenina, že „kapitalisté nám prodají všechno, i ten provaz, na k...

Maltské úřady poskytují pomoc ilegálním migrantům v plavbě do Itálie ...

10.listopadu
ITÁLIE / SALVINI / NESKUTEČNÉ CHOVÁNÍ MALTY: Po Francii, která tajně vozila imigranty prostřednictvím své policie do Itálie, tu máme další stát, který by rád uděloval Itálii lekce, co a jak dělat a přitom nové inženýry podlým způsobem odmítá a na Apeninský ostrov je dál posílá. Jde o Maltu. Ano, státeček, který uzavřel přístavy už dávno před Itálií.

Šéf německé policie: V otevřené společnosti nemůžeme zabránit znásilňování žen a tak by neměly pít alkohol ....

10.listopadu
Náčelník policie Freiburg , Bernhard Rotzinger radí napadaným německým ženám, aby "nepily alkohol, stávají se tak zranitelnějšími" a dodává, že si "musíme uvědomit, že v otevřené společnosti nemohou těmto věcem zabránit.." a přiznává, že se situace zhoršila a počet sexuálních třestných činů se zvýšil.

Imigrantské napětí na bosensko-chorvatské hranici přetrvává. Sousední státy ve střehu

10.listopadu
Desetitisíce imigrantů zejména z Afghánistánu, Pákistánu a dalších zemí se srocují v Bosně u hranic s Chorvatskem, zejména u přechodu Velika Kladuša. Největší nebezpečí spočívá v tzv. „nasávacím efektu“, kdy jakmile někde imigranti nějak prorazí, okamžitě se tam jako jezinky stahují tisíce dalších a pokoušejí se o totéž.

PayPal v duchu nejlepších tradic bolševismu zakazuje podporu anglickému vlastenci. Důvodem je kritika islámu

8.listopadu
PayPal přestal zajišťovat platby pro stránky Tommyho Robinsona. Prý jim jde o "zajištění nutné rovnováhy mezi svobodou slova a otevřeným dialogem a ochranou principů tolerance, diverzity a respektu ke všem." Líp by principy novodobé cenzury nepopsal ani prokurátor Vyšinskij, blahé paměti. Staří komunisti se musí tlouct do hlavy, že prošvihli tu správnou dobu k pokrokovému formování společnosti.

Rozkol v Merkelové straně kvůli Migračnímu paktu

8.listopadu
Současná vášnivá debata o podpisu Migračního paktu OSN, je mnohými straníky CDU brána jako příležitost ke konečnému zúčtování s imigrační politikou kancléřky Merkel. „Obrat“ (v azylové politice) je stále vyslovovanějším a kýženějším výstupem debaty: "Obdrželi jsme mandát, abychom vedli důraznou detabuizovanou debatu, která bude znamenat zvrat v dosavadní imigrační politice."

Slovinská vláda nechala rozdat pohraniční stráží ostrou munici a vydala rozkaz zastavit invazi uprchlíků z Chorvatska

7.listopadu
Slovinska vláda vydala rozkaz použít ostrou munici proti skupinám uprchlíků, kteří pronikají z území Chorvatska do Slovinska. Desítky tisíc uprchlíku se snaží prolomit pohraniční blokádu na hranicích Chorvatska a Bosny a projít přes chorvatské území směrem do Slovinska. Tato invaze je podporovaná neziskovými organizacemi a multikulturními aktivisty. Slovinští pohraničníci dostali tedy ostrou munici a jasný rozkaz - nájezdníci-uprchlíci nesmí proniknout na území Slovinska. Ale nebojte, žádná u...

Zatčeny guru českých muslimů - proč selhaly BIS a UZSI? Uspěla česká policie díky pomoci Ruska?

7.listopadu
Přeložím vám to do běžné řeči: BIS i UZSI tohoto blázna chránily, asi si myslely, že něco získají. No a naši lidé z VNITRA samozřejmě nechtěli mít zde žádné chráněné podporovatele terorismu, takže po něm šli. No a jistá východní velmoc, kterou tady v ČR tolik nenávidí část společnosti, se rozhodla české polici pomoci, protože se jejím agentům nelíbilo, jak si v Praze radikální lidé z Kavkazu budují zázemí s tichým souhlasem české BIS a s podporou UZSI.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes