Publishes:

3.5 items/week

Remízy? Hlavní je, že bodujeme, zní z Liberce

0:20
Sedm remízových utkání, které se rozhodovaly až v prodloužení či nájezdech - to byla bilance Liberce. Bílí Tygři tuto sérii dokázali zlomit až v posledním duelu, ve kterém rozmetali České Budějovice 6:1.

Růžička po 300. gólu: Kdybychom vyhráli, chutnalo by to líp

4.October
Jubilejní 300. branku v české extralize vstřelil v utkání proti Liberci třinecký kanonýr Martin Růžička. Tomu radost zhatil fakt, že Oceláři podlehli doma Bílým Tygrům 3:4 po prodloužení.

Nebyli jsme ve své kůži, řekl kouč Sparty po první domácí prohře

4.October
Sparta Praha má za sebou první domácí porážku, o body ji připravili hosté z Karlových Varů. Energetici zvítězili v hlavním městě 5:4 po prodloužení. K utkání se vyjádřil kouč Pražanů Pavel Patera.

Přestupy v Chance lize: 39. týden

2.October
Vítkovice získaly dva prvoligové hokejisty na střídavé starty. Jihlava se těší na posilu z extraligy. Služeb extraligových hráčů budou moct využít také ve Slavii Praha a v Chomutově.

Přestupy v Tipsport extralize: 39. týden

2.October
Litvínov podepsal smlouvu s americkým bekem, Kometa Brno představila posilu z Finska. V Mountfieldu skončil ruský útočník, namířeno má do zámoří. Plzeň uvolnila dva hráče na střídavé starty.

Přestupy v Chance lize: 38. týden

23.September
Obrovská posila pro Frýdek-Místek. Jihlavský hokejista si vysloužil angažmá v extralize. Dva hráči Komety Brno se objeví v novém ročníku Chance ligy.

Manažerka Sparty: Chceme se zlepšovat a překonávat rekordy

18.September
Sparta Praha sice do nového ročníku nevstoupila nejšťastněji, když prohrála s Mladou Boleslaví, její cíle však zůstávají vysoké. Nebo lépe řečeno ty nejvyšší. Promluvila o nich generální manažerka Barbora Snopková Haberová.

Rozhodl nedůraz v brankovišti, hlásí Třinečtí

Podobně jako Sparta Praha, také druhý finalista a vítěz loňského ročníku Třinec vstoupil do nové sezony prohrou. Co rozhodlo? Podle Marka Daňa byli Oceláři nedostatečně důrazní v brankovišti soupeře.

Musíme se zlepšit, říká sparťanský střelec

Sparta Praha v 1. kole Tipsport extraligy prohrála 2:4 s Mladou Boleslaví, mezi její střelce se zapsal Roman Horák. Sparťanská hvězda se zkušenostmi z NHL ví, že v příštím utkání musí se svými spoluhráči zabrat.

Přestupy v Tipsport extralize: 37. týden

14.September
České Budějovice oznámily příchod kvalitní posily do svých obranných řad. Posilovalo i Kladno. Pardubice opustil obránce, zamířil do ciziny. Dva liberečtí hokejisté se představí v Kolíně.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes