15
new stories - click to show

Euroskop

Description:

Aktuální otázky EU / Aktuality

URL:

http://www.euroskop.cz

Catalog:

Ze světa → EU

Publishes:

3.5 items/day

Zeman by souhlasil s dalšími dodávkami zbraní na Ukrajinu i s výcvikem vojáků

4.July
Prezident Miloš Zeman by souhlasil s dalšími dodávkami zbraní na Ukrajinu i se zapojením Česka do výcviku ukrajinských vojáků. Řekl to včera v pořadu Partie Terezie Tománkové v televizi CNN… The post Zeman by souhlasil s dalšími dodávkami zbraní na Ukrajinu i s výcvikem vojáků appeared first on Euroskop .

NKÚ prověří evropské dotace z operačního programu Rybářství

4.July
Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) zkontroluje evropské dotace rozdělované z operačního programu Rybářství 2014 – 2020. Kontrola začne v červenci a skončit by měla v dubnu příštího roku. NKÚ to uvedl… The post NKÚ prověří evropské dotace z operačního programu Rybářství appeared first on Euroskop .

Na francouzském předsednictví EU pracovala více než tisícovka diplomatů

4.July
Na francouzském předsednictví Evropské unie, které v pátek na šest měsíců přešlo do rukou Česka, pracovalo v prvním pololetí letošního roku přes 1000 diplomatů a úředníků. Paříž pro tuto příležitost… The post Na francouzském předsednictví EU pracovala více než tisícovka diplomatů appeared first on Euroskop .

Integrace imigrantů v Evropské unii: co si myslí občané EU?

3.July
Od migrační krize v roce 2015 zůstává migrace důležitým politickým tématem pro občany ČR i Evropské unie. U příležitosti světového dne uprchlíků 2022 zveřejnila Evropská komise výsledky speciálního průzkumu Eurobarometr… The post Integrace imigrantů v Evropské unii: co si myslí občané EU? appeared first on Euroskop .

ČR se ujala předsednictví v Radě EU, vláda v Litomyšli jednala s kolegiem Evropské komise

1.July
Česká republika se stala na šest měsíců předsednickou zemí v Radě Evropské unie. První den předsednictví, v pátek 1. července 2022, přivítali členové vlády na státním zámku Litomyšl kolegium Evropské komise v… The post ČR se ujala předsednictví v Radě EU, vláda v Litomyšli jednala s kolegiem Evropské komise appeared first on Euroskop .

11. Newsletter Kompas CZ PRES

1.July
Přinášíme vám jedenácté číslo newsletteru „Kompas CZ PRES: Váš měsíční průvodce předsednictvím ČR v Radě EU“, ve kterém Sekce pro evropské záležitosti pravidelně informuje o aktuálním dění v oblasti příprav historicky druhého českého… The post 11. Newsletter Kompas CZ PRES appeared first on Euroskop .

Fiala: Česko má zájem posunout kupředu otázku rozšíření EU o západní Balkán

1.July
Česko má zájem posunout kupředu otázku rozšíření Evropské unie například o země západního Balkánu. Na tiskové konferenci po jednání vlády s Evropskou komisí v Litomyšli to dnes řekl premiér Petr Fiala (ODS).… The post Fiala: Česko má zájem posunout kupředu otázku rozšíření EU o západní Balkán appeared first on Euroskop .

Na zahájení předsednictví do Litomyšle dorazily vláda a Evropská komise

1.July
Premiér Petr Fiala s ministry a Evropská komise v čele s předsedkyní Ursulou von der Leyenovou dorazili do Litomyšle na oficiální zahájení předsednictví v Radě Evropské unie, které Česko dnes převzalo na… The post Na zahájení předsednictví do Litomyšle dorazily vláda a Evropská komise appeared first on Euroskop .

European Creative Industries Summit 2022 se poprvé uskuteční v Praze, přivítá špičky kulturních a kreativních odvětví.

1.July
Největší summit kulturních a kreativních odvětví v Evropě, European Creative Industries Summit 2022, se poprvé v historii konání akce uskuteční v Praze. Mezinárodní konference proběhne od 22. do 23. září 2022 v pražské La… The post European Creative Industries Summit 2022 se poprvé uskuteční v Praze, přivítá špičky kulturních a kreativních odvětví. appeared first on Euroskop .

Česko dnes převzalo od Francie na půl roku předsednictví v Radě EU

1.July
Česko dnes od Francie podruhé převzalo předsednictví v Radě Evropské unie. Zahájí jej v Litomyšli zasedáním vlády Petra Fialy (ODS) s Evropskou komisí. V čele EU bude Česká republika půl roku.… The post Česko dnes převzalo od Francie na půl roku předsednictví v Radě EU appeared first on Euroskop .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes