15
new stories - click to show

FC Baník Ostrava

Description:

FC Baník Ostrava - aktuální zprávy

URL:

http://www.fcb.cz/

Catalog:

Sport → Fotbal

Publishes:

6.3 items/week

Slezské derby v Opavě bez diváků

17:08
Redakce - Velké slezské derby mezi SFC Opava a Baníkem se blíží – hrát se bude v sobotu 5. prosince od 14 hodin na Městském stadionu v Opavě.

Patrizio Stronati: Rádi se zase všichni vidíme!

1.December
Redakce - Karanténa je minulostí, mužstvo znovu maká na plné obrátky a chystá se na sobotní duel v Opavě. Jak se hráči po pauze cítí? Jak těžké bude připravit se po nucené přestávce během týdne na utkání v Opavě? Nejen o tom je řeč v následujícím rozhovoru s Patriziem Stronatim.

Baník má po karanténě

30.November
Redakce - Baník po nucené karanténě znovu obnovil organizovanou společnou přípravu. Svěřenci trenéra Luboše Kozla se v pondělí sešli na Bazalech k dvoufázovému tréninku.

Baníkovské stopy: Místo poháru úprk

28.November
Redakce - Ve druhém díle dokumentárního cyklu "Baníkovské stopy ve fotbalové historii", který klub na svých sociálních sítích uvedl v pátek, zavedli tvůrci diváka do roku 1988. Právě v něm vyhrál Baník tzv. Mitropa Cup, tedy Středoevropský pohár. Po domácím vítězství 2:1 nad italskou Boloňou vyhrál Baník i druhý finálový duel na italské půdě a v poháru tak triumfoval. Žádnou pohárovou trofej si...

Další termíny: proti Olomouc znovu v pátek

27.November
Redakce - LFA zveřejnila i zbývající termíny FORTUNA:LIGY v tomto kalendářním roce. Domácí zápas proti Olomouci odehraje Baník už v pátek 18. prosince od 18:00, vysílat ho v přímém přenosu bude kanál ČT sport.

Silvestrovské derby je v plánu. Zatím.

26.November
Redakce - Silvestrovské derby starých gard Baníku a Vítkovic je už nedílnou součástí závěru každého kalendářního roku. Také letos je vzdor celosvětové situaci s koronavirem městské derby starých pánů prozatím v plánu.

Jak baníkovci potkali Diega Maradonu

26.November
Redakce - Zanechal za sebou množství vzpomínek a zápisů do fotbalových kronik, které nikdy nikdo nespočítá. U dvou z těchto zápisů je možné nalézt jména fotbalistů Baníku Ostrava. Proti Diegu Maradonovi, který ve středu zemřel, stanuli v přátelských mezistátních zápasech Libor Radimec a Zdeněk Šreiner.

Jan Juroška: Kéž bych se do vánoc vrátil

25.November
Redakce - Svému týmu chybí už zhruba měsíc. Z důvodu, který za normálních okolností není u fotbalisty nijak překvapivý, nicméně v dnešní době covidové se jedná o jev zřídkavý. Jan Juroška léčí natažený vaz v koleni. A kdy se vrátí na hřiště, to ještě neví. Věří, že ta doba už alespoň začíná být v dohlednu.

Máme pro vás dresy Baníku!

23.November
Tisková zpráva - ​Všichni bychom si přáli vidět vyprodaný Městský stadion. Slyšet chorály z narvaných tribun. Současná doba tomu ale nepřeje, a tak je ideální chvíle podpořit Baník jinak! Obléknout náš nový dres a fandit z domova. Chtěli byste jeden takový?

S Bohemians na ČT sport

23.November
Redakce - LFA v pondělí přišla s upřesněním termínů dalších prosincových kol. Domácí zápas proti Bohemians Praha 1905 odehraje v rámci FORTUNA:LIGY Baník už v pátek 11. prosince a utkání s výkopem v 18:00 bude přímo přenášet ČT sport. Všechny duely se stále hrají na uzavřených stadionech.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes