FantasyPlanet.cz

Popis:

FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan

URL:

http://www.fantasyplanet.cz/

Katalog:

Kultura → Literatura

Publikuje:

4,2 položek/týden

Jak správně mluvit ze spaní

2:16
Známe skupiny, které si hrají v posteli – a tím nemyslíme na doktora – a kladou na ni i improvizovaný stůl. Hra Když sním naopak nutí své účastníky, aby položili postel na stůl.

Třináct kroků do pekla

24.května
Keď už to vyzeralo, že mágia a pražské uličky po ktorých sa zakrádala partia excentrických exotov nás opustili, spravilo vydavateľstvo Epocha fanúšikom radosť a vydalo antológiu zo sveta Kladiva na čaroděje „O krok před peklem“. Podarilo sa to iba vďaka tomu, že Klaudie má prehľadnú kartotéku a nebojí sa ju použiť. A na rozdiel od Vincenca, Felixa a Waltera v nej aj vie dačo použiteľné nájsť.

Výprava, co je i není na draka

23.května
Na velké, těžké a krásné hry jsme zvyklí ze zahraničí, a od nás jen tehdy, pokud je někdo adoptuje a adaptuje. Holt malé české poměry, nízké české platy atd. Takže to, co k nám dorazilo do redakce, jsme zcela upřímně nečekali.

Batman pod kytičkami… zla

23.května
Uzavření příběhu z předchozí knihy přináší rozuzlení velké otázky: nebyl tenhle krok stranou v rámci Snyderově série jen jeden velký průšvih?

Válka z třetí strany

22.května
Něco takového tu ještě nebylo! Na FantasyPlanet stoprocentně, v češtině skoro určitě a ve světě – koho zajímá svět, když má tuhle hru doma. Beztak se v něm pořád válčí, a na vašem stole to v následujících hodinách nebude jiné.

Deadpoolova svatba

16.května
Superhrdinové i superpadouši zažívají mnohé životní situace – a málokdy takové, které sounáleží se životy obyčejných smrtelníků. Záchrany světa, konce vesmírů a zmrtvýchvstání, to jo, ale taková svatba? To pro supráka není běžná událost.

Nezdejší: Džungle textu, ve které je snadné se ztratit

16.května
Občas se, bohužel, stane, že recenzent sáhne po knize, u které ho zaujme obálka a anotace, aby v průběhu čtení zjistil, že to vlastně vůbec není jeho šálek kávy. Jenže, vysvětlujte čtenářům, že došlo k omylu, a že je nefér odsoudit knihu jen proto, že vám osobně příliš nesedla. A tak jsme se uchýlili ke kompromisu, a nabídli pohled ještě jedné osoby, tentokrát pro změnu ženy, a navrch fanynky J...

Avengers: Infinity War, aneb začátek konce začal

11.května
Avengers: Infinity War jsou bezkonkurenčním filmovým hitem, a tak vám tentokrát nepřinášíme jen jednu recenzi, ale hned dvě!

Impérium v propasti času

8.května
Svet sa v okamihu zmenil. Všetko, čo ste poznali je preč. Rodina, priatelia, spôsob života. Zato za domom stojí osada z 9-teho storočia a pár vyplašených osadníkov vám šermuje pred nosom mečmi. Kúsok ďalej stojí mesto, v ktorom práve upálili bosorku a na úteku vás prenasleduje bojový robot čo vyzerá jak z poriadne divokého sci-fi filmu. Krajina je poskladaná z tisícov rôznych druhov puzzle a vs...

Nás pět a Plutona

5.května
I superhrdinové umírají, nejen jejich strýčkové (sorry, Spider-Mane). A tak se klidně může stát, že jejich tělo najde klidně partička dětí.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes