15
new stories - click to show

Hradecký deník

Description:

Moje Hradecko - Hradecký deník (denik.cz)

URL:

http://hradecky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Královéhradecký

Publishes:

2.9 items/day

Část Veverkovy ulice bude pro řidiče dva týdny uzavřená

14:19
Přesně za týden začnou dělníci z hradeckých technických služeb s opravou povrchu vozovky ve Veverkově ulici.

Procházkové okruhy v Hradci Králové prošly obnovou

11:43
Orientační stojany procházkových okruhů v Hradci Králové dostaly nový vzhled. Magistrát města a technické služby všech 47 stojanů obnovily a změnily jejich grafickou podobu.

FOTO: Z fotbalového stadionu už je staveniště. Město ho předalo stavebním firmám

6:39
Hradecký fotbalový stadion v Malšovicích se během následujících týdnů promění ve staveniště. Vedení města v pondělí areál předalo uskupení firem Strabag, Geosan a D&D Elektromont. Demolice starého stadionu začne ještě během srpna. Nový stadion přitom nepřijde o ikonická lízátka. Jak vůbec bude novcý stadion vypadat? Podívejte se v článku nejen na fotky z demolice, ale i na vizualizaci projektu.

Věřte, nevěřte: Prokleté koloběžky rostou v Hradci už i na stromech

3.August
/ANKETA/ Ano, je to tak. Elektrokoloběžky, které budí kvůli neukázněnosti uživatelů vášně (nejen) v Hradci, už se staly terčem posměšků. Vtipná fotografie s komisním komentářem zdejších městských strážníků je toho důkazem. Co si myslíte o novém fenoménu elektrokoloběžek v Hradci vy? Hlasujte v anketě pod článkem.

O veselých věcech zatím psát neumím, říká mladá spisovatelka Baďa Diaby

2.August
Úspěšnou básnickou sbírku Na hraně s nelehkým tématem vydala letos M´Badjala Diaby. Nejen touto knihou se dvaadvacetiletá studentka hradecké univerzity snaží o osvětu a destigmatizaci hraniční poruchy osobnosti, se kterou se sama potýká.

Zájemce bez registrace bude o víkendu očkovat i fakultní nemocnice

2.August
Očkovací centrum ve Fakultní nemocnici Hradec Králové (FNHK) nabídne o nadcházejícím víkendu možnost očkování bez předchozí registrace. Zájemci starší 16 let mohou službu využít v sobotu a neděli od 8 do 16 hodin.

Lovení z řeky, sklízení ze stromů. Problémy s koloběžkami v Hradci nekončí

2.August
Ačkoliv fungují v ulicích města sdílené elektrokoloběžky už déle než měsíc, problémy se v Hradci objevují i nadále.

Na Královéhradecku sázejí strany před sněmovními volbami na osvědčené tváře

1.August
Už za 10 týdnů bude jasno o tom, kteří politici budou další čtyři roky zastupovat Královéhradecký kraj v Poslanecké sněmovně. Volby se uskuteční v pátek 8. a v sobotu 9. října.

FOTO: Zmrzliny, makronky nebo palačinky. Davy lidí přišly na Festival sladkostí

31.July
Už v 10 hodin dopoledne začal před obchodním centrem Futurum Festival sladkostí a zmrzliny. Navštívit ho můžete až do dnešních 19 hodin. Kromě jídla a pití děti potěší i bohatý doprovodný program. Pořadatelé lákají na několik druhů zmrzliny, sladkostí a bohatý doprovodný program.

FOTO: Hala na Pouchově už brzy přivítá první sportovce

31.July
Po 15 měsících od začátku prací se blíží do finiše stavba nové sportovní haly v hradeckém Pouchově. Primátor Alexandr Hrabálek (ODS) předpokládá, že první sportovci ji budou moci vyzkoušet ještě letos.

Defibrilátor zachránil život dělníkovi

30.July
Ve čtvrtek odpoledne náhle zkolaboval dělník při práci na stavbě rodinného domu v obci na Královéhradecku.

Festival sladkostí a zmrzliny míří do Hradce

30.July
Sladký festival se uskuteční v sobotu od 10 hodin před obchodním centrem Futurum. Pořadatelé lákají na několik druhů zmrzliny, sladkostí a bohatý doprovodný program.

Na zahradě máme hada, volali lidé z Chlumce. Byla to krajta královská

30.July
Nečekaným překvapením skončil ve čtvrtek večer výjezd do Chlumce pro dvě jednotky hasičů. Na zahradě rodinného domu se plazila krajta královská
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes