VHK Vsetín

Popis:

Valašský hokejový klub, s.r.o. - aktuální zprávy

URL:

http://www.hc-vsetin.cz/

Katalog:

Sport → Hokej

Publikuje:

3,5 položek/týden

Tomáš Frolo ovládl turnaj v adventure golfu

18:06
Redakce - Slunečné středeční odpoledne strávili vsetínští hokejisté pěkně pospolu v areálu hotelu a restaurace U Vychopňů. Dorazili i spolu s vedením klubu na společný oběd, po kterém následoval turnaj v adventure golfu. To vše proběhlo za pozvání partnera klubu SERVIS CLIMAX a.s. Nově vzniklé hřiště v areálu hotelu a restaurace U Vychopňů právě v tuto chvíli ovládá rekord Tomáše Frola, který zahrál všech osmnáct jamek na pouhých jednačtyřicet úderů. Přijďte si tuto hru také vyzkoušet a přípa...

Už tento pátek proběhne VHK FOTBAL CUP 2018

13:52
Redakce - Tento pátek 22. června proběhne první ročník VHK FOTBAL CUPu 2018. Fotbalový turnaj zastoupený třemi týmy a nesmíme opomenout ani představení hráčů žákovských kategorií. Zúčastní se jí VHK ROBE Vsetín, FC Vsetín a Vsetín Fans. Předpověď počasí akci zatím příliš nepřeje, ale věříme, že v pátek bude vše v pořádku a společně se shledáme na fotbalovém hřišti na Tyršovce.

OBRAZEM: Proběhl další ročník akce Školky sportují s VHK

14.června
Redakce - Již potřetí se na hřišti pod Pecníkem uskutečnila akce Školky sportují s VHK. Už od ranních hodin bylo jasné, že počasí akci nepřeje, ale nikdo se toho nakonec nezalekl a všechny přihlášené školky se akce zúčastnily. Za jejich účast jim patří velký dík. V několika sportovních disciplínách si děti vyzkoušely své dovednosti a bojovaly jako tým, aby pro svou školku získaly vítězný putovní pohár. Ten letos putuje do rukou MŠ Kobzáňová, která jej až do dalšího ročníku bude střežit a chlu...

Vsetínská mládež míří na reprezentační kempy

13.června
Redakce - Hned tři hráči extraligového dorostu Vsetína míří na reprezentační kempy hráčů do 16 let. Čtrnáctiletý útočník Boris Babeliak byl pozván na kemp slovenského výběru, jelikož je rodákem ze Zvolena. Ze zástupců české národnosti se na kemp reprezentace podívá patnáctiletý útočník Jan Půček, který je mladším bratrem juniora Romana Půčka. Trojici uzavírá patnáctiletý obránce Stanislav Kunst, jenž také pozná atmosféru reprezentačního kempu do 16 let. Ať se kluci daří!

Informace k prodeji permanentních vstupenek na sezónu 2018/2019

13.června
Redakce - Sezona se nezadržitelně blíží, a proto je na čase začít nabízet sezónní předplatné. V úterý 19. června začíná oficiální prodej permanentek na nový ročník 1. ligy 2018/2019. Permanentky si bude možno zakoupit na zimním stadionu letos nově na pokladně č.3 u hlavního vchodu. Stejně jako v minulé sezoně budou permanentky plastové velikosti platební karty s čárovým kódem.

Proběhne třetí ročník akce Školky sportují s VHK

12.června
Redakce - Ve čtvrtek 14. června se opět po roce sejdou vsetínské mateřské školky, aby společně se zástupci klubu VHK ROBE Vsetín prožili zábavné sportovní dopoledne na hřišti s umělým povrchem u Kostky. Pro děti z jednotlivých školek je opět připraveno několik disciplín, ve kterých budou mezi sebou soutěžit. V suchém tričku z dopoledne nevyjdou ani paní učitelky, pro které je připraven program také.

Vsetín je pěkné malé město, sdílí první zkušenosti Mikael Kuronen

11.června
Redakce - Na Vsetíně už dva týdny působí také další finská posila Mikael Kuronen. Šestadvacetiletý rodák z Tampere měl přesun na Vsetín usnadněn tím, že v týmu už byl jeho krajan William Mäkinen. Jejich společné působení by jim mělo pomoci se rychleji adaptovat. Jak je na tom Mikael Kuronen po prvních dvou týdnech na Lapači? Co ho přesvědčilo o Vsetínu? Přečtěte si jeho první rozhovor.

Zkušenosti pro obranu Vsetína. Přichází Peter Mikuš!

8.června
Redakce - Třiatřicetiletý rodák z Trenčína přichází na Vsetín, aby poprvé ve své kariéře vyzkoušel kvality české druhé nejvyšší soutěže. Doposud působil hlavně ve slovenské a české extralize. Na Slovensku odehrál v nejvyšší soutěži celkem 475 utkání s bilancí 130 kanadských bodů (32+98). V České nejvyšší soutěži nastoupil k 177 utkáním, za které nasbíral 39 bodů (9+30).

Sezona opět bez předkola play-off. První kolo odstartuje 8. září

8.června
Redakce - Model z loňského ročníku zůstává zachován. Do play-off první ligy postoupí osm týmů. Soutěž tak začne osmého září v sobotu. Tento model soutěže schválil Výkonný výbor ČSLH na čtvrtečním zasedání. Hracími dny zůstávají (až na výjimky) soboty, pondělí a středy. V rozlosování se počítá se dvěma reprezentačními pauzami mezi 5. a 11. listopadem a 4. až 10. únorem.

Junioři znají svůj los. Na úvod sezóny derby se Zlínem

7.června
Redakce - Po reorganizaci mládežnických soutěži se na Lapači můžeme opět těšit na juniorskou extraligu. První část sezóny odehrají kluby ve skupinách, které jsou celkem čtyři. V nich budou hrát týmy každý s každým celkem čtyři vzájemné utkání a dohromady dvacet kol. Svěřence trenéra Juraje Juríka čeká hned úvod těžký start na ledě Beranů ze Zlína.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes