15
new stories - click to show

Fotografovani.cz

Description:

Server urcený pro fotografy všech vekových a dovednostních kategorií. Soucástí webu je poradna, diskuzní fórum, prehled cen aj.

URL:

http://www.fotografovani.cz/

Catalog:

Kultura → Foto

Publishes:

3 items/month

Čtvrté číslo internetového magazínu IDIF v roce 04/2022

25.April
Čtvrté číslo letošního roku, novinky, aktuality a mnoho čerstvých informací ze světa fotografování a grafiky tak, jak jste na ně zvyklí obdržet čerstvé čtení..............

Hyperrealistický fotograf proměňuje všednost v abstraktní umění

5.April
Kombinací hyperrealistické fotografie s fragmenty všedních a obyčejných míst vytvořil fotograf Connor Daly jedinečné snímky, které mísí skutečné a představované.

Detailní fotografie zamrzlých květin na ovocných stromech

5.April
Jaro je v Nizozemsku krásné období. Každý rok je k vidění a fotografování mnoho různých květin. Možná mě znáte z mého mnohaletého focení tulipánů, ale v Nizozemsku je k vidění mnohem více krásných květin!

BLATENSKÝ FOTOFESTIVAL

5.April
Sedmnáctý ročník Blatenského fotofestivalu se uskuteční již tradičně třetí zářijový víkend, tentokráte na téma PROTI PROUDU.

Třetí číslo internetového magazínu IDIF v roce 2022 03/2022

22.March
Třetí číslo letošního roku, novinky, aktuality a mnoho čerstvých informací ze světa fotografování a grafiky tak, jak jste na ně zvyklí obdržet čerstvé čtení..............

Lidé nemají ponětí, co to DSLR vlastně je

16.March
I když je doba rozkvětu DSLR dobře za námi, nezdá se, že bychom se této zkratky v brzké době zbavovali.

8letý chlapec se na jeden den stane fotografem National Geographic

16.March
Osmiletému chlapci, kterému byla diagnostikována vzácná forma leukémie, se splnilo jeho přání, když byl pozván do přírodní rezervace, aby se na jeden den stal fotografem National Geographic.

Vladimír Štěpánský – 8 × 10 inch aneb Kontaktní otisky z negativů

16.March
Výstava fotografií Vladimíra Štěpánského zhotovených velkoformátovým fotoaparátem a zpracovaných klasickou fotografickou technikou.

Výstava Josef Sudek / Otto Rothmayer: Návštěva u pana kouzelníka

16.March
Výstavu ke 125. výročí narození Josefa Sudka a 55. výročí smrti Otto Rothmayera připravilo UPM ve spolupráci s Muzeem města Prahy.

Canon MAXIFY GX5040

16.March
Nová inkoustová tiskárna s velkoobjemovými doplnitelnými zásobníky MegaTank MAXIFY GX pro malé firmy.

Druhé číslo internetového magazínu IDIF v roce 2022 02/2022

11.March
Druhé číslo letošního roku, novinky, aktuality a mnoho čerstvých informací ze světa fotografování a grafiky tak, jak jste na ně zvyklí obdržet čerstvé čtení..............

Petr Hecht - Cimrmani

22.February
Petr Hecht fotografuje Divadlo Járy Cimrmana už pětadvacet let. A jeho fotografický archiv obsahuje několik tisíc snímků, které dokumentují nejen tuto legendární scénu.

Accenture Technology Vision 2021

22.February
Digitální propast se zvětšuje: podle Accenture Technology Vision 2021 budou trh vést hráči se schopností dynamicky se měnit a adaptovat

Zušlechťování tisku s varioPRINT iX a Scodix Ultra_TZ Canon

22.February
Nové možnosti zušlechťování tisku se otevírají. VarioPRINT iX nabízí propojení s řešením Scodix Ultra pro ještě nápaditější výsledky.

První číslo internetového magazínu IDIF v roce 2022 01/2022

17.February
První číslo letošního roku, novinky, aktuality a mnoho čerstvých informací ze světa fotografování a grafiky tak, jak jste na ně zvyklí obdržet čerstvé čtení..............
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes