VHK Vsetín

Popis:

Valašský hokejový klub, s.r.o. - aktuální zprávy

URL:

http://www.hc-vsetin.cz/

Katalog:

Sport → Hokej

Publikuje:

12,6 položek/týden

Pastorův ostrý start: Pustil se do mě, tak jsem musel ránu vrátit, říká

13:23
Tomáš Kopecký - Tenhle Pastor rozhodně není žádný svatoušek. 190 centimetrů vysoký obránce má ve vsetínské obraně tvrdit muziku a rozrážet útoky soupeřů. Na Valašsku je zatím jen na zkoušku, fanoušky však stihl zaujmout už v prvním zápase pěstním soubojem s nitranským útočníkem Jesse Mychanem, kterého poslal k zemi. Jestli zaujme i trenéry, to je zatím ve hvězdách. „Tomáš Frolo se zranil a vedení hledalo podobný typ hráče, který odvede černou práci v oslabeních. Budu se bít, makat, půjdu do s...

Chceš se stát rozhodčím? Nyní máš možnost!

11:14
Redakce - Informujeme vás, že komise rozhodčích Zlínského KVV ČSLH ve spolupráci s komisi rozhodčích Olomouckého kraje dává možnost zájemcům o absolvování školení rozhodčích III. třídy, které proběhne v termínu 07. - 09.09.2018 v Přerově. V případě, že budete mít zájemce o školení rozhodčích, vyplňte přiložený formulář a zašlete na sekretariát Olomouckého KVV ČSLH.

VIDEO: Musíme hrát vždy až do konce, má jasno Luboš Rob

14.srpna
Redakce - I nadále neporaženi jsou po čtvrtém přípravném zápase vsetínští hokejisté. V zápase plném vyloučení poměrně jasně přehráli hokejisty Nitry a připsali si v přípravě čtvrté vítězství v řadě. O svém triumfu rozhodli svěřenci trenérů Dopity a Jenáčka ve druhé třetině, kdy vstřelili čtyři branky. Utkání hodnotil zatím nejproduktivnější hráč přípravy Luboš Rob.

Počtvrté vítězně, vsetínská ofenziva sestřelila Nitru

14.srpna
Helena Hegeďová, Kristýna Zigmundová - Předchozí přípravná utkání měla spíše defenzivnější ráz a Vsetínu k vítězství stačily pouze dvě vstřelené branky. Ano, na výhru by to postačilo i dnes, druhá třetina zápasu proti Nitře však přinesla gólovou smršť. Ze stavu 1:0 bylo rázem 5:0. A na to už celek ze slovenské extraligy zareagovat nestačil. Valaši byli po většinu utkání aktivnějším celkem. Výborný výkon předvedl také brankář Jan Šelepněv, který v tomto utkání inkasoval pouze jednou.

Informace k příměstskému táboru 4. tříd

14.srpna
Redakce - V příštím týdnu 20-24. srpna se na zimním stadionu na Lapači uskuteční příměstský tábor čtvrtých tříd. Přinášíme vám informace, které jsou hlavně pro rodiče dětí. V článku naleznete rozdělení děti do skupin zelení a žlutí. Prohlédnout si můžete také tréninkové časy na ledě. Mimo led však čeká děti i další program, na který se mohou těšit.

Junioři obsadili na turnaji v Přerově čtvrté místo

13.srpna
Helena Hegeďová - O uplynulém víkendu bojovali vsetínští junioři na turnaji v Přerově, kde nakonec po čtyřech zápasech skončili na čtvrtém místě. První den je prověřili domácí Zubři, kteří v minulé sezóně vybojovali extraligovou příslušnost, a také Tábor, tým z nižší ligy. Druhý den se Valaši postavili proti slovenskému zástupci, celku z Banské Bytrice, a také Žďáru nad Sázavou, který se po zásluze stal vítězem celého turnaje.

Mladší žáci ovládli mezinárodní turnaj v Letňanech

13.srpna
Redakce - Mladší žáci o víkendu zavítali na mezinárodní turnaj v Letňanech, kde nebyli favority na zisk trofeje, ale to se nakonec doopravdy podařilo! Svěřenci trenéra Miroslava Baruse ve finále porazili americký celek a zpátky na Valašsko tak odjížděli s radostí ve tváři. V pěti zápasech na turnaji nepoznali přemožitele a mohli se tak zaslouženě radovat z prvního místa. Dobrá práce!

7 Kanaďanů, Stavjaňa i juniorský hrdina. Vsetín otestuje silná Nitra

12.srpna
Tomáš Kopecký - Poruba, Vítkovice a Třebíč. Už tři týmy v průběhu přípravy pocítily, jak silný tým se ve Vsetíně pro letošní sezonu buduje. Po čtyřech dnech odpočinku se Valaši představí v dalším měření sil, tentokrát na Lapači narazí na vítěze slovenské Tipsport ligy ze sezony 2015/16, celek HK Nitra. Svěřenci vsetínského oblíbence Antonína Stavjani sice vloni ovládli základní část soutěže, v semifinále však hladce podlehli Banské Bystrici. Nyní se tento atraktivní soupeř s řadou zámořských ...

Jan Šelepněv: Brankář musí být psychicky vyspělý a vyrovnaný

11.srpna
Helena Hegeďová - V roce 2000 se rozhodl vyměnit gymnastiku za hokej. Teď bude pětadvacetiletý Jan Šelepněv střežit bránu Vsetína. „Všichni mi říkali, že je to krásné město, hraje se tady skvělý hokej v dobré soutěži, organizace je výborná, a to od generálního manažera až po maséra,“ tlumočí reference, které dostal při rozhodování o svém budoucím působišti. Těší se na sezónu? Jak se stal gólmanem a jak se mu líbí ve VHK?

Doufám, že se v tomto týmu uchytím a budu v něm moci hrát, říká Lukáš Jindra

10.srpna
Helena Hegeďová, Kristýna Zigmundová - Devatenáctiletý junior Lukáš Jindra, který se přišel porvat o místo v týmu z Jihlavy hodnotí zápas s Třebíčí pozitivně. „Myslím si, že to bylo dost vyrovnané. Měli jsme i štěstí v koncovce a podle mě jsme si zasloužili vyhrát.“ Primárně by měl však hrát za juniorský tým. „Byl jsem na jednom tréninku a teď bych s nimi měl jet o víkendu na turnaj do Přerova. 95% tréninků na Vsetíně jsem ale zatím absolvoval s A-týmem.“
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes