FC Baník Ostrava

Popis:

FC Baník Ostrava - aktuální zprávy

URL:

http://www.fcb.cz/

Katalog:

Sport → Fotbal

Publikuje:

11,9 položek/týden

Baník se utká s Petřkovicemi

18:30
Redakce - Baník už zná soupeře pro náhradní ligovou generálku. Ve středu 18. července si tým trenéra Bohumila Páníka zahraje proti FC Odra Petřkovice. Hrát se bude na hřišti v Markvartovicích a výkop je stanoven na 17.30.

Bohumil Páník: Věřím, že jedno utkání ještě sehrajeme

21:26
Redakce - Letní přípravné období finišuje, do utkání Baníku s Jabloncem zbývá už jen týden. Jak Baník Ostrava poslední týden stráví? A jak průběh tohoto týdne ovlivní neodehraná generálka s Rostovem, kterou soupeř Baníku v Rakousku neočekávaně zrušil? Zeptali jsme se trenéra Bohumila Páníka.

Juniorka v další přípravě hladce porazila Krnov

14.července
Redakce - Výrazným pětigólovým vítězstvím v sobotu v přípravě na novou sezonu pokračovala juniorka. Baníkovci přehráli v Krnově domácího účastníka krajského přeboru 5:0, když střelecky se prosadili především ve druhém poločase.

Skvělý výsledek U17 v Lipsku

14.července
Redakce - Je to akademie s nejlepším vybavením v Evropě. Možná i na světě. Taková slova použil Petr Mašlej, šéf mládežnického úseku FC Baník Ostrava, pár dní před odjezdem baníkovské sedmnáctky do Lipska. Tým trenéra Tomáše Hejduška se právě chystal vyrazit do Německa poměřit se s vrstevníky RB Lipsko. Výsledek? Výborný. Ostravská sedmnáctka zvítězila 4:2!

Generálka je zrušena!

13.července
Redakce - Povedené soustředění v Tyrolsku má bohužel špatnou tečku. Sobotní generálka s Rostovem musela být doslova na poslední chvíli zrušena poté, co ruský tým v pátek večer utkání odvolal kvůli velké marodce. Vzhledem k tomu, že Baník už v šibeničním termínu nesehnal náhradu, přípravný duel v Bischofshofenu musel být úplně zrušen a tým se po dopoledním tréninku vrátí už rovnou do Ostravy.

Baník zaháněl porážku tréninkem

12.července
Redakce - Za velmi vlídného počasí, které v rakouském Kirchdorfu zavládlo ve čtvrtek, se Baník po středeční prohře s Bielefeldem pustil znovu do dalšího trénování. S výjimkou Milana Baroše, který se zatím připravuje individuálně. Kvůli drobnému zranění trénuje momentálně bez míče.

Baník prohrál s Bielefeldem

11.července
Redakce - Porážkou 0:2 skončil první duel Baníku hraný v rámci herního soustředění v Rakousku. Soupeřem Ostravanů byla Arminia Bielefeld, která své střelecké úspěchy rozložila rovnoměrně. Po jednom v každém z poločasů.

Šindelář: Na Bielefeld se těšíme, prověří nás!

11.července
Redakce - Ve středečním přípravném utkání Baníku s Bielefeldem hraném v Rakousku se v základní sestavě objeví také Martin Šindelář. Ne však na místě stopera, na němž se už v Baníku zabydlel. Trenér Bohumil Páník jej tentokrát zařadí na místo defenzivního záložníka. Kromě jiného i proto, že Milan Jirásek má drobné zdravotní potíže.

Alexander Jakubov odchází do Zlína

11.července
Redakce - Baník se dohodl s Fastavem Zlín na přestupu Alexandra Jakubova. Sedmadvacetiletý útočník tak po roce a půl ukončil své angažmá v ostravském klubu.

Baníkovská sedmnáctka míří na RB Lipsko!

10.července
Redakce - Velmi lukrativní nabídku využije ve čtvrtek a hlavně v pátek tým FC Baník Ostrava U17. Mladí Ostravané se chystají na výlet do Lipska, kde budou moci díky pozvání domácích poznat zákulisí prestižní akademie tamního RB Lipsko, a také si v pátek proti místnímu výběru U17 zahrát.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes