Publishes:

2.6 items/day

Tomáš Plekanec: Je ještě brzo, abychom koukali na tabulku

13:32
Daniel Kinc, foto Jiří Grulich - B r n o – Třetí výhra v řadě, v delším horizontu pak sedmá výhra z posledních osmi duelů. První čtvrtina letošního ročníku TELH vychází Kometě bravurně a po výhře nad Plzní se už posunula do čela celé soutěže. Proti Západočechům se modrobílým povedlo uhlídat i největší hvězdu extraligy – Milana Gulaše, o což se výrazně přičinil i útočník Tomáš Plekanec.

Bizoň a Schnattinger se chystají na jednodenní reprezentační kemp

10:47
Filip Krůza, foto: Ivo Dostál. - B r n o – Brankáři dorostu brněnské Komety Ondřej Bizoň a Michael Schnattinger byli společně s dalšími třemi gólmany vybráni na jednodenní brankářský kemp skupiny východ reprezentační šestnáctky. Ten se uskuteční 22. října v ostravské Multifunkční hale u Ostravar Arény. Začátek akce je naplánován na 9:00, konec pak na 14:30.

Kometa zdolala Plzeň 3:1 a jde do čela extraligové tabulky

20:13
Petr Vychopeň, foto: Jiří Grulich - B r n o - Po náročném domácím utkání s Libercem dokázala brněnská Kometa porazit před svými diváky také Plzeň. První branku utkání sice v 7. minutě vstřelili hosté, ovšem půl minuty nato již bylo srovnáno. Nejdříve se trefil Ondřej Němec a po něm i Martin Zaťovič s Jakubem Lvem. Vítězství 3:1 tak posunulo Kometu na průběžné první místo tabulky.

Junioři v gólové přestřelce podlehli Třinci, v utkání padlo třináct branek

15:42
Ludmila Bočková, ilustrační foto: Ronald Hansel - B r n o / T ř i n e c – K sobotnímu zápasu vyjeli brněnští junioři na led třineckých Ocelářů. Celé utkání se neslo v duchu vyrovnaného boje, skóre se měnilo téměř každou chvíli a diváci se tak na stadionu rozhodně nenudili. Jakub Malý a Petr Žák se dokázali v utkání prosadit hned dvakrát, nakonec však body zůstávají v Třinci.

Dorost rozhodl utkání s Přerovem ve třetí třetině, Schnattinger udržel druhé čisté konto v sezóně

14:21
Matouš Vojáček, ilustrační foto: Martin Tajč - B r n o – Třicet minut před polednem odstartoval duel dorostenců mezi Kometou a Přerovem. Úvodní perioda branku nepřinesla, ale gólových šancí bylo vidět hned několik. Skóre se otevřelo až po polovině utkání, kdy dostal Sedláček Kometu do vedení. Ve třetí části domácí hráči přidali další dvě branky a rozhodli o svém vítězství. Svou druhou vychytano...

Brabenec, Sedláček a Svozil pojedou do Kanady na World Hockey Challenge

18.October
Ludmila Bočková, foto: Ronald Hansel / Juniorský hokej - B r n o – Trenéři reprezentační sedmnáctky oznámili nominaci na prestižní mládežnický turnaj World Hockey Challenge, který je na programu od 2. listopadu. Na soupisku se dostali také tři hráči Komety –Jakub Brabenec, Ivo Sedláček a Stanislav Svozil, šanci má i Patrik Fajmon z pozice náhradníka. Český tým čeká na úvod přípravný zápas se Šv...

Soboty se nemůžu dočkat! Hlavně chci být platný pro tým, hlásí Vladimír Svačina

18.October
Petr Vychopeň, foto: Jiří Grulich - B r n o - Představovat Vladimíra Svačinu je zbytečné, mluví za něj výsledky, statistiky a dosažené úspěchy. „Viděli jsme ho na tréninku. Je to technický hráč, velice slušný bruslař a zdobí ho i střelba," říkal po prvním společném tréninku trenér Kamil Pokorný. Jak sám dvaatřicetiletý útočník hodnotí svůj přestup do Komety a co od svého nového angažmá očekává?

Juniorka zvítězila ve Vítkovicích a dál stoupá vzhůru tabulkou

17.October
Filip Krůza, ilustrační foto: Jiří Grulich. - O s t r a v a / B r n o – Junioři brněnské Komety se ve čtvrtek vydali do Ostravy se šňůrou čtyř vyhraných zápasů v řadě. Domácí Vítkovice se sice ujali vedení, ale Brňané skóre ještě do konce první třetiny otočili a do závěrečné sirény jej pak už nepustili. Po vítězství 3:5 si tak připsali již pátou výhru po sobě.

Dorostenci ve Vítkovicích třikrát vedli, domácí nakonec rozhodli ve třetí třetině

17.October
Ludmila Bočková, ilustrační foto: Jiří Grulich - O s t r a v a / B r n o – Ve čtvrteční podvečer sehráli brněnští dorostenci utkání ve Vítkovicích. Ačkoliv se hokejisté Komety dostali hned třikrát do vedení, Ostravanům se vždy podařilo srovnat a ve třetí periodě skóre otočit ve svůj prospěch. Všechny body tak tentokrát zůstávají v Moravskoslezském kraji.

Naváží junioři na sérii výher? Dorostenci hrají venku i doma

17.October
Daniel Kinc, Helena Hegeďová - B r n o – Již tradičně pokračují tento týden také mládežnické soutěže a brněnské týmy čekají opět shodně dva duely. Již ve čtvrtek si ve Vítkovicích zahrají jak junioři, tak dorostenci Komety. Juniorku poté čeká i v sobotu další výlet na východ republiky, když si zahraje proti Třinci. Dorostenci naopak hostí doma v sobotu krátce před polednem Přerov.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes