Publikuje:

24,4 položek/den

Tůma už to sází v jihlavském dresu. Jak vypadal jeho první gól za Duklu?

22:29
Útočník David Tůma dal v sobotu svůj 150. gól v prvoligové kariéře. Ale vůbec první za Duklu, kam přišel na měsíční hostování z Litvínova. Jihlava i díky Tůmově trefě porazila Přerov 5:0.

Prokeš vyhrál buly sám pro sebe. A záhy pálil do sítě Vsetína

21:54
Prostějovský útočník Radek Prokeš umlčel vsetínský Lapač. Vyhrál vhazování v obranné třetině domácích a bleskovým zakončením překvapil vsetínského brankáře Davida Gábu. Jestřábi šli v sedmé minutě do vedení, nakonec ale podlehli Valachům 3:6.

Hattrick, celkem pět kanadských bodů. Jan Káňa sestřelil Kadaň

21:54
Hokejisté Poruby přehráli Kadaň vysoko 8:2. Hlavním tahounem domácích byl útočník Jan Káňa, který tři góly dal a na další dva přihrál. Jeho trefy si můžete prohlédnout v našem sestřihu.

Potyčka v Jihlavě: u branky Dukly se do sebe pustili Hrníčko a Goiš

21:19
Duel Jihlavy s Přerovem vyzněl jasným poměrem pro Duklu, vedle pěti branek domácích byla k vidění i potyčka jihlavského Dominika Hrníčka se Zubrem Jiřím Goišem. Oba sokové se do sebe pustili za brankou.Dukly.

ELD: Brod jako první sestřelil Kometu. 7 hattricků i nadílky Plzně a Litvínova

21:19
Sobotní kolo ELIOD Extraligy dorostu přineslo dvě kanonády, sedm hattricků a jedno velké překvapení. Plzeň nasázela Kobře jedenáct gólů a Litvínov rozstřílel deseti góly PZ Kladno, které stále čeká na výhru. Havlíčkův Brod si vyšlápl na dosud neporaženou Kometu.

Bleskové prodloužení pro Rytíře. Mat Frýdku-Místku dal Vampola

21:19
Kladenský Petr Vampola vzal v prodloužení utkání ve Frýdku-Místku puk ve vlastním obranném pásmu, přes trojici domácích hráčů se dostal až do zakončení a bekhendovou střelou ke vzdálenější tyčce rozhodl o výhře kladenských Rytířů.

Vítkovickou sérii utnul Třinec, Plzeň dala Litvínovu osmičku. Brož řídil obrat

20:45
AKTUALIZUJEME – DHL Extraliga juniorů napsala dvanácté pokračování, znovu byly k vidění zajímavé výsledky. V áčku vedoucí Chomutov podlehl poslední Energii, ocelářské derby vyznělo pro dotírající Třinec a šlágr na špici béčka ovládla Sparta. Hattrick zapsali tři junioři – Marek Princl, Jaroslav Brož a Kryštof Lang.

Radost Rytířů trefil Vampola, Káňa velel Porubě. Vsetín přehrál Jestřáby

20:11
16. kolo Chance ligy nabídlo šestici utkání, duel Motoru s Benátkami proběhne až v pondělí 29. října. Přestřelku ve Frýdku-Místku rozhodl pro Rytíře Petr Vampola. Porubě velel Jan Káňa, před svým publikem uspěly i Litoměřice. Vsetín přehrál Jestřáby, Dukla si poradila se Zubry a drama v Třebíči určil domácí Luboš Horký.

Střelci Vervy mlčeli, Pech s Vránou poslali Spartu na třetí místo

17:21
Duel Litvínova se Spartou zakončil program 11. kola Tipsport extraligy, větší radost přinesl hostům. Pražané brali všechny body a posunuli se na třetí místo. Klíčové trefy zařídili zkušení Lukáš Pech a Petr Vrána, vynikajícím výkonem pomohl brankář Matěj Machovský. Nejvyšší soutěž pokračuje sedmi zápasy v neděli 21. října.

Momenty TELH: Jágr na kostce, matrix, fair play gesto a choreo Hanáků

16:48
Páteční kolo nejvyšší soutěže je za námi. Jaké nejzajímavější momenty přineslo? Podívejte se na povedenou choreografii olomouckých fanoušků, vtipné momentky ze hry a připomeňte si významná jubilea extraligových hráčů.

Energie se zvedá, Piráty nechala na dně. Důležité vítězství, kvituje Plutnar

15:41
Duel o černého Petra. Karlovarská Energie bojovala na domácím ledě v důležité bitvě proti Chomutovu. Na dně tabulky nakonec zůstali Piráti, kteří padli 3:6. Svěřenci Martina Pešouta naopak navázali na výhru s Vítkovicemi a díky vítězství Zlína nad Mladou Boleslaví se dokonce posunuli na dvanácté místo.

Poslední Ústí přivedlo posily: gólmana Stezku a juniora Kropáčka

14:32
Chomutovský brankář Aleš Stezka se objeví v Chance lize – nově má střídavé starty do Ústí nad Labem. Slovan dále dopsal na soupisku sparťanského útočníka Vojtěcha Kropáčka.

41 střel, dlouho nic z toho. Dřina, ale byli jsme trpěliví, těšilo Škůrka

13:22
Dlouho se zastřeloval, střelecké nezdary ale prolomil ve chvíli, kdy to jeho tým potřeboval nejvíc. Obrovitý obránce Olomouce David Škůrek v 52. minutě švihl zápěstím a trefil pravý horní růžek branky pardubického Milana Kloučka. „Gól potěší a dodá sebevědomí. Nejdůležitější ale je, že jsme to zvládli za tři body,“ těšilo střelce trefy, díky které Hanáci vyhráli potřetí v řadě.

Vyhrávat doma? To je základ, říká jubilant Koukal. O sedmistovce nevěděl

12:48
Sedmkrát se představili domácím fanouškům, sedmkrát slavili vítězství. A ztratili jen jeden bod. To je zásadní důvod, proč hokejisté hradeckého Mountfieldu i po pátečním kole vévodí celé Tipsport extralize.

Kometa narazila. Rozhodly vlastní chyby, mrzelo Němce. Co řekl o Kvapilovi?

11:40
Souboj Komety s Libercem měl být ozdobou kola, což se do puntíku potvrdilo. Týmy, které si zatím jako poslední sáhly na Masarykův pohár, už v první třetinu předvedli divákům v Brně gólové hody. Zatímco domácí ale svoje šance s dalším průběhem hry nevyužívali, Tygři vždy včas vystrčili drápky a nakonec vyhráli jasně 5:2.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes