15
new stories - click to show

HoryDoly.cz

Description:

Informace, rady a tipy ze světa outdooru. Pro lidi, kteří aktivně sportují, lezou po horách, jezdí v kánoi nebo na kole a vůbec zažívají při sportu a na cestách zajímavé věci.

URL:

http://www.horydoly.cz

Catalog:

Lifestyle → Cestování

Publishes:

12.6 items/week

Dvě mrtví Češi při raftingu na francouzské řece Guil

5:02
ČERNÁ VDOVA Dva čeští rafteři se utopili na francouzské řece Guil. Oba dva byli šedesátníci. Muž dodýchal na břehu, žena zemřela v nemocnici.

Panoramatická stezka Hohe Tauern Panorama Trail

1:28
Dálková vyhlídková turistická Hohe Tauern Panorama Trail je dlouhá 270 kilometrů. Vede střídavě horskými pastvinami a přes vrcholy zpět do údolí. Stezka spojuje to nejlepší, co Národní park Vysoké Taury nabízí.

Tanec jako Brolin, Crouch nebo Ronaldo. Husqvarna mění 150 000 sekaček na fotbalové fanoušky

18.June
OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ Střela, branka a gól! Pokud jste milovníci fotbalu, zbystřete. Díky inženýrům ze společnosti Husqvarna, lídra na trhu v oblasti robotického sekání, budou robotické sekačky této značky schopny napodobit některé z nejznámějších vítězných tanců v historii fotbalu a oslavit tak s vámi radost z vítězství v reálném čase.

Hodkovice a Bezděčín jsou v ohrožení

17.June
Na pískovcových skalách u Hodkovic a Bezděčína plánuje podnikatel vybudovat ferátu. Kašle na pískovcová pravidla lezení, které chrání měkkou skálu.

Strousberg - krach evropského železničního magnáta ve Zbirohu

16.June
Bethel Henry Strousberg (1823-1884) postavil obrovské železářské provozy v Brdech a na Křivoklátsku. Srdcem jeho podnikání byl Zbiroh. Jenže 30. listopadu 1877 padly do exekuce všechny Strousbergovy závody v Borku, Holoubkově, Dobřívě, Strašnicích, Františkově, Zbirohu a na dalších místech. Nepočítal totiž se dvěma věcmi - nejprve padla Vídeňská burza a hned poté se ukázalo, že železná ruda z Brd…

90letý elektrokoloběžkář se nechal srazit tramvají v Ostravě

16.June
ČERNÁ VDOVA Devadesatiletý hlidač jel v Ostravě z práce po Martinovské ulici na elektrokoloběžce. V místě, kde je přikázaný směr jízdy rovně, odbočil nešťastně přímo pod tramvaj, která ho zajela.

Vytlačí sociální kasina tradiční kasina jako Spinanga?

16.June
Online kasina jsou dnes velice rozšířenou možností zábavy, která je snadno dostupná každému. Samozřejmě jsou regulovaná státem, v kasinech proto mohou hrát jen osoby starší 18 let a musejí splňovat ještě další podmínky. Dalo by se ale říct, že zahrát si může kdokoliv a odkudkoliv.

Chalubinského vrata byly svědkem smrtelného pádu

16.June
ČERNÁ VDOVA Ve Vysokých Tatrách mřou polští turisté jako mouchy. Během jednoho týdne se po zmrzlém sněhu zřítil již třetí Polák. Smrtelnou nehodu si způsobil pod sedlem Chalubinského vrata.

Orla perč si vzala další oběť na stejné místě

14.June
ČERNÁ VDOVA Na populární zajištěné cestě Orla perč ve Vysokých Tatrách zahynul další turista. Zřítil se 13. června na přesně stejném místě jako před týdnem jiný nešťastník.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes