i-divadlo.cz

Popis:

činohra - muzikál - alternativa

URL:

http://www.i-divadlo.cz/

Katalog:

Kultura → Divadlo

Publikuje:

2 položek/den

Hodnocení redakce: Vernisáž (OLDstars) - 70 % [Pavla Haflantová]

23:16
Samozřejmost, se kterou mladí herci pronášejí své repliky, je obdivuhodná. Rozhodně zábavná podívaná, kterou by si neměli nechat ujít minimálně fanoušci her Václava Havla.

Hodnocení redakce: Tma (OLDstars) - 70 % [Pavla Haflantová]

23:16
Mladí umělci v autorském projektu ukazují velice široký pohled na to, co pro jednotlivce může znamenat tma. Tma kolem nás, tma v nás, tma v ostatních. Na hercích je znát, že se do tématu skutečně ponořili, nevypráví své vlastní příběhy, ale přesto je podání velice osobní a přesvědčivé.

Hodnocení redakce: Provaz (OLDstars) - 80 % [Pavla Haflantová]

23:16
Téma dokonalé vraždy je divácky velice atraktivní. Jsem ráda, že Provaz se OLDstars povedl na výbornou.

Hodnocení redakce: Jordan (OLDstars) - 70 % [Jiří Koula]

23:16
74,99 % Originální přístup režiséra a dramaturga Martina Satoranského k tradičně strukturovanému monodramatu spolu s výkonem Marie-Luisy Purkrábkové důsledně naplňující zvolenou koncepci způsobí, že se namísto obvyklé trojkombinace smích-dojetí-zapomnění budete s viděným muset vypořádat, nějak si to sami pro sebe přebrat. A byť k tomu můžu mít své výhrady, inscenaci rozhodně doporučuji k návštěvě.

Hodnocení redakce: Art (OLDstars) - 70 % [Pavla Haflantová]

22:20
65% S jinými texty Y. Reza mám ten problém, že dobře rozehranou inscenaci a vtipné dialogy zabije neurčitým vyšuměným koncem. Oproti tomu Art je od začátku do konce svěží a nepřináší zklamání. Herci - za ty roky dobře zabydlení ve svých postavách - podávají suverénní uvolněné výkony. Příjemná oddychovka.

Hodnocení redakce: Zabiják Joe (OLDstars) - 70 % [Pavla Haflantová]

22:20
Velice zábavná podívaná, herci si představení v roudnickém prostředí užívali spolu s publikem. Taková nenormální rodinka, která si pozve zabijáka. Love story mezi kapkami piva. Jak tohle může dopadnout? Rozhodně inscenace, která stojí za zhlédnutí.

Hodnocení uživatelů: Natašin sen (OLDstars) - 90 % [Vaklav]

14.července
#roud 2018 85% - Strhujici. Tezko rici, jestli by text mohl, nebo mel byt lepsi. Preci jen je to zpoved mlade holky...a evidentne ne premiantky. At kazdy posoudi sam, o navsteve neni nutno dumat!

Hodnocení uživatelů: Mučedník (OLDstars) - 80 % [Vaklav]

14.července
#roud 2018 Vyborne pripravene a presvedcive zahrane. Toto je skutecne poradne a dobre mirene slovo do pranice. Nelze nez doporucit.

Hodnocení uživatelů: Sexuální perverze v Chicagu (OLDstars) - 70 % [Vaklav]

14.července
#roud 2018 Zpracovani si nezada s verzi v CK. Vsichni hrali jak z partesu! Nastesti cenzori a "gendristi" uz spali...., at zustanou, kde jsou, protoze tohle stoji za zhlednuti.

Hodnocení uživatelů: Slečna Fifi (OLDstars) - 50 % [Vaklav]

14.července
#roud 2018 Mozna to byly ty vlaky, mozna to pivko, mozna to bylo mnou, mozna se to neseslo, ale vic dat nemohu.

Hodnocení uživatelů: Cyrano (Divadelní léto pod plzeňským nebem) - 100 % [Tery1]

13.července
Představení bylo naprosto úžasné.Doufám.že bude příští rok znovu...Michal Dlouhý byl uchvacujici...ostatni herci samozřejmě perfektni...všem jestě jednou obrovský aplaus...krásné...díky za krásne Divadelní léto...jsme nadšeni...:-):-):-)
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes