Časopis Health and Beauty

Popis:

Časopis Health and Beauty - zdraví, kosmetika a krémy, estetika, anti-age, spa a salony

URL:

http://www.healthandbeauty.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Novinky od Beautyblender

7.května
Novinky od Beautyblender Prohlédněte si novinky od značky Beautyblender. Co všechno mezi nimi najdete?

Kosmetické novinky DOVE: Krémové tělové peelingy

25.dubna
Dove tělové peelingy: Dejte sbohem mdlé pokožce! Nové krémové tělové peelingy Dove kombinují jemné exfoliační částice a pro Dove typickou ¼ hydratačního krému.

Krásná díky placentě: healthandbeauty.cz

13.dubna
KRÁSNÁ DÍKY PLACENTĚ Už dávno neplatí, že s placentou se můžete setkat pouze u porodu. V posledních letech se objevilo hned několik kosmetických firem, které ji v různých podobách zařadily do svých krémů. Proč si takový produkt pořídit?

Pokožka bez chloupků: healthandbeauty.cz

13.dubna
POKOŽKA BEZ CHLOUPKŮ Přání současných žen zní jasně: odstraňování chloupků musí být rychlé, důkladné, účinné a ideálně také bezbolestné a šetrné k pokožce. Představujeme vám osm metod, které se tomuto ideálu přibližují. Vyberte si pro sebe tu nejvhodnější.

Proč nemáte orgasmus...

13.dubna
PROČ NEMÁTE ORGASMUS... Skutečně platí, že orgasmus ženy není tak snadno dosažitelný jako orgasmus muže? Celých osm procent žen ho prý nedosahuje nikdy a až sedmdesát procent češek ho alespoň někdy v životě předstíralo. Kde je chyba? A co dělat, abyste ho dosáhly?

Pravda, nebo mýtus? Pomůže vám snídaně zhubnout?

13.dubna
PRAVDA, NEBO MÝTUS? POMŮŽE VÁM SNÍDANĚ ZHUBNOUT? Snídej jako král, obědvej jako princ a večeř jako žebrák. Také vám babička dala tuhle radu? A co je na tom pravdy? Podle odborníků ranní jídlo startuje metabolismus. Zhubnete tedy, když budete snídat? A naopak, přiberete, když nebudete? Víme, co je pravda a co mýtus.

Rizika liposukce: healthandbeauty.cz

7.března
RIZIKA LIPOSUKCE - NA CO SI DÁT POZOR? Patří mezi nejvyhledávanější zákroky v oblasti plastické chirurgie. Dokáže rychle zbavit přebytečného tuku, pomáhá vymodelovat postavu, a navíc je už v mnoha případech bezbolestná a bez nutnosti dlouhé rekonvalescence. Podobně jako další zákroky s sebou ale nese určitá rizika. Jaká to jsou?

Vypadáte starší, než skutečně jste?

20.října
VYPADÁTE STARŠÍ, NEŽ SKUTEČNĚ JSTE? Každý si myslí, že jen linky a vrásky jsou znakem stáří. Omyl! Po pravdě řečeno, je toho mnohem víc. Některé věci nejsou na první pohled patrné, jiné jsou tak trochu zastřeny tajemstvím. Chcete vědět, co způsobuje, že vypadáte starší? Odpovědi jsou přímo tady.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes