15
new stories - click to show

HoryDoly.cz

Description:

Informace, rady a tipy ze světa outdooru. Pro lidi, kteří aktivně sportují, lezou po horách, jezdí v kánoi nebo na kole a vůbec zažívají při sportu a na cestách zajímavé věci.

URL:

http://www.horydoly.cz

Catalog:

Lifestyle → Cestování

Publishes:

2.2 items/day

Posilujte spojení v mozku pomocí zábavných kognitivních cvičení a her

11:49
Zapomněli jste jméno někoho, s kým jste právě mluvili? Máte potíže s koncentrací, když je ve vašem okolí příliš mnoho hluku? Nepředpokládejte okamžitě, že vaše paměť selhává kvůli vašemu věku, protože po celý náš životní cyklus se mozek mění, ale udržuje veškerý svůj potenciál učení neporušený.

V Kamenistej dolině zahynul skialpinista pod lavinou

3:09
ČERNÁ VDOVA Žlabem z Holého vrchu (Hlinski Wierch) do Kamenistej doliny v Západních Tatrách lyžovali tři skialpinisté. Dva na sebe strhli lavinu. Jeden to nepřežil.

Slevy na dopravu se snižují na 50 % od dubna

3:09
Slevy ve veřejné dopravě se sníží ze současných 75 % na 50 % jízdného. Změna platí od 1. dubna. Slevy budou moci dál využívat děti a studenti do 26 let, senioři nadf 65 let a navíc invalidní důchodci s invaliditou třetího stupně.

Alpy AKTUÁLNĚ 2022

1:21
Co je co v Alpách nového, jaké vládnou na horách podmínky pro horolezectví a turistiku, kde se lyžuje, jak fungují chaty i cokoliv jiného, co zajímá návštěvníky nejvyšších evropských hor.

Campiglio: New year, new rules for increased ski safety

1:21
We would also like to inform you that starting on January 1st 2022, in compliance with legislative decree n. 40 of 28 February 2021, the following rules will be implemented to increase the safety of all those that enjoy winter activities on the slopes:

Inov-8 - špičková běžecká obuv do každého terénu

16:44
OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ Běh je životní styl a je jedno, pro jaký terén se rozhodnete. Pokud nemáte jasně definovaný povrch a rádi terén střídáte, jistě oceníte běžeckou obuv, která nabízí něco pro každý typ povrchu a zároveň klade důraz na vysokou kvalitu a komfort. Právě taková je běžecká obuv Inov-8.

Jak pořizovat lepší fotky

14:57
Před dny chytrých telefonů – pokud si takovou dobu pamatujete – bylo pořízení skvělé fotografie pracný proces. Museli byste si koupit luxusní fotoaparát a editační software pro váš stolní počítač a investovat trochu času a energie do učení, jak je používat.

Someliér Rotarov představuje moldavská vína

19.January
Moldávie má šestinásobně větší plochu vinic než Česká republika. Rozlišují tu tři velké vinařské oblasti s různým klimatem, proto je výběr vín rozsáhlý a velice obtížný. Zajímavá moldavská vína představil v pražském Einstein Baru špičkový mladý moldavskýh someliér Roman Rotarov.

Cyklonovinky 2022

18.January
Krátké zprávy ze světa velkých kol, tlustých pneumatik, odrážedel, skládaček, lehokol, koloběžek a cyklostezek.

Pod Téryho chatou přišla o život ukrajinská turistka

18.January
ČERNÁ VDOVA Ukrajinská turistka sklouzla z Velkého hangu pod Téryho chatou ve Vysokých Tatrách. 400 metrů dlouhý pád nepřežila. Neštěstí se stalo 15. ledna odpoledne.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes