Extralife.cz

Description:

Bavte se s Extra LIFE! Čtěte zábavné články. Objevujte kuriozity.

URL:

https://www.extralife.cz/

Catalog:

Ostatní

Publishes:

5 items/day

Místo divokých večírků Micka Jaggera i George Lucase: Jachta spoluzakladatele Microsoftu je na prodej

17:04
Proslavená superjachta Octopus spoluzakladatele společnosti Microsoft, zesnulého miliardáře Paula Allena, je na prodej. Plavidlo, na němž se mimo jiné konaly i legendární večírky s rockerem Mickem Jaggerem nebo tvůrcem Hvězdných válek Georgem Lucasem, je v nabídce za 325 milionů dolarů (7,3 miliardy korun).

Žena, podle které cvičí miliony lidí. „Nehledejte výmluvy,“ říká osobní trenérka, která odmítá drastické diety

17:04
Je jednou z nejuznávanějších cvičitelek světa, přitom je zastáncem vyváženého přístupu ke svému tělu i stravě. Pomůže vám dostat se do dokonalé kondice, postupně a rozumně. Na Instagramu ovlivňuje miliony lidí, kteří se rozhodnou na sobě zapracovat. Bez dřiny to však nepůjde.

Milan Peroutka složil mezinárodní hymnu pro neslyšící děti, zpívat se bude v 9 jazycích!

14:22
Organizace Smiling Crocodile vydala 8.9.2019 unikátní mezinárodní kampaňovou písničku #BecauseIhearIlive – hymnu, která již pomáhá – a pomáhat bude – neslyšícím dětem, po celém světě. Dětem, které žijí často na hranici chudoby, vyřazené ze společnosti.

Chcete ve vztahu další vývoj? Tyto otázky si s partnerem ujasněte

10:32
Každý vztah se s postupem času vyvíjí a vy budete poznávat svého partnera stále více. Pokud se ale rozhodnete, že spolu ve vztahu chcete zůstat a posunout se o krok dál, zkuste si předtím otevřeně promluvit na témata, kterým se možná vyhýbáte, nebo na ně jednoduše nemyslíte. Existují totiž informace, které byste o své polovičce rozhodně měli vědět.

Největší sériová vražedkyně v našich dějinách. Málo známý příběh Kateřiny Bechyňové

8:08
Zatímco o slovenské hraběnce Báthory toho víme víc něž dost, její česká kolegyně Kateřina Bechyňová z Lažan zůstává v zapomnění. Tato krvelačná šlechtična žila v 16. století na tvrzi Pičín a na nejslavnějším českém hradě Karlštejně. Na kontě má řadu bestiálních zločinů a je označována za největší českou sériovou vražedkyni.

Chyť mě, když to dokážeš. Promyšlená hra na kočku a myš ve filmu je inspirována příběhem skutečného podvodníka

13.October
Snímek Stevena Spielberga Chyť mě, když to dokážeš, který si nesmíte nechat ujít, je natočen podle skutečných událostí. Zachycuje jednoho z nejslavnějších podvodníků 20. století. Ztvárňuje ho charismatický Leonardo DiCaprio, který se na obrazovce sejde s legendárním Tomem Hanksem. Hanks jako ostřílený agent FBI chce prvotřídního zločince dopadnout. Než se mu to povede, nabízí spolu se svým prot...

Luxusní rezidence, helikoptéry, vinice. Jak vydělává i utrácí Trumpova rodina

13.October
Americký prezident Donald Trump je jedním z nejvlivnějších mužů světa. I předtím, než se stal hlavou Spojených států, byl však celosvětově známým podnikatelem. Dokázal vybudovat velkolepé impérium a vydělal rodině obrovské jmění. Ani výdělky jeho dětí však nejsou zanedbatelné. Kolik Trump a jeho rodina vydělává a za co své peníze utrácí?

Paranormální jevy na dovolené? Ubytujte se v hotelech, kde prý straší

13.October
Pokud plánujete dovolenou a chcete se vyhnout běžnému cestování, můžete se zkusit ubytovat ve strašidelném hotelu. Zájemci o paranormální turistiku mají v dnešní době skutečně bohatý výběr, jelikož domů s temnou minulostí je velké množství. Ze kterých si tedy můžete vybrat?

Železná Lady by dnes oslavila 94. narozeniny: Jak se Margaret Thatcherová probojovala do světa mužů?

13.October
Margaret Thatcherová byla první ženou v britské politice, která se stala předsedkyní vlády. Její schopnost vést dav rozdělovali společnost na dva tábory. Konzervativní žena, jejíž politiku mnoho lidí vynášelo do nebes, zatímco jiní jí pohrdali - nejen toto byla Železná Lady, která by dnes oslavila 94. narozeniny. Jakých zásad se Margaret držela, aby jako žena uspěla v tvrdém světě politiky plný...

Nejpopulárnější blogerka Švédska: Problémy teenegerů vystřídaly těžké životní zkoušky, i o těch bloguje

12.October
Začínala v patnácti letech. Tehdy své psaní na blog brala jako zápisník. Získala si tak řadu fanoušků, kteří stejně jako ona postupně dospívali. Kenza dokázala využít své popularity, když založila digitální módní dům Ivyrevel. Nyní si užívá roli matky, ale otevřeně přiznala, že k tomu vedla namáhavá cesta.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes