eXtra.cz

Description:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

34.8 items/day

Hrůzostrašný nález u rodinného domu: Tělíčko malé Lucinky bylo zakopané na zahradě

18:53
V pátek odpoledne se slovenským policistům naskytl strašný obrázek. Na zahradě rodinného domu v okresním městě Nové Zámky nalezli tělíčko dítěte. Sociálka před časem informovala o tom, že rodině, kde je více dětí, jedno chybí. O tragické události informovala TV JOJ.

Poznáte kuchaře z MasterChef 2020? Takhle vypadal Přemek Forejt na začátku kariéry

18:21
Rodák z Moravy je dnes jedním z nejznámějších českých kuchařů. Nejen, že vlastní věhlasnou restauraci Entrée v Olomouci, ale už podruhé hodnotí výkony amatérských kuchtíku v soutěži MasterChef. V mládí by si na Přemka Forejta (33) zřejmě moc lidí nevsadilo. Hubený střízlík, kterému to ve škole moc nešlo, se díky obrovské dřině dostal až na výsluní. Přitom sám o sobě kolikrát dost pochyboval.

Superfinále SuperStar 2020: Víme, s jakými písněmi soutěžící zabojují o hlavní výhru

17:15
Už tuto neděli se pět amatérských zpěváků utká o prvenství v pěvecké show SuperStar 2020. Letošní sérii provází přísná hygienická opatření a zpěváci jsou ochuzeni o to nejdůležitější, a to je publikum. Pět nejlepších supefinalistů se bude za pár dní snažit přesvědčit diváky o tom, že právě oni si zaslouží vyhrát. Podívejme se nyní na to, které písně budou jednotliví soutěžící zpívat.

Holčička se narodila s vzácnou vadou: Narostla jí druhá ústa včetně rtů, zubů a jazyka

16:41
Šestiměsíční dívenka ze Severní Karolíny trpěla vzácnou vadou. Dítěti vyrostla na tváři druhá ústa včetně rtů, zubů a jazyka. Naštěstí se lékařům podařilo dvoucentimetrová ústa úspěšně odstranit.

La Toya a Rebbie Jackson slaví narozeniny: Sestry krále popu znásilňoval a týral táta

16:41
Sestry Michaela Jacksona, Rebbie Jackson a La Toya Jackson, slaví narozeniny. Sestry ze známého klanu Jacksonových se narodily ve stejný den, jen s rozdílem několika let - Rebbie je dnes 70 a La Toya má 64 let. Ačkoliv obě dvě měly vcelku úspěšnou kariéru a životy plné cestování i dobrodružství, nikdy nezapomenou na týrání ze strany otce. Joseph Jackson, který zemřel před dvěma lety ve věku 89 let, obě dvě dokonce znásilňoval.

Hovado na autě: Proč se BMW rozpůlilo a proč jsou jejich řidiči nebezpeční šílenci

15:33
Ve čtvrtek zhruba po desáté hodině odpoledne došlo na silnici mezi Hlubokou a Týnem nad Vltavou k tragické nehodě, kterou nepřežil teprve dvacetiletý řidič BMW. Auto se rozpadlo na dvě poloviny. Proč se tak stalo a co studie říkají o řidičích bavoráků.

15 nejsvůdnějších fotek přítelkyně Karla Scharzenberga: Tohle tělo patřilo knížeti

15:33
Kolik Jana Vopěnková (30) rozvířila emocí, to se jen tak nevidí. Dívka, která veřejnost zaujala v roce 2013, když se ukázalo, že má převelice blízko k tehdy pětasedmdesátiletému Karlu Schwarzenbergovi (dnes 82), nedala spát ani řadě závistivců, kteří by chtěli být na místě někdejšího předsedy TOP 09. Podívejte se na desítku nejsvůdnějších snímků slečny, jejíž dokonalé křivky okouzlily politického kmeta.

Vdova Andrea Pomeje o těhotenství: Splašily se mi biologické hodiny, miminko budu vítat

13:54
Stačilo dát si na sociální síť obnaženou fotku s lehce nafouklým bříškem a hned se rozjely spekulace, jestli vdova po Jiřím Pomeje (†54) Andrea (32) nečeká s pohledným přítelem Petrem Plačkem přírůstek do rodiny. Bude Andy už brzyzase kojit?

Věra Mikulcová se nezastaví před ničím: Proměnila se v neskutečnou horu svalů

12:14
Snad každý v České republice zná nejslavnější kulturistku Věru Mikulcovou (38). Ani v době karantény neslevila ze svých návyků. Poctivě dřela a teď se ukázala, jak vypadá v objemové fázi, kdy se její váha pohybuje okolo 100 kilogramů.

Stanislava Lekešová by slavila 64: Vzpomínky její krásné dcery Kristiny vhánějí slzy do očí

7:18
Na druhý svátek vánoční podlehla zákeřné rakovině. Moderátorka pořadu Sama doma Stanislava Lekešová (†63) zemřela pro mnoho lidí nečekaně a málokdo mohl smutné události uvěřit. Dokonce ani její kolegyně z České televize do poslední chvíle neznaly její krutou diagnózu. Po hlasatelce tu zůstala dcera Kristina (23), která o maminčině smrti dokázala veřejně promluvit až po měsíci a půl.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes