eXtra.cz

Popis:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

23,3 položek/den

3 děsivé domy s hororovou minulostí v našich končinách: Tady byste určitě neusnuli

23:39
Nejen uvnitř, ale už jen z fotografií na tyto domky vám zaručeně naskočí husí kůže. Děsivé domy, které se nacházejí v České republice, jsou plné strašidelných příběhů. Ten, kdo by na těchto místech přečkal noc, by si určitě odnesl do života trauma a psychické problémy. Co se v těchto opuštěných domech děje?

Cesta hrůzy krásek z Miss Czech Republic: Autobus se do Chorvatska probíjel orkánem

22:19
V cestu hrůzy se proměnila výprava na poslední soustředění finalistek soutěže krásy. Desítka dívek měla naplánovaný pohodový pobyt na chorvatské Istrii, ovšem počasí tomu udělalo čáru přes rozpočet. Orkán, který z neděle na pondělí řádil nad Českem a okolními zeměmi, kdy se vítr proháněl rychlostí kolem 90 kilometrů za hodinu, rozkýval i autobus, jímž dívky do Chorvatska jely. "Bylo to o strach," přiznala i ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

Znenadání září štěstím: Našla si Selena Gomez náhradu za zadaného Justina?

21:39
Selena Gomez (26) se dlouho utápěla v slzách, jelikož její ex Justin Bieber (24) si za osudovou ženu vybral Hailey Baldwin (21). Cit dávají na odiv, kde se dá, Selena se s tím musí smířit. Zdá se, že tak pomalu činí, jelikož na svém posledním zveřejněném snímku září štěstím. Může za to nový pan Božský?

Takhle spolu zářily ve filmu Smrt jí sluší. Jak vypadají Meryl Streep a Goldie Hawn dnes?

20:58
Přesně před šestadvaceti lety spolu Meryl Streep (69) a Goldie Hawn (72) hrály ve filmu Smrt jí sluší. Zdaleka už nejsou takové mladice, jaké tehdy byly. Rozdíl je v tom, jak která ke stáří přistupuje, Meryl umí stárnout s grácií, ale Goldie? Škoda mluvit.

Nevyléčitelně nemocná Kadeřávková z Ulice: Alkohol ji může nenávratně zmrzačit!

20:18
Proslavil ji seriál Ulice, ale snad ještě víc na sebe Anička Kadeřávková (21) upozornila statečným bojem s nevyléčitelnou chorobou. Herečka trpí lymeskou boreliózou ve třetí fázi, na kterou už neexistuje lék. Průběh nemoci se dá pouze mírnit. Pitím alkoholu by celé měsíce nákladné léčby zmuchlala a hodila do popelnice!

Borkovec (18) po kopačkách od Knechtové (37): Nová přítelkyně! Ulovil o dost žhavější krásku, máme FOTO

19:37
Bezcitně ho odkopla, ale on hlavu nevěší! Petr Borkovec (18) se po rozchodu s Katarínou Knechtovou (37), která mu v SuperStar 2018 dělala porotkyni, rozkoukal hodně rychle. Všechno nasvědčuje tomu, že finalista pěvecké soutěže má novou přítelkyni. Tentokrát ulovil mladou a žhavou kočičku. Začínající románek se snažili utajit, ale nepovedlo se!

Čeká nás chmurný úplněk: Býk bude mimo, Váhy nevylezou z postele

19:37
Opět nám začalo období, kdy je konstelace nepříznivá a nastává úplněk, který s námi mává. Jak se změní dny před úplňkem a během něj? Hvězdy nás nabádají, abychom se dostali do jádra své duše. Síla Měsíce je obrovská. Čekají nás nové začátky, těm ale předcházejí pořádné bouřky a negace. Měsíc střídá své čtyři fáze a každá je pro nás velmi důležitá. Jak budou vypadat tyto dny?

Před 38 lety tragicky zahynul herec Jiří Hrzán: Nešťastná náhoda, nebo sebevražda?

18:57
Tragická smrt ukončila přesně před 38 lety život herce Jiřího Hrzána, jehož televizní i filmové role baví diváky dodnes. Vytvořil herecký typ muže-smolaře, který je sužovaný problémy a komplexy a často má slzy na krajíčku. S maléry se potýkal i ve skutečném životě. Jeden z nich se mu stal dokonce osudným.

Finalistky Miss Czech Republic opět vystavily svá dokonalá těla: GALERIE KRÁSEK

17:34
Prestižní soutěž krásy Miss Czech Republic pod vedením ředitelky Taťány Makarenko se momentálně nachází opět na soustředění, a tentokrát v luxusním rezortu Kempinski v Chorvatsku. Kromě toho, že se připravují na bikiny přehlídku, absolvují soutěžící i focení v plavkách v nádherných prostorách hotelu. Poté, co dívky absolvovaly dlouhou a únavnou cestu do destinace, byly během pár hodin na značká...

Princ George a sestřička Charlotte: Zase strhli všechnu pozornost na sebe

17:34
Princ George (5) a princezna Charlotte (3) se vydali na svatbu její kmotry Sophie Carter a opět okouzlovali na každém kroku. Tentokrát to vypadalo, že celá akce víc baví staršího ze sourozenců.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes