FC Baník Ostrava

Description:

FC Baník Ostrava - aktuální zprávy

URL:

http://www.fcb.cz/

Catalog:

Sport → Fotbal

Publishes:

7.7 items/week

Radek Slončík: Akademie pracuje i v nucené pauze

14:44
Redakce - Koronavirová přestávka trvá, fotbal stojí. A zatímco profesionální A-tým může za současných opatření alespoň pravidelně trénovat, baníkovská mládež tuto možnost nemá. Jaké následky ve vývoji mladých hráčů může taková přestávka mít, o tom jsme mluvili s Radkem Slončíkem, šéfem Akademie FC Baník Ostrava.

Jan Laštůvka: Věřím, že se to rozběhne

17:53
Redakce - Trénují naplno jako v rozehrané sezoně, a přesto nehrají zápasy. Baníkovci ani další ligové týmy zatím neví, kdy by se FORTUNA:LIGA znovu mohla rozběhnout. „Potřebovali bychom už mít nějaký záchytný bod,“ říká kapitán Jan Laštůvka.

Také ženy mají zápasovou stopku

27.October
Redakce - Ne ne, cesta ženského týmu Baníku Ostrava zkrátka jednoduchá nebude. Když na konci loňské sezony přišly druholigové baňky o téměř jistý postup do první ligy vinou předčasně ukončené sezony, doufaly, že v letošní sezoně už se nic podobného nestane a postup si vybojují a také užijí. Jenže v současné době jistoty zkrátka neexistují. FAČR ženskou soutěž pozastavila. Zatím jen do konce roku.

Béčko v číslech: Zálešák nechyběl ani minutu

27.October
Redakce - Jen jedenáct zápasů stihla na podzim třetiligová rezerva Baníku, než do MSFL zasáhla epidemiologická opatření. Svěřenci Ondřeje Smetany, který po druhém kole nahradil Daniela Tchuře, přezimují na devátém místě s šestnácti body.

e:LIGA se rozjede také v této sezoně

26.October
Tisková zpráva - Ligová fotbalová asociace bude i v sezoně 2020/21 aktivní na poli esportu a pokračuje v projektu kompetitivního hraní hry FIFA21. Největší akci české FIFA scény čeká pod hlavičkou LFA druhý ročník. Do e:LIGY se zapojí znovu všechny kluby nejvyšší fotbalové soutěže a jejich esportoví reprezentanti budou bojovat o prize money v celkové hodnotě 150 tisíc korun!

Áčko začíná další týden

26.October
Redakce - Navzdory nejistotě se jede dále. Baník zahájil další tréninkový týden v ostrém rytmu, přestože stále neví, kdy se vrátí do zápasového kolotoče ve FORTUNA:LIZE.

Baník vstupuje do světa esportu

25.October
Redakce - Baník Ostrava zakládá svůj vlastní esportový tým. Ponese název eSport FC Baník Ostrava a bude klub reprezentovat na vybraných offline a online eventech ve hře FIFA. Šanci stát se hráčem, který bude Baník v této hře zastupovat, budou mít všichni fanoušci. Baník uspořádá kvalifikační turnaj pro širokou veřejnost a tři nejúspěšnější hráči dostanou právo reprezentovat eSport FC Baník Ostr...

Podzimní část MSFL byla ukončena

23.October
Redakce - Třetiligovému béčku Baníku předčasně skončila podzimní část sezony už po jedenácti zápasech. Řídící komise fotbalu pro Moravu a Slezsko na svém řádném zasedání rozhodla v návaznosti na vládní nařízení v nouzovém stavu o odložení pokračování všech svých soutěží na jaro roku 2021, tedy včetně MSFL.

Baník podporuje hendikepované sportovce

22.October
Redakce - Dosažení velkého sportovního úspěchu je meta, po které touží každý sportovec. I ten, jemuž osud ztížil životní cestu například těžkou formou zdravotního postižení. I zdravotně postižený jedinec však může mít velké sportovní srdce. A touhu vítězit. Třeba v netradičním sportu, jakým je zatím málo známá boccia. Právě startující kampaň #UKAŽKOULE!, k níž se připojuje i FC Baník Ostrava, m...

Fotbal znovu stojí, výjimku mají profesionálové

21.October
Redakce - Český fotbal je stejně jako na jaře znovu v lockdownu. FAČR dnes oznámil, že v návaznosti na nová mimořádná opatření Vlády ČR platí v období od 22. října do 3. listopadu úplný zákaz fotbalových aktivit.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes