eXtra.cz

Popis:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

29,4 položek/den

Mafián, superlhář, co zneužívá i mrtvé! Babiše si podaly i celebrity

22:32
Celým Českem otřásá skandál údajného únosu syna předsedy vlády Andreje Babiše mladšího spolupracovníky jeho otce. Hrozí politická krize, která může republiku zasáhnout i na několik let dopředu. Není divu, že názory na aféru nevyjadřují jen obyčejní lidé, ale i známé osobnosti. A většina to premiérovi natírá!

Z tváře mu utírali bílý prášek: Johnny Depp se po drsné aféře ukázal mezi lidmi, zvládl to bez trapasu?

22:32
Herec Johnny Depp (54) je po náročném rozvodu s Amber Heard (32) v troskách, ale londýnskou premiéru filmu Fantastická zvířata 2 si nenechal ujít. Nejenom fanoušci Harryho Pottera jsou z dalšího pokračování nadšeni. Na premiéře to až překvapivě seklo autorce J. K. Rowling. Johnny vypadal sice lépe než obvykle, ale drogovou a alkoholovou minulost mu z obličeje už nikdo neodpáře.

V den svých narozenin si holčička (10) chtěla vzít život: Z fotek na hraně smrti mrazí

21:59
Neuvěřitelně smutný příběh sdílela jedna maminka na Facebooku. Její desetiletá dcerka už nedokázala snášet další šikanu od svých spolužáků a v den svých narozenin skončila v nemocnici, protože se pokusila u sebevraždu. Maminka teď bojuje za to, aby žádné dítě nestihl podobný osud.

Nekompromisní verdikty módní policie? České celebrity mají pro kritiky jasný vzkaz

20:49
Další díl Extra Focusu je tady. Tentokrát se můžete těšit na módní speciál s podzimními trendy. Nebudou však chybět ani názory celebrit na módní polici. Většinou jsme zvyklí na to, že módní odbornice hodností známé celebrity. Nyní se podívejte na to, co si známé tváře o svých kriticích myslí.

Závislosti mu totálně zatemnily mozek: Pomeje vymazal dceru Aničku ze života!

20:15
Herec Jiří Pomeje (53) se už pomalu chystá do léčebny, kam ho chce zavřít tatík s nejlepším kamarádem, protože poslední dobou už vůbec nevnímá a ani neví, co je za den. To se bohužel projevilo i na tom, že jako by úplně zapomněl na dceru, kterou jinak miluje!

3 nejzbytečnější nevěry v Ulici: Sprostá lolitka, úchylná dvojice a mlsoun Bedřich

19:06
V jinak oblíbeném seriálu Ulice se čas od času objeví pár stupidních situací, které kdyby se nestaly, tak se vlastně vůbec nic nezmění. V tomhle ohledu jsou nejčastější partnerské nevěry, které jsou ale natolik nesmyslné, že jejich další pokračování je dokonale bizarní. Podívejme se na 3 nejzbytečnější nevěry tohoto seriálu.

UNIKÁTNÍ VIDEO: Takhle se měnila tvář prince Charlese v průběhu let

18:31
Princ Charles dnes slaví sedmdesátiny. Při příležitosti jeho narozenin vám přinášíme exkluzivní video, kde uvidíte, jak se mu měnila tvář v průběhu jeho života. Stáří je na něm samozřejmě znát, ale za ta léta rozhodně neztratil nic ze svého šarmu.

Přistižena při líbačce: Má Daniela Písařovicová novou lásku? EXKLUZIVNÍ SLOVA!

16:10
Velký rozruch vyvolaly snímky líbačky moderátorky Daniely Písařovicové (39) s mužem na párty po sobotní StarDance. K jednomu z pánů se dle snímků, jež obíhají některá média, měla opravdu hodně. Jde o jejího nového chlapa? Daniela nám prozradila, jak to s týpkem má!

Snažilky, vařilky, lesany a spol: 6 DĚSIVÝCH TYPŮ ŽEN na českém internetu

15:01
V dnešní době plné internetu, chytrých telefonů a přenosných počítačů je téměř každý připojen k nějaké sociální síti. Moderní technologie nám umožňují být online 24 hodin denně a na Facebooku tak vznikají skupiny a fóra, nad jejichž obsahem zůstává rozum stát. Internetovému bizáru stále vládnou ženy, které se pod vlivem neověřených informací vrhají do víru nového života. Narazit můžete na lesan...

Já ti dám nešťastné děti! Lucie se naštvala na Plekance a poslala ostrou odpověď

12:06
Tomáš Plekanec (35) se po ukončení kariéry v NHL v pondělí vrátil zpátky do Prahy a hned uveřejnil fotku, k níž napsal emotivní slova o svých dvou synech Adamovi (3) a Matyášovi (6). Jenže jeho čin se zjevně nelíbil Lucii Vondráčkové (38), která hned zareagovala po svém!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes