Gorilla.cz

Description:

Jaké filmy vás čekají v kinech a v televizi? Recenze, trailery a novinky. Rekapitulace reality show Česko Slovensko má talent, Hlas Česko Slovenska, Paradise Hotel, filmy Avengers, Dark Knight Rises.

URL:

http://www.gorilla.cz

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

3 items/month

Trailer: Duna - mistrovské dílo světové sci-fi se představuje epickou upoutávkou - s cz titulky

9.September
Duna Franka Herberta je považována za jeden z nejzásadnějších románů světové sci-fi - společně se sérií Foundation Isaaca Asimova a několika dalšími romány. A teď jsme se konečně dočkali její ultimátní filmové verze. Číst dál »

Trailer #2: Není čas zemřít - No Time to Die - vpálil do nás James Bond trailer roku?

3.September
Cary Fukunaga pořádně sešlápl u nové bondovky plyn a po dechberoucí první upoutávce je tu druhá ještě natřískanější. Když už se má Daniel Craig rozloučit, tak to bude s velkým a hlasitým BANG! Číst dál »

Trailer: The Suicide Squad DC FanDome Sneak Peek - tolik hrdinů, že by mohli mít svoji řadu v Kinder vajíčku

26.August
James Gunn představuje svůj doposud nejambicióznější komiksový projekt. Připravte se na tak početný ansámbl, že si vedle něj Expendables přijdou jako komando jednoho muže. Číst dál »

Trailer #2: Wonder Woman 1984 - Cheetah se představuje

26.August
Wonder Woman 1984 bude mít těžký úkol navázat na úspěch jedničky - obzvlášť v covidových časech. Pokud bychom ale měli soudit podle trailerů, Warneři se nemají čeho obávat - v ruce třímají solidní vypalovačku, která možná nebude nejoriginálnější komiksárnou roku, ale nabídne všechno, co je momentálně trendy. A navíc tam bude kapitán, který se jmenuje Steve, pochází z minulosti a teď se po desít...

Trailer: The Batman - Robert Pattinson vystupuje ze tmy

23.August
A je to tady. Další Batman se představuje a vypadá docela nakrknutě. A nad hlavou mu visí otazníky. Číst dál »

Trailer: Rogue - Megan Fox se vrací do akce!

22.July
Svého času platila za nejpřitažlivější ženu Hollywoodu. Ale pak poslala Michaela Baye do řitě a protože to není zrovna oscarová herečka, nabrala její kariéra sestupný směr. Chvíli to dokonce vypadalo, že se nad ní hollywoodské vody zavřely úplně, ale Megan Fox je zpátky, tasí drápky a jde do akce. Číst dál »

TOP 5: Ian Holm a jeho nejlepší role

19.June
Ian Holm patřil stejně jako třeba patří Sean Connery nebo Ian McKellen k elitě služebně nejstarší britské herecké generace. Největší popularitu si získal paradoxně až v pozdějším věku svojí rolí Bilbo Pytlíka v Pánu prstenů, ale i do té doby nastřádal role, na které se dodnes vzpomíná a jsou neodmyslitelně spojeny s jeho tváří. Číst dál »

Teaser: Zack Snyder představuje svoji Justice League

18.June
Bude to stát ještě 20-30 milionů dolarů, aby se na HBO Max příští rok mohl objevit Snyder´s Cut Justice League, jedno je ale jisté už teď. Čeká nás Darkseid a teď ho poprvé vidíme v rozpohybovaných obrázcích. Číst dál »

Ryan Gosling chce být vlkodlak

30.May
Studio Universal se nehodlá vzdát své snahy využít komerčně některé ze svých nejsilnějších značek a postav. Patří mezi ně i vlkodlak aneb Wolfman. Číst dál »

Batman: Detailní pohled na Batsuit za denního světla

27.May
Natáčení nového Batmana bylo kvůli pandemii pozastaveno (a s tím posunuta i premiéra až na listopad 2021), film ale i přesto poutá pozornost fanoušků. A jeden z nich analyzoval tolik detailů ze zatím dostupných fotek a informací, že se rozhodl vymodelovat Batsuit ve 3D a ukázat nám ho v plné parádě. Číst dál »

Nové Star Wars natočí Taika Waititi! A chystá se i další seriál

4.May
Disney rozhodně neplánuje nechat Star Wars delší dobu u ledu a tak chystá jeden Star Wars projekt za druhým. Číst dál »
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes