15
new stories - click to show

I-Motorsport.cz

Description:

Podrobné zpravodajství ze světa rally...

URL:

http://www.i-motorsport.cz

Catalog:

Sport → Motosport

Publishes:

6 items/month

Jihočeské těžké tratě budou opět v jarním hávu

18.May
Předpověď počasí naznačuje, že návrat českokrumlovské soutěže do jejího tradičního termínu bude doprovázen také jejím tradičním májovým počasím.

Rally magazín 04/2022

18.May
Právě vyšlo letošní čtvrté číslo populárního motoristického časopisu pro příznivce rallysportu RALLY magazín. Časopis tradičně míří i do distribuce.

Defekt stál Filipa Mareše na Šumavě lepší umístění, spravit chuť si chce v Českém Krumlově

17.May
Svěřenci LAURETA AUTO Škoda Teamu Filip Mareš a Radovan Bucha dokončili Rallye Šumava Klatovy na třetím místě absolutního pořadí, avšak s pachutí sobotního defektu levé zadní pneumatiky.

41. SILMET Rally Příbram – schválena zvláštní ustanovení

17.May
Po roční vynucené přestávce, kdy se v loňském roce příbramská soutěž nekonala, je opět v kalendáři Autoklubu ČR v seriálu PIRELLI Rallysprint série zařazena 41. SILMET Rally Příbram 2022.

Úspěch Dominika Stříteského na Šumavě

16.May
Příprava týmu na Rally Šumava Klatovy byla zaměřena především na naladění vozu s pneumatikami HANKOOK na očekávané podmínky během druhého podniku SONAX Mistrovství České republiky v rally.

Adam Březík: Plán pro Šumavu jsme splnili

13.May
Před startem druhého závodu MČR v rally Rallye Šumava Klatovy přemítal Adam Březík o umístění v nejlepší pětici absolutního pořadí.

Naděje ukončil Čínovský okruh

13.May
V poměrně složité situaci nastupoval tým Racing21 ke startu 30. Vltava Historic Rallye, druhého podniku seriálu FIA European Historic Rally Championship.

Sedmé vítězství Honzy Kopeckého na Šumavě

13.May
Druhý letošní start v barvách dealerského Agrotec Škoda Rally Teamu proměnila posádka Jan Kopecký – Jan Hloušek s vozem Škoda Fabia Rally2 evo ve vítězství na Rallye Šumava Klatovy.

Pech s Uhlem museli na Šumavě odstoupit z 1. místa

13.May
EuroOil team s Václavem Pechem jun. a Petrem Uhlem na Fordu Focus WRC zahájili letošní Rallye Šumavu vítězstvím na populární první RZ.

Prvenství na Rallye Šumava Klatovy obhájil Kopecký, Pech odstoupil

13.May
Dramatický souboj o prvenství na 56. Rallye Šumava Klatovy měl překvapivé vyvrcholení v servisní zóně v polovině nedělní etapy.

Na Šumavě odstartuje šestá sezóna Peugeot Rally Cupu

5.May
Šestý ročník populárního Peugeot Rally Cupu odstartuje o víkendu v Klatovech na 56. Rallye Šumava Klatovy. Prozatím je ve startovní listině zapsáno šest posádek.

Tratě Vltavy i Šumavy s mnoha novinkami

5.May
Už při minulém ročníku se účastníci klatovských soutěží setkali s mnoha novými či obnovenými rychlostními zkouškami.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes