filmserver.cz

Popis:

filmserver.cz je český filmový server s denním zpravodajstvím, recenzemi DVD, BD, rozhovory, články a podobně. Nedílnou součástí serveru je prezentace nezávislých filmařů a jejich filmů, kalendář akcí.

URL:

http://filmserver.cz/

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

3,5 položek/den

Annabelle bude strašit potřetí

9:41
Spin-off série Annabelle se rozroste o třetí pokračování, které její producent James Wan nazval "Nocí v Muzeu s Annabelle".

TV tipy: Petr Pan, človíček Tate a špinavej Joe sjíždějí divokou řeku

8:21
Druhá polovina července bývá z pohledu televizní nabídky každoročně chudá a nejinak je tomu i letos. Do našeho výběru se tak dostávají filmy, které by jinak nárok moc neměly, najdete v něm ale i ty hodně vzácně vysílané.

Recenze: Nebýt ABBY, byl by muzikál Mamma Mia! Here We Go Again katastrofou

19.července
Deset let po premiéře divácky úspěšného letního hitu Mamma Mia! , muzikálu s písničkami skupiny ABBA, přichází do kin jeho pokračování, které se odehrává hned ve dvou časových rovinách.

Overlord: válečné zombie drama v traileru

18.července
Overlord je o skupině výsadkářů za nepřátelskými hranicemi, kde na ně čeká velké překvapení. Snímek od producenta J.J.Abramse byl původně zamýšlen jako další díl z Cloverfield série.

Kate Winslet a Mia Wasikovska v remaku dánského dramatu Tiché srdce

18.července
Kate Winslet a Mia Wasikovska si spolu zahrají dcery Diane Keaton v remaku dánského dramatu Tiché srdce .

Recenze: Horor Děsivé dědictví namísto bafání diváka intenzivně znepokojuje

18.července
Film Děsivé dědictví je prezentován jako horor, čemuž odpovídají i všechny jeho plakáty a upoutávky. Nicméně je to úplně jiný typ hororu, než bude většina diváků na základě těch upoutávek očekávat.

Kinopremiéry: Mamma Mia zanechává v kinech děsivé dědictví

18.července
Po deseti letech se tento týden na plátna vrací populární, avšak morálně pochybný muzikál Mamma Mia! , jehož pokračování určitě do kin naláká mnoho diváků. Dobrou alternativou k němu může být vychvalovaný horor Děsivé dědictví .

Robin Hood: zbojník se vrací v novém traileru

17.července
Taron Egerton je novým představitelem sherwoodského zbojníka v nové verzi filmu Robin Hood . Podívejte se na jeho nejnovější oficiální trailer.

Bohemian Rhapsody: životopis Queen v novém traileru

17.července
Životopisný snímek o skupině Queen Bohemian Rhapsody má nový trailer, na který se nyní můžete podívat. V kinech ho uvidíme 1. listopadu.

Uncharted: podívejte se na krátký film s Nathanem Fillonem

17.července
Nathan Fillon si zahrál Nathana Drakea v krátkém filmu Uncharted založené na stejnojmenné videoherní sérii. Na film se můžete podívat zde.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes