Gorilla.cz

Description:

Jaké filmy vás čekají v kinech a v televizi? Recenze, trailery a novinky. Rekapitulace reality show Česko Slovensko má talent, Hlas Česko Slovenska, Paradise Hotel, filmy Avengers, Dark Knight Rises.

URL:

http://www.gorilla.cz

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

2.8 items/week

Hobbs & Shaw: Trailer č. 2 - Akce, akce, samá akce! Téměř čtyřminutová upoutávka je našlapaná až po okraj

18.April
Věci, které jste jako malí dělali s angličáky, teď dělají Dwayne Johnson a Jason Statham ve filmu. Číst dál »

X-Men: Dark Phoenix - finální trailer je tady a s ním velký špatný

17.April
X-meny čeká dost možná největší výzva jejich života. Ale budou ji muset zvládnout bez Wolverina, což může být z diváckého pohledu ošidné. Protože zatímco Logan si bez kolegů v kinech poradil, oni se bez něj vždycky trochu trápili. Číst dál »

Star Wars IX: Trailer je tady, jdeme do finále největší filmové sci-fi ságy

12.April
Čekali jsme dlouho. Ti, co viděli první Star Wars při jejich kinopremiéře jsou dnes o víc než 40 let starší a často na prahu důchodového věku. Byla to dlouhá cesta a letos se pod vedením J. J. Abramse ukončí. Tady jsou první záběry toho, co nás čeká. Číst dál »

Hellboy a zahraniční recenze? Novináři rozpoutali peklo!

11.April
Hellboy měl být znovuzrozením populární komiksové postavy, opak je ale nejspíš pravdou a než se rozkoukáme, bude potřebovat další reboot. Číst dál »

Trailer: ANNA - Luc Besson opět ve formě, takhle divokou jízdu jsme nečekali!

11.April
Tak trochu vykrádá sám sebe, tak trochu všechny akční filmy s ženskými hrdinkami, které v poslední době vznikly, tak trochu i kostelní bitku v Kingsman, ale kašlat na to - výsledek vypadá dost zábavně a jediné poselství, které má tenhle film předat je zjevně to, že Luc Besson ještě není na odpis. Číst dál »

Lví král: Druhý trailer přináší drama koloběhu života i Timona s Pumboou

11.April
Bude to stejný úspěch jako Kniha džunglí? U Disneyho se nejspíš čeká něco ještě většího, protože Lví král patří k vůbec nejúspěšnějším disneyovkám všech dob. Číst dál »

Shazam video: Jak se Zachary Levi změnil z Chucka v horu svalů?

8.April
Pokud vás zajímá, jak moc je Zachary Levi v Shazamovi ,,vycpaný" a jak se mu podařilo udělat ze sebe konkurenci Supermana, tady je video, které vám tyto otázky zodpoví. Číst dál »

Terminátor: Temný osud - nové fotky představují postavy

4.April
Nový i starý Terminátor a k tomu spousta dalších nových postav i známých tváří. Terminátor: Temný osud vypadá z fotek slibně. Číst dál »

Captain Marvel má miliardu! A to není jediný rekord

3.April
Výš, dál a rychleji. Captain Marvel dostála svému slibu a stala se z ní nejúspěšnější komiksová hrdinka všech dob. Číst dál »

Joker: Trailer je tady, Joaquin Phoenix se mění před očima v Batmanova arcinepřítele

3.April
Avengers nejsou jediný komiksový film letošního roku. I když Joker vypadá spíš jako solidně zaplacená nezávislá charakterová studie, své komiksové kořeny nezapře. Číst dál »

Avengers: Endgame - Thanos vyhrál, je tu další upoutávka a další nové záběry

3.April
Pokladny v USA se otřásají pod náporem fanoušků, online servery spadly a lístky na premiéru se už přeprodávají za 600 dolarů. Bude to velké a Marvel do toho začíná šlapat, aby to bylo ještě větší. Číst dál »

Avengers: Endgame - další upoutávka a s ní přichází Thanos v plné zbroji!

2.April
Další upoutávka na Avengers je tady. Tentokrát má hlavně americkým fanouškům připomenout, že lístky už jsou v prodeji. Číst dál »

Avengers: Endgame - dva nové plakáty a jsou tu první odhady rekordních premiérových tržeb

29.March
Premiéra Avengers: Endgame se blíží. Nově bylo navíc potvrzeno, že Avengers budou mít souběžně s celým světem premiéru i v Číně a ta jak známo je v poslední době čím dál důležitějším faktorem v celkových tržbách. Číst dál »
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes