Publishes:

5.6 items/week

Slovan po dramatickém závěru nestačil na Benátky

22:12
Ú s t í n/L. - Po dlouhé pauze nastoupil doma Slovan k důležitému zápasu, kdy se hrálo o cenné body. Domácí však již od samotného úvodu utkání museli dotahovat náskok soupeře. Avšak nakonec k bodovému zisku nepomohla ani branka ve hře bez brankáře v samotném závěru, takže hosté vezou domů všechny tři body.

„Pojď hrát hokej“ v Ústí nad Labem

26.January
Ú s t í n/L. - V úterý 25. 01. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“. Tuto náborovou akci zajišťuje Český svaz ledního hokeje v rámci projektu „Týden hokeje“, který se tento týden koná po celé České republice. V Ústí nad Labem se na ledě sešlo 23 malých účastníků a vyzkoušeli si první krůčky na bruslích.

Útočník Slovanu Patrik Hendrych vyhlášen nejlepším hráčem výběru Ústeckého kraje

25.January
Ústí nad Labem - O uplynulém víkendu se konalo Mládežnické mistrovství České republiky krajů 2022. Výběru Ústeckého kraje se sice nedařilo dle představ a skončil nakonec s jedinou výhrou na chvostu tabulky. Na turnaji dal však o sobě vědět útočník Patrik Hendrych. Člen výběru Ústeckého kraje a zároveň hráč deváté třídy ústeckého Slovanu byl vyhlášen nejlepším hráčem týmu Ústeckého kraje.

Junioři: Juniorka nezvládla souboj na ledě posledních Kralup, bere jeden bod

23.January
Kralupy n/V. - V rámci třicátého druhého kola Ligy juniorů se po dvoutýdenní odmlce představili ústečtí junioři, tentokrát na ledě posledních Kralup nad Vltavou. Zápas začali dobře, první třetinu vyhráli 2:0. Soupeř ale srovnal krok a dostal se do vedení. Utkání, ve kterém měl Slovan střeleckou převahu, poslal do prodloužení Gašpar. V nastaveném čase ale přiřkl bonusový bod domácím Typolt a Kra...
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes