15
new stories - click to show

HISVOICE

Description:

HIS Voice je dvouměsíčník pro současnou hudbu bez žánrové segregace.

URL:

http://www.hisvoice.cz

Catalog:

Kultura → Hudba

Publishes:

6 items/month

Hudební výkony až na samotném okraji možností. Prague Offspring potřetí

14.June
Rebecca Saunders, naposledy Klangforum Wien, čtyřminutové upoutávky na domácí dění. The post Hudební výkony až na samotném okraji možností. Prague Offspring potřetí appeared first on HISvoice .

Možnosti orchestru

11.June
Úvahy nad koncertem studentů Katedry skladby HAMU The post Možnosti orchestru appeared first on HISvoice .

Zkouška sirén: Osm pištců a jedenáct tisíc strun

5.June
Dva zvukové zážitky bez amplifikace a hranice zvukové pornografie The post Zkouška sirén: Osm pištců a jedenáct tisíc strun appeared first on HISvoice .

Hermovo ucho – Zvuky v galeriích

4.June
O tom, jak se správně vystavuje sound art, si lze udělat obrázek v Gentu i v Brně. The post Hermovo ucho – Zvuky v galeriích appeared first on HISvoice .

Sbor nové hudby

27.May
Avantgardistické přibližování k hudebnímu tělesu s bohatou tradicí The post Sbor nové hudby appeared first on HISvoice .

K udržitelnosti přes technologie i folklor

22.May
Projekt Sustain: Hudba a udržitelnost startuje ve čtvrtek 23. 5. v Kampusu Hybernská The post K udržitelnosti přes technologie i folklor appeared first on HISvoice .

Osm let s Kardiostimulátorem

20.May
Už víc než dvě stovky dílů vašehom oblíbeného pořadu. The post Osm let s Kardiostimulátorem appeared first on HISvoice .

Hermovo ucho – Jazz-nejazz pod Akropolí

13.May
Haig Yazdjian, v Řecku žijící, původem syrský hráč na ud. The post Hermovo ucho – Jazz-nejazz pod Akropolí appeared first on HISvoice .

Zkouška sirén: Algoritmus k chvále Boží

9.May
Jak Harriet Padberg hledala průnik textu, hudby a matematiky. Po staletí se v prostředí církevních institucí rozvíjela nová hudba, kláštery a chrámy umožňovaly skladatelům rozvíjení nových technik a zvuků. Až ve dvacátém století se situace proměnila a katolická církev se změnila v ochránkyni starých forem, kde většinou dominují mrtví mistři, či jejich živí napodobovatelé. Když v polovině 50. let …

Americký příspěvek Roku české hudby

2.May
České centrum v New Yorku hostilo The Orchestra of the S.E.M. Ensemble pod vedením Petra Kotíka. The post Americký příspěvek Roku české hudby appeared first on HISvoice .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes