15
new stories - click to show

Extrifit.cz

Description:

Tematické články zaměřené mapující aktuální dění v kulturistice a motivační úvahy, na suplementaci, na stravu a výživu sportovce, na trénování sportovce. Reportáže ze soutěží v kulturistice a fitness. Pravidla motivačních soutěží.

URL:

https://clanky.extrifit.cz/

Catalog:

Sport → Fitness

Publishes:

4.2 items/week

Pavel Koukal - Be Humble 12 - legday při potížích s kolenem

10:51
Potíže s kolenem přetrvávají, ale přesto příprava na podzimní sezonu začala a musí se trénovat dál. Jak se s tím Pavel vyrovnává, jaké používá techniky a zlepšováky, uvidíte ve videu. A taky nějaké zákulisní informace o tom, co obnáší pořádání soutěže.

Luboš Chládek - Kulturistika mi dala svobodu

2.June
Pohodový rozhovor s Lubošem Chládkem o cestování, rodině, výchově, zálibě ve Formuli 1, ale samozřejmě také o kulturistice.

Luboš Chládek - úroveň závodníků stoupá a to je ta správná motivace

31.May
Trénink hrudníku točený pouhé dva dny před ziskem titulu Universe PCA. Luboš Chládek o různých federacích, sladidlech těsně před soutěží a hlavně v ukrutný formě.

Vliv testosteronu a růstového hormonu na svalový růst

30.May
V jednom z předchozích článku o svalové hypertrofii jsem vám slíbil, že se budu v tom dalším trochu více věnovat hormonální stránce a samotným hormonům, které se svalovým růstem samozřejmě také významně souvisí. Ať toho ale není hned zkraje moc, budeme se dnes věnovat dvěma z nich, a to mužskému pohlavnímu hormonu testosteronu a také hormonu růstovému. Jakou mají tyto dva hormony roli ve svalovém…

Pozitivní a negativní stránky vašich vzorů

24.May
Nejdřív musíte být borec, abyste nebyli blbec. Smutnou pravdou však je, že vlivem nesprávně pochopeného příkladu si každý blbec myslí, že je borec.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes