FC Baník Ostrava

Popis:

FC Baník Ostrava - aktuální zprávy

URL:

http://www.fcb.cz/

Katalog:

Sport → Fotbal

Publikuje:

7 položek/týden

Baník se zúčastní zimní Tipsport ligy

14:52
Redakce - Baník se po třech letech vrací do zimní Tipsport ligy na umělé trávě. Svěřenci Bohumila Páníka byli nalosováni do skupiny D, v níž jim budou soupeři slovenské týmy Prešova a Popradu a druholigový SK Prostějov.

Baník spustil předprodej na Sigmu

16:22
Redakce - V pondělí odstartoval předprodej na poslední zápas v kalendářním roce 2018, který Baník sehraje v pátek na Městském stadionu proti Olomouci. Výkop byl stanoven na 18:00.

Vítězná těžká bitva: Baník – Bohemians 1905 2:0!

8.prosince
Redakce - Velmi důležité tři body pro Baník! Byla to tvrdá bitva o každý čtvereční metr. Proti běhavému a velmi houževnatému soupeři se Ostravané těžko prosazovali. Ale bojovnost jim nakonec v zápase s Bohemians Praha 1905 pomohla k vítězství 2:0! Svými góly o něm ve druhé půli rozhodli Daniel Holzer a Patrizio Stronati.

Milan Jirásek: Bohemka bude chtít dohnat ztráty

7.prosince
Redakce - Do Baníku přišel z Bohemians 1905. A tam před třemi lety z Baníku. Jinými slovy, poslední necelé čtyři roky osciluje Milan Jirásek právě mezi těmito dvěma kluby. V sobotu bude mít na sobě ostravské barvy. Ty zelenobílé pro něj budou symbolem soupeře.

Preview: Baník – Bohemians 1905 (sobota, 15:00)

7.prosince
Redakce - FORTUNA:LIGA chvátá ke svému podzimnímu finiši. Baník uzavře první část sezony domácím dvojzápasem a v prvním utkání proti Bohemians 1905 se v sobotu na Městském stadionu pokusí navázat na dvě předchozí výhry, které proti Klokanům v kalendářním roce 2018 vybojoval. Výkop je v 15:00.

Mikulášský trojboj: rozhodly centimetry!

6.prosince
Redakce - Byl to podvečer, který bavil! Fotbalisté Baníku Ostrava si to ve středu v ostravském Skalka Family Parku rozdali s hokejisty Vítkovic v jedinečném Mikulášském trojboji. A přestože byli ve většině disciplín úspěšnější, nekompromisní bodovací systém způsobil, že kvůli nerozhodnému stavu šla soutěž do prodloužení. A v něm byly šťastnější hokejové Vítkovice. Co je ale mnohem podstatnější,...

Miloslav Dopita má devadesát!

6.prosince
Redakce - Úctyhodnou devadesátku ve čtvrtek 6. prosince slaví Miloslav Dopita. Bývalý dlouholetý funkcionář Baníku šéfoval oddílu kopané v jeho nejslavnější éře na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let.

Baník otevřel fanshop ve Foru Nová Karolina

5.prosince
Redakce - Baník jde znovu o něco blíž za svými fanoušky. Klub s úvodem prosince otevřel novou značkovou prodejnu ve frekventovaném obchodním a nákupním centru Forum Nová Karolina. Zatím jde o dočasný projekt, který se zrodil ve spolupráci s klubovým partnerem, obchodním centrem Forum Nová Karolina.

Baník je v MOL Cupu znovu nenasazený

5.prosince
Redakce - Ještě před koncem letošního kalendářního roku se Baník dozví svého soupeře pro jarní čtvrtfinále MOL Cupu. Baníkovci znovu minimálně stejně jako v minulém ročníku zopakují účast ve čtvrtfinále, losování se uskuteční ve čtvrtek 13. prosince v Praze.

Výsledek tripu do Nizozemska: Partnerství s ADO Den Haag

4.prosince
Redakce - Zkušenosti, poznatky a perspektiva užší a velmi užitečné spolupráce s klubem ADO Den Haag. To jsou cenné devízy, s nimiž se z týdenního pobytu v Nizozemsku vrátila baníkovská šestnáctka a sedmnáctka. Oba týmy na nizozemské půdě navíc sehrály po třech přátelských duelech. S velmi dobrou bilancí. Baník z šesti utkání prohrál jen jediné.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes