eXtra.cz

Popis:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

23 položek/den

Slíbil mu věrnost, pak se jej pokusil zabít: Německý důstojník před 74 lety spáchal neúspěšný atentát na Adolfa Hitlera

22:24
Na nacistického vůdce Adolfa Hitlera byla spáchána řada atentátů, žádný z nich ale neskončil úspěchem. Obávaný říšský kancléř většinou unikl jen díky obrovskému štěstí, které sehrálo roli i v jedné z největších akcí, operaci Valkýra. Ta se udála přesně před 74 lety.

Hvězdy Ulice řádily na fesťáku Colours of Ostrava: Anetu nezastavil ani obří pupek

21:17
Období letních festivalů je v plném proudu, a to nezastavilo ani hvězdu seriálu Ulice Anetu Krejčíkovou a Patricii Solaříkovou. I přesto, že je Aneta již v 8. měsíci těhotenství, neodepře si ani pořádnou legraci a party. Společně se svými hereckými kolegyněmi a kamarádkami se vydala na Colours of Ostrava, kde to pořádně rozjela i s obřím pupkem...

Hrozná tragédie českého kamionu: Na Ukrajině smetl mikrobus, 10 mrtvých včetně dítěte

20:09
Na Ukrajině došlo dnes k obrovské tragédii. Český kamion se srazil s mikrobusem a zemřelo deset lidí včetně jednoho dítěte. K nehodně došlo u obce Glubočica. Český řidič kamionu vyvázal s malými zraněními.

Zablácené Brno, vyprahlá Praha a zlý člověk ve Zlíně: Takhle vznikla jména velkých českých měst

20:09
Názvy českých měst bývají obestřeny tajemstvími, s nimiž si často nevědí rady ani zkušení jazykovědci. Zajímá vás, jak vznikla jména jako Praha, Brno, Zlín nebo Plzeň? Máme pro vás vysvětlení názvů těch největších sídel!

Je to CIKÁNKA A PROSTITUTKA! Monika Štiková se rasisticky obula do přítelkyně manžela Michala

19:02
V pořadu Štiky se manžel Moniky Štikové (45) choval chvílemi jako uťápnutý oslík, který by si od ženy nechal klidně amputovat všechny končetiny, kdyby jí to udělalo dobře. Teď si ale Michal Štika (48) dovolil osamostatnit se a našel si přítelkyni. Už za svou chotí neběhá jako ocásek, takže přišla velmi neuvěřitelná rasistická reakce na jeho novou lásku!

Opravdový Tarzan nalezen: 22 let žije v pralese a jen o vlásek unikl smrti VIDEO

19:02
Tomuhle nikdo nechtěl věřit. Internetem se šíří neuvěřitelné záběry domorodce, který je poslední žijící muž z amazonského kmene, který vyvraždili farmáři v roce 1995. Muž odmítá jakýkoliv styk se společností a žije přes 22 let sám. Video pochází z brazilského státu Rondonia.

V Německu útočil muž v autobuse: Pobodal 14 lidí a 2 z nich jsou v kritickém stavu

17:19
Na severu Německa neznámý muž zaútočil na lidi v autobuse. Podle místních médií měl v ruce nůž a čtrnáct cestujících jím zranil, z toho dva vážně. Navíc nechal v dopravním prostředku batoh, ze kterého začal vycházet kouř. V současné době muže zadržela policie a je ve vazbě.

Michal Hrdlička jako ženich z poutě! Kdo ho donutil k tak nevkusnému melíru z devadesátek?

16:43
Nejkrásnější den v životě za sebou mají Michal Hrdlička (29) a tenistka Karolína Plíšková (26). Bystrému oku ale neuniklo, že Michal zdá se změnil svou image, a to tím, že si nechal udělat do vlasů melír! Ano, čtete správně, melír, který vypadá až moc lacině a trochu připomíná štramáka z matějské. Kdo ho k tomuhle kroku donutil a co na to odborníci?

Leoš Mareš září štěstím! Užívá si luxusní dovolenou vedle zatraceně žhavé manželky Moniky

15:01
Tomu se říká umět žít naplno! Leoš Mareš (42) si užívá volno po boku své nádherné manželky Moniky Koblížkové (37) na jednom z nejluxusnějších řeckých ostrovů Mykonos. Kromě dobré nálady a nádherného počasí má Monika ještě něco navíc, zatraceně sexy tělo!

Svědek z Hrdličkovy svatby promluvil pro eXtra.cz: Byly to velké emoce!

14:27
Nejkrásnější den v životě za sebou mají Michal Hrdlička (29) a tenistka Karolína Plíšková (26). Ve čtvrtek do toho praštili a jejich veselka v romantickém Monaku byla vskutku přepychová. Za svědka Michalovi šel kolega z televize Nova Petr Suchoň, který nám popsal své emoce, když si slavný pár říkal své "ano".
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes