Pražský hrad

Popis:

Tiskové zprávy

URL:

http://www.hrad.cz

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

7 položek/týden

Prezident republiky vystoupí v pořadu „S prezidentem v Lánech“

10:40
Prezident republiky Miloš Zeman vystoupí v neděli dne 20. ledna 2019 v 11.00 hodin v pořadu „S prezidentem v Lánech“. Pořad bude živě vysílán na webu Blesk.cz.

Vyjádření právního zástupce prezidenta republiky k mediálním sdělením neúspěšných uchazečů o profesuru a Univerzity Karlovy

18:01
V souvislosti s mediálními sděleními dne 14. ledna 2019 ohledně zveřejnění informace o rozhodnutí prezidenta republiky ze dne 14. listopadu 2018 (sic!) nejmenovat Jiřího Fajta a Ivana Ošťádala profesory, kde zazněly některé pravdu zkreslující informace zejména od neúspěšného uchazeče Jiřího Fajta, jsem byl prezidentem republiky pověřen ke zveřejnění úplných textů předmětných aktů pro informační komfort veřejnosti a k následujícímu sdělení, uvádějící informace o probíhajícím řízení na pravou m...

Prezident republiky poobědval s předsedy Parlamentu ČR

16.ledna
Prezident republiky Miloš Zeman se setkal ve středu dne 16. ledna 2019 na Pražském hradě při společném obědě s předsedou Senátu Parlamentu České republiky Jaroslavem Kuberou a s předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radkem Vondráčkem.

Prezident republiky přijal Václava Klause

15.ledna
Prezident republiky Miloš Zeman přijal v úterý dne 15. ledna 2019 na Pražském hradě bývalého prezidenta republiky Václava Klause.

Prezident republiky jmenoval rektory

11.ledna
Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval na základě návrhů akademických senátů příslušných veřejných škol na druhé funkční období čtyři rektory. Jmenování podléhá kontrasignaci předsedou vlády. Jmenovací dekrety předá ministr školství mládeže a tělovýchovy. Seznam jmenovaných rektorů vysokých škol: prof. MUDr. Jan Lata, CSc., rektor Ostravské univerzity, doc. Ing. Pavel Tuleja, Ph.D., rektor Slezské univerzity v Opavě, doc. RNDr. Martin Balej, Ph.D., rektor Univerzity Jana Evangelisty Pur…

Prezident republiky přijal Stanislava Křečka

10.ledna
Prezident republiky Miloš Zeman přijal ve čtvrtek dne 10. ledna 2019 na Pražském hradě na jeho žádost Stanislava Křečka, zástupce veřejné ochránkyně práv.

Prezident republiky vystoupí v pořadu „Týden s prezidentem“

10.ledna
Prezident republiky Miloš Zeman vystoupí ve čtvrtek dne 10. ledna 2019 ve 20.30 hodin v pořadu „Týden s prezidentem“. Pořad bude vysílán na TV Barrandov.

Prezident republiky přijal Helenu Válkovou

9.ledna
Prezident republiky Miloš Zeman přijal ve středu dne 9. ledna 2019 na Pražském hradě na její žádost Helenu Válkovou, poslankyni Parlamentu ČR a bývalou ministryni spravedlnosti.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes