15
new stories - click to show

Expres.cz

Description:

Místo, kde si Karel Gott podává ruku s uprchlíky.

URL:

http://servis.expres.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

13.2 items/day

Klasické Porsche 911 předělané na baterky je rychlejší než originál

23:33
Opravdu potřebuje legendární 911 elektrický pohon? Asi jen v zemi, kde vyhlásili ekopomatenci i málo provozovaným veteránům válku.

Starosta Prahy 1 Hejma na otevření Primarku zářil štěstím: Pražané, už nemusíte do Drážďan

18:40
Dlouho na to Češi čekali, teď mají konečně obchod Primark na dosah ruky! Velkolepé otvíračky, která proběhla ve čtvrtek v ranních hodinách, se zúčastnil také starosta Prahy 1 Petr Hejma (ODS). Ten sice z krámu neodešel s plnými taškami jako ostatní návštěvníci, ale i tak rozdával úsměvy na všechny strany. Obyvatelům hlavního města vzkázal, že už konečně nemusí jezdit za levnými nákupy do německ...

To není jen reklama na Times Square! Proč Ewa Farna vítězí ve všem na celé čáře

18:40
Ewa Farna (27) si na své konto připsala další významný úspěch. Ten je v tomto případě velký jako barák, a ne jen tak ledajaký. Se svou písní Tělo ovládla billboard na proslulém Times Square v New Yorku, kudy proudí statisíce lidí a kam se dostanou jen ti nejlepší. „Je to velká pocta,“ nechala se slyšet oblíbená zpěvačka, která dál zůstává nohama na zemi.

Bartoš rozjel kampaň á la Já premiér. Abyste to nezakřikl, varují ho lidé a ozval se i Ovčáček

18:40
Babiš objíždí domovy důchodců, Fiala se houpe na houpačce. A Ivan Bartoš? Podívejte, jaký budu premiér, jako by říkaly jeho sociální sítě! Taktika šéfa Pirátů je evidentní, strana vede v průzkumech a Bartoš chce ukázat, že i chlapík s dredy na hlavě může zemi reprezentovat a jednat jejím jménem s jinými státníky. Někteří ho ale začínají varovat, aby náhodou volební úspěch nezakřikl.

Houdová v Česku nahrává desku a dospává vesmírné resty: Děti zůstaly na Bali

18:40
Koučka nadpozemské sexuality Helena Láska Houdová (41) je v Česku! Sice jen na týden, ale stíhá toho dost. Z nahrávacího studia zamířila rovnou za Lucií Vonchitzki Špakovou, s níž odvysílala speciální díl plný vesmírné energie a všehomíra. Při té příležitosti se svěřila s tím, že se do Evropy vlastně přiletěla vyspat a odpočinout si, protože své tři ratolesti nechala na Bali.

Pavel Trávníček ohlásil konec kariéry. Nebude ho teď mít manželka Monika více v hrsti?

17:01
Pavel Trávníček udělal razantní rozhodnutí. Je mu sice teprve sedmdesát let, což pro herce není žádný věk, přesto ohlásil konec kariéry. Kdo ale bude našeho nejoblíbenějšího prince živit? Bude to manželka Monika (35)?

Debil, který by měl raději mlčet, řekl o Jágrovi Novotný. Hokejista se mu zasmál od moře

17:01
Stačilo, aby Jaromír Jágr odmítl být součástí očkovací kampaně, a hned se stal terčem urážek Pavla Novotného. Ten ho nazval debilem, který rozhodně není nejostřejší tužkou v penále. A co na to hokejista? Ten na slova řeporyjského starosty zareagoval po svém.

Trump se pustil do Bidena: Dobrý den pro Rusko, nevytáhl z Putina nic a posluhuje Evropě

15:22
Světová média a vrcholní politici hodnotí jednání prezidentů Joea Bidena a Vladimira Putina jako konstruktivní, prý je návratem zpět na diplomatickou cestu. Nesouhlasí s tím Bidenův předchůdce Donald Trump. Podle něj šlo o dobrý den pro Rusko, kterému se současná prezidentská administrativa podvolila.

Andrej Babiš: Na soud s Piráty se těším, oni by se za lži měli omluvit mně

14:17
Piráti se rozhodli, že zažalují premiéra Andreje Babiše (ANO) za lži, které má o nich říkat. Předseda vlády se tomu musí smát, sám už nejednou uvažoval o tom, že by na ně podal trestní oznámení za šíření pomluvy. Podle slov, která uvedl pro Frekvenci 1, by prý ale nedělal nic jiného. Co ještě k Pirátům řekl?

Jste virově bezúhonní? Česko spouští covidový pas, aplikaci, která má vše ověřit

13:06
Zkontrolovat platnost očkování, negativní test nebo doklad o prodělání nemoci bude jednodušší. Stačí naskenovat QR kód a záhy se dozvíte, jestli máte zelenou, nebo červenou. Česko spustilo čTečku, ověřovací aplikaci, která má být vstupenkou do bazénu nebo ke kadeřníkovi. Zjednodušit cestování má až chystaná aplikace Tečka, která bude následovat, k dispozici by měla být do 30. června.

Když nemáš argumenty, dej tam rasismus. Angolanka Angie chlastá a pak uráží ostatní

12:34
V Like House už jsme nějakou tu hádku zažili, nyní si ale Djany a Angie si vjely tak moc do vlasů, že se nezdráhaly tasit rasistické nadávky. Přesněji řečeno, nejnovější člen osazenstva Angie nazvala Djany, která má perské kořeny, zakomplexovanou šikmookou pí*ou.

Otevírání Primarku aneb přijela pouť: Vlaječky jako na Prvního máje, Michal David a lidi v panice

11:28
Dlouho očekávané otevření obchodu s levným oblečením Primark je tu a lidé jsou na výhodné nákupy tak natěšeni, že neváhali se sjet z celé republiky a už od brzkých ranních hodin stát ve frontě, aby byli blíže k vysněnému nákupu. Za líbezných tónů písní Michala Davida celá akce připomíná spíš vesnickou pouť než cokoliv jiného.

4. řada Policie Modrava se právě natáčí: Dočkají se jí fanoušci už na podzim?!

8:09
Jeden z nejsledovanějších a nejúspěšnějších seriálů měl skončit třetí řadou v roce 2019, nakonec se tvůrci Policie Modrava rozhodli, že divákům naservírují ještě jednu. Ta se na Šumavě právě natáčí. Kdy se nové díly dostanou do vysílání, televize zatím tají, teoreticky se jí fanoušci seriálu mohou dočkat už letos na podzim.

Covid umocnil kocovinu Prahy: Město chce skončit s divokými večírky pro turisty

8:09
Léta měla Praha široko daleko pověst města, které nikdy nespí a levný alkohol tu teče proudem. Poté, co přišla pandemie covidu-19, která turismus srazila na kolena, představitelé města vidí šanci tuto nepříliš lichotivou nálepku strhnout a začít znovu. Česká metropole by prý neměla být nálevnou Evropy, jejíž sláva stojí a padá s pochybnými podniky, ukřičenými turisty a vylidněným centrem, které...

Manžel šel na očkování, je to horší než nevěra! říká odpůrkyně vakcíny. Rodinných krizí přibývá

8:09
Počty naočkovaných Čechů nadále rostou, centra se otevřela i nejnižším věkovým kategoriím. Stejně tak ale vzrůstá odpor na druhé straně břehu. Expres.cz zabrousil mezi lidi, podle nichž je očkování proti covidu genocidou řízenou vyššími mocnostmi. Patří mezi ně i paní Radka, která aktuálně řeší velkou partnerskou krizi, jelikož se otec jejích dětí nechal bez jejího vědomí naočkovat. A ona to ne...
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes