filmserver.cz

Popis:

filmserver.cz je český filmový server s denním zpravodajstvím, recenzemi DVD, BD, rozhovory, články a podobně. Nedílnou součástí serveru je prezentace nezávislých filmařů a jejich filmů, kalendář akcí.

URL:

http://filmserver.cz/

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

3,1 položek/den

Top 20 ČR: Žralok na Úžasňákovi nestačil

7:50
Na rozdíl od Spojených států, kde se žraločí snímek MEG: Monstrum z hlubin umístil na prvním místě, se v Česku musel spokojit až s druhým místem. Na jedniččce jsou znovu druzí Úžasňákovi .

Oliver Stone chystá drama s Beniciem Del Torem

21:32
Oliver Stone chystá drama White Lies s Beniciem Del Torem. Oba spolu předtím pracovali na krimi Divoši z roku 2012.

Sylvester Stallone a Rambo V

21:32
Sylvester Stallone na svém Instagramu naznačil, že pátý návrat vietnamského veterána Johna Ramba se skutečně blíží.

Bude Idris Elba dalším Bondem?

13.srpna
Zatímco se chystá natáčení nové Bondovky s Danielem Craigem, spekulace o tom, kdo bude novým Bondem pokračují. Šanci má stále i herec Idris Elba.

Box office: Žralok se zakousnul do kas na prvním místě

13.srpna
Žraločí béčko s rozpočtem blockbusteru MEG: Monstrum z hlubin si ukouslo první místo na žebříčku Box Office. Spolu s ním otevřely ještě filmy BlacKkKlansman a Slender Man .

Fahrenheit 11/9: trailer nového dokumentu Michaela Moora

10.srpna
Známý americký dokumentarista Michael Moore přichází s novým anti-Trumpovským dokumentem Fahrenheit 11/9 . Podívejte se na jeho trailer.

Oscara získá "Nejlepší populární film"

10.srpna
Americká Akademie filmového umění a věd, která udílí populární filmové ceny Oscar, v příštím roce udělí novou cenu za "Nejlepší populární film".

První foto: Tom Hardy jako Al Capone ve filmu Fonzo

10.srpna
Tom Hardy ztvární zřejmě nejznámějšího gangstera historie Al Capona v biopicu s názvem Fonzo , který natočil režisérJosh Trank. Podívejte se na první fotku z něj.

TV tipy: Dokonalý džentlmen Pelé si vzal bobule a v Nebrasce vyhodil máti z vlaku

10.srpna
V polovině srpna začínají televize ožívat a už nabízejí některé zajímavé záležitosti. Lákadly tohoto týdne jsou životopisné drama Pelé: Zrození legendy , dramedie Nebraska a ne tak známý indie snímek Svět na houpačce .

Recenze: MEG: Monstrum z hlubin obstojí jen v žánru letního žraločího béčka

10.srpna
Jason Statham a banda vědců bojují s obřím žralokem, považovaným za vyhynulého od dob dinosaurů. Film nesází na chytrý děj nebo herecké výkony, ale na skvěle udělané scény s přerostlou krvelačnou parybou.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes