Golf Digest

Description:

Golfový magazín

URL:

http://www.golfdigest.cz/

Catalog:

Sport → Golf

Publishes:

9.8 items/week

Pět let od památného zápisu Renata Paratoreho

20:59
ZAHRANIČÍ > Před pěti lety přepisoval italský golfista Renato Paratore historii European Tour. Ve Francii cutem neprošel, přesto se nesmazatelně zapsal do dějin.

Lázeňské město Poděbrady láká na dovolenou s golfem

14:07
OPEN TOUR > Už skoro 60 let můžeme říkat, že nejen na srdce, ale i na golf jsou Poděbrady. Jeden z nejstarších golfových resortů u nás si na letošní rok připravil pobytové balíčky s neomezeným golfem.

CADDIE V UTAJENÍ: Padáka už jsem dostal 17krát… zatím

3.June
ČASOPIS > KDYŽ NOSÍTE BAG na profesionální tour, neustále vám hoří půda pod nohama. Dělám tenhle džob skoro 20 let, takže už mám nohy docela ohořelé. Což bohužel neznamená, že to míň bolí. Zatím jsem měl tu čest pracovat na PGA Tour a nižších túrách pro 18 hráčů. Ve čtyřech případech šlo o dlouhodobou spolupráci. Celkem 17krát už jsem dostal padáka a to jsem mezi kolegy ještě troškař. Jmenujte ...

Zareagoval Singh na kritiku? Na KFT startovat nebude

2.June
ZAHRANIČÍ > Vijay Singh jako doživotní člen PGA Tour má možnost startovat na jakékoliv akci Korn Ferry Tour. Tuto možnost chtěl využít již za dva týdny, na TPC Sawgrass ale nakonec hrát nebude.

Head Pro CG Poděbrady

2.June
HŘIŠTĚ > Máte bohaté zkušenosti golfového trenéra a láká vás možnost vytvořit si vlastní tréninkový systém v jednom z nejstarších golfových klubů v České republice? Golf Club Poděbrady hledá Hlavního trenéra.

Golf v Jižním Tyrolsku, průvodce po hřištích

1.June
CESTOVÁNÍ > Jižní Tyrolsko není v Rakousku, ale v severní Itálii a je to region turisticky velice atraktivní. Pro nás středoevropany o to více, že celá oblast patřila až do roku 1918 Rakousku-Uhersku. Vládne tu dodnes středoevropský duch, žijí zde především německy hovořící obyvatelé. Pro dovolenou spojenou s golfem, ale i turistikou je to oblast skutečně příhodná.

Virtuální European Tour má tentokrát hned pět vítězů

31.May
ZAHRANIČÍ > Další podnik virtuální European Tour tentokrát uvítala španělská Valderrama. Hráči svedli obrovské drama a nakonec se z vítězství raduje hned pět borců.

Zbraslav Experience Golf Tour 2020 je tady už tuto sobotu!

28.May
HŘIŠTĚ > Celý grilovací zbraslavský týden směřuje k vyvrcholení na turnaji Golf & Grill 2020, který je, jak jsme již výše zmínili, letošním premiérovým z naší nové zbraslavské tour.

TÉMA MĚSÍCE: Dlouhé hřiště? Natýčkujte si to blíž!

27.May
ČASOPIS > JEDNOU Z NEJFREKVENTOVANĚJŠÍCH otázek golfového světa vždycky byla a stále zůstává délka. Délka ran, délka jamek, celková délka hřišť a kam je možné ještě dojít. V následujícím textu se však nebudeme věnovat profesionálním hráčům a jejich třísetmetrovým drajvům, kterými jsou schopni pokořit mnoho skvělých světových hřišť. Zaměříme se na oblast rekreačního a amatérského golfu. Na to, j...

Poslední místa na Hlubokou ! GOLFDIGEST C&S Open Tour 2020

27.May
OPEN TOUR > Tuto neděli hrajeme první turnaj naší tour na Hluboké. Přijďte si s námi zahrát do podzámčí! Přihlaš se online, zaplať online na naše eshopu, hraj.

Zahrál jsem 39 stablů a stejně zvyšuji! Jak je to možné?!

26.May
KOMENTÁŘE > Před pár dny se po koronavirovém přerušení rozjely po republice turnaje a každý den jejich počet roste. Mnozí hráči rekreačních turnajů jsou ovšem velmi překvapení situací, kdy zahrají 39 stablefordů, turnaj třeba i vyhrají a přesto se jim hendikep zhorší. Čím to je?
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes