15
new stories - click to show

FAJNTIP.cz

Description:

Bulvár

URL:

https://www.fajntip.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

3 items/day

Páteční andělské vzkazy: Jak zlepšit svůj den podle rad andělů?

0:23
Slunce vychází a zapadá, ale pro anděly neexistuje žádný určitý čas, kdy se nám mají věnovat. Mají neomezené množství času a jejich energie sílí pomocí sdílené radosti – momentu, kdy se radují z našich úspěchů. Také v pátek pro nás mají zprávu. Co sdělují vám?

Sen o domě: Odhalení tajemství lidského nevědomí

20:07
Dům symbolizuje ve snu naše vlastní nevědomí. Sestupováním do nižších pater se propadáme hlouběji do vlastní mysli a objevujeme v ní věci, který by možná měly zůstat skryty.

Klidně jsem usnula a on zmizel. Zjistila jsem, že se zavírá s telefonem na toaletě a ukájí se

15:51
Jak se vypořádat s nevěrou a utajovanými sexuálními touhami partnera? Řešením může být otevřená komunikace a hledání společného řešení. Přečtěte si příběh Evy, která se s tímto problémem musela vypořádat.

Andělská poselství na čtvrtek: Štíři, trochu relaxujte, Blíženci, ze všeho si odneste ponaučení

28.September
Všichni jsme se narodili s jasným cílem – pomáhat druhým. Je to naše přirozená povaha, nyní ale narušena našimi negativními vzpomínkami a předtuchami. Andělé nás učí, že bychom se měli vrátit k původnímu názoru – že celý svět je nezkažen. A zde najdete rady, jak se dnes stát lepším člověkem.

Narození dítěte ve snu: Příslib budoucnosti a nekonečné možnosti

27.September
Narození dítěte může symbolizovat úzkost z blížící se budoucnosti, ale také zrození něčeho nového a úchvatného

Můj manžel mě týral. Trvalo mi celé roky, než mi to došlo a pak další roky, než jsem s tím začala něco dělat

27.September
Zamilovaný člověk je slepý. Ačkoliv jsem nosila brýle, podlehla jsem dokonale slepotě i já. Mladá, hezká holka s hustými vlnitými vlasy po pás a s mírami 90-60-90.

Andělská poselství na středu: Panny, souzněte s přírodou, Berani, na nic nejste sami

27.September
Andělé se zdržují v naší přítomnosti, aby nám mohli podat pomocnou ruku, kdykoli ji potřebujeme. Aby nám dokázali správně pomoci, potřebují náš souhlas. Kdykoli na ně pomyslíme, přiblíží se k nám a naslouchají našim trápením. Snaží se nám pomoci a dennodenně se nám snaží předat poselství.

Dopravní nehody ve snech: Jak se připravit na neočekávané životní události

26.September
Dopravní nehoda je alegorií pro prodělanou či hrozící katastrofu, a to jak v osobním, tak profesionálním životě.

Myslela jsem, že jsem dobrá máma. Netušila jsem, co o mně dcera vypráví

26.September
Vždycky jsem si myslela, že náš vztah dcera a máma nemá trhliny. To jsem se ale přepočítala. Úplně náhodou jsem vyslechla hovor mé dcery s kamarádkou a z toho, co říkala, je mi na zvracení.

Andělská poselství na úterý: Lvi, buďte více empatičtí, Váhy, radujte se z úspěchu druhých

26.September
Andělské rady bychom neměli brát na lehkou váhu. Mnohdy se stává, že nás intuitivně něco napadne, ale přijde nám to hloupé, a tak se rozhodneme jinak. Následně litujeme, že jsme neposlechli náš vnitřní hlas. Ten představují andělské hlasy. Co se vám snaží sdělit dnes?

Ještěrka ve snech: Co znamená setkání s tímto prastarým symbolem?

25.September
Ještěrka ve snu symbolizuje chaos, entropii a nepředvídatelnost života. Ne nadarmo je herpetophobia neboli strach z ještěrů jednou z nejčastějších fobií. Evoluční psychologie nás učí, že jako predátoři našich předků jsou ještěři snadným terčem pro neurózy, které je následně přetvářejí ve zdroj strachu.

Alena (33): Bojím se mít děti. Moje matka se o mě nestarala a já se bojím, že budu stejná

25.September
Bojím se mít děti. Vyrůstala jsem v rodině, kde moje matka se o mě nestarala tak, jak by měla. Cítila jsem se osamělá a opuštěná. Mám obavy, že bych se mohla stát stejnou matkou, jako byla moje vlastní.

Poselství andělů na pondělí: Berani, stůjte při přátelích, Panny, myslete na dobro ostatních

25.September
Andělé k nám, mimo jiných metod, promlouvají také prostřednictvím snů. Je na nás, abychom zjistili, co nám chtějí říci. Chceme-li jim být blíže, měli bychom se zaměřit na dostatek spánku. Co vám vzkazují na pondělí?

Nedokončené kapitoly a sny o ex: Co znamená, když se nám zdá o bývalém partnerovi?

24.September
Sny o předešlých partnerech mohou značit neuzavřenou kapitolu, vypovídat o našich současných vztazích či odkrývat nepříjemné pravdy o nás samotných.

Své druhé dítě jsem neměla stejně ráda jako to první. Myslela jsem, že láska naskočí automaticky, ale chvíli to trvalo

24.September
Svého prvorozeného miluji víc než druhého. Miluji i svého druhého a očekávám, že ho budu milovat stejně jako svého prvního – jednou. Jen ještě ne.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes