HokejPortal.cz

Description:

Hokej na dosah ruky!

URL:

http://www.hokejportal.cz/

Catalog:

Sport → Hokej

Publishes:

6 items/month

Extraligové přestupy: 21. týden

12:30
Další týden, další vlna změn a novinek. Týmy jsou již v plném zápřahu letní přípravy a stále posilují. Trenérský štáb Třince by mohl být u kormidla velmi dlouho. Michal Bulíř prodloužil v Liberci a Motor zkouší svého odchovance.

Liberec? Špička, říká posila Tygrů z Hradce Králové

25.May
Z královehradeckého Mountfieldu získali liberečtí Bílí Tygři zahraniční posilu pro svou defenzivní formaci. Vize Vladimíra Růžičky se neshodovaly s představami Mislava Rosandiče, který proto zvolil přestup. Liberec je podle něj lukrativní adresa a za tuto štaci je rád.

Extraligové přestupy: 19. – 20. týden

22.May
Po nabytém začátku měsíce a po mnoha změnách se hráčský trh opět trochu zpomalil, rozhodně se ale nezastavil. Nejvíce změn si za toto období připravil Litvínov. V něm po jednadvaceti sezónách skončil kapitán Michal Trávníček. Je tak po Janu Výtisku druhou extraligovou ikonou, která míří do Chance ligy.

Ke Spartě mám vřelý vztah, hlásí nový brankář Pražanů

13.May
Na svou extraligovou premiéru v dresu pražské Sparty se už těší gólman Jakub Neužil, který doposud působil v Prostějově. Přichází s vizitkou hvězdy Chance ligy a ke Spartě má navíc velmi kladný vztah, jak sám v rozhovoru přiznal. Jaký je jeho názor na konkurenci v novém působišti a co je pro něj největší výzvou?

Extraligové přestupy – 18. týden

12.May
V posledním díle našeho seriálu o přestupech jsme avizovali, že změn a novinek bude hodně. A je tomu opravdu tak. Extraligové celky na Svátek práce rozhodně volno neměli a připravili hokejovým fanouškům pořádnou nálož novinek. My se na ně společně podíváme.

Extraligové přestupy – 17. týden

2.May
Sedmnáctý týden moc změn nenabídl, ale je to jen předvoj před změnami, které pro vás připravujeme na příští týden. Tento týden se podepisovali mladící, doplňovali se trenérské štáby, ale zaznamenali jsme i několik odchodů. Ve Spartě skončil Vladimír Růžička mladší, jeho otec na lavičce Hradce si vybral svoje asistenty a v Litvínově prodloužil Kanaďan.

Extraligové přestupy – 16. týden

26.April
I v 16. týdnu letošního roku evidujeme další přestupy. Je to rok, ve kterém nemůžeme sledovat play-off, mistrovství světa a ani slavná NHL nedohraje. My se ale můžeme těšit společně s vámi na další, lepší sezóny. Čekání na ně vám můžeme zkrátit čtením o změnách na extraligovém písečku. Novinky v našem novém článku naleznou hlavně příznivci Třince, Liberce, Mladé Boleslavi, Sparty, Zlína, Karlov...

Extraligové přestupy – 15. týden

21.April
Druhý dubnový týden přinesl změny v sedmi extraligových klubech. Kluby si pojišťovaly ofenzívní sílu, produktivní obranu, kvalitní vedení na lavičkách a v neposlední řadě i osoby povolané na manažerských pozicích. Změny v týmech extraligových příslušníků za období 6.-12. dubna najdete níže v článku.

Extraligové přestupy – 14. týden

11.April
Pořád se nosí roušky, to je jasná věc, ale pořád se i přestupuje a hokejový život neskončil. Proto i tento týden přinášíme přehled toho, co se stalo ve 14. kalendářní týdnu tohoto roku, konkrétně od 30. března do 5. dubna. V článku se dozvíte veškeré změny, které extraligové celky podnikly v tomto časovém rozmezí.

Extraligové přestupy – 13. týden

5.April
Společenské dění kvůli současné situaci kolem koronaviru téměř usnulo. Z play-off jsme viděli jen 4 zápasy a sportovní zprávy jsou kratší než kdy dříve. Extraligové kluby ale spát nemohou. Musí se soustředit na další sezóny. Proto vám i tentokrát přinášíme zprávy o tom, jaké změny jsou v kádrech extraligových celků.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes