Expres.cz

Description:

Místo, kde si Karel Gott podává ruku s uprchlíky.

URL:

http://servis.expres.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

15.6 items/day

Leoš Mareš vyměnil O2 arénu za letní kina, nečekaně se mu tenhle tah dost vyplatil!

23:43
Pokud někdo v českém showbyznysu má čich na peníze, je to Leoš Mareš. A přesvědčuje o tom každým svým činem. Nejenže jako první poznal potenciál Instagramu, kde ho k dnešnímu dni sleduje více než milion lidí, nyní narazil na další zlatou žílu. Se svou show se rozhodl objíždět Česko a miliony se jenom hrnou.

Symbolický rozkol Harryho a Williama: Matčin fond už nespravují spolu, peníze rozpočítávají napůl

23:43
Z tohohle by princezně Dianě bylo hodně smutno. Její synové princ William a Harry měli řadu let na starosti charitativní fond, který vznikl posmrtně k zachování jejích dobročinných aktivit. Spravovali ho společně. Jenže poté, co Harry s manželkou Meghan opustili královskou rodinu, mezi oběma bratry nastal rozkol. A právě matčin fond tomu dodává smutnou symboliku: Peníze z něj si teď podle nedáv...

Kučova tajná dohoda s Marečkovou matkou: „Když na mě počkáš, všechno vezmu na sebe!“

23:43
On dostal dvaadvacet let a ve vězení spáchal sebevraždu, ona je stále na svobodě. Přitom Marečkova matka Simona T. nechala partnera Josefa Kuču syna brutálně týrat až k smrti, aniž by o tom kohokoliv informovala. Dokonce měla pomáhat s maskováním stop násilí na jeho těle. Veřejnost se domnívá, že na chlapcově smrti nenese o mnoho menší podíl a že zřejmě Kuča vzal odpovědnost na sebe. A podle je...

Nakupovat u bílých je zakázáno! Černoši dnes budou bojkotovat ekonomiku

19:57
Běloši rozumí jen řeči peněz a my jim tedy ukážeme, jak důležití pro ně jsme. Zhruba takto formulují hlavní myšlenku iniciativy #BlackoutDay2020 její organizátoři. Afroameričané nemají v úterý vůbec nakupovat, a pokud by museli, rozhodně by neměli navštěvovat obchody bělochů, kteří musejí pocítit výpadek příjmů.

Peklo kvůli pohřbu: „Mám strach, vyhrožují mi a už nás napadli,“ říká matka Josefa Kuči

18:40
Bílá rakev, průvod, kapela. Josefa Kuču, který utýral Marečka, tříletého syna svojí partnerky, zítra rodina vyprovodí na poslední cestu. A pohřeb by to měl být opravdu honosný. To se ale nelíbí spoustě lidí, kteří to dávají pocítit i rodině vraha, který za mřížemi spáchal sebevraždu. „Vyhrožují mi, já už ani nechodím ven,“ řekla nám matka.

Na Karlovarsku se čelně srazily dva vlaky. Na místě jsou desítky zraněných a také mrtví

16:43
Na Karlovarsku se odpoledne srazily dva vlaky. K čelní srážce došlo na trati mezi Perninkem a Novými Hamry. Na místě má být kolem tří desítek zraněných, z toho někteří vážně. Na místo míří záchranáři a dva vrtulníky. Podle nejnovějších informací jsou na místě tři mrtví.

Poslanci se hádali o transparent s nápisem All Lives Matter. Kalousek ho chtěl zničit

16:43
Pořádnou vlnu emocí vyvolal ve sněmovním jednacím sále bývalý člen SPD a nyní nezařazený poslanec Lubomír Volný (Jednotní). Ten navrhl, aby dolní komora odsouhlasila výrok prezidenta Miloše Zemana, který uvedl, že heslo Black Lives Matter je rasistické. Volný si k řečnickému pultu vzal vlastní transparent, který pak putoval Poslaneckou sněmovnou.

Bývalá dětská hvězda Roman Čada: Dneska se hraní již nevěnuje a nemá čeho litovat

16:43
Roman Čada začal hrát ve svých deseti letech a vydrželo mu to až do studií na vysoké škole. A to i přesto, že ho vůbec nebavily dlouhé prostoje na place, navíc mu vadilo chování některých dospělých herců. Ani pro svůj přirozený talent a filmové zkušenosti se profesionálním hercem nikdy nestal a nelituje toho.

„Štěstí stálo na špatné straně,“ smutní kolegové policisty, kterého zabila zfetovaná řidička

16:03
Před dvěma lety byl policista Pavol K. (†32) oceněn za záchranu lidského života, když v Ostravě pomohl muži, který dostal infarkt. V neděli mladý policista přišel o život při dopravní nehodě, již způsobila řidička, která byla za volantem nejen opilá, ale i zfetovaná. Podle posledních zpráv se navíc zdá, že to nebyla její první dopravní nehoda ten den. Samotná řidička během nehody utrpěla jen dr...

„Uznejme špatnou minulost Commonwealthu,“ vzkázal Harry za Meghan. Britové zuří

12:53
Hněvu britského lidu i samotné královny jako by snad tihle dva šli naproti. Tentokrát se Harry a Meghan z tepla luxusního hollywoodského sídla pustili do Commonwealthu, tedy Společenství národů, jehož hlavou je královna Alžběta. V duchu protestů hnutí Black Lives Matter začali do národního sdružení kopat s tím, že se Británie musí vypořádat s koloniální minulostí a historickými křivdami, které ...

Vémola žehlí skandál s údajnou nevěrou a vinu hází na ostatní: Co hrajete za komedii? diví se fanoušci

12:53
Když ti dojdou výmluvy, hoď to na novináře! Touto metodou se své údajné zálety rozhodl vyřešit i MMA zápasník Karlos Terminátor Vémola. Plán mu ale jaksi nevyšel, nejenže se fanoušci začali divit, co se okolo toho děje za komedii, ale někteří z nich mu místo Terminátor začali říkat Kurvinátor.

Nepoužívejte deodoranty, proti zápachu noste roušky, apeluje na Němce dopravní podnik

12:53
Dopravní úřad v Berlíně si dlouho lámal hlavu, jak přinutit cestující, aby nejenže nosili roušky, ale zároveň aby je přetahovali také přes nos. Řešením má být zápach, který nakonec lidi donutí roušky nosit správně. V neuvěřitelné kampani dopravní podnik BVG vyzývá Němce, aby nepoužívali deodoranty.

Muž z Indie předpovídá další pandemii zvláštním stylem, nosí roušku celou ze zlata

11:42
Shankar Kurhade, který žije v indickém státě Maháráštra a prochází se v něčem, co vypadá jako vybydlená vesnice, rozhodně nešetří na svých doplňcích. Nejenže je od hlavy až k patě ověšen valouny zlata, ale i jeho rouška je celá za zlata. Doplněk za skoro čtyři tisíce dolarů, jenž váží kolem padesáti gramů, ho prý ochrání před další pandemií koronaviru, kterou předpovídá. Speciální vpichy ve zla...

Domácí vyučování v karanténě? Byla jsem hysterická a kazila dětem úkoly, manžel zasáhl, říká Decastelo

11:07
Pochází sice z učitelské rodiny, sama by učit ale nemohla. To si Eva Decastelo uvědomila během nouzového stavu, kdy musela svým dětem pomáhat s učivem pro třetí a čtvrtou třídu. Nejenže jí mnohdy docházela trpělivost, ale klidně se doznala k tomu, že někdy sama nezvládala učivo, a kdyby nezasáhl její manžel, dětem by se nejspíš zhoršil prospěch.

Timo Tolkki se vrátil z Mexika do Prahy a obelstil úřady. Jak se vyhnul povinné karanténě?

7.July
Jak se vyhnout dvoutýdenní karanténě, to názorně předvedl stále ještě manžel Dominiky Gottové Timo Tolkki. Ten byl sice ještě 27. června v Mexiku, kde je epidemie koronaviru aktuálně na svém vrcholu, od 3. července je v České republice, aniž by musel jít do povinné karantény. Jak se mu to povedlo?
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes