HC Dynamo Pardubice

Popis:

HC Dynamo Pardubice je pardubický hokejový klub, který je od roku 1950 pravidelným účastníkem nejvyšší československé a nyní české soutěže. Získal doposud šest titulů mistra ligy.

URL:

http://www.hcpce.cz/index.asp

Katalog:

Sport → Hokej

Publikuje:

2,2 položek/den

Hokejisté se podepíší ve Sportovním parku Pardubice

12:37
Jan Hrabal - PARDUBICE — Město Pardubice žije sportem, Dynamo, ač hraje lední hokej, je součástí letního Sportovního parku Pardubice. Od pondělí do středy se zde vždy odpoledne budou podepisovat hokejisté. Zastavte se ve Sportovnímu parku Pardubice a odneste si cenné autogramy!

Memoriál startuje ve čtvrtek. V pondělí jsou otevřeny pokladny!

13.srpna
Jan Hrabal - PARDUBICE — Již jen desítky hodin dělí hokejové fanoušky od prvního buly Memoriálu Zbyňka Kusého. Turnaj na počest nejúspěšnějšího generálního manažera historie pardubického hokeje začíná v tento čtvrtek, denní vstupenky jsou v prodeji v online aplikaci i na pokladnách ČSOB Pojišťovna ARENY. Kasy jsou v pondělí 13. srpna 2018 otevřeny od 8.00 do 12.00 hodin, lístky budou zde k mání i v dalších dnech.

Ondřej Kacetl: Trápíme se v koncovce, potřebujeme vyhrát

13.srpna
Jan Hrabal - HRADEC KRÁLOVÉ — Set na venkovní piknik dostal v útrobách královéhradecké ČPP areny pardubický brankář Ondřej Kacetl, jen byl vyhlášen nejlepším gólmanem Mountfield Cupu. V nedělním derby ale prohře 2:4 s Hradcem Králové nezabránil, v duelu s rivalem inkasoval třikrát.

Miloš Holaň: Trápí nás koncovka, to si hráči musí uvědomit

12.srpna
Jan Hrabal - HRADEC KRÁLOVÉ — Prohrou 2:4 s Hradcem Králové zakončili pardubičtí hokejisté třetí ročník Mountfield Cupu. „Měl jsem jiný plán na sestavu, bohužel pět hráčů základu nemohlo nastoupit z důvodu zranění. Opět tedy dostali šanci mladí kluci. Upozorňoval jsem je na to, že chci na nich vidět obrovský entuziasmus a žraní ledu. Derby i v přípravě je derby, což potvrdilo i vlastní utkání ve výborné atmosféře. Začátek byl dobrý, udělali jsme ale hloupou chybu v naší přesilovce. Měli jsme ...

SESTŘIH: Dynamo vzdorovalo Mountfieldu

12.srpna
Jan Hrabal - HRADEC KRÁLOVÉ — Bez několika hráčů očekávané základní sestavy a s hokejisty na zkoušku hokejisté Dynama dlouho vzdorovali silnému Mountfieldu HK, jemuž na závěr turnaje nakonec podlehli 2:4, když čtvrtý gól obdrželi při hře bez brankáře. Podívejte se na sestřih utkání, za poskytnutí záběrů Dynamo děkuje pořádajícímu klubu a společnosti studiohk.cz.

ŽIVĚ: Dynamo hraje první letošní derby v Hradci Králové

12.srpna
Jan Hrabal - HRADEC KRÁLOVÉ — Také třetí ročník Mountfield Cupu zakončuje hokejový souboj obou východočeských krajských měst. Derby hostí ČPP arena od 18.00 hodin.

Daniil Miromanov: Vše si sedá, každým zápasem se cítím lépe

12.srpna
Jan Hrabal - HRADEC KRÁLOVÉ — V sobotním utkání Mountfield Cupu vedli hokejisté Dynama nad Spartou 2:0, první trefu ve svém novém působišti zaznamenal zadák Daniil Miromanov, jenž je zvyklý hrát také v útoku. Právě jeho univerzálnost by měla patřit k jeho největším devízám.

Mountfield Cup zakončí derby

12.srpna
Jan Hrabal - PARDUBICE — A je to tady, přichází hlavně pro východočeské fanoušky pravý vrchol třetího ročníku Mountfield Cupu. Hokejisté Dynama vyzvou poprvé v letošní sezoně tým Hradce Králové. Sledované derby hostí královéhradecká ČPP arena v neděli 12. srpna 2018 od 18.00 hodin.

Juniorský turnaj v polovině. Dynamo ještě neinkasovalo!

11.srpna
Jan Hrabal - PARDUBICE — Velká hala ČSOB Pojišťovna ARENY hostí o tomto víkendu kvalitně obsazený 19. ročník turnaje O pohár primátora města Pardubic. Pardubičtí mladíci se mohou po prvním hracím dnu pochlubit čistou bilancí, v neděli budou bojovat o celkové prvenství.

SESTŘIH: Dynamo padlo se Spartou v prodloužení

11.srpna
Jan Hrabal - PARDUBICE — Východočeši nastoupili proti Spartě mnoha hráči širšímu týmu, proti silnému soupeři utekli do dvoubrankového vedení, neudrželi jej a Pražanům podlehli 2:3 v prodloužení. HC Dynamo Pardubice děkuje za záběry pro sestřih klubu Mountfield HK a společnosti Studiohk.cz.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes