Katalog:

Sport → Hokej

Publikuje:

7,7 položek/týden

Po zápase v Linci končí trio hráčů. Bylo to hrozně těžké rozhodnutí, říká Prospal

22:34
Filip Kortus - Po druhém vzájemném utkání s Lincem došlo na další zúžení budějovického kádru. S týmem už se dál nebudou připravovat tři hokejisty. "Chtěl bych jim vše poděkovat za to, jakou práci tu odvedli. Nemohu jim nic vyčítat," řekl hlavní trenér Václav Prospal. Dále už v A-týmu Motoru nebudou pokračovat Ondřej Kachyňa, Jakub Čížek a Vladimír Škoda.

LIN - CEB 1:0 - Vyrovnanou bitvu urval Linec těsně před koncem

19.srpna
Filip Kortus - Až do 59. minuty platil bezbrankový stav a vypadalo to, že podruhé ve vzájemném utkání dojde na prodloužení. Jenže se šikovně prosadil Da Silva a bylo o vítězství rozhodnuto. Motor tak v druhém měření sil s Lincem neuspěl a z Rakouska odjel s těsnou porážkou 0:1.

Musíme se zaměřit na to, abychom byli v Linci lepší, pravil Prospal

18.srpna
Filip Kortus - První vzájemné utkání v přípravě proti rakouskému Linci Motor vyhrál po prodloužení, vítěznou branku obstaral Pavel Pýcha. Utkání rozebral hlavní trenér Václav Prospal a zároveň vyjmenoval, co je třeba do nedělní odvety vylepšit. Na půdě Lince se bude hrát v 18:00 a utkání můžete sledovat v online textovém přenosu.

Je dobře, že jsme to urvali, říkal po premiéře Roman Přikryl

17.srpna
Filip Kortus - Už dlouho se těšil, že zasáhne do utkání. Proti Linci se dočkal a poprvé po operaci ramene zasáhl do zápasu. Útočník Roman Přikryl se představil vůbec poprvé v dresu Motoru a k výhře proti Rakušanům přispěl asistencí na vítěznou branku Pavla Pýchy.

CEB - LIN 6:5p - Divokou přestřelku urval Motor v prodloužení

17.srpna
Filip Kortus - Necelé čtyři tisícovky diváků sledovaly strhující podívanou s vítězným koncem pro domácí Motor. Jihočeši ve druhé třetině prohrávali už 1:3, ale podařil se jim povedený obrat a proti rakouskému soupeři brali výhru 6:5 po prodloužení. O branky se postupně postarali Šulek, Novák, Čermák, Endál, Plášil a vítězný gól vstřelil Pavel Pýcha. Už v neděli čeká Motor odveta

Hledáme nové redaktory pro klubový web

16.srpna
Redakce - Hledáme nové kolegy do redakce hcmotor.cz. Máte rádi ČEZ Motor a chcete se podílet na chodu klubu? Nedělá vám problém český jazyk? V tom případě máte možnost podílet se na práci v naší redakci.

Další přípravný duel, Motor vyzve rakouský Linec

15.srpna
Adam Pavlíček - V pátek čeká svěřence trenéra Prospala již třetí přípravné utkání na domácím ledě. Po českém a kazažském soupeři nyní na led Jihočechů přicestuje rakouský Linec. A-tým Motoru se s tímto soupeřem utkal naposledy zkraje září v roce 2004. Tehdy zvítězil. A to samé bude chtít opakovat i nyní. Utkání budete moci sledovat skrze klasický textový přenos.

JUN: DSC - CEB 6:1 - Motor nestačil na druholigový David servis ani napodruhé

15.srpna
Dominik Zajan - ČESKÉ BUDĚJOVICE — Junioři českobudějovického Motoru přijeli na led Hokejového centra Pouzar vrátit domácímu David servisu porážku z minulého týdne. David servis však od začátku zápasu dominoval a připsal si na konto výhru 6:1. Za Motor se jako jediný trefil Jaroslav Pouzar.

Jiří Patera se připravuje s Motorem a věří v nominaci na dvacítky

15.srpna
Filip Kortus - Před dvěma roky přišel do Motoru. Okamžitě se z něho stala jednička v juniorce, byl s přehledem nejlepším brankářem v soutěži a díky svým výkonům si ho na draftu NHL vybralo Las Vegas. Po sezoně v USHL mění v zámoří brankář Jiří Patera dres, stěhovat se bude do Brandonu, který si ho vybral na CHL Entry draftu. V těchto dnech se na novou sezonu připravuje s Motorem a v nadcházející sezoně bude bojovat i o pozici prvního brankáře v reprezentační dvacítce.

Pohár primátora Českých Budějovic získal Chomutov

13.srpna
Filip Kortus - Dvoudenní turnaj dorostu v Budvar aréně proběhl o uplynulém víkendu. Z triumfu se radovali Piráti Chomutov, kteří v boji o prvenství těsně přetlačili jeden ze dvou domácích týmů. Ceny předávali náměstek primátora pan František Konečný a generální manažer Motoru Stanislav Bednařík.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes