15
new stories - click to show

FAJNTIP.cz - Bulvár

Description:

Bez FAJNTIPU by byl internet o něco chudší

URL:

https://www.fajntip.cz?b=pravednes

Catalog:

Bulvár

Publishes:

7 items/week

Jméno jako značka aneb jak si slavní vybírají komerčně úspěšná jména

13:51
Říkají vám něco jména Neta-Lee Hershlag, Jennifer Anastassakis, Alecia Beth Moore? Jde o jména slavných lidí, která jste pravděpodobně nikdy neslyšeli. Pojďme se podívat, co na to matriční záznamy.

Herečka Emily Blunt oslavila 38. narozeniny. Podívejte se, jakou proměnou herečka v průběhu kariéry prošla

25.February
Emily Bluntová je velmi všestrannou herečkou. Můžeme ji vidět v historických filmech, dramatech, hororech, muzikálech i v komediích. Její suchý britský humor v kombinaci s ohromným hereckým talentem jí umožnil tuto bohatou kariéru, a to i když jí 23. února bylo teprve 38 let.

Z badboye z Gilmorových děvčat je dnes opravdový fešák. Proč už uličníka Jesse nevídáme na place?

24.February
Potížista Jess Mariano popletl hlavu Rory Gilmorové i v osobním životě, dnes si jdou ale každý svou cestou. Fešák z Gilmorových děvčat si zahrál se Stalonem, dnes ho víc baví produkce.

Legendární Sáša z Básníků přišla v mládí o dceru. Dnes můžete herečku Lucii Juřičkovou vídat v seriálu Ulice

23.February
Kam se poděla Lucie Juřičková alias rozverná Sáša z filmu Jak básnici přicházejí o iluze? Slýcháte ji častěji, než si myslíte, a ani o seriály tahle dáma nemá nouzi.

Clubhouse: Nová sociální síť pouze pro vyvolené

22.February
V posledních týdnech se internetem řítila nová sociální síť Clubhouse. Přestože je aplikace teprve ve fází testování, její hodnota již dosáhla miliardy dolarů. O co jde a jak se na síť také přidat?

Cindy Crawford oslavila 55. narozeniny se stejným šarmem jako ty před dvaceti lety

22.February
Bývalá americká modelka se nebojí stárnutí a 5 milionů sledujících na Instagramu pravidelně zásobuje fotkami bez filtru a make-upu. A vždy jí to sluší. Matka začínající modelky Kaie Gerber vysílá prostřednictvím svého účtu ženám vzkaz, že základem spokojeného života je přijetí sebe sama.

Christine Chubbuck: žena, která se rozhodla ukončit svůj život v přímém vysílání

21.February
Christine Chubbuck byla americká novinářka a televizní moderátorka, která 15. července roku 1974 spáchala sebevraždu v přímém přenosu. Do historie se tak dostala jedním nemilým prvenstvím. Je prvním člověkem, který ukončil svůj život v živém vysílání. Kdo byla Christine a co jí dovedlo k takovému definitivnímu kroku?

Paris Hilton: Dědička miliardového hotelového impéria na rodinné peníze nečekala, vydělala si své

19.February
Když prožívala Paris své bouřlivé roky plné večírků, alkoholu a drog, tak si ji zavolal dědeček Hilton a pohrozil jí, že bude vyděděná. Vysmála se mu a ukázala světu, že není jenom blonďatou ozdobou na večírcích, ale i velice úspěšnou podnikatelkou.

Čtyři roky, 50 porušených slibů a mnoho společenských faux-pas, taková byla prezidentská bilance Donalda Trumpa

18.February
Sliby, chyby. Toto rčení přesně vystihuje prezidentská dráha Donalda Trumpa. Nespočet nesplněných slibů a řadu společenských přešlapů dovršil tím, že neumí prohrávat.

Plastiky a kila navíc změnily krásnou Jill Goodacre, se kterou Chandler z Přátel uvízl ve vestibulu banky, k nepoznání

17.February
Kdo může říct, že uvízl v bance s modelkou Victoria´s Secret, která mu navíc nabídla žvýkačku? Správně, Chandler Muriel Bing. Seznamte se s Jill Goodacrovou, která si v Přátelích zahrála sebe samotnou.

Exotického hezouna Paola z Přátel byste nepoznali. Cosimo Fusco sice zešedivěl, ale ženská srdce by mohl lámat i dnes

16.February
V první sérii legendárního sitcomu se po Rachelině boku objevil pohledný Ital, což překazilo Rossovy plány. Jak se Cosimo Fusco k roli nachomýtl a odkud ho ještě známe?

Jedna z nejkrásnějších českých hereček Markéta Fišerová: Mozková příhoda jí zabránila rozvíjet herecký talent

15.February
Herečku Markétu Fišerovou, loňskou šedesátnici, si bude pamatovat spíše střední a starší generace, a to zejména proto, že její herecká kariéra byla velmi krátká a zazářila především v 80. letech minulého století. I tak stačila ztvárnit role krásných princezen či sympatických dívek, kterými se zapsala do srdce diváků.

Proslavila se jako Carol v seriálu Krok za krokem. Dnes má za sebou vážnou nemoc a show, která skončila po týdnu

14.February
Herečka, autorka a modelka z Playboye. Suzanne Somersová si svou kariéru postavila hned na několika pilířích. Nejznámější je ale bezpochyby díky americkému sitkomu „Krok za krokem“, kde hrála po boku Patricka Duffyho. Tento seriál skončil před třinácti lety, ale Somersová zůstala i tak aktivní.

Dwayne THE ROCK Johnson se stal korunovaným králem tequily

13.February
The Rock se dlouhodobě netají tím, že je velkým fanouškem tequily. Na sociálních sítích popíjí tento čirý nápoj s manažery, partnery, či s přáteli. Zároveň je tequilla oblíbenou součástí jeho odpočinkových dní. Miluje ji asi stejně jako svého obtloustlého francouzského buldočka. Králem tequily se ale přes všechna očekávání nestal z důvodu konzumace.

Pamatujete na krásnou Moniku Žídkovou, Miss Europe 1995? Maminka 2 dětí se dnes věnuje politice

13.February
Už to bude 16 let od vítězství v prestižní soutěži krásy, ale Monika Žídková jako by zastavila čas, vůbec nezestárla. Místo mola se ale rozhodla kralovat městskému úřadu a vypadá to, že ani její nádherná dcera po kariéře modelky netouží.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes