15
new stories - click to show

eXtra.cz

Description:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

30.8 items/day

Nevěrná Biasiol a podváděná Mlejnková otevřeně: Všechno špatné je pro něco dobré, tvrdí

7:09
Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková mají za sebou velkou krizi. Jejich vztahem otřásla nevěra, která málem vedla k definitivnímu rozchodu. Partnerky se však rozhodly dát vztahu ještě jednu šanci a nyní začínají zase od začátku. “Nic horšího už nás potkat nemůže. Nyní máme hodně společných vyhlídek a čeká nás jen to hezké,” nechaly se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. …

Denní horoskop na neděli 28. 5. 2023: Kozorohy potkají komplikace, hvězdy radí Rybám upřímnost

5:29
Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 28. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Hana Mašlíková promluvila o výchově syna. S manželem si doma jasně rozdělili úlohy a přiznala, co doma nestrpí

5:29
Po dlouhém trápení a "pauze" v manželství tvoří moderátorka Hanka Mašlíková, MMA trenér André Reinders a jejich syn Andreas opět šťastnou rodinu. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvili o výchově i o tom, jestli by si jejich syn přál sourozence.

Mrazivé záběry z Bachmutu: Putinovi vojáci srovnali město se zemí. Nezbylo nic

5:29
Jako po jaderné katastrofě. Každý si jistě vybavuje ikonické fotografie, které vznikly poté, co japonská města Hirošima a Nagasaki zasáhla atomovka. Absolutní zbořeniště, jediný dům kromě osamělého kostela nepřežil. Když se podíváme na videa z Twitteru, která zveřejňují ukrajinští politici a která přicházejí z Bachmutu – města, kde se několik měsíců v kuse bojovalo o každý metr, nelze se ubránit …

Nejmladší dcera Karla Gotta slaví sladkých patnáct. Mistr litoval, ze Nelly Sofii neuvidí vyrůstat

5:29
Nelly Sofie Gottová, nejmladší dcera Karla Gotta, dnes slaví 15. narozeniny. A je možné, že se jednou vydá ve stopách svého táty. Zahrála si ve filmech i v muzikálu, a jak napsal deník Šíp, ke Gottovým narozeninám nazpívala i Píseň pro Karla. Její otec na ni byl vždy pyšný.

Vztah Harryho a Meghan je prý v troskách: Princ konečně prozřel, říká expert. Ve hře má být návrat domů

5:29
Je manželství prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle v troskách? Jen před několika málo dny informovala britská média o tom, že vévoda ze Sussexu má v Los Angeles pronajaté útočiště, kam utíká před svou manželkou. Ačkoli tuto zprávu mluvčí Harryho zásadně popřel, nyní ke spekulacím přiložil polínko královský expert Paul Burrell. “Harry se konečně probral k pravdě o Meghan,” říká. Podle něj Harr…

Nečekané spojení. Richard Müller natočil duet s Emmou Smetana. Reakce nikoho nepřekvapí

5:29
Dokázala to. Zpěvačka a herečka Emma Smetana (35) si v poslední době na zajímavé příležitosti vůbec nemůže stěžovat. Jak jsme již informovali, dostala hlavní roli v chystaném podzimním historicko-romantickém fantasy seriálu TV Prima o cestování časem, kromě toho se jí podle informací eXtra.cz podařilo, že ústřední píseň s ní k pořadu nazpíval legendární slovenský zpěvák Richard Müller (61).

Vražda dítěte v Mostě: Policie zadržela dva podezřelé

22:16
Mostečtí kriminalisté od dnešního podvečera prošetřují úmrtí dítěte. V souvislosti s případem byly zadrženy dvě podezřelé osoby, jak uvedla Policie ČR na Twitteru. Okolnosti úmrtí jsou stále předmětem šetření a vzhledem k citlivosti případu nechtějí policisté ani záchranáři uvést další podrobnosti.

Lily-Rose Depp slaví narozeniny: Dcera Johnnyho Deppa se nahoty nebojí a před kamerou ukáže vše

21:42
Půvabná Lily-Rose Depp, dcera hvězdných rodičů Johnny Deppa (59) a Vanessy Paradis (50), slaví své čtyřiadvacáté narozeniny. Modelka a herečka si zahrála již v několika kritiky kladně hodnocených snímcích. V červenci má na HBO premiéru seriál Idol, který má podle zahraničních médií, jako je například W Magazine, vyšvihnout Lily-Rose Depp na hvězdné příčky.

Harry a Meghan prý honičku s paparazzi zveličili: Pár byl označen za lháře

20:34
Princ Harry a Meghan Markle na sebe opět upoutali pozornost. Několik novinářů je podle jejich slov agresivně pronásledovalo po udílení cen v New Yorku. Pár se snažil paparazzi setřást a odehrála se tak téměř dvouhodinová honička. Nyní informoval zahraniční web Marca o tom, že Harry s Meghan byli označeni za kompulzivní lháře, protože celou událost prý extrémně zveličili a v podstatě o nic nešlo.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes