FAJNTIP.cz

Description:

Bulvár

URL:

https://www.fajntip.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

4.2 items/week

Směs talentu, odvahy, nadšení a elánu – to je životní cesta, kterou se vydal YEMI A.D.

13:56
Yemi se narodil v roce 1981 v Liberci jako obyčejný kluk s trochu neobyčejným vzhledem, za což vděčí svému nigerijskému otci, po kterém zdědil čokoládovou pleť. Kdyby žil Yemi v Americe, nejspíš už by od dětství zářil na Broadwayi a v hollywoodských projektech by byl jako doma.

Jamie Lee Curtis: herečka, producentka a autorka, která se rozhodla ignorovat požadavky na popírání věku

23.October
Je krásná ve své přirozené podobě, z šedivých vlasů udělala svou charakteristiku, chodí téměř bez líčidel, veškeré zákroky plastické chirurgie, které si v mládí pod tlakem hollywoodského prostředí nechala udělat, odsoudila a implantátů se zbavila.

Chodit oblečená jako princezna je snadnější, než si myslíte

21.October
Miliony lidí sledují princeznu Kate, vévodkyni z Cambridge, manželku korunního prince Williama. Kate Middleton se stala ikonou módního stylu daleko za hranicemi Velké Británie a vytvořila si velkou skupinu fanoušků, kteří sledují každý její pohyb, každé oblečení, které na sebe vezme.

Kampaň #FreeBritney: Známá zpěvačka týraná vlastním managementem

20.October
Od roku 2019 se na internetu setkáváme s konspiračními teoriemi ohledně Britney Spears, které se snaží vysvětlit její zvláštní chování na sociálních sítích. Odhalili fanoušci nekalé praktiky jejího teamu?

Muž mnoha profesí Jiří Kolbaba: publicista, spisovatel, fotograf, kameraman, reportér, dobrodruh a cestovatel

19.October
Jirka Kolbaba patří mezi nejuznávanější světové cestovatele a žije sen tisíců lidí. Cestuje po celém světě, objevuje a navštěvuje místa, o kterých se většině lidí může nechat jen zdát.

Zábavný kudrnáč, který baví mladé lidi – politik Dominik Feri

18.October
Dominika definuje Wikipedie jako politika a instagramového influencera, což je ojedinělé a určitě hodně zajímavé. Pokud se podíváte na jeho Instagram, tak pochopíte, že je to opravdu populární mladý muž.

Kim Kardashian je součástí největší reality show na světě a řadu let je považovaná za nejsledovanější osobu světa

17.October
Kim má také svou kosmetickou řadu produktů a statut „megainfluencer“ na Instagramu, díky 200 milionům sledujících z celého světa. To je docela velký vliv, co myslíte?

S Andreou Růžičkovou o těhotenství, porodu i radostech a starostech v prvních měsících po porodu

16.October
Pro všechny nastávající maminky se stal internet spolehlivým zdrojem informací, dobrých rad a tipů pro těhotenství, porod i mateřství. A stal se prostředníkem k vzájemné komunikaci žen, které potřebují své nové životní zkušenosti sdílet s ženami, které se nachází v podobné životní situaci.

I žena po čtyřicítce může rozkvést – Vendula Pizingerová je toho důkazem

15.October
Vendula Pizingerová se ve svých 48 letech stala hrdou maminkou čerstvě narozeného syna, který dostal jméno po svém otci. Bude Pepík. Dítě je dar a v tomto věku i malý zázrak.

Emily Ratajkowski: modelka, feministka, propagátorka nahoty a fanynka Juventusu

14.October
Emily Ratajkowski se narodila v Londýně v roce 1991. Vyrostla v Americe a když dospěla, odešla z univerzity, aby se mohla plně věnovat modelingu. Na sociálních sítích má silnou základnu sledujících.

Ve mně navždy zůstává, tvoje voda živá – aneb když televize pomohla najít opravdový talent

13.October
Přestože Aneta Langerová není úplně klasickým zástupcem lidí, kteří svoji popularitu spojily se sebeprezentací na sociálních sítích, se svým občas aktualizovaným kanálem na YouTube, webovými stránkami, instagramovým i facebookovým účtem se určitě dá považovat za osobu, která ovlivňuje ostatní.

Robot nebo mimozemšťan – to vás napadne, když zapátráte v životě Cristiana Ronalda

12.October
Mezi rekordmany sociálních sítí rozhodně patří fotbalový mág Cristiano Ronaldo. Jen na Instagramu jeho účet sleduje 239 milionů fanoušků z celého světa. Není se tedy čemu divit, že si úspěšného fotbalistu předchází všechny světové značky od výrobců parfémů po obuvníky.

Dobroden, kožichy a další geniální obchodní nápady „zpěváka“, „herce“ a skvělého moderátora Leoše Mareše

12.October
Z přehledu instagramových odběratelů z letošního léta vyplývá, že hned za Petrem Čechem je nejpopulárnější osobou českého instagramového světa Leoš Mareš. Ten se na sociálních sítích na předních příčkách sledovanosti drží už řadu let.

Mariah Carey a její šokující výpověď o despotickém manželovi, který ji zavřel do zlaté klece

12.October
Zpěvačka a influencerka Mariah Carey se svými 9,5 miliony sledujících na Instagramu patří určitě k osobám, které mohou významným způsobem ovlivnit velkou skupinu lidí.

Cestovatelská inspirace od Teru – holky, která se ráda toulá světem s fotoaparátem v ruce

12.October
Nebuďte smutní ze současné situace, z pocitu nejistoty a z omezování, která přináší nouzový stav. Pojďte se zatoulat do krajů blízkých i vzdálených s mladou blogerkou, která je příkladem toho, jak svobodně si v běžných časech můžeme žít a kolik možností se nám nabízí.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes