eXtra.cz

Popis:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

26,1 položek/den

Unikátní snímky! Hollywoodské krásky před a po plastice obličeje!

23:23
Plastická chirurgie byla už od roku 1920 neviditelným pomocníkem hollywoodských hvězd. Mnoho takových, které považujeme za ikony krásy “starého” Hollywoodu, si ve skutečnosti ke kráse trochu pomohly.

Maminku dvou dětí Márii (†29) příbuzné brutálně zbily, pak ji nechaly umírat na mrazu

22:50
K těžko uvěřitelnému zločinu došlo ve slovenském městě Rimavská Sobota, kde zřejmě vlastní sestra a švagrová zvbily mladou devětadvacetiletou Márii tak brutálně, že následkům zranění po několika dnech utrpení podlehla. Místo, aby jí příbuzné poskytly pomoc, přivázali maminku na mráz a chodily se na ní hodiny koukat.

Selena Gomez se snaží shazovat co to jde: Takhle se zbavuje opuchlých tváří a špíčků

22:16
Selena Gomez (26) v současné době rozhodně neprožívá jedno ze svých nejkrásnějších období v životě. Před pár týdne se vrátila z psychiatrické léčebny, kde se léčila a fanoušci si nemohli nevšimnout, že pěkně nabrala. Okamžitě začali spekulovat, zda je v obličeji oteklá kvůli alkoholu nebo lékům. Jak to ale vypadá, zpěvačka šla do sebe a začala pořádně makat!

Osudem zkoušený Doktor od jezera hrochů: Těžké přiznání, nádor a nečekaná smrt!

21:43
Herec Jaroslav Šmíd zemřel v pouhých sedmačtyřiceti letech. Lidé si ho nejvíce pamatují z legendární komedie Doktor od jezera hrochů. Šmíd hrál také v seriálech jako Ulice nebo Život na zámku. Herec byl těžce zkoušen osudem a nakonec nečekaně zemřel. Jaký byl život Jaroslava Šmída?

7 věcí, které jste o filmu Doktor od jezera hrochů možná netušili

20:32
Komedii Doktor od jezera hrochů režíroval Zdeněk Troška (64) a na filmu je to znát. Humor pro něj typický pobaví nejednoho diváka. Ústřední postavu si zahrál Jaroslav Šmíd (†47), který už bohužel není mezi námi. Jeho výkon byl ale zapamatováníhodný, a tak si film připomeneme. Přinášíme vám sedm věcí, které jste o filmu určitě netušili.

Jak nás NUMEROLOGICKY ovlivní 20. a 21. leden: Magická proměna a velký erotický potenciál je tu

18:15
Čísla 1 až 9 jsou základem numerologie. Každé z těchto čísel představuje osobitý pilíř. Každé z nich má své specifické rysy a charakter. Když pochopíte osobitost a jedinečnost těchto čísel, dozvíte se, jak nás v každodenním životě ovlivňují. Jak nás numerologicky ovlivní 20. leden a krvavý 21. leden? Více se dozvíte v článku!

Dara opět skóruje: Užívá si na Bali a posílá písničkový VZKAZ RYTMUSOVI!

18:15
Zatímco se Rytmus (42) chlubí všude svým budoucím potomkem, Dara (46) se rozhodla reagovat po svém! Vydala novou píseň s rapperem Kalim, ze které plyne jejímu ex jasný vzkaz

Ukradli mu fotky, teď se chce mstít... Manžel Marušky z Výměny lační po krvi!

16:31
Minulý týden ve Výměně manželek televizní oko diváka mohlo sledovat, jak si temperamentní Petra poradila v pro ni zanedbané rodině s dětmi bez základních hygienických návyků a jak laxní Marie absolutně nezvládla zatěžkávací zkoušku ve zcela běžné domácnosti. Redakce eXtra.cz oslovila manžela Marie, řidiče autobusu Mariana (31), který vstupu do reality show hodně lituje...

Jasmina Alagič prozradila, jaká jména jí jsou nejbližší pro miminko: Rytmusova holka své kořeny nezapře

13:27
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) prožívají jedno ze svých nejlepších období v životě. Půvabná moderátorka se svým snoubencem oznámili, že čekají miminko, přímo na Štědrý den. Zanedlouho nato Jasmina prozradila, že to bude kluk. Fanoušky nejvíce zajímá, jaké jméno hodlá budoucí maminka dát svému prvorozenému synovi?

Prokletí kolotočářské rodiny: Václav Kočka nejmladší pořád truchlí nad smrtí Venouška (†6 dní)

10:26
Jako by rodinných tragédií v téhle rodině nebylo málo! Václav Kočka nejmladší před jedenácti lety přišel o otce a před půlrokem i o malého synka Venouška. Teď sdílel na Instagramu fotku, kde si připomíná Venouškův odchod ze světa ve věku teprve šesti dnů. Je vidět, že tahle rána zůstává v jeho srdci stále otevřená.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes