FC Baník Ostrava

Popis:

FC Baník Ostrava - aktuální zprávy

URL:

http://www.fcb.cz/

Katalog:

Sport → Fotbal

Publikuje:

11,2 položek/týden

Dan Holzer: Tohle je velké povzbuzení!

22:27
Redakce - I pro něj to byl zápas „speciál“, i když ne do takové míry, jako třeba pro Lukáše Pazderu, Dame Diopa či trenéra Bohumila Páníka, kteří ve Zlíně strávili více času. Daniel Holzer odehrál před svým návratem do Baníku ve Zlíně jen jednu sezonu. Nicméně, také on se ocitl ve známém prostředí.

Baroš a Pazdera udeřili: Zlín-Baník 1:2!

22:27
Redakce - Důležité vítězství! Baník dokázal zareagovat na porážku se Spartou nejlepším možným způsobem. Vyhrál hned následující zápas – ve Zlíně 2:1! O góly Baníku se postarali Milan Baroš a Lukáš Pazdera.

Víkendový program mládeže (21. - 23. 9.)

10:30
Redakce, foto: Iva Chohan - Již v pátek se utká v domácím prostředí na ZŠ J. Šoupala patnáctka a čtrnáctka se Slezským FC Opava. Devatenáctku čeká v sobotu těžký a důležitý zápas proti Pardubicím, po nich přijdou na řadu sedmnáctky.

Juniorka ve Vřesině změří síly s Karvinou

10:30
Redakce - ​Odčinit úterní blamáž z Olomouce - juniorka Baníku nemůže mít před nedělním derby s Karvinou jiný cíl. Domácí souboj odehrají svěřenci Daniela Tchuře jako obvykle na trávníku ve Vřesině, tentokrát však netradičně už od 10 hodin.

Prodej lístků na Slavii budou provázet změny

20.září
Redakce - Baník Ostrava oznamuje termín zahájení předprodeje vstupenek na utkání se Slavií. A také několik opatření s prodejem spojených. Klíčovou informací je, že předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 21. září. Čtěte prosím pozorně následující text.

Patnáctka si zahraje s FC Liverpool!

20.září
Redakce - Mimořádně atraktivní obsazení bude mít turnaj kategorie U15, jehož pořadatelem je Baník Ostrava a jenž se bude hrát v Ostravě ve dnech 5. a 6. listopadu. Na turnaj přicestuje také FC Liverpool!

Preview: Zlín – Baník (pátek, 18:00)

20.září
Redakce - Druhý zápas během týdne, podruhé před plným domem. Pro utkání ve Zlíně to bude platit doslova, protože na rozdíl od pondělního souboje se Spartou bude zcela vyprodaný i sektor hostujících fanoušků. Utkání na zlínské Letné má výkop v pátek v 18:00.

Dame Diop: Zlín? Strašně těžký zápas

19.září
Redakce - I když je ze Zlína devět měsíců pryč, Dame Diop má na dvouleté angažmá v dresu Fastavu stále hodně vzpomínek. Aktuálně nejlepší střelec Baníku se na páteční zápas hodně těší. „Ale bude to opravdu hodně těžké utkání,“ předesílá senegalský útočník.

Juniorka dostala lekci na Hané

18.září
Redakce - Minisérie čtyř zápasů bez porážky skončila pro baníkovskou juniorku trpce. Mladí Ostravané podlehli v úterní dohrávce 8. kola juniorské ligy na hřišti Sigmy Olomouc 0:6.

Potvrzeno: v Sokolově už v úterý

18.září
Redakce - Změna termínu pohárového utkání Baníku v Sokolově je definitivní. Derby dvou Baníků v třetím kole MOL Cupu se na západě Čech nebude hrát v úředním středečním termínu, ale už v úterý 25. září. Výkop byl stanoven na 16:30 hodin.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes