Publikuje:

3 položek/den

Klimek: Víkend se nám povedl, jen tak dál!

21:21
Daniel Ryl - Vydařený víkend podtrhli sparťanští hokejisté na ledě Litvínova, kde v nedělním utkání zvítězili po dobrém výkonu 4:2. Třetím a čtvrtým gólem Pražanů se na triumfu podílel útočník LUKÁŠ KLIMEK, který si po utkání pochvaloval týmový výkon Sparty. "Měli jsme jasný plán, se kterým jsme do zápasu šli, a ten jsme dneska splnili na sto procent. I proto jsme vyhráli," řekl zkušený útočník.

LIT - SPA 1:4 - Sparťané dobyli také Litvínov!

18:27
Tereza Velikovská - Po páteční výhře na ledě Karlových Varů zvítězili sparťané stejným poměrem i v Litvínově, víkend jim tedy přinesl plný počet šesti bodů! Na severu Čech se v první třetině prosadili Jeremie Blain s Lukášem Pechem, Litvínov sice snížil na 1:2, ale více mu už brankář Jakub Sedláček nedovolil. Výhru potvrdil dalšími dvěma trefami Lukáš Klimek.

Sparta zakončí venkovní sérii v Litvínově

20.ledna
Daniel Ryl - Neděle 20. ledna bude opět patřit extraligovému hokeji - tentokrát 37. kolu. V něm se sparťanští hokejisté představí na ledě Litvínova, kde odehrají třetí venkovní utkání v řadě. Svěřenci Uweho Kruppa budou chtít na půdě Severočechů napodobit triumf v Karlových Varech a připsat si další důležité body do boje o play off. Utkání dvou sousedů v tabulce startuje úvodním vhazováním už v...

SPA - KVA 4:1 - Dorostenci berou tři body díky skvělé první třetině

20.ledna
Jakub Hromada - Sparťanští dorostenci se v rámci 9. kola druhé fáze extraligy utkali doma s Karlovými Vary. Díky skvělé první třetině, kterou ovládli jasným čtyřbrankovým rozdílem, se mohli radovat z vítězství 4:1. Bod navíc obstaral v prodloužení Adam Mácha, pro něhož to byl již třetí přesný zásah v utkání.

VIT - SPA 4:3 - Junioři ve Vítkovicích padli

19.ledna
Petr Pavlík - Sparťané po výhře v Třinci nabrali rovnou směr Ostrava, kde změřili síly s houževnatými Vítkovicemi. Na začátku utkání se jim podařilo odskočit do vedení, nicméně v dalším průběhu postupně přebírali otěže zápasu domácí a sparťané hlavně vinou tří inkasovaných branek v oslabení prohráli 3:4. V nadstavbovém prodloužení vystřelil bod útěchy Dominik Arnošt.

TRI - SPA 2:5 - Junioři vezou čtyři body z Třince

18.ledna
Martina Nová - Sparťanská juniorka utnula nepříjemnou třízápasovou sérii porážek, když zdolala třinecké Oceláře na jejich ledě. Pražané si vybudovali stabilní náskok ve druhém dějství, který už nepustili. V nadstavbě pak ještě vybojovali čtvrtý bod a z východního konce republiky si odváží maximální bodový zisk.

Machovský: Hráli jsme to, co po nás Uwe chtěl

18.ledna
Martina Nová - Pražané se představili na ledě karlovarské Energie, kterou dokázali potřetí v sezoně porazit za tři body. Nelehký úkol měl v utkání brankář MATĚJ MACHOVSKÝ, který čelil jen 15 střelám domácích. Přesto ale zakročil v důležitých momentech. Nakonec však v závěru duelu inkasoval v oslabení. „Pět minut před koncem nad tím člověk trochu přemýšlí, ale nula by nás do play off nedostala. ...

KVA - SPA 1:4 - Proti Energii znovu tři body

18.ledna
Martina Nová - Pražská Sparta se potřetí v sezoně střetla s Karlovými Vary a znovu dokázala zápas dovést do vítězného konce s tříbodovým ziskem. Sparťané šli jako první do vedení a celou dobu kontrolovali hru. V závěru sice Energie sahala po zdramatizování, ale svěřenci trenéra Uweho Kruppa její plány zarazili v zárodku a dalšími góly rozhodli o svém konečném triumfu 4:1.

Blair Jones končí ve Spartě

18.ledna
HC Sparta - Po měsíční zkoušce se klub rozhodl neprodloužit smlouvu s útočníkem Blairem Jonesem. Dvaatřicetiletý forvard odehrál ve Spartě šest utkání, ve kterých získal jeden bod za gól v Olomouci. Děkujeme mu za jeho služby a přejeme hodně štěstí v budoucí kariéře.

SPA - TRM 5:1 - Dorost si poradil s Třemošnou

18.ledna
Jan Volf - Sparta po důležitém vítězství nad druhým Chomutovem zvýšila svůj náskok na tento severočeský klub, když ve porazila na domácím ledě Třemošnou. Soupeř dlouho kousal, avšak nezvládl třetí třetinu, kdy třikrát inkasoval z hole Broše, Máchy a Kalného, a o vítězi bylo rozhodnuto. Čtvrtý bod přidal do kasičky sparťan Sebastian Höll. Třemošná odjíždí zklamaná a bez bodu.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes