Hradecký deník

Popis:

Moje Hradecko - Hradecký deník (denik.cz)

URL:

http://hradecky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Královéhradecký

Publikuje:

3,7 položek/den

Starosta: „Snažíme se obrušovat hrany"

13:24
Nový Bydžov - Komunální volby se blíží a Deník pro vás opět připravil projekt Inventura radnice. Co se ve vašem městě povedlo a kde jsou naopak ty největší slabiny? Dnes je na řadě město Nový Bydžov.

Zahájí Týden portugalské kultury

12:14
Hradec Králové - V prostorech hradecké knihovny bude v úterý od 16 hodin slavnostně zahájen Týden portugalské kultury.

Oprava Velkého náměstí: dárek voličům?

6:32
Hradec Králové /FOTO/ - Těsně před říjnovými volbami rozhodlo vedení Hradce Králové o provizorní rekonstrukci náměstí.

Nábřeží gurmánů se přihlásí s chutí podzimu

17.září
Hradec Králové - Na hradecké náplavce se v sobotu opět setkají milovníci dobrého jídla a pití, kuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři na akci Hradecké nábřeží gurmánů, tentokrát s chutí podzimu.

Odborníci: Je nejlepší čas na změnu zaměstnání

17.září
Královéhradecký kraj - Úřady práce v srpnu opět evidovaly více volných míst než nezaměstnaných lidí.

Sanitka a počítače z Hradce pomůžou Zakarpatské Ukrajině

16.září
Hradec Králové - Sanitka plně naložená počítači zamířila v pátek z Hradce Králové na Ukrajinu. Vozidlo i s netypickým nákladem darovalo vedení Královéhradeckého kraje Ťačivskému rajonu v ukrajinské Zakarpatské oblasti.

V Hradci oslavovali konec žní. O krajské dožínky byl velký zájem

16.září
Hradec Králové - Ideální zářijové počasí a bohatý program přilákaly v sobotu na hlavní část krajských dožínek tisíce lidí. V pořadí patnácté královéhradecké dožínky odstartovaly už pátečním programem pro školy.

Jak zaměstnat absolventy

16.září
Hradec Králové - Závěrečná konference u příležitosti ukončení projektu Zaměstnaný absolvent se uskutečnila v Hradci Králové.

Do Hradce Králové se vrací Evropský týden mobility

16.září
Hradec Králové - Do Hradce Králové se v týdnu od 16. do 22. září vrací kampaň Evropský týden mobility.

Pomůže Hradci s parkováním soukromník?

16.září
Hradec Králové - Polyfunkční dům následné péče a navrch parkovací dům pro 175 automobilů. Takový je plán společnosti Importal, která by svůj „multifunkční“ objekt ráda vystavěla na pozemcích Hradce Králové v blízkosti Hradubické.

Dopravní podnik nakoupil nové elektrobusy a trolejbusy

15.září
Hradec Králové - Vozový park hradecké městské hromadné dopravy se letos rozšířil o dvacet elektrobusů, devět parciálních trolejbusů (s pomocným bateriovým pohonem) a tři dieselové autobusy. Elektrická energie tak pohání už polovinu vozů.

Na dvoře radnice nezaparkujete

15.září
Chlumec nad Cidlinou - Parkoviště ve dvoře Městského úřadu v Chlumci nad Cidlinou je od sobotního dne uzavřeno. Důvodem je zahájení jeho rekonstrukce.

Chyba administrátora zakázky prodlouží výběr firmy na stavbu stadionu

14.září
Hradec Králové - Kvůli chybě administrátora výběrového řízení na firmu, která má v Hradci vybudovat nový fotbalový stadion, bude město nuceno tuto veřejnou soutěž zrušit a vypsat znovu.

Uspějí Stěžery jako Vesnice roku?

14.září
Hradecko - Další ročník soutěže Vesnice roku finišuje. Vítěz bude vyhlášen už tuto sobotu 15. září na Jarmarku venkova v Luhačovicích. Za Hradecko budou o vavříny usilovat Stěžery.

Život s handicapem dětem přiblíží pohádkové bytosti

14.září
Hradec Králové - Pohádkový les si děti s rodiči už počtvrté užijí v sobotu 15. září, startovat se bude mezi devátou a dvanáctou hodinou v Malšovicích u lesního hřbitova.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes