eXtra.cz

Description:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

32.2 items/day

Lékař (52) požádal muslimku, aby si odložila šátek: Může kvůli tomu přijít o práci

23:01
Lékař v Británii požádal muslimku, aby se v ordinaci odhalila, protože jí přes šátek nerozuměl. Za to mu teď hrozí vyhazov. Na podporu lékaře Keitha Wolversona (52) vznikla petice.

Lechtivý deník: Florane Russell tentokrát odkrývá odvrácenou stránku pornobranže!

23:01
Zdravím čtenáře eXtra! Jelikož jsem k radosti některých kolegyň neměla minulý týden práci, tak vám napíši něco o zdravotní stránce a negativech ohledně točení porna.

Nádherná Veronika Arichteva oslavuje 33 let: Podívejte se na výběr jejích nejkrásnějších fotek

22:26
Krásná Veronika Arichteva dnes má dnes narozeniny. Herečka slaví krásných 33 let a proto jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších fotek Veroniky.

Vážná dopravní nehoda: Autobus plný dětí sjel z cesty, na místo letěl vrtulník

20:43
V pondělí odpoledne museli slovenští záchranáři vyjíždět k vážné dopravní nehodě. Autobus v Žilině havaroval se 40 cestujícími, z toho více jak polovina byly děti.

Tajné záběry z koncertu Leoše Mareše: Takhle vypadá zákulisí jeho obří show!

20:08
Tři další koncerty za sebou má Leoš Mareš (43). Slavný moderátor a (ne)zpěvák to opět dokázal. Vyprodal pražskou O2 arenu a na pódiu měl i Karla Gotta (79) nebo Terezu Kerndlovou (32). Právě ta odhalila zákulisí jeho megalomanské show. Podívejte se na tajné záběry!

Cher slaví 73. narozeniny: Podívejte se, jak vypadala bohyně popu na začátku kariéry

19:34
Zpěvačka Cher dnes slaví 73. narozeniny. Málokdo by poznal, že její věk už přesáhl sedmdesát. Bohyně popu se za ta léta její kariéry téměř nezměnila. Stále vypadá mladě a vitálně.

Trapas Rytmuse na svatbě: Jsem ochoten pro tebe zemřít, ale musím to ČÍST Z PAPÍRU

18:24
Texty plné vulgarit si pamatuje, ale s novomanželským slibem to nezvládl. Rytmus (42) vyznával Jasmině Alagič (29) před oltářem city, všechno ale četl z papíru. Včetně věty, že za ni rád položí život!

"Pavoučí muž na Eiffelovce": Nejvyšší věž Paříže byla uzavřena kvůli neznámému horolezci

17:50
Po sociálních sítích nyní kolují záběry "pavoučího" muže z Paříže. Kvůli němu musela být Eiffelova věž uzavřena. Turista začal z ničeho nic z nejvyššího přístupného patra pro návštěvníky šplhat směrem nahoru. Zatím se neví, proč to udělal.

Agáta Prachařová POTVRDILA ROZVOD?! Záhadná slova, ze kterých mrazí...

14:52
Že to mezi Agátou Prachařovou (34) a Jakubem Prachařem (35) nevypadá růžově, to vědí snad už děti v mateřských školách. V showbyznysu se nemluví pomalu o ničem jiném. Exmodelce se už několikrát předtím podařilo manželství zachránit, její poslední slova ale působí tak, že už se s krachem vztahu s hvězdným hercem smířila!

Šokující zvrat v případě vraždy Tomáše (✝16): Nezabil ho odpočtář, ale přítelkyně Judita?

14:17
Žilinou ve čtvrtek otřásl případ vraždy šestnáctiletého Tomáše, kterého měl zabít falešný odpočtář poté, co se pokusil znásilnit jeho stejně starou kamarádku. Alespoň takové byly první informace. Zdá se ale, že všechno je jinak!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes