15
new stories - click to show

filmserver.cz

Description:

filmserver.cz je český filmový server s denním zpravodajstvím, recenzemi DVD, BD, rozhovory, články a podobně. Nedílnou součástí serveru je prezentace nezávislých filmařů a jejich filmů, kalendář akcí.

URL:

http://filmserver.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

2 items/day

Top 20 ČR: Česku vládnul Gump

8:51
Domácí novinka Gump - pes, který naučil lidi žít vládnul o právě uplynulém víkendu návštěvnosti v českých kinech. O druhé místo se porvala marvelovka s americkým animákem.

Vymítač ďábla se vrátí v nové trilogii

8:51
Legendární horor Vymítač ďábla se dočká pokračování v podobě nové trilogie, v níž si zahraje i představitelka matky posedlé dívky z původního filmu Ellen Burstyn.

Box office: Čas byl první

26.July
Mysteriózní thriller Čas si urval první místo amerického žebříčku tržeb, když v souboji porazil akční novinku Snake Eyes: G.I. Joe Origins a rodinný snímek Space Jam: Nový začátek .

Recenze: Rodinný film Gump – pes, který naučil lidi žít dojme milovníky psů

25.July
Snímek natočený podle knižní předlohy Filipa Rožka vypráví o osudech psa a jeho pána, kteří jsou jednoho dne od sebe odděleni a pak se snaží najít jeden druhého. Krom rodin s dětmi film cílí i na pejskaře, aby se u něj dojímali a pobrečeli si u něj.

Téma: Ve stínu nejslavnější role: Rupert Grint (Ron Weasley, série Harry Potter filmů)

24.July
Je spousta herců, které známe jen díky jejich nejslavnější roli a často se stane, že z jejího stínu nikdy nevystoupí. V našem novém seriálu se takovým hercům budeme věnovat. V prvním dílu se podíváme na hereckou kariéru Ruperta Grinta.

Zemřel producent Krokodýla Dundeeho

23.July
Ve věku 80 let zemřel australský producent John Cornell, kterého proslavily první dva díly Krokodýla Dundeeho .

TV tipy: Angelika nasadila slaměný klobouk, ohlédla se v hněvu a spáchala atentát na střední

23.July
Na konci července se situace v televizích mírně zlepšuje, i když stále chybí nějaká výraznější a atraktivnější premiéra. Divák se ale da nalákat na několik méně známých a opomíjených, nicméně vydařených snímků.

Duna nabízí nový trailer

22.July
Podívejte se na nový oficiální český trailer sci-fi filmu Duna , který uvidíme v českých kinech v říjnu.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes