Hradecký deník

Popis:

Moje Hradecko - Hradecký deník (denik.cz)

URL:

http://hradecky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Královéhradecký

Publikuje:

4,1 položek/den

Štafetový závod láká tři velké sportovní komunity

21:03
Hradec Králové - Běžecké nadšení českého národa v součtu se silnou komunitou milovníků horského kola už dává samo o sobě dost široký základ pro silnou akci.

Město bude vybírat firmu na stavbu fotbalového stadionu

18:48
Hradec Králové - Stavba nové fotbalové arény v Hradci Králové by mohla začít v lednu nebo únoru příštího roku.

Vodárny hledají možnosti spolupráce

13:01
Královéhradecký kraj - Vodárenské společnosti východních Čech navázaly na předchozí spolupráci a spolu s primátorem Města Hradce Králové a starostou Náchoda se setkaly, aby diskutovaly o dalších možnostech.

Představí projekty pro Stavbu roku

8:26
Hradec Králové - Nápovědu k otázce, jaký objekt získá titul Stavba roku 2018 v Královéhradeckém kraji, přinese úterní prezentace přihlášených projektů, která se koná v Knihovně města Hradce Králové.

Pádlování ve stoje prověří fyzičku

16.července
Hradec Králové - Sobota bude v krajském městě patřit vodnímu sportu, při kterém se člověk pořádně zapotí a zapojí i svaly, o kterých netušil, že je na těle má.

Jižní spojka protne oázu klidu a zeleně

16.července
Hradec Králové - Roky vyhlížená čtyřproudová silnice by měla ulevit dopravě v krajském městě. Zahrádkáře, rekreanty a cyklisty však asi nepotěší.

Z Masarykova náměstí se stává smetiště

16.července
Hradec Králové - Nepořádek vzniká kolem nových kontejnerů, do kterých se kvůli malým otvorům nevejde ani běžný odpadkový pytel.

Chlumec změní dopravní značení u školy. Kvůli plynulosti dopravy

15.července
Chlumec nad Cidlinou - Řízení o stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích v Chlumci nad Cidlinou zahájil odbor dopravy hradeckého magistrátu, a to na žádost vedení Chlumce. Úprava se týká parkování na Klicperově náměstí.

Kašnu před muzeem rozebrali a odvezli. Musí se zrestaurovat

15.července
Hradec Králové - Kašna před právě rekonstruovaným Muzeem východních Čech v Hradci Králové už nestojí. Za její zmizení však nemohou vandalové, ale restaurátoři.

Konec bezplatného parkování v centru. Ke vstupence na hokej přidáte 20 korun

15.července
Hradec Králové - S koncem června skončila doba, kdy se dalo zdarma zaparkovat v centru Hradce Králové. U zimního stadionu již stojí parkovací automat.

Zámecké nádvoří zaplnily stánky s dobrotami a rukodělnými výrobky

14.července
Hrádek – Zámek Hrádek u Nechanic o víkendu opět ožil. V sobotu hned po 9. hodině dorazily na zámecké nádvoří desítky lidí, kteří si chtěli užít tradiční jarmark, ale i procházku zámkem s průvodci v dobových kostýmech.

Z přímé linky do Splitu trhák není

14.července
Hradec Králové - Hradecký dopravní podnik vozí turisty do letoviska na břehu Jadranu od konce června. Novinka se dopravci zatím nevyplácí.

Stadion dostane finanční injekci

13.července
Nový Bydžov - Na rekonstrukci městského fotbalového stadionu v Novém Bydžově chce radnice přispět necelými třemi miliony korun. Přidělení dotace již doporučila ke schválení rada města, konečné slovo budou mít zastupitelé.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes