15
new stories - click to show

Extrifit.cz

Description:

Tematické články zaměřené mapující aktuální dění v kulturistice a motivační úvahy, na suplementaci, na stravu a výživu sportovce, na trénování sportovce. Reportáže ze soutěží v kulturistice a fitness. Pravidla motivačních soutěží.

URL:

http://www.extrifit.cz/cs/blog

Catalog:

Sport → Fitness

Publishes:

5.6 items/week

Kolik kofeinu je moc?

15.October
Proč a v čem se liší potréninkové nápoje ve fázi nabírání, nebo při redukci tělesné hmotnosti a co všechno by takový správný koktejl měl obsahovat?

Jak často cvičit s cílem zhubnout a vytvarovat postavu

12.October
Nemusíte chodit do fitness každý den pro dosažení maximálních výsledků. Stačí jen občas a vědět, co tam dělat.

Asi jsme se blbě pochopili, Jimi...

11.October
Buď chceš mít svaly, nebo nechceš. Buď chceš zhubnout, nebo ne. Používání slova kdyby a ukazování na druhé a na jejich podmínky, ti vůbec v ničem nepomůže....

Základní informace pro rozvoj hamstringů

8.October
Hamstringy jakožto označení pro svaly zadní strany stehen nabývají v posledních letech na důležitosti. Jejich plnohodnotný rozvoj je v dnešní době pro úspěch v kulturistice naprosto nezbytný.

7 nejčastějších omylů o cvičení břicha

7.October
Dobře pěstěný břišní pekáč je rozhodně chloubou, ale cesta k němu je mnohdy trnitá a ještě v případě, že se dozvíte řadu polopravd. Holt někdy je informací přespříliš a bohužel často právě těch, které Vám nijak nepomohou a rozhodně neporadí, jak si tu cestu zpříjemnit a usnadnit.

Demokracie kulturistice nesvědčí. Respekt ano.

6.October
...bez nějaké základní slušnosti, úcty a pokory k lidem, kteří vám na cestě vzhůru mohou pomoci, bez respektu k vlastnímu tělu, to prostě nepůjde a vy budete tam, kde jste.

Extrifit training day tentokrát v Brně!

4.October
Kdy, kde, s kým, proč, za kolik, o kom, jak, všechno se dozvíte v pozvánce na 23 Extrifit training day... Pokecáme, pocvičíme, pofotíme, zasoutěžíme.... Všechno bude...
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes