G.cz

Popis:

Vše o všem, co Vás bere

URL:

http://g.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

7,9 položek/den

10 vět, které nikdy neříkejte taxikáři, když sedíte v taxíku

8:06
Základy slušného chování máme tak nějak všichni zažité. Tedy alespoň ty největší základy. Najdou se ale situace, kdy nám něco ujede.

18 mediálních přestřelek: trefné urážky celebrit a jejich důmyslné reakce

8:06
Neslavné výroky slavných lidí, kteří k pokoření svého soka použili ústa jako rotační kulomet, snajperskou pušku nebo neřízenou střelu. Výběr z různých oblastí i dob.

Jak dlouho mohou muži nosit jedno spodní prádlo, aniž by uhnili zaživa?

8:06
Už od pradávna trápí lidstvo jedna zásadní otázka. Jak dlouho může muž nosit jedno spodní prádlo? Je nutné si brát každý den čisté?

11 překážek, které stojí mezi vámi a sexem s tou slečnou, která sedí na baru

9:38
Je jen málo mužů, kteří přijdou do baru a sex mají prakticky jistý. Drtivá většina ostatních musí čelit řadě překážek.

Exotika na české zahrádce: 5 cizokrajných zvířat, která už u nás nejsou raritou

9:38
Klokani, lemuři, pštrosi, ale i velké kočkovité šelmy či kapybary – lidé dnes chovají ve svých příbytcích nebo v jejich těsné blízkosti zvířata vpravdě exotická a z celého světa. Přestože nadále v našich končinách zůstávají nejpopulárnější psi a kočky, můžeme se setkat s celou řadou cizokrajných zvířat. Pojďme se podívat na některé z nich.

10x kámasútra pro manželské páry: nejneerotičtější sexuální manuál na světě

9:38
Je veselá, hravá a poučná, přestože není zas tak úplně o sexu. Ale pozor: po jejím zhlédnutí vás možná přejde všechna chuť vstupovat do manželství! Na druhou stranu si ji můžete bez obav prohlížet i v práci.

8 příkladů, jak by to vypadalo, kdyby kočky uměly mluvit

9:38
Kočky se na nás občas zadívají s tak dojemně inteligentním výrazem, až člověk čeká, že na něj každou chvíli promluví. Což se ale opravdu děje pouze v pohádkách, ve filmech nebo v tomto komiksovém stripu. Naštěstí.

Pestrý život na vsi: 10 povolání, o kterých víme už jen z vyprávění našich babiček

8:27
V minulých staletích bylo vždy tolik řemeslníků, kolik jich bylo zapotřebí. S nástupem průmyslové výroby nepotřebná řemesla postupně zanikala, ale stále platilo, že řemeslo má zlaté dno. Alespoň do roku 1948, od kterého začal být poctivý řemeslník považován za třídního nepřítele. Řada řemesel, která se do té doby uchovala, tak násilně zanikla.

V kinech je nový Jurský svět a je to propadák! Tak si raději přečtěte 10 cool zajímavosti o Jurském parku, který všichni miluje

23.června
Když se Hollywood před několika lety rozhodl vzkřísit devadesátkový kult o zábavním parku, ve kterém hlavní atrakcí byli dinosauři, zdálo se to jako dobrý nápad a nedopadlo to tak zle. Nyní jde do kin již druhý Jurský svět a oproti očekáváním je to podle prvních ohlasů dost nepovedená nuda. Místo návštěvy kina tedy doporučujeme spíš následujících 10 faktů a zajímavostí o Jurském parku, který je...

Šifry mistra Browna: 5 studnic inspirace autora slavných bestsellerů, který dnes slaví 54. narozeniny

22.června
Dnes slaví narozeniny autor bestsellerů Dan Brown. Popularita jeho knih je dána lačností čtenářů po konspiračních teoriích. Ve svých knihách stírá hranici mezi fikcí a skutečností a nebojí se zasadit tvrdý direkt katolické církvi. Sází na to, že lidé dnes vidí spiknutí téměř za vším. Jakými konspiračními teoriemi a tajnými řády své romány obohatil?

Na pražském Výstavišti startuje festival Metronome: prubněte ho, protože těchto 6 interpretů z programu prostě musíte vidět naž

22.června
Léto začalo už před celým jedním dnem, proto je potřeba ho pořádně odpálit hudebním festivalem. Na Výstavišti v pražských Holešovicích v pátek začíná dvoudenní Metronome Festival, který přiveze pěkně zvučná jména. Lístky se ještě dají sehnat, takže pokud váháte, co s načatým víkendem, prosím, tady je řešení...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes