Publikuje:

2,1 položek/den

Dorost: Utkání plné zvratů pro Piráty

20.října
Ú s t í n/L. - Dorost na tento víkend nebude vzpomínat v nejlepším, uštědřil jim totiž hned dvě porážky. Po prohraném zápase v Poděbradech bylo v neděli na programu derby s Chomutovem. Ústečtí první dvě třetiny drželi vedení. Koncem třetí třetiny dokázali vyrovnat nepříznivé skóre. Poslední slovo měl ale stejně nakonec Chomutov, který dvěma góly v samotném závěru rozhodl zápas ve svůj prospěch.

Juniorka: Zápas s Mostem měli junioři celou dobu pod kontrolou

20.října
Ú s t í n/L. - Juniorku čekal po sérií odkladů teprve čtvrtý zápas sezóny. Na toto střetnutí se ale junioři připravili na výbornou, proti Mostu si vytvořili v půlce utkání již tříbrankové vedení. Most sice snížil, při hře bez brankaře ale inkasoval počtvrté a všechny body tak zůstaly v krajském městě. Po dvou brankách se trefili Nowák a Pengl.

Přivítání bylo úplně skvělé, liboval si Jaroslav Roubík

20.října
Ústí n/L. - Ústečtí fanoušci mohli při sobotním duelu opět po nějaké době vyvolávat známé jméno: Jarda Roubík! Poprvé byla ale legenda ústeckého hokeje spatřena na opačné straně střídaček. Jak vzpomíná sedmačtyřicetiletý rekordman druhé nejvyšší soutěže, ve které si připsal přes tisíc bodů i zápasů, na ústecké angažmá? A jaký byl pro něj návrat zpět do Ústí? I to se dozvíte v rozhovoru, který jsm…

Dorost: První prohra přišla v Poděbradech

20.října
Poděbrady - Zatím neporažený dorost našel v probíhající sezóně prvního přemožitele, tím se stávají Poděbrady. Mladíci Slovanu měli zápas dobře rozehraný, vedli 2:1, jednu branku vsítili v dlouhé pětiminutové přesilovce. Poděbrady ale zcela ovládly třetí periodu, ve které nasázely hned čtyři branky a otočily zápas.

Body byly blízko, přesto slaví Příbram

19.října
Ústí nad Labem - V rámci 9. kola přivítali Ústečtí Lvi na svém ledě Baník Příbram. I přesto, že se Slovanu podařilo dvakrát dorovnat skóre zásluhou Adama Gajarského a Michala Simona, tak si všechny body odvezla domů Příbram, jenž rozhodla brankou Matěje Kvasničky tři minuty před koncem. K dalšímu utkání zajíždí Slovan ve středu, a to v rámci derby do Děčína.

Jsem rád, že jsem zpět, říká nový lodivod Petr Rosol

18.října
Ústí n/L. - Petr Rosol, nový hlavní trenér Slovanu, znal svůj tým dva dny a hned se objevil na lavičce v náročném utkání v Táboře. Zde s ním bylo ještě duo Buďa-Kanis, ze kterého s ním do budoucna zůstane jen první jmenovaný. S trenérem jsme před jeho prvním domácím utkáním pořídili krátký rozhovor, který si můžete přečíst níže.

O brankářích a trénování mládeže s Radkem Ptáčkem

18.října
Ústí nad Labem - Radek Ptáček, bývalý brankář Slovanu, nyní již řadu let trénuje brankáře Slovanu a vychovává nové talenty. Zároveň je však trenérem u třech mládežnických kategorií. Jako hlavní kouč působí u osmé třídy, na kterou jsme se v rozhovoru zaměřili, zároveň ale samozřejmě přišla řeč na výchovu brankářů.

Vzorem jsou mi sourozenci, netají mladý Lukáš Huja

17.října
Ústí n/L. - Mládežnické kategorie mají sezónu v plném proudu, pět utkání odehrála i devátá třída, která se s dvanácti body drží na prvním místě své skupiny. Velkou zásluhu na tom má i čtrnáctiletý forvard Lukáš Huja, který vede kanadské bodování svého týmu. Je vám jméno Huja povědomé? I o tomto jsme si s Lukášem popovídali a vše se dozvíte v přiloženém rozhovoru.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes