Hradecký deník

Popis:

Moje Hradecko - Hradecký deník (denik.cz)

URL:

http://hradecky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Královéhradecký

Publikuje:

4,9 položek/den

Klokaní toulky jsou u konce. Zvíře o víkendu policie odchytila

22:39
Hradec Králové - Téměř dva týdny si užíval klokan, který začátkem června utekl majiteli z Divce do okolí krajského města, svobody. O víkendu už ale spadla klec a strážníci zatoulané zvíře chytili.

Uprchlení nabídlo hudbu, divadlo i dobroty cizích kultur

20:22
Hradec Králové /FOTO/ - Nedělní odpoledne v Hradci Králové patřilo festivalu o migraci. První ročník festivalu Uprchlení se konal v kavárně Kraft a na dvoře Pilnáčkovy továrny.

Hygiena: Stafylokoka do bistra zavlekl člověk

4:23
Hradec Králové - Do provozovny Maxim, kde se před čtrnácti dny jídlem přiotrávilo šest desítek lidí, přinesl zlatého stafylokoka zřejmě její zaměstnanec.

Část Hradečnice se kvůli opravě do půlky července uzavře

17.června
Hradec Králové - V pondělí 18. června se hradecké technické služby vrhnou na opravu oblíbené lesní stezky Hradečnice.

Obce dostanou 13 milionů na „vodu“

17.června
Východní Čechy - Krajští radní schválili poskytnutí dalších finančních prostředků pro obce na rozvoj vodohospodářské infrastruktury.

Zábavná Neckyáda se znovu stává v Bydžově tradicí

16.června
Nový Bydžov - V sobotu odpoledne vypukla v Novém Bydžově soutěž o nejkrásnější a nejlépe technicky provedené necky s názvem Neckyáda.

Ulrichovo náměstí děti ozdobily legálním graffiti

16.června
Hradec Králové /FOTO/ - Ulrichovo náměstí ve čtvrtek zabrali malí sprejeři. Konal se totiž dvanáctý ročník akce Graffiti Street Jam, prostřednictvím které nezisková organizace PROSTOR PRO oslovuje mladé lidi na ulici a seznamuje veřejnost s prací terénních pracovníků.

Cyklisté upozornili na vysoký počet drogově závislé mládeže

16.června
Hradec Králové - Tradiční Cyklo-běh za Českou republiku bez drog se ve čtvrtek konal i v Hradci Králové.

Letiště hostí Open Skies for Handicapped

16.června
Hradec Králové - Hradecké letecké služby v sobotu na místním letišti pořádají již jedenáctý ročník charitativní akce Open Skies fo handicapped. Jejím smyslem je umožnit postiženým spoluobčanům nezapomenutelný zážitek z vyhlídkového letu.

Přírodní památka Orlice bude zvláště chráněným územím

15.června
Hradecko - Přírodní památka Orlice bude na Hradecku a Rychnovsku zvláště chráněným územím. Rozhodli o tom krajští radní.

Rychlíky mezi Libercem a Pardubicemi budou zřejmě provozovat soukromníci

15.června
Východní Čechy - Pro cestující změna provozovatele lepší kvalitu jízdy nepřinese. Vlak na této trati konkuruje silnici jen na pár úsecích.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes