Sdružení LEX - sdružení na ochranu

Popis:

Sdružení LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní.

URL:

http://www.gunlex.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

6 položek/měsíc

Reportáž z oslavy 20. výročí založení LEX

15:20
Dvacetiletý člověk se v naší společnosti stále ještě jen většinou připravuje na svojí budoucnost, pokud existuje dvacet let organizace, jako je sdružení LEX, je to důvod k bilancování a oslavě.

TZ LEX z.s. k přítomnosti Marii Butiny na VH LEX 2013

21.července
Od nakladatelství Economia jsme dostali několik otázek, týkajících se Marii Butiny – bývalé prezidentky ruského sdružení na ochranu práv majitelů zbraní „Pravo na oružje“. Slečna Butina byla v pondělí zadržena v USA a obviněna z neregistrovaného lobbingu (nikoli špionáže, jak se občas mylně uvádí). Otázky nakladatelství Economia se týkaly návštěvy slečny Butiny v České republice v r. 2013 a její účasti na valné hromadě našeho sdružení. Zde přinášíme naši reakci.

ZBRANĚ.cz: První krok na dlouhé cestě

8.června
Mohlo by se zdát, že tenhle článek je o nové stránce ZBRANĚ.cz, kterou jsme spustili u příležitosti dvacetiletého výročí LEXu a od které si se vší skromností slibujeme, že jednou bude nejdokonalejší stránkou o zbraních na světě. Ale tak to není. Tenhle článek je o studu.

Můj dům – můj hrad – proč a nač…

8.června
Přes polovinu zlodějů uvedlo, že rodinné domy se nejlépe vykrádají v noci. Osmdesát procent dotázaných uvedlo, že paneláky se naopak lépe vykrádají ve dne.

První česko-švýcarský závod LOS pro rozhodčí

20.května
Ve dnech 11. až 13. května 2018 proběhlo školení rozhodčích lidové obranné střelby s mezinárodní účastí. Naše pozvání totiž přijali členové partnerské organizace PROTELL, kteří jsou zároveň členy Societé Militaire de Tir au Pistolet (Military Pistol Shooting Association) a rozhodčími International Practical Shooting Confederation a International Defensive Pistol Association.

Po stopách hrdinů

17.května
Je nám ctí, že vám můžeme představit projekt našeho člena Jakuba Engelmajera "Po stopách hrdinů". Jakub Engelmajer patří mezi časté dárce Spolku VLČÍ MÁKY, který pomáhá zejména novodobým válečným veteránům, ale i policistům, hasičům a dalším, kdo nasazují život pro naše bezpečí.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes