Gorilla.cz

Popis:

Jaké filmy vás čekají v kinech a v televizi? Recenze, trailery a novinky. Rekapitulace reality show Česko Slovensko má talent, Hlas Česko Slovenska, Paradise Hotel, filmy Avengers, Dark Knight Rises.

URL:

http://www.gorilla.cz

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

6 položek/měsíc

Trailer: Disenchantment - Matt Groening, tvůrce Simpsonových, má nový seriál

28.června
Už jsme v jeho podání viděli přítomnost i budoucnost, takže Mattu Groeningovi zbývá středověk - nebo něco na ten způsob. Číst dál »

Recenze: Já, Simon - Dostala LGBT komunita svou filmovou hymnu?

26.června
Já, Simon je film řadící se do žánru young adult drama-komedií, který slibuje twist v podobě minoritní sexuální orientace hlavního hrdiny. Uměli s tím autoři pracovat tak zodpovědně, aby potěšili cílovku, ale zároveň aby byl film stravitelný i pro běžné publikum? Číst dál »

Trailer: Creed 2 - do ringu se blíží muž se jménem Drago na zádech

20.června
Michael B. Jordan a Sylvester Stallone se v Creedovi úspěšně vrátili k Rockyho legendě a tak bylo téměř vzápětí odklepnuto pokračování. A sázky budou i tentokrát vysoko. Číst dál »

Tržby: 10 hitů první poloviny roku 2018 - Marvel vládne všem, ale kdo je za ním?

18.června
Tento víkend pokořili v amerických kinech hned několik rekordů druzí Úžasňákovi, za týden pak hodlá zbořit pokladny Jurský svět: Zánik říše. Oba filmy mají ambici zdolat hranici miliardy dolarů v celosvětových kinech a výrazně tak promluvit do současného pořadí nejúspěšnějších filmů roku 2018. Při pohledu na žebříček tržeb si člověk říká, že už je načase, protože za dvěma marvelovkami na čele z...

Trailer: Sestra - tuhle řádovou sestru v noci potkat nechcete

14.června
Když James Wan před lety natočil V zajetí démonů, stvořil svět, který postupně prozkoumává a odhaluje jeho další a další tajemné kouty. Tentokrát se podíváme na příběh děsivé řádové sestry, která se objevila u V zajetí démonů 2. Číst dál »

Trailer: První člověk - Ryan Gosling jako Neil Armstrong, první člověk na Měsíci

14.června
Ryan Gosling a režisér Damien Chazelle si padli při natáčení La La Landu do oka a tak přicházejí s novým společným filmem o nejslavnějším americkém astronautovi vůbec. Číst dál »

Trailer: Spider-Man: Into the Spider-Verse - animovaný Spider-Man se hlásí o slovo

13.června
Když v SONY oznámili, že chystají animovaného Spider-mana, dávalo to na jednu stranu smysl a na tu druhou vůbec ne. Přece nedávno přineslo novou verzi hraného, tak proč k tomu přidávat dalšího. Jenže Miles Morales je dostatečně populární a tak tu máme dost možná revoluční počin. Číst dál »

Trailer: Bumblebee - nejroztomilejší autobot se vrací

13.června
Michael Bay sice podle všeho konečně pustil Transformery k vodě, ale Paramount se jich jen tak nevzdá. V tuto chvíli je to pořád jejich nejsilnější značka a studio, které se už dlouho trápí, ji prostě musí ždímat. Takže se připravte, čekají nás stejné součástky, ale jiný film. Číst dál »

Trailer: Motýlek - Charlie Hunnam a Rami Malek v nové verzi legendárního vězeňského dramatu

23.května
Chlapci si položili otázku: Dokážeme to natočit líp než Steve McQueen a Dustin Hoffman? A odpověď zněla ANO. Číst dál »
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes