FreshTag.cz

Popis:

FreshTag.cz - web, který tě osvěží!

URL:

https://freshtag.cz/

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

2,1 položek/týden

Létajících aut se možná dočkáme dříve, než si myslíme. A to nejen ve filmu

13.července
K jakémukoli ztvárnění budoucnosti neodmyslně patří kromě robotů, vesmírných lodí a mezigalaktických bytostí také létající auta. Tato představa začíná sice působit už lehce stereotypně, není však příliš daleko od pravdy. Elon Musk vytrvale pracuje na tom, aby se člověk co nejdříve podíval do vesmíru, a v poslední době se také několik start-upů věnuje právě technologickým zázrakům v podobě létaj...

Sto tisíc dolarů z prodeje rtěnky F*ck Trump darovala firma pro rodiny imigrantů

11.července
Rodiny emigrující do USA to v posledních týdnech neměly jednoduché. Tamní administrativa totiž separovala děti od jejich rodičů. Kromě veřejné kritiky tato kauza přilákala bojovníky za lidská práva. Jedním z nich je jednadvacetiletá Katie Sones, která založila vlastní značku rtěnky, za jejíž pomoci se snaží pomáhat.

Inspirace pro filmové fanoušky aneb Na co se těšit v nejbližších měsících?

11.července
Milovníci filmu, zbystřete! I když je léto v plném proudu a každou volnou chvíli bychom nejraději trávili venku u vody nebo u grilu (nebo nejlépe kombinace obojího), filmový průmysl nezahálí a připravuje pro nás spoustu skvělých snímků, na které se můžeme těšit nejen teď během horkých měsíců, ale zejména až se začne ochlazovat, a my zase nebudeme do kina chodit za klimatizací, nýbrž za kulturou.

Pomáhá nám kofein vystřízlivět?

10.července
Spousta z nás jednou za čas zrelaxuje nad pár sklenkami vína s přáteli. Občas se těchto pár skleniček vína promění v několik drinků a z prvotního plánu jít po dvojce bílého domů se stane protancovaná noc a ranní návrat. V takovém případě nemine kocovina i ty nejzdatnější. Pár naspaných hodin a zbytek alkoholu v krvi nám ubírá na funkčnosti, proto může znít šálek kávy jako výborný nápad. Má ale ...

3 jednoduché změny v přístupu, co vám usnadní život

14.června
Každý procházíme dnes a denně spoustou různých situací, které nějakým způsobem vnímáme a ovlivňují nás. Občas proplouváme životem jen tak samovolně, jindy dřeme a překonáváme jednu překážku za druhou, jen abychom se dočkali drobného úspěchu. Sepsali jsme pro vás pár jednoduchých změn v přístupu, které vám mohou pomoci nejen “přežít”, ale třeba i dosáhnout svých cílů či splnit si některé sny.

Z fotky pro mámu na kariéru snů - příběh cestovatele, který oslovil celý svět

8.června
V dnešní době sociálních sítí se dá udělat kariéra víceméně na čemkoli. Důkazem toho je Jonathan Kubben Quiñonez, který se na instagramu stal jedním z nejsledovanějších cestovatelů na světě. A začalo to celé jako účet uklidňujících fotek pro jeho starostlivou maminku.

Počítáte kalorie? Fitness bloggerka vám pomocí několika jednoduchých obrázků možná změní pohled na dietu

5.června
Pokud jste se někdy pokoušeli dostat do formy a hlídat si jídelníček, začaly pro vás možná něco znamenat kalorické hodnoty všeho, co jíte. A i když “méně kalorií” může znít podobně jako “zdravější jídlo”, nyní se možná přesvědčíte o opaku.

Čokoláda není hřích. V čem všem nám prospívá?

4.června
Čokoláda je snad nejrozšířenější sladkostí na světě. Každý má nějakou svou oblíbenou a pro každou příležitost se hodí jiná. A ačkoli se mlsání čokodobrot často přezdívá “hřích”, ne vždy musíte mít zákonitě výčitky svědomí. Některá čokoláda totiž vašemu zdraví dokonce prospívá.

Smoothie je out aneb Nové trendy ve (zdravé) stravě

23.května
Sotva jsme se rozkoukali a stihli si pořídit mixéry a zásoby čerstvého i mraženého ovoce, už je v módě - a to jak na vašem jídelním stole, tak na vašem instagramu - úplně něco jiného. Ať už se chcete blýsknout před přáteli či jen rádi zkoušíte nové věci, podívejte se, co ve světě jídla letos frčí.

5 podivností, na které narazíte při hledání bytu

21.května
Stěhování je vždycky velká, nákladná a vyčerpávající akce spojená se spoustou stresu, nejistoty, ale překvapení a úsměvných zážitků. O čem se tak často nemluví, jsou však dobrordužství spjatá s hledáním vysněného domova, mezi něž patří pročítání desítek až stovek inzerátů, prohlížení stovek fotografií holých prázdných místností, komunikace s majiteli či realitními makléři, prohlídky a další. Po...

Nejlepší město pro studenty je Londýn, Praha v průzkumu obsadila třicáté místo

10.května
Pokud přemýšlíte, kam jít studovat na vysokou školu, mohl by vám pomoci nejnovější průzkum zabývající se kvalitou měst pro život studentů. Studium v zahraničí je stále více a více populární. Procestovat svět, získat zkušenosti a vzdělání na kvalitní univerzitě je k nezaplacení. To, co si rodiče dnešních studentů nemohli kvůli tehdejšímu režimu dovolit, je dnes považováno za běžné. Do kterého ko...

Jak vzniklo slavné logo kavárny Starbucks?

8.května
Řetězec kaváren Starbucks Coffee je bezesporu světový fenomén. Kelímky se známým symbolem se vyjímají na nejednom instagramovém profilu. Ono známé logo určitě patří mezi nejvíce ikonické prvky celé společnosti. Víme však, odkud se vůbec vzalo a kdo je tajemná žena v zeleném kruhu?

Automat, co za vás vybere vaše příští tetování, zavedli v tetovacím salonu v New Yorku

7.května
Každý z nás občas provede nějakou tu spontánní věc, která ho vytrhne z každodenního stereotypu a dělá život zábavnějším. Tetování však mezi takovéto spontánní akce patří málokdy, jelikož ho budete na kůži nosit nejspíše po zbytek života. Proto většina lidí o svém tetování hodně přemýšlí, dlouho ho plánují, a když už se pro nějaké rozhodnou, mívá pro ně často hlubší, symbolický význam.

Seznamka na Facebooku: Zuckerberg pomáhá 200 milionům “single” uživatelům. Konkurence Tinderu?

2.května
Chtěli byste mít na vámi pravděpodobně nejužívanější sociální síti možnost vymazání historie prohlížení, nebo snad najití svého “perfektního” protějšku podle vlastních seznamovacích preferencí, společných zájmů a přátel? Právě jste se dočkali.

5 jednoduchých kroků ochrany před sluníčkem

30.dubna
Slunečné počasí, na nějž jsme více než půl roku čekali, je konečně tady! A zatímco vytahujeme lehké letní oblečení a konečně si teplého počasí užíváme do sytosti, vážíme si každého centimetru opálení a veškerého vitamínu D, který můžeme z blahodárného sluníčka získat, nesmíme zapomenout, že pořád máme co do činění zjednodušeně řečeno s gigantickou hořící koulí, a pro fungování světa tak potřebn...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes