15
new stories - click to show

FDb.cz

Description:

Filmová databáze FDb.cz - magazín o filmu, recenze filmů.

URL:

http://www.fdb.cz

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

4.9 items/week

Na Voyo se rozeběhla druhá řada oblíbené reality show Love Island

23.September
Celosvětově nesmírně úspěšný koncept si podle očekávání našel i u nás spoustu nadšených diváků a divaček, kteří můžou od 19. září 2022 sledovat ve vile na Kanárských ostrovech nové české a slovenské soutěžící.

Recenze: Válka světů (2005)

23.September
Jednadvacátého září 2022 uplynulo 156 roků od narození H. G. Wellse, velmistra žánru sci-fi. Připomeneme si tedy Válku světů v režii Stevena Spielberga, jemuž se po Čelistech budeme průběžně věnovat i v následujících týdnech.

Recenze: Rytíři spravedlnosti

21.September
Navážeme na rozhovor s Rolandem Møllerem a podíváme se na tuhle dánskou komedii o solidaritě, náhodnosti vesmíru a smyslu života. K dispozici na DVD.

Exkluzivní rozhovor: Roland Møller … Část DRUHÁ

20.September
Pokračujeme v rozhovoru s představitelem jedné ze dvou největších záporných postav (tou druhou je pochopitelně Zikmund Lucemburský) ve filmu Jan Žižka. Tentokrát však půjde řeč hlavně o jiných projektech. A protože jsem se s Rolandem už měl možnost potkat, když v České republice v minulosti natáčel, znova nechávám tykání a hovorovou řeč.

Exkluzivní rozhovor: Roland Møller … Část PRVNÍ

20.September
S Rolandem Møllerem, který v Janu Žižkovi hraje darebného Toraka, se znám z dřívějška, takže v textu volím tykání a hovorovou řeč.

Speciál: Bonusová sekce filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

19.September
Pokračování úspěšného Black Panthera (recenze) půjde do kin až v listopadu, takže můžeme napsat, že se v tomto speciálu zaměříme na Blu-ray se stále ještě nejnovější Marvelovkou.

Film Zátopek exkluzivně na Voyo

19.September
Úspěšný, osmi Českými lvi a jednou Cenou české filmové kritiky oceněný počin, bude na Voyo ke zhlédnutí od 19. září.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes