15
new stories - click to show

Femina.cz

Description:

Internetový magazín pro ženy

URL:

http://www.femina.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

11.9 items/week

Co se děje s tvým tělem, když se zamiluješ?

14:23
Láska, tedy alespoň v počátcích vztahu, je jako opilost. A toto přirovnání není jen metaforické, v našem těle probíhají chemické reakce, které jsou podobné jako po požití drog. Co všechno se s tvým tělem děje, když se zamiluješ?

Lunární kalendář od 5. do 11. května 2021: Vykroč s Novem nově!

7:06
S lehkostí Vodnáře se skvěle zbavuje zbytečností. Živé a jasnovidné sny dopřejí citlivé Ryby. Beran může nabádat k impulsivnímu jednání, důležité je nepodlehnout. S Býkem se lehce vykročí vstříc novým začátkům. Jak pečovat o tělo i duši, ti právě nyní prozradí náš lunární kalendář.

Celebrity se rozpovídaly. Jaké bylo jejich úplně první milování?

4.May
Jeden o „to“ přišel v půjčeném autě. Druhý předem nastudoval pohyby z filmů pro dospělé a třetí trapně vyvrcholil za dvě vteřiny. Co je to ale proti čtvrté hvězdě, která při prvním sexu pobodala milence?!

Horoskopy lásky od 4. do 10. května 2021

4.May
Berani, s chutí do plánů. Býci září štěstím a Blíženci drží pevně otěže lásky ve svých rukou. Jaké energie v oblasti lásky budou, ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotu.

Japonská dieta dlouhověkosti z ostrova Okinawa

3.May
Proč je japonská strava tak zdravá a čím se nejvíc liší od té naší? Vydej se s námi na druhou stranu zeměkoule, představíme ti „okinawskou dietu“ a kdo ví, třeba jí přijdeš na chuť i ty.

Týdenní horoskopy od 3. do 9. května 2021: Starosti hoď za hlavu, přichází štěstí

3.May
Blížencům se daří. Vodnáři a Ryby jsou nadšení ze změn. Berani, odvahu, všechno dobře dopadne. Jaký bude nový týden, ti prozradí právě nyní naše horoskopy podle tarotu.

Jak to vidí Lasice: Existuje kamarádství mezi mužem a ženou?

30.April
Na svých sociálních sítích jsem se vás ptala, zda si myslíte, že existuje čisté přátelství mezi mužem a ženou. Téma u vás vzbudilo velký ohlas. Reakce ale byly dle očekávání různorodé a často i protichůdné. Jak to tedy je? Může přátelství s opačným pohlavím opravdu fungovat?

Jak objednat kytici online krok za krokem

30.April
Láká vás někdy nebo už dlouhodobě pokukujete po možnosti objednat si rozvoz květin přímo k vám domů?

Hliníkové pergoly 9× jinak: prohlédněte si fotogalerii plnou inspirace

30.April
Nahlédněte do zahrad majitelů hliníkových pergol. Kvalitní venkovní zastřešení zvyšuje atraktivitu i cenu domu. A to o desítky tisíc korun. Všechny fotografie v článku spojuje stejný typ pergoly. Přesto je každá z nich trochu jiná. Líbí se vám nejvíc u moderního domu, dřevostavby, řadovky, restaurace nebo u hotelu?

Mayský horoskop od 30. dubna do 12. května 2021. Nastává čas léčení

30.April
Nastává čas, ve kterém se můžeš otevřít léčení na mnoha rovinách tvé bytosti. Probuď v sobě svou vnitřní léčitelku a nauč se druhým pomáhat nezištným a láskyplným způsobem. Pokud víš, co ti dělá dobře na těle i duchu, zintenzivni svou činnost a pobývej více svého času v přírodě, která je tím nejlepším místem pro zahojení tvých emocionálních, mentálních i fyzických bolestí. Dovol si opustit od š...

Největší hříchy při používání řasenky. Na co si dát pozor?

29.April
Nejdřív řasy obarvit a až potom je důkladně natočit kleštičkami? Nebrat v potaz, že i řasenka má jistou spotřební lhůtu, přes kterou vlak prostě nejezdí? Tohle se může otočit proti tobě, ani nemrkneš…

Dubnový online výklad tarotových karet úplně zdarma

29.April
Máš problémy s partnerem, nebo se ti naopak lásku nedaří najít a intimita i spřízněná duše ti chybí? Potřebuješ změnit práci nebo jsi dostala parádní nabídku a nevíš, jestli ji přijmout? Ať už tě trápí cokoliv, zkus se zeptat naší Sáry a jejích karet. Máme pro tebe pravidelný online výklad karet zcela zdarma.

Chůvička, která pomůže každému rodiči

28.April
Neustálý monitoring dítěte usnadňuje život nejednomu rodiči. Když zrovna svou ratolest nemůže mít na očích, pomůže Digitální audio chůvička Bayby BBM 7005, která díky obousměrné komunikaci umožňuje nejen slyšet pláč dítěte, ale také přenese konejšivý hlas matky přímo k němu.

Jak to vidí chlap: Jak zaujmout muže svých snů?

28.April
Máš za sebou už několikáté nepovedené rande a pomalu ztrácíš naději, že bys někdy mohla potkat chlapa, se kterým bys byla šťastná. A pak se najednou objeví ON a ty máš jedinou myšlenku - toho musím mít! Jenže jak ho dostat? Na to se ptá čtenářka Anna našeho chlapa - Tomáše Erbena.

Lunární kalendář od 28. dubna do 4. května 2021

28.April
Štír dodává odvahu k láskyplným činům. Střelec zajistí správnou mušku, trefit se láskyplným slovem přesně tam, kde láska chybí. Kozoroh vybízí k oslavám jara a lásky. S Vodnářem je dobré pustit se do úklidu a očisty domova i těla. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě nyní prozradí náš nový lunární kalendář.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes