15
new stories - click to show

Gamebro.cz

Description:

Magazín pro dospělé hráče

URL:

http://www.gamebro.cz/

Catalog:

Lifestyle → Hry

Publishes:

2.8 items/week

Recenze Marvel’s Spider-man: Miles Morales – druhý pavoučí muž v nejlepší formě

30.November
Nedávno jsme vám přinesli recenzi na jednu z prvních cross-gen her v letošním roce a nyní přicházíme... The post Recenze Marvel’s Spider-man: Miles Morales – druhý pavoučí muž v nejlepší formě appeared first on Gamebro.cz .

Prosincové hry zdarma k PS Plus opět potěší

27.November
Držitelé Playstation Plus se mají opět na co těšit, jelikož je čeká hned trojice her... The post Prosincové hry zdarma k PS Plus opět potěší appeared first on Gamebro.cz .

Seriálové zpracování jedné z nejlepších her The Last of Us je o kousek blíže

25.November
Mnozí z vás určitě zachytili, že HBO měla zájem o seriálové zpracování této skvělé hry, ale... The post Seriálové zpracování jedné z nejlepších her The Last of Us je o kousek blíže appeared first on Gamebro.cz .

Recenze Sackboy: A Big Adventure – zábavná cross-gen plošinovka

23.November
Při oznamování launch titulů pro Playstation 5 mezi které patřila i tato plošinovka Sackboy: A... The post Recenze Sackboy: A Big Adventure – zábavná cross-gen plošinovka appeared first on Gamebro.cz .

Assassin’s Creed Valhalla trhá rekordy

18.November
Kolem nového dílu ze série Assassin’s Creed bylo už před vydáním poměrně rušno. Avšak Ubisoft... The post Assassin’s Creed Valhalla trhá rekordy appeared first on Gamebro.cz .

Assassin’s Creed Valhalla bude v češtině, stejně tak i spousta dalších skvělých her

15.November
Abych hned zarazil předčasné radování, tak se bude jednat pouze o PC verzi hry a... The post Assassin’s Creed Valhalla bude v češtině, stejně tak i spousta dalších skvělých her appeared first on Gamebro.cz .

Last of Us Part II, God of War a Nioh budou na PS5 lepší

15.November
Pár nejlepších her současné generace PS4 se dostane i na tu novou, a to hned... The post Last of Us Part II, God of War a Nioh budou na PS5 lepší appeared first on Gamebro.cz .

Vydání Playstation 5 se blíží a Sony prozradila, kdy se dočkáme exkluzivních her

10.November
Do vydání nové generace Playstation 5 zbývá pouhých pár dní a Sony vydalo novou rozšířenou... The post Vydání Playstation 5 se blíží a Sony prozradila, kdy se dočkáme exkluzivních her appeared first on Gamebro.cz .

Bethesda se pochlubila mapou ve sci-fi RPG Starfield. Má být zatím největší ze všech jejích her

5.November
Konference Develop: Brighton se od svého vzniku v roce 2006 pravidelně účastní celá řada předních... The post Bethesda se pochlubila mapou ve sci-fi RPG Starfield. Má být zatím největší ze všech jejích her appeared first on Gamebro.cz .

Recenze DiRT 5 – souboj ve stejné stáji vyznívá v jeho neprospěch

3.November
Nebudeme chodit kolem horké kaše a řekneme to rovnou: po zhlédnutí prvních ukázek z nového DIRT... The post Recenze DiRT 5 – souboj ve stejné stáji vyznívá v jeho neprospěch appeared first on Gamebro.cz .

AMD se s novými čipy Radeon RX 6000 vrací do highendu a přidává podporu raytracingu

30.October
AMD představilo novou generaci grafik Radeon. Řada s označením RX 6000 přináší podporu ray tracingu a... The post AMD se s novými čipy Radeon RX 6000 vrací do highendu a přidává podporu raytracingu appeared first on Gamebro.cz .

Autoři Cyberpunku 2077 nestíhají. Hru už potřetí odložili

28.October
Vývoj nejočekávanější hry současnosti, kterou je bezesporu Cyberpunk 2077, zdaleka nejde podle plánu, ba právě... The post Autoři Cyberpunku 2077 nestíhají. Hru už potřetí odložili appeared first on Gamebro.cz .

Bratrstvo oceli přichází do pustiny ve Fallout 76

26.October
Fanoušci jedné z nejznámějších a nejsilnějších frakcí v postapokalyptickém světě Fallout se dočkali. V multiplayerovém Fallout 76... The post Bratrstvo oceli přichází do pustiny ve Fallout 76 appeared first on Gamebro.cz .

V Cyberpunku 2077 se projedeme i na motorce Keanu Reevese

18.October
CD Projekt Red v nejnovějším videu ze série Night City Wire odhalil některé herní mechaniky související... The post V Cyberpunku 2077 se projedeme i na motorce Keanu Reevese appeared first on Gamebro.cz .

V listopadu se odehraje velký souboj konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X

13.October
Žádného fanouška videoher nemůže nechat chladným letošní listopad. Po dlouhých letech se totiž představí nová... The post V listopadu se odehraje velký souboj konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X appeared first on Gamebro.cz .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes