O hokeji, od fanúšikov pre fanúšikov. Live prenosy z hokeja. Tipovacie súťaže.

Publikuje:

5 položek/den

Švédi obhájili titul majstra sveta, rozhodnúť museli nájazdy

0:25
Hokejisti Švédska si vybojovali zlaté medaily na majstrovstvách sveta v Dánsku. V nedeľňajšom finále zdolali prekvapenie turnaja Švajčiarsko 3:2 až po predĺžení a nájazdoch a obhájili vlaňajší titul. Pre "tre kronor" je to celkovo jedenáste zlato z MS, na konte majú aj 19 strieborných medailí a 17 bronzových.

Dánsko prinieslo komentátorskú hviezdu, ohlasy ľudí Valábika tešia

18:48
Už počas spolukomentovania ligy ho mnohí chválili, ale cez MS to nabralo ešte väčší rozmer. Valábik je výborný, definitívne. Chceme viac Valábika. Vďaka Valábikovi už neprepínam na Čechov. Jediné pozitívum tohto zápasu bol Valábik. To je len útržok názorov a postrehov, ktoré sme zachytili či už od iných žurnalistov, alebo od fanúšikov aj na našej stránke. Dvojmetrový bývalý hokejista hovorí vec...

Hráči USA zdolali Kanadu 4:1 a získali prvú medailu od roku 2015

18:48
Hokejisti USA si vybojovali bronzové medaily na majstrovstvách sveta v Dánsku. V nedeľňajšom severoamerickom derby zdolali Kanadu 4:1 a získali prvý cenný kov od roku 2015, keď skončili tiež tretí. Američania sa ujali vedenia v 27. minúte zásluhou presilovkového gólu Kreidera, "javorové listy však vyrovnali ešte pred druhou prestávkou, keď skóroval Vlasic. O triumfe USA rozhodol sedem minút pre...

Švajčiari opäť prekvapili a zahrajú si vo finále

19.května
Druhým finalistom hokejových MS v Dánsku sa stali reprezentanti Švajčiarska. V semifinálovom zápase prekvapujúco zdolali Kanadu 3:2 a po piatich rokoch si zahrajú o zlato.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes