15
new stories - click to show

HISVOICE

Description:

HIS Voice je dvouměsíčník pro současnou hudbu bez žánrové segregace.

URL:

http://www.hisvoice.cz

Catalog:

Kultura → Hudba

Publishes:

4.9 items/week

Undergroundová básnířka Janka Ďagileva v novém filmu Petra Zelenky

24.November
O Sibiři, punku, vodě, pitchování... The post Undergroundová básnířka Janka Ďagileva v novém filmu Petra Zelenky appeared first on HISvoice .

Templářský soundtrack do chrámů i počítačových her

23.November
Tajemné předení chorálu ve slabém světle svící, záblesky hořících vesnic a třeskot mečů. Simon Heath alias Atrium Carceri připravil zážitek pro milovníky temného ambientu i pro hráče virtuálních her. The post Templářský soundtrack do chrámů i počítačových her appeared first on HISvoice .

Audio na víkend – Miroslav Posejpal

21.November
ParaNeuro s Ottou Romanowským a několik sólových kusů. The post Audio na víkend – Miroslav Posejpal appeared first on HISvoice .

Petr Bakla: Dělat umění je někdy životu nebezpečné

20.November
Se skladatelem a současným ředitelem Hudebního informačního střediska nejen nad jeho novou skladbou Portfolio. The post Petr Bakla: Dělat umění je někdy životu nebezpečné appeared first on HISvoice .

Zabelov Group přišel s chutným předkrmem

19.November
Po prvním oficiálním studiovém albu Eg přišlo nadějné bělorusko-české duo Zabelov Group po dvou letech s EP se záznamem čtyř skladeb ze živého studiového nahrávání. Je smělý vokál Romana Zabelova předzvěstí významného posunu vpřed? The post Zabelov Group přišel s chutným předkrmem appeared first on HISvoice .

The Psychedelic Sound Revisited

18.November
Úvod seriálu o dějinách psychedelie. The post The Psychedelic Sound Revisited appeared first on HISvoice .

Nová krev do žil italského futurismu

16.November
O další zářez na dřevěném trupu futuristických nástrojů zvaných intonarumori se postarali současní skladatelé a performeři pod záštitou britského labelu Recommended Records. The post Nová krev do žil italského futurismu appeared first on HISvoice .

Videa na víkend – Hudební současnost z Ostravy

14.November
Přehlídka soudobé vážné hudby jde s dobou a začíná streamovat v pondělí. The post Videa na víkend – Hudební současnost z Ostravy appeared first on HISvoice .

Festival Alternativa ohlašuje program streamovaného Intermezza

13.November
Alternativa online už dnes a zítra. The post Festival Alternativa ohlašuje program streamovaného Intermezza appeared first on HISvoice .

Trny Tima Garlanda v evergreenech Stana Getze

12.November
Současný jazzový experimentátor Tim Garland se vydal lesem smyčců na výlet až za Stanem Getzem. Na výlet až do roku 1961, kdy se setkal romantismus s předzvěstí psychedelie... The post Trny Tima Garlanda v evergreenech Stana Getze appeared first on HISvoice .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes