Publikuje:

11,9 položek/týden

Tradiční Red Bulls Salute je tu! I se Spartou

21:56
Daniel Ryl - Opět po roce se Sparta vrací do německého Garmisch-Partenkirchenu, aby se zúčastnila tradičního turnaje Red Bulls Salute. Pražané budou chtít minimálně obhájit loňské stříbro a nejlépe napodobit svůj triumf z roku 2008. Do turnaje vstoupí už v pátek 17. srpna od 16.00 hodin semifinálovým zápasem proti Salcburku, v neděli poté narazí na jednoho z dvojice Mnichov - Bern. V případě první varianty by byl souboj prestižní pro trenéra Uweho Kruppa, který s Eisbären prohrál jarní finále...

Proběhly víkendové kempy Poděbradech

15.srpna
HC Sparta - Na zimním stadionu v Poděbradech proběhly o prvních dvou srpnových víkendech sparťanské dovednostní kempy. Na těch děti zdokonalovaly pod vedením zkušených mládežnických koučů své individuální hokejové dovednosti. První kemp byl určen pro všechny hráče, druhý kemp speciálně pro brankáře. Oba kempy proběhly pod záštitou společnosti Louda Auto, která je jedním z hlavních partnerů klubu.

Ve čtvrtek začíná turnaj mládeže BILLA Cup

14.srpna
HC Sparta - Sparta od čtvrtka do neděle pořádá kvalitně obsazený mezinárodní turnaj kategorie dorostu. Jeho již 43. ročník proběhne opět pod názvem BILLA Cup pro hráče ročníku 2003 a mladší. Kromě domácích sparťanů se v holešovické Tipsport areně představí německé celky z Berlína a Mannheimu, Slovan Bratislava, rakouský Linz a také národní tým Polska do 16 let.

Sparťanský útok posiluje Kanaďan Zach Sill

13.srpna
HC Sparta - Ve čtvrtek před odjezdem na turnaj do Německa se ke sparťanskému mužstvu připojí útočník ZACH SILL. Třicetiletý ofenzivní hráč s kanadským pasem má na svém kontě 93 zápasů v NHL a naposledy působil na farmě v Hershey. „Zach Sill je důrazný centr s defenzivními vlastnostmi, na kterého máme výborné reference, a už nějaký čas ho máme vyhlédnutého,“ říká sportovní manažer Michal Broš.

Nic jsme nevypustili, těší oslavence Formana

12.srpna
Martina Nová - Vysoká výhra nad Davosem, dvě asistence, dva góly a pohár, to jsou narozeninové dárky pro MIROSLAVA FORMANA, který slaví 28. narozeniny. „Sehráli jsme výborné utkání. Hráli jsme celý zápas, i když jsme vedli 7:2, tak jsme stále tlačili. Ze systému jsme nevypadli a hráli jsme tak, abychom přidali další góly,“ hodnotil s úsměvem výhru 10:2 Forman. Proti účastníkovi švýcarské NLA nastoupil teprve ke svému druhému utkání po zranění, přesto byl jasnou hvězdou utkání ve sparťanském d...

DAV - SPA 2:10 - Vítězná Sparta zničila Davos

12.srpna
Tereza Velikovská - V přímém souboji o první místo na třetím ročníku turnaje Mountfield Cup sparťané doslova rozdrtili švýcarský Davos, kterému nasázeli hned deset branek! A to v sestavě, ve které nastoupili i hráči z první ligy a chyběla celá řada opor. O osudu utkání s tradičním švýcarským celkem prakticky rozhodla první třetina, po které sparťané vedli 5:1 a vysoké vedení si hlídali a navyšovali po zbytek zápasu.

SPA - PCE 3:2p - Obrat dokonal Andrej Kudrna

11.srpna
Tereza Velikovská - Sparťané vyválčili z druhého utkání na turnaji Mountfield Cup 2018 dva body. Soupeř z Pardubic se prosadil jednou v první a jednou ve druhé třetině, sparťané ale dvougólové manko ve třetí dvacetiminutovce stáhli díky trefám Jana Košťálka a Petra Kumstáta. V prodloužení rozhodl o sparťanské výhře Andrej Kudrna, který si připsal třetí gól ze dvou zápasů na turnaji.

Blaž Gregorc: Přesilovky nám vyšly skvěle

10.srpna
Tereza Velikovská - Sparťané mají za sebou dva přípravné zápasy a do obou nastoupila v obraně slovinská posila BLAŽ GREGORC. Utkání v Hradci Králové, ve kterém si připsal nahrávku na jeden z gólů Andreje Kudrny, pro něj navíc bylo hodně zvláštní. Právě z Mountfieldu totiž do Sparty přišel.

MHK - SPA 5:4p - Hradec otočil první zápas

9.srpna
Tereza Velikovská - Do prvního utkání na Mountfield Cupu vstoupili sparťané skvěle, když využili všechny tři první přesilové hry. Na konci druhé třetiny vedli díky dvougólovým střelcům Andreji Kudrnovi a Robertu Říčkovi 4:1, ale Hradec Králové dokázal těsně před přestávkou snížit a ve třetí části vyrovnat. V prodloužení rozhodl o druhém bodu pro domácí obránce Dominik Graňák.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes