15
new stories - click to show

filmserver.cz

Description:

filmserver.cz je český filmový server s denním zpravodajstvím, recenzemi DVD, BD, rozhovory, články a podobně. Nedílnou součástí serveru je prezentace nezávislých filmařů a jejich filmů, kalendář akcí.

URL:

http://filmserver.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

2.1 items/day

Nejzábavnější filmy od zeleného stolu

27.September
Náhoda vede k nečekaným a absurdním situacím. Filmy s kasinovou tématikou se často zvrhávají na černé nebo nekorektní komedie. Postavy, které riskují, nejsou normální. Nikdy se nedopracují ke klidnému a nudnému výsledku. Filmy se zelenými stoly prostě milujeme.

Nový trailer: Trollové 3

27.September
Podívejte se na nový oficiální český trailer animovaného filmu Trollové 3 , který uvidíme v českých kinech.

Kinopremiéry: Stvořitel Tlapkové patroly nerozdýchal hadí plyn

27.September
Na Den české státnosti odstartuje v kinech pětice premiér, z nichž tou nejatraktivnější je rozhodně poměrně očekávané sci-fi Stvořitel Garetha Edwardse. Dočkají se ale i fanoušci hororů, neboť série Saw dostala desátý díl.

Fokus Fest 2023 míří do Semil

26.September
V polovině října se znovu můžete těšit na festival Fokus Fest. Ten letos již podeváté otevře své brány v Semilech a divákům nachystá několik exkluzivních projekcí. Retrospektivy se dočká legendární Martin Scorsese.

Top 20 ČR: Bod obnovy střídá Sestru

26.September
Americký horor Sestra II našel konečně přemožitele, kterým je české sci-fi Bod obnovy . Jeho víkendová návštěvnost byla nicméně spíše průměrná.

Box office: Postr4datelní prohráli se Sestrou

25.September
Poslední díl akční série, Expend4bles: Postr4datelní , prohrál svou bitvu u amerických pokladen kin, když nestačil na třetí víkend hororu Sestra II .

Kapela INSANIA vydává minifilm plný násilí

23.September
Kapela INSANIA tasí své zbraně v novém minifilmečku z prostředí kriminálního podsvětí plného gangsterů, striptérek, alkoholu a vražd. Připravte se, v Brno Sin City teče červená!
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes