HoryDoly.cz

Popis:

Informace, rady a tipy ze světa outdooru. Pro lidi, kteří aktivně sportují, lezou po horách, jezdí v kánoi nebo na kole a vůbec zažívají při sportu a na cestách zajímavé věci.

URL:

http://www.horydoly.cz

Katalog:

Sport → Horolezectví

Publikuje:

2 položek/den

TEST Koloběžka Yedoo Rodstr

3:55
Do koloběžky Yedoo Rodstr jsem se zamiloval. Na rovinu: není to žádná gazela a její křivky by mohly být vnadnější. Zároveň je to aleholka pro všechno, na kterou je spoleh.

Dobývání švýcarských velehor v dávné minulosti

24.května
Švýcarské Alpy mají už dvě století nejlepší pověst mezi horolezci z celého světa. Vybíráme nejzajímavější prvovýstupy na slavné vrcholy.

Recall of Ortovox 3+ Avalanche Transceivers Running Software Version 2.1

23.května
Feedback from Ortovox Safety Academy Partners has revealed that, in some very rare situations, temporary disruption of the transmission function may occur on Ortovox 3+ avalanche transceivers. This can lead to prolongation of the search process. The reason for the disruption is a software error.

Pípák Ortovox 3+ si nechej opravit!

23.května
Distributor značky Ortovox pro Česko a Slovensko Summit Trade informuje o probíhajícím stažení lavinových vyhledávačů typu Ortovox 3+ běžící na software 2.1 od zákazníků k opravě. Jedná se o drobnou chybu software, která bude všem zákazníkům opravena pomocí nahrání software verze 2.2.

Beskydský šerpa: závod 4členných týmů ve výnosu piva na Lysou horu

22.května
Tradiční závod pro nejtvrdší borce se uskuteční v sobotu 16. června od 10 hodin. 4členné týmy se utkají ve výnosu sudu piva na vrchol Lysé hory. Beskydský šerpa o celkové délce 9,5 km a převýšení přes 900 metrů je spojením tvrdé dřiny, týmovosti a odhodlání. Vítězný tým obdrží 4 sudy piva Bernard a dalších devět nejrychlejších týmů po jednom sudu.

Reisten, víno od Templářských sklepů

22.května
ROZHOVOR Butiková vína pro vrcholnou gastronomii vyrábí vinařství Reisten v Pavlově pod malebnou siluetou Dívčího hradu (Meidenburg). Produkcí pouhých 120 tisíc lahví neoslňuje, ale naopak přísně dodržuje koncept vysoce kvalitních vín.

TEST Sukně se šortkami Quechua

22.května
Krátké sportovní sukně spojené s kalhotkami se uplatňují už nejen v tenise, ale také při turistice a také na koloběžkách. Už skoro rok jezdím v levném modelu značky Quechua z Decathlonu a jsem velmi spokojená.

Zasněženým žlabem Vysoké se zřítil polský turista

21.května
ČERNÁ VDOVA Včera odpoledne sestupovali tři polští turisté z Vysoké (2560 m) centrálním žlabem. V nejvyšších polohách Vysokých Tater je ještě mnoho sněhu, a to se 57letému muži stalo osudným. Uklouzl, sletěl celým žlabem a zabil se.

Sprostá gesta a jazykové hříčky na dalekých cestách

21.května
Průvodci cestovních kanceláří zažívají na zájezdech mnoho nečekaných a úsměvných situací. Tady je několik příběhů z české Cestovní kanceláře SEN, která se specializuje na exotické dovolené.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes