15
new stories - click to show

filmserver.cz

Description:

filmserver.cz je český filmový server s denním zpravodajstvím, recenzemi DVD, BD, rozhovory, články a podobně. Nedílnou součástí serveru je prezentace nezávislých filmařů a jejich filmů, kalendář akcí.

URL:

http://filmserver.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

9.8 items/week

Top 20 ČR: Střídavka se nestřídá

8:10
V čele domácího žebříčku tržeb zůstala česká komedie Střídavka , na kterou těsně dotírá vracející se Tom Cruise v letním blockbusteru Top Gun: Maverick .

Box office: Bullet Train se drží na špici

15.August
Akční film Bullet Train s mezinárodním obsazením v čele s Bradem Pittem se udržel na prvním místě, zatímco Top Gun: Maverick se vrací na dvojku.

Zemřela Anne Heche

12.August
Ve věku 53 zemřela na následky autonehody herečka Anne Heche známá ze seriálu Muži na stromech nebo z romantické komedie Šest dní, sedm nocí .

TV tipy: Muž v povětří Shazam prožívá tulipánovou horečku a čeká na tramvaj do stanice Touha

12.August
Po slibném minulém týdnu se v televizích vše vrací do starých kolejí a znovu se do popředí derou milionté reprízy osvědčených hitů. Jednou z mála výjimek je premiéra komiksovky Shazam! , která je tedy tím nejatraktivnějším.

Kinopremiéry: Sirotek Jan Koller nahání bestii z Dubaje

10.August
Mezi pěticí novinek v kinech chybí v tomto týdnu jasný divácký tahák, takže se pozornost publika může rozptýlit. Vedle dobrodružného thrilleru Bestie startuje třeba dokumentární portrét české fotbalové legendy.

Tom Cruise a jeho plány do budoucna

9.August
Tom Cruise se momentálně prohání na plátnech kin v megahitu Top Gun: Maverick . Co ale plánuje do budoucna?
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes