I-Motorsport.cz

Popis:

I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

URL:

http://www.i-motorsport.cz

Katalog:

Sport → Motosport

Publikuje:

3 položek/měsíc

Smeets: FIA by se měla zaměřit na zelenou

19.července
Šéf Volkwagen Motorsport Sven Smeets naléhá na hlavní představitele MS v rally, aby se začali více zajímat o alternativní zdroje energie.

Bez poloosy to nejede...

10.července
Na letošní Bohemku jsme se těšili, abychom navázali na loňský úspěch, kdy jsme obhajovali druhé místo a předvedli tak i letos kvalitní sportovní výsledek. Startovka ale naznačovala, že to nebude tak jednoduché a rychlíci jako např. Vlasta Neumann, Honza Frei, Jindra Štolfa, Břéťa Enge nepojedou žádnou nudli.

Pech na Rallye Bohemia vybojoval stříbro

4.července
Extrémně silná konkurence se letos objevila na Rallye Bohemia, domácí soutěži mladoboleslavského továrního týmu, který nasadil hned tři posádky.

Kopecký vyhrál Rally Bohemia a získal titul

4.července
Ano, opět to dokázali: vítězstvím na Rally Bohemia si Jan Kopecký se svým spolujezdcem Pavlem Dreslerem (CZ/CZ) s vozem ŠKODA FABIA R5 opět s předstihem zajistili zisk titulu mistrů České republiky.

Jan Kopecký zvítězil na Rally Bohemia pošesté v řadě

4.července
Jubilejní 45. Rally Bohemia skončila šestým vítězstvím v řadě pro posádku továrního týmu ŠKODA Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler.

Škoda Motorsport na domácí soutěži v nejsilnější sestavě

26.června
Seriál českého mistrovství pokračuje 5. dílem ve dnech 30. června a 1. července. Legendární Rally Bohemia slaví 45. výročí a při té příležitosti připravila spoustu novinek pro jezdce i diváky.

Startovní listině Rally Bohemia dominuje značka Škoda

25.června
Startovní listiny Rally Bohemia 2018 znají svou podobu. V té nejsledovanější, pro MČR v rally, nalezneme v první dvacítce hned 15 posádek s automobily Škoda.

Barumka se pojede s řadou změn a novinek

25.června
Barum Czech Rally Zlín se uskuteční v letošním roce v termínu 24. – 26. srpna 2018, na programu bude osmačtyřicátý ročník.

Soutěžte o visačku s podpisem Jana Kopeckého!

22.června
V průběhu letošní Rally Hustopeče jsme si pro vás, naše čtenáře, připravili malou soutěž. Soutěžit můžete o originální novinářskou visačku, která byla součástí naší novinářské akreditace, opatřenou podpisem vítěze Jana Kopeckého.

Hyundai a Toyota mají zájem o Krise Meeka

31.května
Vyhazov od Citreonu nemusí pro Krise Meeka znamenat konec kariéry ve WRC. Hyundai a Toyota vyjádřili zájem o tohoto britského jezdce.

Rally Dakar 2019 se dnes prezentovala v Praze!

29.května
Dnes v pražských Mahlerových sadech na Žižkovské věži prezentovali francouzští pořadatelé koncept následujícího ročníku Rally Dakar v čele s novým ředitelem soutěže - Xavierem Gavorym.

Malonty byl slušnej mazec!

24.května
Do Krumlova jsme se letos těšili snad ještě víc, než kdy jindy, protože to pro nás byla v letošní sezoně vlastně první soutěž, po smolném odstoupení před první rychlostní zkouškou na Rally Vltava 2018.

Bez testu do auta nelez

18.května
Nápad vyzkoušet si odlišnosti v ovládání osvědčené fiesty a všemi opěvované Fabie R5 zrál v hlavách Martina Vlčka a Jindřišky Žákové už delší dobu.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes