15
new stories - click to show

HD World

Description:

Latest entries

URL:

http://hdworld.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

5.6 items/week

Konec cloudovému chaosu

2:22
V kontextu dnešní doby i IT oddělení musí začít výrazně šetřit energiemi a přinášet inovační myšlenky. To je vzkaz z konference VMware Explorer 2022.

Ocenění IT produkt roku 2022

1.December
Navzdory novým pravidlům soutěže jsme i letos předávali ocenění úspěšným řešením soutěže IT produkt roku.

Computerworld 11/22 už je v prodeji. Co se v něm píše?

30.November
Speciál TOP IT Employers, virtualizace, superškálovatelné databáze nebo třeba Wi-Fi 7 patří k hlavním tématům letošního dvanáctého vydání magazínu Computerworld.

Solitea změnila název, chystá další expanzi a zveřejnila průzkum o digitalizaci

29.November
Seyfor je nový název společnosti Solitea, která zaměstnává 1 600 lidí v osmi zemích a obsluhuje zákazníky ve 38 státech. Chystá se pokračovat v expanzi s ambicí stát se předním evropským hráčem a také ukázala výsledky výzkumu o využívání moderních technologiích v českých firmách. Firmu založil před 32 lety Martin Cígler (na fotografii).

Pracovní i herní ráj – i tak by šlo popsat Dell Technologies Forum 2022

28.November
23. února 1997 byly oznámeny výsledky úspěšného pokusu naklonovat ovci Dolly, o tři dny později bylo Litovelské Pomoraví připsáno na list ohrožených mokřad.

Mezi dvěma legislativami

28.November
V kontextu obnovení zvýšení spolupráce mezi Evropou a USA se opět mluví o zvolnění obchodních pravidel a sjednocení právních frameworků obou regionů.

Coffee break – I provoz staré budovy zefektivníte pomocí moderních technologií, říká František Leiter ze společnosti Innovis

23.November
Hostem dnešního CoffeBreaku magazínu Computeworld je František Leiter, Managing Director společnosti Innovis. Dozvíte se o zaměření a poslání značky Innovis, jak lze dosáhnout efektivnějšího provozu a nižších nákladů, jaký je vývoj poptávky po technologických řešeních a v čem spočívá transformace budov ze starých řešení na nová a inovativní.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes