15
new stories - click to show

eXtra.cz

Description:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

31.6 items/day

Na Česko se valí silné bouřky: Hrozí kroupy velikosti skleněnek a přívalové deště

13:48
Přeháňky a bouřky, takhle vypadá scénář počasí tohoto týdne. Bouřky mohou být ojediněle opět doprovázené nebezpečnými jevy, například krupobitím a přívalovým deštěm. Během pondělního dopoledne se bouřky tvořily zejména v Krušných horách, hned po poledni přibývají i v nížinách. Pro toto roční období při této synoptické situaci nejsou bouřky nic výjimečného, uvedla pro redakci eXtra.cz meteoroložka…

Roztomilé vítání s dcerkou: Pasta se pozdravil s rodinkou, pak odstartoval hokejové šílenství

13:48
David Pastrňák (28) se postaral o důležitý gól na MS v hokeji, hlavně díky tomuto zásahu Česko vyhrálo nad Švýcary 2:0. Zásluhu na zlaté medaili měli ale bezpochyby všichni hráči. 'Pastu' zároveň popoháněla i jeho rodina včetně malé dcery Freyi Ivy, která fandila v náručí Davidovy snoubenky Rebeccy. Hokejista je dojemně pozdravil, jak zachytila kamera O2 areny.

Herečka Eva Podzimková má druhou dceru: Holčičce dala netradiční německé jméno

13:16
Herečka Eva Podzimková (34) prožívá radostné chvíle. S manželem Matějem Podzimkem (43) přivítali na světě druhou holčičku, která dostala jméno Berta. Informaci jako první přinesl web Super.

Politici na hokejovém finále: Babiš vytáhl fešného syna, Pekarová Adamová řádila s partnerem

12:43
Češi na mistrovství světa předvedli opravdu pohádkový výkon. Ve finále se jim podařilo porazit Švýcary a po dlouhých čtrnácti letech znovu vybojovali zlaté medaile. Napínavé finále si v O2 areně nenechala ujít celá plejáda politiků, nechyběl třeba bývalý premiér Andrej Babiš, předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová či prezident ČR Petr Pavel.

Smuteční rozloučení s Vlastimilem Harapesem v Národním divadle: Zdrcený Štěpnička, Suchý i Kepka

12:11
Kolegové, přátelé i rodina se naposledy loučí s hercem a tanečním mistrem Vlastimilem Harapesem (†77). Poslední sbohem se uskutečnilo v pondělí 27. května v Národním divadle, kde měl mnoho let angažmá coby baletní mistr. Na místo dorazilo plno zdrcených lidí, mezi nimiž nechyběl ani divadelník Jiří Suchý či herec Ondřej Kepka. Na místě byla také redakce eXtra.cz.

Celebrity na mistrovství v hokeji: Martin Prágr ukázal přítelkyni, Ztracený celou rodinu

11:38
Čeští hokejisté to dokázali. Po čtrnácti letech vyhráli zlato na Mistrovství světa a dostali tak Česko zpět na výsluní. Taková obrovská událost se samozřejmě nemohla obejít bez slavných tváří, které poctivě přišly fandit do O2 areny. Mezi nimi byli například zpěvák Marek Ztracený, herečka Patricie Pagáčová, zpěvačka Monika Absolonová, tanečník a účastník Survivora Martin Prágr a mnoho dalších. Vě…

V babyboxu ve Svitavách našli holčičku v červené peřince: Dostala nezvyklé jméno

11:05
Do babyboxu ve Svitavách v noci na pondělí někdo odložil novorozenou holčičku. Dostala jméno Klaudie, informoval na oficiálních stránkách ředitel sítě těchto speciálních schránek v České republice Ludvík Hess. Klaudie je první dítě nalezené ve svitavském babyboxu, který funguje již deset let.

Loučení s Vlastimilem Harapesem plné nepříjemností: Proslulý tanečník se nevešel do rakve

10:01
Poslední rozloučení s baletním mistrem a talentovaným tanečníkem Vlastimilem Harapesem (†77) proběhne v pondělí 27. května v prostorách Národního divadla. Rodina však měla problém s Harapesovou velikostí. Podle informací Blesku se tanečník a herec do honosné rakve standardní velikosti nevešel.

Slavný šéfkuchař rozčtvrtil svou přítelkyni a nacpal ji do kufru: Král Cachopo neunesl kopačky

10:01
César Román byl slavný španělský šéfkuchař přezdívaný Král Cachopo. Vše se mu dařilo, až na vztah s přítelkyní Heidi Paz, která odmítla jeho žádost k sňatku. Její tělo bylo nalezeno v kufru bez rukou a nohou po třech měsících od jejího zmizení. Celým případem se zabývá dokument U vraha v kuchyni.

Týdenní horoskop: Vodnáři se nevyhnou hádkám, Panny potkají novou lásku

9:28
Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na přelom května a června. Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly na období od 27. května do 2. června 2024. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes