15
new stories - click to show

Femina.cz

Description:

Internetový magazín pro ženy

URL:

http://www.femina.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

3.5 items/week

Chceš zhubnout? Přestaň držet diety

14.June
Hlad, stres, chutě na sladké a všechno absolutně k ničemu! Diety prostě nefungují, tvrdí americká psycholožka, která tak převrací svět redukčních jídelníčků úplně naruby. Má snad recept na to, jak zhubnout bez hladovění?

Příběh čtenářky: Můj chlap by se pro cizí rozkrájel, odnáším to já

13.June
Všechny toužíme po tom, aby náš chlap byl pozorný, hodný a obětavý. Aby dokázal pomoci ostatním a všichni ho měli rádi, ale když to přeroste únosnou mez, stává se z toho pořádný problém. Jaké to je, když muž neumí říct ne, nám napsala naše čtenářka. Poradíš jí, co s tím?

Jakou ženu muž nikdy neopustí? Tu, co má zdravé sebevědomí a nápady v posteli

12.June
Někoho sbalit a mít vystaráno? Houby. Na vztahu se musí pracovat, jinak půjde do kytek. Jak se chovat, aby ti ten tvůj nedal vale? Dodržuj těchto pět nepsaných zákonů.

Novoluní v Blížencích: Respektuj názory druhých

6.June
Přesné novoluní nastane dnes, tedy 6. června kolem půl třetí odpoledne. Vzdušné znamení Blíženců patří k nejkomunikativnějším znamením vůbec. Komunikace s různými lidmi však nemusí být zcela jednoduchá nebo hladká.

Proč snídat ovesné vločky? Zhubneš a dodáš tělu energii

5.June
Hřešíš tím, že nesnídáš? Nechceme ti do toho kecat, ale to není úplně dobré. Co kdybys to zkusila s ovesnými vločkami, které podporují hubnutí, zpomalují stárnutí a navíc poskytují prevenci před záněty i rakovinou?

Úžasné antidepresivum? Zkus Pět Tibeťanů

29.May
Stres, věčné napětí v práci, situace ve světě i kolem nás - je jasné, že splíny a deprese na sebe nemusí nechat dlouho čekat. Než se vydáš k lékaři pro dávku prášků, zkus přírodní antidepresivum - jednoduché cvičení, které ti změní život.

Nafouknuté břicho? Nepodceňuj ho, může jít o syndrom dráždivého střeva

22.May
Trápí tě často nafouknuté břicho, ačkoliv jíš celkem normálně? Trpíš často zácpou, nebo naopak průjmy? Břicho tě také občas bolí? Příčinou může být syndrom dráždivého střeva (IBS), který postihuje více než třicet procent populace a třikrát více žen než mužů.

Drby, rivalita i citlivost aneb Důvody, proč přátelství mezi holkami většinou nefunguje

16.May
Zase tě kámošky pomluvily? Nemůžeš zapomenout na zradu, když ti nejlepší kamarádka přebrala kluka? Máš už plné zuby neustálého žvanění o ničem a předhánění se v tom, kdo má lepší oblečení? Najdi si za kamaráda raději chlapa. Řekneme ti, proč je přátelství mezi ženami obtížné. Třeba s námi budeš souhlasit.

Největší hříchy při používání řasenky: Špatná technika i prošlá spotřební lhůta

15.May
Nejdřív řasy obarvit a až potom je důkladně natočit kleštičkami? Nebrat v potaz, že i řasenka má jistou spotřební lhůtu, přes kterou vlak prostě nejezdí? Tohle se může otočit proti tobě, ani nemrkneš…

Soužití s mužem: Připrav se na zimu, remcání a prázdnou lednici

10.May
Chodit na rande je krásné a romantické, ale pak přijde společné bydlení. A sdílet jednu domácnost je zkouška pro oba dva. Soužití s chlapem totiž někdy není legrace. Za dveřmi domova se z elegantního a neustále vtipem sršícího gentlemana stává obyčejný chlap se zcela běžnými vrtochy. Na co se musíš připravit?

Jak konečně ušetřit peníze? Udržuj finanční rezervu, hlídej výdaje a nepůjčuj si

3.May
Také občas kroutíš hlavou nad tím, kam mizí tvé těžce vydělané peníze? Máš pocit, že jsi zase tak moc neutrácela, a přesto před výplatou musíš obracet každou korunu? Možná je na čase vzít finance do svých rukou, stačí, když budeš dodržovat tyto zásady.

Příběh čtenářky: Vzala jsem si staršího muže, teď už mi nestačí a já chci rozvod

22.March
Ženy obecně randí se staršími muži. A věkový rozdíl někdy není důležitý. Vždyť kolikrát takový padesátník může být vitálnější než třicátník. Jenže když uběhne deset let a z padesátníka je šedesátník, nezačne pomalu stárnout? Jako Jirka v příběhu, se kterým se nám svěřila naše čtenářka Andrea (33 let).

Úplněk v Panně: Realizuj své sny

23.February
V následujících čtrnácti dnech si zkus uvědomit, zda ve svém životě opravdu uskutečňuješ své vyšší ideály. Je tvé povolání skutečně v harmonii s tvým posláním? Pracuješ s lidmi, se kterými táhneš za jeden provaz a můžeš jim naplno důvěřovat? Chováš se ke svému tělu laskavě a vyživuješ ho správným způsobem? Nauč se své sny projevovat ve své běžné realitě. Je jedno, v jaké situaci se právě nacházíš…

Příběh čtenářky: Manžel se těší na naše vytoužené miminko, ale asi není jeho…

22.February
Když se na těhotenském testu objeví dvě čárky, většinou následuje vlna nadšení, euforie a těšení se na miminko. Tedy pokud víš, s kým miminko čekáš. Že tohle se snad ani stát nemůže? Své o tom ví naše čtenářka Alice, která přesně tenhle problém řeší.

Největší mýty ve výživě: Jarní detoxy a úplné vyřazení sacharidů z jídelníčku

15.February
Jako v mnoha dalších odvětvích, tak i ve výživě se často chytnou zcela nesmyslné trendy, které pak mohou ovlivnit i tebe! Možná jsi některému z nich také podlehla, ale to můžeš napravit. Tady máš ty největší mýty za poslední léta.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes