I-Motorsport.cz

Popis:

I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

URL:

http://www.i-motorsport.cz

Katalog:

Sport → Motosport

Publikuje:

3,5 položek/týden

Petr Semerád při premiéře s R5 ve finále při Setkání mistrů

14.listopadu
Petr Semerád letos se spolujezdcem Jiřím Hlávkou vybojoval celkové vítězství v šampionátu jednodenních rally - Rallysprtint série. Odměnou za to, co v sezóně dokázal, byl jeho start na Setkání mistrů se špičkovou Škodou Fabia R5.

Setkání mistrů uzavřelo motoristickou sezonu

14.listopadu
Sedmnáctý ročník tradičního Setkání mistrů na Autodromu v Sosnové u České Lípy nabídl divákům špičkový automobilový sport, který ozdobila účast mnoha úspěšných závodníků v rally, rallycrossu a autokrosu.

Je to show nebo závod?

14.listopadu
Už sedmnáct let se po skončení sezony setkávají automobiloví závodníci z rally, autokrosu a rallycrossu na Autodromu v Sosnové, aby změřili své sily na zdejší atraktivní trati, a aby současně pobavili diváky.

Česká špička a italský showman na Setkání mistrů

14.listopadu
Pestré startovní pole čítající špičkové automobilové závodníky z rally, rallycrossu a autokrosu, se objeví na XVII. Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové u České Lípy.

Barumka v roce 2019 znovu v ERC a s novým termínem!

13.listopadu
Největší česká automobilová soutěž Barum Czech Rally Zlín v roce 2019 napíše své již šestatřicáté dějství pod hlavičkou seriálu mistrovství Evropy v rally.

Petr Semerád poprvé ve Škodě Fabia R5

3.listopadu
Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové získává jeden z taháků pro diváky, v podobě startu mladého a nadějného jezdce ve voze nejvyšší specifikace.

XXIV. TipCars Pražský Rallysprint je na dohled

1.listopadu
Tak jako každý rok touto dobou, i letos po celý podzim naplno běží přípravy nového ročníku TipCars Pražského Rallysprintu.

Kuvajtská premiéra s cílem uspět

1.listopadu
Soutěžní tým Racing 21 vstupuje svojí premiérovou účastí na Kuwait Rally do závěrečné fáze bojů o titul ve FIA Middle East Rally Championship.

Semerád medvěda nechytil, přesto ve Vsetíně oslavoval

1.listopadu
Česká republika v těchto dnech oslavila 100 let výročí od založení, a jak je vidět, tak jsme nejen národem motoristických nadšenců, ale také biologů.

PARTR Rally Vsetín se šesti bývalými vítězi

25.října
PARTR Rally Vsetín nabídne zajímavou podívanou. Lze tak odhadovat s více než stovky přihlášek, které registrují vsetínští pořadatelé.

Mistr světa Jan Kopecký chce sezónu uzavřít vítězstvím

23.října
Jezdci ŠKODA Jan Kopecký a Pavel Dresler nastoupí do nadcházející španělské RallyRACC Catalunya jako noví mistři světa kategorie WRC 2.

Příbramská nárazníková sklizeň

20.října
Martinu Vlčkovi s Jindřiškou Žakovou na příbramské rally v zásadě o nic nešlo. Naděje na přední umístění v tabulce "velkého" šampionátu jim definitivně uplavala na Barum rally a jedinou metou, která se vznášela nad obzorem, bylo pojištění zisku národní priority ASN pro příští rok.

Petr Semerád najel první kilometry na šotolině

20.října
O uplynulém víkendu se v Lotyšsku odjela soutěž mistrovství Evropy v rally. Před samotnou soutěží se uskutečnil tréninkový kemp pro nadějné jezdce rally, který organizuje promotér mistrovství Evropy ERC.

EuroOil-invelt team v Příbrami zvítězil

16.října
Václav Pech jun. s Petrem Uhlem zvítězili v posledním mistrovském závodě rallyové sezóny 2018 a získali pro EuroOil-invelt team titul vicemistrů České republiky.

SVK Rally Příbram jako další výzva

12.října
Po úspěšném představení na Barum Rally nastupují posádky teamu VANČÍK MOTORSPORT na start 39. SVK Rally Příbram.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes