HeroesFan.cz

Description:

Heroesfan.cz se věnuje nové F2P hře od Blizzard Entertainment - Heroes of the Storm, což je MOBA ve které můžete hrát za hrdiny ze světa Diablo, Starcraft a Warcraft. Přečtěte si o novinkách, hrdinech či návodech ve svém rodném jazyce!

URL:

https://www.heroesfan.cz

Catalog:

Lifestyle → Hry

Publishes:

6 items/month

Recenze bezdrátových herních sluchátek Sennheiser GSP 370 a 670

2.December
Všichni v Gamebrandu používají herní sluchátka od Sennheiseru už poměrně dlouho a teď se jim naskytla příležitost vyzkoušet jejich novinky.

Black Friday zľavy na Blizzard Shop a Store

27.November
Ako už býva zvykom každý rok, všetky väčšie obchody majú svoj "Black Friday" a ponúkajú veľké zľavy. Blizzard nie je výnimkou a nadelil štedrú várku zliav, z ktorých si môžte vybrať.

Deathwing přichází na PTR

25.November
Deathwing dnes i s patchem obsahujícím nový hračkový event přichází na PTR. A kdy by měl dorazit na live server? Vše se dozvíte v našem článku.

Nexus Contest 2019 - Češi postupují do playoff!

10.November
Kluci to dokázali! Parta dragoN, Rzmx, Medor, Kenny a Reset vyhráli i svůj druhý zápas, tentokrát v poměru 2:1 a zahrají si playoff!

Výsledky 3. kvartálu 2019

10.November
Máme za sebou 3. kvartál roka 2019, takže nastal čas, aby sme sa pozreli na zopár čísel od Activision Blizzardu. Tento kvartál priniesol celkovo lepšie výsledky, ako sa očakávalo.

Nexus Contest 2019 - Češi vítězí, Slováci diskvalifikováni

10.November
Mnozí jste jistě zaznamenali, že i letos probíhá další ročník turnaje Nexus Contest. První turnaj pořádal Blizzard a na oficiální pokračování se nedostalo. Tak si parta streamerů řekla, že na tyto turnaje navážou po svém. Čeští hráči nechyběli na žádném ze tří turnajů.

Rozhovor s J. A. Brackem

8.November
Blizzard loni přebral J. Allen Brack. Jeho příchod nepatřil k těm nejšťastnějším, hlavně kvůli průšvihům při odhalení Diablo Immortal. Rozhovor vznikl před BlizzConem.

Vyzkoušejte si všechny hrdiny zdarma!

5.November
Blizzard přichází s akcí v rámci které si můžete vyzkoušet všechny hrdiny zdarma. Bližší informace najdete v našem článku.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes